(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Od toga sam neke stvari i pokusavao, ali nisu dale neke rezultate., probacu jos jednom kad mi prodje ispit...

Ja sam mislio da ce mi to sto stavim na W-A, samo doprineti tome da budem malo ofanzivniji... Tesko mi je da nekako poverujem da ce sa tih par instrukcija se popraviti sve, jer je bas bleda igra, javicu sta sam uradio...
Последње учитавање од SerbianSSSS дана 28 Мај 2015, 22:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

SerbianSSSS пише:Nelogicno mi je da je problem sto imam 2 krila na attack ...
Mislio sam da igram preko krila i da centriram lopte na Akinfenwu koji ce da razgrce ove u nasoj ligi i da im daje golove...
Kako nelogično? Pa kada su oba krila na attack napad ti je simetričan. U suštini, sve se igra na centarfora i to na isti način. Protivnik odseče centarfora i šta ćeš onda?

SerbianSSSS пише:Nelogicno mi je ... i to sto u Zvezdi dajem sansu zadnjem veznom da napada Rad i da mi to stvara problem...
Zadnji vezni je zadnji zbog toga što treba da štiti odbranu. Ako on izleće na protivnike ko blesav, u čemu je onda poenta da bude zadnji vezni? (Osim naravno u situacijama kada se igra sa dva ili čak tri DM, pa sasvim ima logike da jedan izlazi na igrače, a drugi ili druga dva ostaju iza.) To što je Zvezda u pitanju je potpuno irelevantno za ovu priču.
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Pa, naravno da je nelogicno da mi pored 4 igraca pozadi za nasu ligu treba i zadnji vezni koji nikada ne sme da izleti napred i naravno da mi je nelogicno da mi je napad simetrican kada su njih dvojica krila na attack, a ne spicevi kao glavni spic koji je isto na attack...

Elem, poslusao sam savete i probao sve... Na jesen sam imao problema sa neraspolozenim igracima i povredama, zaostajao sam 3 poena iza prvog Partizana...

Na prolece, sve se sredilo, moral, pripreme, igra, ali sada zaostajem 11 bodova! Kiks za kiksem bez razloga. Milion propustenih sansi i kornera, u napadu mi je Opoku koji nije 5 golova dao u sezoni, Jovic jos gori kad ga stavim... Protivnik napravi jednu sansu i da gol... Inace, taj isti Opoku je 3 puta brzi i jaci od cele nase lige, ali da da gol, to ne zna, iako ima solidne ocene za napadaca i jako dobre za ,,poachera"...

Izgleda da je jedino logicno objasnjenje to sto nisam lagao na pocetku karijere da sam trener sa visegodisnjim iskustvom, A licencom i bivsi igrac Reala, nego sam napisao kako jeste i ocene mi stavili 2,3...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

SerbianSSSS пише:Izgleda da je jedino logicno objasnjenje to sto nisam lagao na pocetku karijere da sam trener sa visegodisnjim iskustvom, A licencom i bivsi igrac Reala, nego sam napisao kako jeste i ocene mi stavili 2,3...
Nije do toga sigurno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Nema sta da bude, sve spremno za pocetak sezone, moral fenomenalan, ekipa jaka i onda kiksevi... Lazovic nista, posle sam i njega stavio na spica, ali sipak... Ponekad dam gol, ali bude ofsajd... Sad sam igrao derbi, stavio da se maksimalno spreme i izgubio 1:0 na istu foru, jednom presli pola i... Doduse, sad je i moral pao, sve u svemu, odustao sam... Razumem lose rezultate ako mi ekipa nije spremna ili ako je moral los, ali za ovo nema nikakvog opravdanja... Igrao sam sa Bosancicem i Micicem kao veznjacima, Kovacevic iza njih, njih dvojica kidali na jesen, sad na prolece kad sam sve sredio - nista...
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

