(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
sasvimnebitno
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 03 Авг 2015, 02:40
Место: Malesija/Boka
Status: Није на вези

Порука од sasvimnebitno »

E ovako, ja imam problem od sinoc.. inace, fm mi je sve regularno tekao, sve ok, nakon sto sam bio rijesio sve probleme, i stalno sam morao da vadim neki fajl iz antivirusa da mi se fm ne bi porusio. E sad, to je tako bilo do sinoc, al sinoc nesto nece, zaustavila se igra.. klasicni crash dump, koji mi se pojavljivao, odem ja kod antivirusa, i on nece da pusti.. allow sam jedno 20 puta taj fajl i nece pa nece. Poslije toga sam izbrisao antivirus, reko da se vrate ti fajlove, al izgleda da su posli s njim. Poslije toga, ja ga opet skinem, da bi opet vratio i to.. al, jbg, toga nema
E sad, zanima me, da li ja mogu ikako da vratim to, i ako ne.. recite mi kako da sacuvam sve ovo sto sam dosad igrao, pa da skinem novi fm. Hvala unaprijed, i volio bi sto brzi odg.. inace listao sam prvih 10 strana, stvarno dalje nisam moga', prastajte, posto zelim sto prije ovo da rijesim.

Rijesio sam problem.!!
Последње учитавање од sasvimnebitno дана 03 Авг 2015, 03:53, учитано 1 пут укупно.
shone90bgd
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 13 Нов 2010, 19:51
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од shone90bgd »

Kako da resim problem sa Danilom Panticem? Nece da produzi ugovor, kako da mu predlozim da sutne agenta, ubi se trazice i nikako da nadjem?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nikako, dečko u RL nije želeo da produži ugovor i u bazi mu je namešteno da odlazi iz kluba po isteku istog.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Imam problem... treba da registrujem tim za Ligu šampiona i moram da izbacim jednog igrača koji nije HG.

Koga izbaciti???

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Možda ovog Erika ili Handanovića.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Taidera bez razmisljanja...
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Tajder mi igra odlično. Mislim da ću poslušati Zeleta i izostaviti Erika.

EDIT.

Ova sezona bi mogla da mi bude poslednja u Interu.

Osvojio sam Super kup Evrope (pošto sam prošle osvojio LŠ), Super kup Italije. Ukoliko ponovim uspeh u LŠ i ponovo uzmem titulu u Seriji A, uz Kup Italije koji mi nedostaje + Svetsko klupsko prvenstvo... znači ako bude 6 od 6, napuštam klub. :fanman: Pazza Inter Amala... :fanman:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0hF0U4HS2AA[/youtube]
Последње учитавање од citizen дана 23 Авг 2015, 21:28, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

citizen пише:Imam problem... treba da registrujem tim za Ligu šampiona i moram da izbacim jednog igrača koji nije HG.

Koga izbaciti???

Slika
Šta će ti tri leva beka?
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Paul Scholes пише:Šta će ti tri leva beka?
Biraghija i Santona je verovatno morao da prijavi zbog HG. Bolje to nego da ostavi prazno...

Elem, citizen, sto ti se Bonazzoli raspao? Decko je ogroman potencijal, a ima ti dve i po zvezdice max.
Последње учитавање од The Rock дана 23 Авг 2015, 23:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Bonacoli išao na pozajmice sve 4 sezone. Ikardi, Palasio, Lakazet i Gabjadini kidali.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Smaraju me sa ponudama za Jaksica tipa 1.2m sada a za 12 meseci 125k. Ja trazim 4m i jako me smara da jednom klubu ponavljam to vise puta. Jel ima neka opcija da kad stavim tu cifru da me ne smaraju opet sa njihovom?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Transfer>Set Transfer Status>Asking price. Stavis tu koliko god hoces, 4, 5 miliona, sto vise, ako hoces da zadrzis igraca.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Hocu da ga prodam, to sam i namestio, medjutim milion puta moram "reci" npr. Fejnordu da hocu cistih 4 miliona a ne 1.2m + 125k za 12 meseci. :nasty:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja sam za tog Jakšića dobio 7.5m funti u kešu od Anderlehta, al sam bio valjda četvrta sezona.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pokusavao sam i ja da izvucem al mislim da je ovo max jer vredi 1.3m a ne igra mi u prvoj postavi.
Корисников грб
Анча_Кг
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 05 Апр 2013, 21:01
Место: Крагујевац
Status: Није на вези

Порука од Анча_Кг »

paske пише:Smaraju me sa ponudama za Jaksica tipa 1.2m sada a za 12 meseci 125k. Ja trazim 4m i jako me smara da jednom klubu ponavljam to vise puta. Jel ima neka opcija da kad stavim tu cifru da me ne smaraju opet sa njihovom?
Па имаш да штиклираш кад ти пошаљу понуду, да ставиш нон-неготиабле у доњем левом углом. Закључаш ту опцију, и могу или да прихвате твоју постављену цену, а могу и да одбију, не могу да ти мењају ништа.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam problem.

Skidao sam neke lige preko steama (valjda ono workshop ili kako već) i sada ja izbrišem to međutim, kada uđem u editor automatski mi se na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2015/editor data svi fajlovi vrate (a nije mali broj istih). Ako uđem u FM očitava mi svaki pojedinačno ponovo dok ih ne vrati na staru lokaciju i to traje.

Kako mogu da se rešim ovoga?
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ja koliko se secam moras da ih obrises iz workshopa
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gde treba da odem da bih to uradio? :D
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

valjda u workshopu, naces nesto, nemam steam sad,na tvom sam off pa nmg da vidim
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”