Ocene igrača - onakve kakvim ste ih ocekivali ili ?

Sve o FM15
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Evo uzeo sam Zvezdu. Pavićević je kao John Terry.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Sarma пише:Evo uzeo sam Zvezdu. Pavićević je kao John Terry.
Jovan?
Последње учитавање од Džajo5 дана 25 Окт 2014, 11:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

On svakako.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mislim da su naši igrači previše nabudženi... pogotovo igrači večitih. Trebalo bi da težimo ka realnosti a ona označava srpske klubove u rangu Azerbejdžana ili najboljem slučaju Bugarske (mada se ove neki njihovi klubovi ne bi složili).
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Bosancic 16 long shots, a Drincic 15? Free cick im je isti - 16......malo bzv...bez imalo pristrasnosti....
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mislim da Bosančića nisu dirali, takav je došao u bazu... ako jesu onda je sramota. Ništa nije pokazao ni na jednoj utakmici.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Bosančić nije čačkan. kakav je dosao takav je i sad, s tim sto smo to definitivno zeznuli mi u researchu jer nismo se ni bavili njime, no ispravicemo. mislim da nema mnogo meta kukanju jer je naša baza uradjena profi. Dzon Teri i Pavicevic...jbga bas, nemaju nikakve veze osim da su ruzni obojica. Ipak, Pavicevic je bio odlican protekle sezone ,ove nesto slabiji ali je sigurno jedan od najboljih defanzivaca u Srbiji. Što se tice ostalih ocena nasih igrača, takve su kakve su i sigurno su realnije od 95% liga u FMu. Mi ako se vodimo metodom vidi kakav je Dzon Teri, a gledaj naseg mozemo slobodno da iskljucimo opciju Good Atribute u igri. A opet ako mi iskljucimo tu opciju, ima liga gde igraci jos malo pa ni ocenu 1 ne mgu imati za neke atribute, dakle, hocemo da budemo objektivni ali kroz FM oci.

Sto se tice ocena u FMU onako globalno...standardno. Italijani i Englezi prenabudzeni, a nije zasluzeno sa obzirom na kvalitet igraca iz tih zemalja (cast izuzecima).
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

To za Bosancica je stvarno smesno da ima tolike ocene. Ne znam posto jos nisam uzeo fm, ali nadam se da je i Brasanac realnije uradjen jer je na proslom stvarno bio prenabudzen
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Bosancic ima dobru sezonu iza sebe gde je daavao dosta golova iz daljine i zna covek dobro da izvodi prekide, to sto sad ocigledno nije u formi je druga stvar, mada generalno nije prebudzen, ima u nasoj ligi gomila boljih igraca, samo sto su se ljudi uhvatili samo za dve ocene pored 20+ drugih.

Meni licno najvise bode oci Volkov koji izgleda kao da je Roberto Carlos, a realno je smesan igrac, a sa ovim ocenama moze u lige petice komotno, a u zivotu tamo nece igrati.
Zatim mislim da je Aleksandar Filipovic dosta slabo napravljen, kao i Zdjelar(mada ne znaj da li je on u nasoj nadleznosti), takodje i Nemanja Antonov je mogao da bude malo bolje uradjen.

Mada generalno mislim da je nasa liga u FM okvirima dobro odradjena, jer kada vidim kako neki budze pojedine lige nasa je vrhunski odradjena. Naravno uvek ce biti gresaka, ali to se da ispraviti.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Generalno sto se igraca tice meni je najbitnije da oni iz SI dobro (realno) odrade kvalitet regena koji ce se pojavljivati jer desavalo se u FM 2010 ili 2009 ne secam se tacno da su nasi regeni toliko katastrofalni da ne vredi igrati igru duze od 5-6 sezona + su ocene bile strasno lose odradjene - ST ima 14 position, a 7 of the ball ili DC ima 4 takling, a 14 marking i tako neke nebuloze koje karakterisu ama svakog regena. Sad je to odlicno uradjeno......
Jedino se nadam da ce u skorijoj buducnosti da podese neke stvari i za staf regene jer ne pamtim kad sam vide staf regena sa visokom determination ili discipline......
Корисников грб
gagy142
Youth Team Coach
Поруке: 64
Придружен: 25 Јун 2011, 16:51
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gagy142 »

Zasto nema Marko Jovanovic u bazi ni kad ukljucim Poljsku ni kad ukljucim sve srpske igrace ?
Корисников грб
gagy142
Youth Team Coach
Поруке: 64
Придружен: 25 Јун 2011, 16:51
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gagy142 »

Hoce neko odgovoriti , Zasto nema Marko Jovanovic beka Wisle u bazi ni kad ukljucim Poljsku ni kad ukljucim sve srpske igrace ? ustvari nema ga u igrici....
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ne znamo.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

ladn nema čoveka u editoru :wtf: možda ga izbacili onda kad je bio bolestan pa ga zaboravili vratiti :argh:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
gagy142
Youth Team Coach
Поруке: 64
Придружен: 25 Јун 2011, 16:51
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gagy142 »

moj glavni bek ... :(
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Nema ni onog klinca, Martina Odegarda, klinca, norvezanina ...
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Klinca nema jer nije napunio još 16 godina, pa ga štiti neki norveški zakon o deci. Nadam se da će biti u januarskom peču jer mu je u decembru 16. rođendan. :yesko:
a kad smo već kod ocena, usraše Patrika Meknera iz Junajteda :nasty:
Последње учитавање од Olja дана 08 Нов 2014, 11:34, учитано 1 пут укупно.
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Pecnik je lose uradjen, realno trenutno mozda i najbolji u Zvezdi, tehnika bi mogla dosta bolja da mu bude
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ocene igraca poredite sa ligom koju igrate i bice vam skroz realne ocene..
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

Ja igram sa zvezdom, ima dosta nerealnih ocena, slazem se da je bosancic mnogo dobro uradjen, ne moze on imati ocene kao drincic, slazem se da pecnik mora biti bolji, i da ne nabrajam jos dosta nerealnih ocena nase lige..

Jos jedna stvar, kod vrhunskih igraca..

Di marija je imao sezonu zivota, i svi najveci fudbalski strucnjaci su rekli da je posle ona dva vanzemaljca najbolji igrac na svetu, a ocene su mu dosta slabe u odnosu na tu proslu sezonu..

Toni kros npr, decko sa najboljim centarsutom na svetu, ima krosing 17 cini mi se, a kasano 19, ima nelogicnosti stvarno..

Uz krosa, di marija takodje ima jedan od najboljih centarsuteva na planeti, a njemu je cross. 15, itd itd
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”