(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

U stilu Skantorpa:

Код: Изаберите све

http://www.theguardian.com/football/2015/jan/17/scunthorpe-united-bristol-city-league-one-match-report
:D
Последње учитавање од parnivaljak дана 30 Јан 2015, 21:51, учитано 1 пут укупно.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ovo su neke magije :gunman:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Gubim 0-2, okrenem na 3-2, a onda u sudijskoj nadoknadi na contain primim 2 gola u 2 minuta i izgubim 3-4.

Druga utakmica, vodim na poluvremenu 3-0, a realan rezultat bi trebao biti 7-0 kad se pogledaju šanse. Kraj utakmice 3-3 uz primljen gol opet u sud. nadoknadi. Taj gol je dao neki krilni napadač glavom iako ima heading i jumping po 7, a nalazio se u sendviču između moja 3 odbrambena igrača od koji svaki ima 16+ jumping i 16+ marking.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

- Sto mi je golman nevidjena rupa,pored dobrih ocena
- Sto igraci pustaju protivnike da prime loptu kao od sale
- Sto kad igrac primi loptu,ne istrci kontru nego ceka,cekali mu red nad kevom.
- Sto dobijem HSV,a izgubim od Kelna
- Sto mi se kljucni igrac povredjuje na svakoj drugoj tekmi
- Sto mi leverkuzen za 10 minuta da 3 gola
- Sto se nerviram zbog jebene igrice.
- Sto pored svega,ja i dalje igram ovo djubre!
Корисников грб
Vanja2106
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 10 Јул 2012, 21:22
Место: B. Topola
Status: Није на вези

Порука од Vanja2106 »

Finale Kupa protiv Seltika, taman izjednačim na 2:2 i povrede mi se 3 igrača u roku od 10 minuta i nemam više izmena, izgubim na kraju 2:3.

Слика
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ova igra je nevjerovatna!
Za 8 sezona sa Čelsijem sam osvojio 5 Premier liga i 3 LŠ. Ove manje trofeje i ne brojim.
U 9. sezoni smo do januara ostvarili skor 17-2-1 i bili prvi na tabeli. Onda ja prodam nekog klinca sa PA 2 zvezdice i svih 25 igrača u timu padne u najtežu depresiju zbog tog mog poteza. Na sledećoj utakmici smo igrali protiv QPR-a koji se bori za opstanak i doživimo katastrofalan poraz!
Pa, J***m mu mater, ovo je stvarno prešlo svaku mjeru! Jebo im psihologija mater! Igrači su osjetljiviji od djece u obdaništu!
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Слика

Penal u 93. min
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Kad izgubim jednu utakmicu za celu sezonu i izvisim za promociju! :argh:

Слика
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Da mi je samo dinar za svaki put kada se to desilo u ligama koje nemaju plejof... :D
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Imao bi više para nego Bukovik... :D Jbg, i ovi iznad su pokidali sezonu. :nasty:
Корисников грб
OffsidePolice
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 22 Сеп 2014, 22:29
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од OffsidePolice »

Posle 2 sezone sa middlesbrough-om, u trecoj konacno izborim promociju u premijer ligu kroz playoff. Mogao sam da budem drugi i direktno da se plasiram, ali u poslednjem kolu championshipa birmingham odjednom odluci da igra kao barcelona i pobedi me 7:0, sto me baci na trece mesto. U toku ovog sejva u zivotu nisam video vise povreda. Nekoliko puta sam bio na granici da prestanem da igram. Uvek mi se povrede oba igraca koji igraju na istoj poziciji (nekad i sva 3, ako ih imam toliko za tu poziciju) i konstantno kroz celu sezonu imam 7-8 povredjenih igraca u timu (znam da i u stvarnosti postoje klubovi sa toliko povredjenih igraca ali bas cele sezone po 7-8 kljucnih igraca...). Posle promocije u premijer ligu, nekako mi se uvek povredjuju novi (najbolji..bar po ocenama) igraci koje sam kupio, koji bi kao trebali da iznesu tu sezonu i to se sve povredjuju na 2-3 meseca + povrede se uglavnom desavaju kad vec napravim sve 3 izmene i to bukvalno minut-dva posle te poslednje izmene neko popije faul i ne moze da nastavi tako da igram sa igracem manje do kraja. U zivotu me ovoliko neki sejv nije nervirao. Voleo bi da krivim igricu ali sa strane igram jos jedan sejv sa ofk.beogradom u kom mi se ovo uopste ne desava.
Последње учитавање од OffsidePolice дана 21 Феб 2015, 22:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

И ја сам утриповао да ми се играч стално повреди кад извршим све 3 измене. Зато се углавном трудим да мењам само двојицу, за сваки случај.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja to tripujem već nekoliko fm-ova unazad. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ево, сад сам прегледао утакмице. Ове сезоне сам имао 3 такве ситуације где извршим измене након 70. минута и после ми се повреди играч. И још једно 10 где играчи наставе да играју са оним наранџастим крстићем. Као да комп зна да не могу да мењам више, па ме намерно ломи. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mmladja пише:Као да комп зна да не могу да мењам више, па ме намерно ломи.
Nije to isključeno, ti izvršiš treću izmenu, on uključi tackle harder ili kako već da je ta funkcija. Bar sam ja počeo u jednom trenutku da razmišljam tako. Oni izvrše tri izmene, ja krenem da krljam. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Hahaha, ja to radim kompu. :P Mada nisam siguran koliko deluje...

Takođe, kada vidim da igrač ima oranž inj, idem tackle harder na njega. Jebeš fer plej. :D
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Делује само да ћу црвени да добијем ако то кренем да радим :ole:
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

Je***e vi mene ako nisu usrali ovaj pec...na 15.2.1 mnogo manje povreda ovo sad haos kao klot 15-ka..ja ne mogu da verujem bkvalno mi povredjeno 13 igraca i to po utakmici 3..poludeo sam
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Da mi je znati koji je magarac odobrio ovoliki pa za Luku Jovica. Daleko od toga da mi smeta, ali je mali bas preteran. Ko Klose iz 2007-mice, mora da ga da na svakoj tekmi makar se zemlja otvorila.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”