FM-15 Beta Utisak

Sve o FM15
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Dule93 пише:
sanjin84 пише:I ja imam genie scout. Ako nekome treba da vidi PA nekog igrača neka postavi ime.
srbinho пише:Ako te ne bude mrzelo okaci SS nasih igraca do 19-20 god i poredjaj po potencijalu. Print screen na genie scout pa udjes u Paint pritisnes ctrl-v i dobijes sliku.
Ako to uradiš, otvori novu temu i napiši šta tačno kačiš. Ne verujem da ima mnogo njih koji vole da koriste čiteve.

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm-genie-scout-spisaknapomena-varanje-vt12044.htm#350376
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од palace »

Jedno pitanje,ne znam da li je bag ili neko novo pravilo.potpisao sam jovetica sa free(igram engleze)ali mu pored imena stoji wp kao da nije dobio radnu dozvolu,e sad ranije kada ne dobiju radnu dozvolu nisu mogli ni da potpisu?sta da radim?!
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од DraganR »

nakon 7 dana igranja bete utisci su da ce ovo biti jedan od boljih fm-ova naravno nije puna verzija ali treba malo rada ma ME.Previse glupih golova losih golmanskih reakcija i losih reakcija odbrane ali vjerujem da ce to full verzija da popravi.Sve u svemu igrat ce se 15-ka dosta sati :D
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

palace пише:Jedno pitanje,ne znam da li je bag ili neko novo pravilo.potpisao sam jovetica sa free(igram engleze)ali mu pored imena stoji wp kao da nije dobio radnu dozvolu,e sad ranije kada ne dobiju radnu dozvolu nisu mogli ni da potpisu?sta da radim?!
Kontam da bi mogao biti bag posto ako je igrao u jednom engleskom klubu vec mogao bi i za drugi zaigrati a i ima dovoljan br. nastupa za reprezentaciju, ostaje ti jedino da ga posaljes negdje na pozajmnicu
mare_rasta
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 16 Нов 2010, 16:44
Место: North Carolina, USA
Status: Није на вези

Порука од mare_rasta »

nisam igrao FM 14 (jedini koji sam propustio u zadnjih 10 godina) pa nisam upucen: sta se desilo sa treninzima? Nekako mi se cini prejednostavno...
Osim toga, imam istu zamjerku kao i vecina ljudi na forumu vezano za golmane i njihove glupe reakcije, odbrani covjek sut pa lezi na zemlji deset sekundi, odbrana se zaledi a protivnicki napadac samo pridje i smjesti loptu u gol...generalno, dosta golova se postize na utakmicama... s pozitivne strane cini mi se da su dosta poboljsali centarsuteve, nije kao na FM 13 kad si odmah znao da li centasut prolazi, biva odbijen u korner ili u aut...
Nakon odigrane sezone (poceo kao nezaposlen, semi-pro i national C licence) u drugoj ukrajinskoj ligi cini mi se da je dosta stvari odradjeno korektno... jedina jos zamjerka je ta da sam negdje u januaru poceo studije za B licencu koje trebaju trajati 4 mjeseca, a ni nakon juna jos je nisam dobio... a dobar sam student,majke mi :D
p.s.: Man Utd je prejak,totalno nerealno
profil
Последње учитавање од mare_rasta дана 01 Нов 2014, 02:11, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

mare_rasta пише:nisam igrao FM 14 (jedini koji sam propustio u zadnjih 10 godina) pa nisam upucen: sta se desilo sa treninzima? Nekako mi se cini prejednostavno...
Ukinuli su one stare treninge sa slajderima sad je ovako kao sto vidis...
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

nadam se da niko nije pomenuo (da se ne bi ponavljalo) evo situacije sudija sviran penal, ja cekam da vidim penal kad ono igrac vec krene da se raduje,znaci ni ne vidi se penal nego igrac odmah krene da se raduje lopta u golu kao, dal je to bag ne znam al rekao bi da jeste..
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

I meni se to ponekad desi, nekako preskoči to...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
tosteridzuo
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 16 Авг 2013, 12:04
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од tosteridzuo »

Jel samo ja imam problem sa krilima ili i vama mase 1na1 sanse, od 100% pogode 10% otprilike, i jos jos jedna zamerka mnogo ofsajda, inace igram sa zvezdom
gidzi
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 18 Сеп 2011, 13:47
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од gidzi »

