Trenerska karijera igrača

Sve o FM15
Корисников грб
Mr.Bojkovic
Youth Team Coach
Поруке: 99
Придружен: 07 Нов 2011, 13:50
Место: Beograd
Status: Није на вези

Trenerska karijera igrača

Порука од Mr.Bojkovic »

Jedno pitanje i da li možda znate rešenje.
Kada krenem sa igrom, igračima starijim od 29 godina piše čime bi želeli da se bave, treneri menadžeri, skauti... E sad ovim mladjim od 29(na startu igre), kako vreme prolazi ne piše cime bi se bavili i samo se povuku i nema ih više(mada nisam stigao dalje od 2022-godine, ali sa nekoliko timova tj startova igrice). Da li se i vama to dešava i ima li resenja? Sećam se jos pre 4-5 godina da je bio isti problem.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: На вези

Порука од Orthodox »

Pa ako nista ne pise onda izlaze iz fudbala skroz jer ih ne zanima. Ne znam da li se to odnosi na sve igrace bukvalno da se gube i da ni jedan bas ne nastavlja neku karijeru kao menadzer ili clan osoblja. Mozda je i bag majku mu. Mada si jos u mladim godinama, sa 28,9 regeni bi trebalo da iskazu neko interesovanje.
Корисников грб
Mr.Bojkovic
Youth Team Coach
Поруке: 99
Придружен: 07 Нов 2011, 13:50
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mr.Bojkovic »

Na sve igrače se odnosi, a za one koji ne žele ranije je pisalo "definitely not going to remain in fotball" ili tako nešto. Uvek su igrači to isticali oko 28-29, i tako je sad za ove koji imaju toliko godina kad krene igra. Nisam stigao da vidim za regena, ali ako ovi pravi neće ne vidim ni zašto bi regeni. Samo neka pogledaju ljudi ako je i kod njih tako(a ne vidim zašto bi bilo drugačije, pošto igram original verziju) da se prijavi kao bug.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: На вези

Порука од Orthodox »

BAs cu pogledati kod sebe u sejvu. Kod mene je dosta igrača ostalo u fudbalu ali bas da vidim sta je sa ovim mladjim.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja sam 2026. Bejl, Defur, Di Maria, Alba, Kolman su fitnes treneri, Šokros je menadžer Piterboroa, Staridž Halifaksa, Alexis traži posao... Diego Kosta završava karijeru u Sevilji i posle toga merka posao menadžera, Ljajić posao trenera, itd...
Корисников грб
Mr.Bojkovic
Youth Team Coach
Поруке: 99
Придружен: 07 Нов 2011, 13:50
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mr.Bojkovic »

Kod mne nikom od njih ništa ne piše, a već imaju 32-33 godine. Ako je samo kod mene možda sam skinuo neki patch koji tu pravi problem, mada sam i startovao igru bez ijednog edit fajla i ista je situacija. Baš me nervira :argh:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”