(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

I nije promasio penal...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика

U sred sezone..
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kad vodis neke bolide....


P.s. To je kada igras koks ligu.....
Последње учитавање од Tik'al дана 19 Мај 2015, 22:42, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика preuzeo bi prvo mesto sa pobedom...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pokidali te u duelu...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Isuse, budo i alahu, dva meseca igram bez cele prve postave, zbog jebenog azijskog kupa nacija i kvalifikacija za sp, i kqo da to sve nije jebeno dovoljno, počne i u23 prvenstvo neko, Grrrrroooaaaaarrrrrrrr!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Normalna pojava, smanji steroide.
Jusqu'ici tout va bien…
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Ja ne znam da li se to samo meni desava ali me strasno izludjuje.Ne mogu da dovedem ni jednog krstenog igraca jer svaki put kad nadjem nekog slobodnog igraca da nesto vredi i ponudim mu ugovor obicno se posle par dana ukljuci Cukaricki ili neki drugi klub (ali Cukaricki najvise) ponudi im ugovor i oni predju kod njih.E sad to i nije najcrnje od svega jer bi to donekle i bilo normalno jaci klub(ja vodim Radnicki Kg),ali za te igrace nije zainteresovan niko niti ima bilo kakvih ponuda za njih.Probao sam vise varijanti da vidim sta ce da se desi i uvek isto cim ja ponudim ugovor eto ga Cukaricki,a ako ne ponudim nista cami covek bez kluba do besvesti.Cak sam probao i posle toga da kupim drugog igraca,ali posto je Cukaricki vec preoteo jednog igraca ukljucuju se onda drugi klubovi.jedini nacin da dovedem igraca za koji znam u ovim uslovima je da mu nudim novac (koji inace i nemam)dok ne kaze da je srecan i on odmah dolazi.Ovo nije prvi menadzer u kome mi se desava slicna stvar i vec pocinje da me frustrira.Da li je bug ili je tako napravljeno ne znam,ali niti je zabavno niti realno kao da svi prate sta radi jedan Radnicki glavni kandidat za ispadanje
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Da se nose u pi*ku materinu i si games, i majls, sve u pi*ku materinu, 10 godina prave igru i ne mogu da nameste da ne izbacuje je*eni crash dump!
Последње учитавање од WOXER дана 26 Мај 2015, 21:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Слика


Pih... Zamalo
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Poludim kad vidim koliko je igrica postala bezvredna i nerealna... Poceo sam sezonu sa Zvezdom i sada se Jagodina i Vojvodina bore za titulu, dok mi i Partizan kiksiramo skoro svako kolo, a Cuka se bori za opstanak... I, sto bih ja nastavio da igram igricu koja je potpuno postala nerealna?

Imam jaku ekipu, nikakvih problema nemam u svlacionici, odradim prijateljske lepo, sredim condition i match fitness i sta dobijem? Kiks odmah bez ikakvog razloga ili seriju losih rezultata dok je sve u redu u timu, nema nezadovoljnih, a i ako ima, ne vidi se neraspolozenje drugih... Ocaj od igre...
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

A ne bunis se kad udjes u LS sa Zvezdom i nakon par sezona je osvojis da je igra nerealna? Bolje daj sliku taktike, statistiku sa par utakmica, generalnu statistiku tima, mozda negde gresis, javice se neko da ti pomogne.. Najlakse reci da je igra ocaj.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Dobro si mu rekao. Ko sa Zvezdom ne može da osvoji JSL u FM 15, 99% sigurno ima problem sa taktikom.
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

I u taktici se trudim da bude sto realnije... Prvi put kad sam poceo taktika je bila 4-3-3... Kovacevic kao zadnji vezni zaduzen da oduzima lopte, Bosancic i Dusan Micic ispred... Bosancic kao plej, a ovaj kao obican neki vezni, prema ocenama, da li box-box ili sta slicno... 2 krila, od kojih je jedan Lazovic i kupio sam Akinfenwu i stavio ga za Target man, i kada stavim Jovica kao ,,poachera" nista se ne popravi... To je bilo u prvom pokusaju i bilo je ocaj...