Ne bih preterano da kritikujem. Mnogo toga ste vec rekli, ali bih dodao nesto sto moze dovesti do toga da FM postane apsoultno neigriv. Naime, u 80% utakmica koje sam odigrao imao sam ili iisti broj, ili vise suteva i clear cut sansi nego protivnik. Od tog broja, 90% meceva sam izgubio i to vecinu sa dva ili vise golova razlike. Naravno, jasno mi je da ovakve situacije postioje i u zivotu, ali ih nema mnogo. Ovo je nesto sto hitno mora da se koriguje, jer u protivnom igra gubi smisao. Ne zanima me da li cu gol primiti ili dati kroz noge golmanu, da li ce gol pasti sa 40 metara, ili ce se raditi o autogolu, dok god bolji tim na mecu u vecini utakmica pobedi, sto kod mene nijse slučaj.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Nadam se da DEMO kasni bas zato sto zele vise vremena da isprave te bagove jer s obzirom sta se sve prijavljuje ako i 20% tih bagova ostane u ful verziji bice totalno bzv igrati.....do januara ce valjda da izadje skroz ispravan patch....
Super Pipo
Newgen
Поруке: 44
Придружен: 02 Апр 2014, 18:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Super Pipo »

meni se bas ne svidja deo sa taktikom, promenili su ga nakon N godina, ali mislim da je ovako barem meni mnogo losije, em nemozes da izaberes igraca desnim klikom da popuni poziciju, a i ono rangiranje po krugu mi je isto dosta trulo, ali nije toliko strasno, mene iskreno smaraju one gluposti oko konferencija pa me to i nervira sto su nabacali jos vise kontakta sa medijima... ostalo mi je za sad ok samo veliko razocaranje zbog te taktike
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

A gde mi je search player dugme? Jedva nadjoh staf search,ali sad kad sam blizu januara i htio bi nesto da izfiltriram za Free migde search playera?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Слика

Tu ako diretkno ime kucas, a ono kad trazis igrace bez ugovora udjes u scouting
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

gentleman пише:A gde mi je search player dugme? Jedva nadjoh staf search,ali sad kad sam blizu januara i htio bi nesto da izfiltriram za Free migde search playera?
Filteri su ti u skautingu.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Ja trebao da igram prijateljsku utakmicu u drugoj državi i treba da sastavim spisak igrača koje ću da vodim, i jedan golman nije mogao da ide jer je pozvan za reprezentaciju (pored njegovog imena piše ine). I dobro, ja ga ne odaberem i posle 1-2 dana on se žali što ga nisam poveo. :slap:
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Zavrsavam prvu sezonu, po tradiciji sa ManUTD, pa aj da napisem svoje utiske.

Naravno sve treba uzeti sa rezervom obzirom da je BETA verzija u pitanju, a i full ce verovatno imati nekih bagova koje ce se resavati narednih nedelja/meseci. I tu ne treba mnogo zamerati.

Prvi utisak je grafika koja je jebacka, da prostite na izrazu :winner: . Svaki detalj od menija (na koji sam se vrlo brzo navikao), preko fonta slova, do svih linija, toliko lepo za oko i elegantno da sam stvarno odusevljen.
Sto se tice igre, vec sam pisao na temi Poludim, da me reakcije igraca malo cude, uglavnom neka kratka letargija odbrane (golmana pogotovu), a sto se tice napadaca njihova slaba realizacija nije nista novo i mnogo je realnije nego da zabijaju svaki sut svaki gol. Vezni igraci mozda i najmanje grese, sto naravno zavisi i od taktike, ali odigravaju vrlo precizno i fino drze posed.
Ono sto se desava na terenu je takodje poboljsano, igraci izgledaju manje "ukoceni" i potezi su im prirodniji, s tim sto je ocigledno da je ubaceno mnogo novih poteza (sto pri sutevima sto pri odbranama igraca).
Mislim da su preterali sa novim pozicijama i sa gubljenjem u tim rolama, jednostavno ih je mnogo jos ako pratite i U21 ili academy tim ode sve u qrac. Da ne pominjem da hocete da trenirate igracu novu poziciju, sve to treba ispratiti a ja kao stariji igrac vec gubim interesovanje za te sitnice.
Sa druge strane nove taktike i ono milimetarsko pomeranje igraca je fina novina, a to je zahvaljujuci onim novim rolama koje sam kudio malopre :slap: :ole:
Opcija Search, koja je u glavnoj gornjoj liniji takodje olaksava igranje.
Malo opterecuje zezanje sa medijima i ona pitanja "iz tunela", a opet nije ozbiljno ni slati asistenta na konferencije uoci derbija, treba do izbalansirati.
Deluje mi da su malo zauzdali cene igraca koji su potencijlano zveri, bas kao i plate pri novim ugovorima. Valjda sve u cilju postovanja FFP.
I kao najbitnija novina BETA verzije je mogucnost da se save nastavi u full verziji.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sejv sa bete je uvek mogao da se nastavi na full verziji.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ronin пише:I kao najbitnija novina BETA verzije je mogucnost da se save nastavi u full verziji.
To je moglo i prošle godine.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Onda nije mogao sa Demo verzije. Uglavnom pre nisi mogao da igras vise sezona i da ucitas vise liga (bilo je neko ogranicenje) tako da nije bas potpuno isto.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015”