I da napomenem neka mi neko objasni sledece - 1. mec sam remizirao sa Spartakom na prolece, u gostima 1:1... Nisam ih bas 100% spremio, imao sam 4,5 pripremnih meceva, pa im nije bilo ono pored kondicije, match fitness ili sta vec na 100%... I rekoh, da vidim koliko se Spartak spremao kad izvuce remi... I vidim, 2 prijateljske... Ja da sam imao samo 2 prijateljske, 4:0 bih izgubio od bilo koga...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja svaki sejv krećem s sunday league footballer i bez licence, tako da nije sigurno zbog toga. Evo na poslednjem sejvu sam uzeo LŠ sa Čukom u devetoj sezoni (valjda, možda i osmoj, zabrojao sam se nešto). Dominiraš, ne možeš gol da daš, menjaj nešto, ohrabri ih tokom meča, menjaj tempo, promeni napadača, ako je ovaj promašio mnogo šansi, zavisi šta se tačno dešava i kako ide meč, ali za sve postoji rešenje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Promenim ga, stavim Jovica i bude isto. Ne mogu da nadjem resenje kad ne vidim zbog cega je problem... Decko ima 17 brzinu i ubrzanje, 173 cm, nije pobegao visokim i tromim stoperima u nasoj ligi jos... Nemam razloga da menjam tempo, dobar je, maltene je sve dobro i vezbam napad, ali nista... I onda krene moral da pada i vise mi se i ne igra... Lazovic nikako gol da da, Katai ponekad... Precke, stative, ludacke odbrane... Naravno, nekada se i desi da ne dominiram toliko, ali se trznu, naprave sanse i promase... Taj Opoku bi u ranijim menadzerima dao 30 komada i stalno bezao stoperima...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nekada su brzi igrači bili previše OP. Brat Soukouna na FM 12 da 40 komada na 30 tekme k'o iz pičke, a da ne pričam o starijim menadžerima, Agahovi, Cigalku, itd. Mada i sada rade posao, neću da se žalim. Evo, Vieto dao 22 gola na 26 utakmica, drugi strelac lige.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Previše se opterećuješ moralom i fitnesom, volim i ja da to bude što bliže savršenom, ali mislim da je malo prenapucana priča oko toga, i da nema baš toliko uticaja na igru koliko ljudi misle da ima. U svakoj rečenici pominješ jedno od ova dva, probaj malo više da se fokusiraš na praćenje same igre.

P.S. Koja si sezona, i na koju foru ti Jović ima po 17 pace i acceleration?
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

SerbianSSSS пише:Pa, naravno da je nelogicno da mi pored 4 igraca pozadi za nasu ligu treba i zadnji vezni koji nikada ne sme da izleti napred
Tebi je nelogično, ali zato zaostaješ 11 bodova. Zadnji vezni ne štiti četiri igrača, nego dvojicu štopera. Ne vidim kakve to veze ima sa našim ligom!?

SerbianSSSS пише:i naravno da mi je nelogicno da mi je napad simetrican kada su njih dvojica krila na attack, a ne spicevi kao glavni spic koji je isto na attack...
...

:argh:

bubi.ue пише:Previše se opterećuješ moralom i fitnesom, volim i ja da to bude što bliže savršenom, ali mislim da je malo prenapucana priča oko toga, i da nema baš toliko uticaja na igru koliko ljudi misle da ima.
Normalno da nema toliko uticaja. Potpuno si u pravu. Taktika je daleko, daleko najbitnija.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Đe da vidimo tu taktiku.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
SerbianSSSS
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 04 Мар 2012, 12:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од SerbianSSSS »

Uspeo sam nekako... Ali, nisam bas ovo ocekivao...

Слика
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

D.Silva je free, ja hocu da ga skautiram i ponudim mu platu, sutradan stize skaut report i kao vec potpisao za OLY bez da ga je iko trazio :(

Слика

Слика
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Слика
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика tri degenerika..., i onda izvucem napoli u play offu le jos
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

ubili te
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

s tri igraca vise...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne umes, gori si od grofa
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

jbg, priznajem
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”