FM-15 Beta Utisak

Sve o FM15
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Demo je mogao da učita samo jednu ligu i da se igra do polusezone, a sejv je mogao da se nastavi kasnije. Beta daje mogučnost igranja više liga i više sezona uz nastavak sejva kasnije.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Jackint пише:Ja trebao da igram prijateljsku utakmicu u drugoj državi i treba da sastavim spisak igrača koje ću da vodim, i jedan golman nije mogao da ide jer je pozvan za reprezentaciju (pored njegovog imena piše ine). I dobro, ja ga ne odaberem i posle 1-2 dana on se žali što ga nisam poveo. :slap:
INE stoji verovatno zato sto ga nisi registrovao/pozvao na turneju. INT je kada je u reprezentaciji.

Klikni na INE pa ce ti pisati koji je razlog.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Još jedna stvar koja me mnogo nervira, skautujem igrača, skaut mi kaže kako želi da dođe, ja pošaljem ponudu, ovi prihvate, treba da mu ponudim ugovor i njegov agent mi kaže kako ne želi da pregovara jer misli da ja nemam novca da ispunim njegove zahtjeve... Pa J***m ti mater, reci mi koji su zahtjevi pa ću ti ja reći mogu li da ih ispunim ili ne!
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

zele пише:
gentleman пише:A gde mi je search player dugme? Jedva nadjoh staf search,ali sad kad sam blizu januara i htio bi nesto da izfiltriram za Free migde search playera?
Filteri su ti u skautingu.

Slika
Fini neki filteri ne izbacuje mi ni jednog igraca.... imam ovamo opciju da pogledam sa skautig liste kome istice ugovor :argh: sve mladi talenti sve ce u pru sezonu ugovor da im istekne (barem ovo st sam ja skautirao....) . Ocu da vidim listu igraca za Fee u julu da uzmem nesto,ocu da vidim ima li sta interesantno na transfer listu.Pomagajte ljudi,mozda sam loma seljak al mi treba korak po korak instrukcija :yesko: jel ima neki youtube tutorijal? :cheers:

Edit:Evo i fotka

Код: Изаберите све

http://postimg.org/image/rrrcp4aw7/
Последње учитавање од gentleman дана 04 Нов 2014, 17:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

gentleman пише:Fini neki filteri ne izbacuje mi ni jednog igraca.... imam ovamo opciju da pogledam sa skautig liste kome istice ugovor :argh: sve mladi talenti sve ce u pru sezonu ugovor da im istekne (barem ovo st sam ja skautirao....) . Ocu da vidim listu igraca za Fee u julu da uzmem nesto,ocu da vidim ima li sta interesantno na transfer listu.Pomagajte ljudi,mozda sam loma seljak al mi treba korak po korak instrukcija :yesko: jel ima neki youtube tutorijal? :cheers:

1. Izabereš karticu all known players.
2. Pa onda u delu conditions pored quick searcha imaš strelicu na dole. Klikni na nju.
3. Ne to dugme ti se otvara padajući meni.
4. Izabari kriterijum po kome želiš da pretražuješ igrače.

Verovatno nema takvog igrača, probaj malo da promeniš. Ako imaš atribut masking uključen, onda ni ne možeš da pretražuješ po ocenama, jer se ne vide. Mislim možeš, ali to te ograničava samo na skautovane igrače, jer samo njima vidiš ocene.
Последње учитавање од zele дана 04 Нов 2014, 17:44, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

zele пише:
gentleman пише:Fini neki filteri ne izbacuje mi ni jednog igraca.... imam ovamo opciju da pogledam sa skautig liste kome istice ugovor :argh: sve mladi talenti sve ce u pru sezonu ugovor da im istekne (barem ovo st sam ja skautirao....) . Ocu da vidim listu igraca za Fee u julu da uzmem nesto,ocu da vidim ima li sta interesantno na transfer listu.Pomagajte ljudi,mozda sam loma seljak al mi treba korak po korak instrukcija :yesko: jel ima neki youtube tutorijal? :cheers:

1. Izabereš karticu all known players.
2. Pa onda u delu conditions pored quick searcha imaš strelicu na dole. Klikni na nju.
3. Ne to dugme ti se otvara padajući meni.
4. Izabari kriterijum po kome želiš da pretražuješ igrače.

