Jelen super liga - povrede

Sve o FM15
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Jelen super liga - povrede

Порука од ivogud »

Ovako ljudi, primetio san nakon 15.3 patch-a da AI ima nenormalan broj povreda u nasoj ligi, vise test save-ova sam imao i svaki put je situacija manje vise ista(nenormalna). Broj povreda nije ni priblizan nekoj drugoj ligi koje imam ucitane. Probao sam vise varijacija, za jedan save sam cak korigovao "occurence ratio" za povrede i ni to nije dalo nikakav rezultat. Pretpostavljam da je do ovoga doslo usled neke od promena na 15.3 patch-u, na SI forumu kazu da povrede nisu dirane, ok, ali nesto drugo je definitivno uticalo na to. Meni licno ovo predstavlja ogroman problem jer vecinu svojih save-ova igram upravo sa domacim ekipama, a igra mi uveliko gubi draz ako npr igram derbi protiv Partizana,a njima 3 igraca u odbrani imaju 17 god zbog osakacene ekipe. Pisao sam vec na forumu ali nisam dobio konkretne odgovore, potrebno je da sto vise nas napise primedbu kako bi mozda nesto i uradili, u suprotnom moguce je da ce se ovo provuci i za FM16.

Evo par screenova(iz jednog save-a) da vidite o cemu pricam:

Povrede na startu igre u Srbiji
Povrede u Srbiji nakon 40 dana
Povrede u Srbiji nakon 80 dana

Povrede na startu igre u Rumuniji
Povrede u Rumuniji nakon 40 dana
Povrede u Rumuniji nakon 80 dana

Pozeljno bi bilo ko igra nasu ligu da proveri da li je slicna situacija kao na mojim save-ovima i ako jeste da prijavi u odgovarajucim temama na SI forumu (ako vam ovo smeta kao meni naravno)

Ja sam otvorio jednu temu, pa ko je voljan moze da doda svoja iskustva tamo da bi ih pokrenuli da provere ovo, evo link:
SI forum tema
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I ja sam primetio da mi se slicne stvari desavaju sada u trenutnom sejvu i mislim da to nije vezano za JSL , jer sam ja stacioniran u CG i upravo na polusezoni pola tima mi je crveno.

Napisao sam i ja u tvojoj temi i jos nekim temama misljenje vezano za ovo, pa cemo videti sta ce reci.
Последње учитавање од Orthodox дана 13 Мар 2015, 15:15, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Ja koliko sam primetio kod nas je bas izrazeno, slicno je jos u Francuskoj, sve ostale lige su ok, ja nemam CG i Bosnu pa to nisam proveravao, nadam se da ce nesto uraditi, videcemo :cheers:
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Pozdravljam ovu temu jer je prvi post primer konstruktivne kritike i načina da se o nekom problemu raspravlja.

Nisam igrao FM od pojave 15.3 peča, tako da nemam iskustva sa brojem povreda, ali priloženi skrinšotovi jasno govore o tome da je broj povreda u našoj ligi prevelik. Poželjno bi bilo da i drugi korisnici koji imaju problem sa time okače svoje skrinšotove, po mogućstvu i na SI forumu, kako bi se jasnije ukazalo na Ivogudov problem.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Neću da promovišem sebe, ali pogledajte ovu temu:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/kontrolisanje-povreda-na-fm15-vt12359.htm
Ja stvarno nemam problema sa povredama. Ima ih, ali svakako nemam toliko koliko vi.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Džajo5 пише:Neću da promovišem sebe, ali pogledajte ovu temu:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/kontrolisanje-povreda-na-fm15-vt12359.htm
Ja stvarno nemam problema sa povredama. Ima ih, ali svakako nemam toliko koliko vi.
Ja druze nemam problem sa povredama u mojoj ekipi, broj je u granicama normale, nekad manji nekad veci ali rekao bih realan, problem je sa povredama AI timova kao sto mozes da vidis na screen-ovima.

Npr. http://www.dodaj.rs/f/2W/ZA/4SQEK29E/2/ ... s-seni.png
Последње учитавање од ivogud дана 14 Мар 2015, 11:53, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”