Jedno pitanje u vezi starijeg serijala fm

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Jedno pitanje u vezi starijeg serijala fm

Порука од Pidikanac2 »

Poz ljudi...juce sam ubacio stari serijal fm 2009... (neko ce reci da sam luddd) :)) Ali volim da igram starije serijale fm-a...pogotovo desetku.. Ali da se vratimo na stvar...kao sto sam vec rekao,ubacio sam fm 2009,ubacio grafiku koja je za fm 2010,2011,2012.... I grbovi,dresovi ekipa su ok..problem je kod slike igraca,pola slike se vidi,pola ne.... Slike su u mnogo vecem formatu nego u fm 10,11,12... Kako da resim to ? Posto cu danas tesko naci grafiku za 2009... Kako da resim ovaj problem ? Hvala na odg
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Imas ovde nesto o 09.

Код: Изаберите све

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=cat&id=12
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Hvala druze...ali skoro svi facepakovi su izbrisani,tj izbrisani su sa servera.... Ne moze se vise skoro nista naci za 2009....sve je zivo izbrisano.... Sigurno postoji resenje za onaj moj problem.... Samo nekako moram da smanjim velicinu slika... Ali ne znam kako to da izvedem...imam facepack od 50 000slika...
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Ne znam kako bi smanjivao ili povecavao slike a da ne ides jednu po jednu. Nista cekaj mozda se neko pametniji javi.
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

:((( Siguran sam da je jos neko imao ovaj problem.... Nadam se da ce se neko vec javiti :( Ipak hvala druze ;)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

koji skin koristiš na fm09?
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Skin koji je vec bio u igrici....Nisam skidao ni jedan skin.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Veličina slika verovatno može da se menja u 'player profile personal details.xml' panelu koji bi trebalo da ima skoro svaki napravljeni skin. Ako iskopaš neki kul skin i rešiš da ga koristiš, otvori taj fajl preko notepada, prekopiraj ceo tekst ovde i možda će neko moći da ti pomogne.
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Vazi druze....sad cu probati da nadjem neki skin za 2009 pa cu isprobati. Ljudi resio sam problem oko slika... Ako jos uvek neko igra ovako starije verzije fm-a,a ima isti ovaj problem,slobodno neka se javi,rado cu mu pomoci ;) Hvala svim ostalima,koji su meni pomogli-pokusali da pomognu ;)
Последње учитавање од Pidikanac2 дана 20 Јан 2014, 12:38, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”