Verovatno nema takvog igrača, probaj malo da promeniš. Ako imaš atribut masking uključen, onda ni ne možeš da pretražuješ po ocenama, jer se ne vide. Mislim možeš, ali to te ograničava samo na skautovane igrače, jer samo njima vidiš ocene.
Definitivno mi je ukljucen atribut masking....jednog igraca nece da otvori. Mogu li u igi masking player da promenim ili moram novu igru?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nova igra.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ne znam do čega je to jbt, ali uobičajeno u ligi dobijem 1-2 žuta po meču, a kada mi sudi Mažić ne gine mi bar 5 komada, lik nije normalan, i to je uvijek tipa 5-1, 6-2 u žutim kartonima za mene...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

A 2 penala za Zvezdu?? :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Odigrao sam 4 derbija do starta druge sezone jer smo igrali u finalu kupa i u super kupu, ali mislim da nije ni jednom Mažić sudio :D
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Brate nisi jedini. Napravili ga realno. Meni sa Mačvom je sudio kroz četiri sezone jedno dvadesetak puta i uvek penali protiv mene, 5-6 žutih a ponekad i crveni karton dobijem dok naravno često i budem oštećen...
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Da li se samo meni cini ili su na ovom menadzeru ocene igraca suludo visoke?? Mislim da ima mnogo vise, previse, onih top igraca... U gotovo svakom osrednjem klubu ima igrac sa passingom, tehnikom driblingom i vizijom preko 15,16... U gotovo svakom osrednjem klubu ima bwm sa markingom,taklningom i fizikalijama preko 15... Malo mi to sve deluje prenaduvano..
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Kako da pitam upravu da mi dopusti zapošljavanje više trenera, skauta itd.?
Imam samo opciju da pitam za njihovo povećanje plaća... :wtf:
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Duchaaa пише:Da li se samo meni cini ili su na ovom menadzeru ocene igraca suludo visoke?? Mislim da ima mnogo vise, previse, onih top igraca... U gotovo svakom osrednjem klubu ima igrac sa passingom, tehnikom driblingom i vizijom preko 15,16... U gotovo svakom osrednjem klubu ima bwm sa markingom,taklningom i fizikalijama preko 15... Malo mi to sve deluje prenaduvano..

Seti se FM-a 2008 pa ti ocene vise nece delovati prenabudzeno. :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

shirajzl пише:Kako da pitam upravu da mi dopusti zapošljavanje više trenera, skauta itd.?
Imam samo opciju da pitam za njihovo povećanje plaća...
Meni trenutno nema jer sam tražio to nedavno, možda si i ti, vjerovatno će ti se pojaviti posle nekog vremena, do tada ne možeš ništa da uradiš.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

markohn22 пише:
shirajzl пише:Kako da pitam upravu da mi dopusti zapošljavanje više trenera, skauta itd.?
Imam samo opciju da pitam za njihovo povećanje plaća...
Meni trenutno nema jer sam tražio to nedavno, možda si i ti, vjerovatno će ti se pojaviti posle nekog vremena, do tada ne možeš ništa da uradiš.
Nisam tražio, tek sam počeo save. Možda je to zato što sam francuska 3.liga u klubu kojem predviđaju zadnje mjesto.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

utisak je sve gori i gori i pošto sutra izlazi full igrica, ne vidim kako će se popraviti :nasty: Upravo sam uključio 14-icu :ole:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта ти сад не ваља? Мени је после овог печа и МЕ прихватљив.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Meni je FM jako dobar, čak sam počeo opet da igram u 2D, ne znam nekako mi golovi lepše izgledaju u 2D :D
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Vodim lagano protiv MK Dons-a 4:0 u LC-u (vodim MUFC), jos malo pa kraj utakmice, i likovi mi lagano iz 3 akcije, jedna za drugom, daju 3 komada, a do tad pola nisu presli...leptejebo srkno kafu i primih 3 komada :xD:

A u prvenstvu u prva 4 kola gol razlika 11-11, samo moj tim dvocifren :ole:

Svake jebene godine problem sa brojem golova na pocetku (u beti pogotovo) :slap: Valjda ce u full verziji to biti malo normalnije, poprilicno me nervira, kao i ona krstaca na igracu kad je povredjen, u 2D kad se igra, sve mislim sudija ucestvuje u akciji :zelenko:
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015”