U drugom sam igrao sa 2 zadnja vezna... Ali, u prvoj bas nikakvu gresku nemam u taktici, taktika ko taktika, tako i inace Zvezda igra...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Da citiram Nikolića imbecila
I ja mislim da je problem taktika. Ajde što Partizan kiksa, dešava se to u rukama AI, ali hjuman mora bolje od toga.
Последње учитавање од Gagi дана 28 Мај 2015, 21:42, учитано 3 пута укупно.
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Слика

Nikada pre u FM nije mi se desavalo da toliko taktika me zezne, pogotovo ne vidim sta bi tu ne stimalo... Bosancic je solidan za pleja, gledam im ocene kad ih postavljam, ovo je neka realna i cesta formacija...

Pre(FM 12,13) sam se trudio da ne gresim tako sto sam postavljao igrace na pozicije tako da im je svima natural i slicno i nikada nije bilo takvih problema...

Evo ga i prvi mec, sve lepo sredio, kad kiks odmah i ravnopravna igra sa Radom na Marakani...

Слика
Последње учитавање од SerbianSSSS дана 28 Мај 2015, 21:51, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Prvo - Akinfemwa je imbecil. To je igrač za Džejvor, nikako za Zvezdu. Drugo, kad već imaš 2 wingera na attack, možda ne bi bilo loše da špic bude support. TM ili DLF. Ako hoćeš TM-A, stavi barem jednog wingera na support. DM ti možda previše izleće, imaš 2 mc-a, stavi mu DM-D. Igraš Control, a imaš 43% poseda na Marakani protiv Rada. Uđi u intsrukcije i sredi to. Poenta kontrola je da ti kontrolišeš meč, da ti imaš posed, da nametneš svoj stil igre. Uspori igru, čuvaj loptu, stavi closing down da što pre istu osvojiš kad je izgubiš. Stavi golmanu da daje loptu bekovima kad već nemaš BPD-a, ne da ispucava u tri lepe, tako se najlakše gubi lopta. I ako hoćeš da igraš kontrol, bolje da ti krila budu IF, a bekovi WB, dok špic može da bude CF, DLF, F9 (Jović svakako bolja opcija od ovog teškaša). Nemoj da se ljutiš, ali sa ovakvom postavkom teško ćeš probiti disciplinovane ekipe. Opet, to je moje mišljenje, ti radi šta hoćeš.
Последње учитавање од Gagi дана 28 Мај 2015, 22:12, учитано 2 пута укупно.
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Hvala na odgovoru, ali mi i dalje nije dosta toga jasno i smatram da je previse zakomplikovano... Nelogicno mi je da je problem sto imam 2 krila na attack i to sto u Zvezdi dajem sansu zadnjem veznom da napada Rad i da mi to stvara problem... Jos jedna nelogicnost za poludeti je da se lopta gubi tako sto je golman ispuca, to se u nasem fudbalu bas i ne desava ili nasi timovi odmah povrate loptu itd... Stvarno mislim da je zakomplikovana igrica... Mislio sam da igram preko krila i da centriram lopte na Akinfenwu koji ce da razgrce ove u nasoj ligi i da im daje golove...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Onda probaj da igraš preko krila, play wider, exploit the flanks, hit early crosses. Jedan w na supp, drugi na attack, a da se neko iz sredine pridodaje napadu (CM-A, b2b). Probaj, možda će da radi. Možda ne bi bilo loše da jednom krilnom igraču staviš W-S, a drugom IF-a. Malo pomešaš karte.

Možda ovako nešto. Mada bih ja špicu stavio DLF-A.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 28 Мај 2015, 22:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Lepo ti je Gagi objasnio. To što si ti zamislio u napadu bi ti bolje funkcionisalo sa W/S a ne W/A jer tada krila uleću iza odbrane a manje centriraju. Ako već hoćeš da igraš na centaršuteve onda probaj i WM da staviš na krila a u napadu TM/A. Ili ostavi krila na W/A a napadača malo ''spusti'' da izbacuju loptu ka krilima.

Što se tiče ispucavanja, pa ako tad gubiš loptu valjda je logčino da promeniš u instrukcijama da GK dodaje loptu defanzivcima koji će je proslediti ka veznim igračima. Tada kontrolišeš loptu i igru a ne kada ispucaš napred pa ko je pre uhvati.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”