(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

tanke14 пише:Džajo5, Ne vidi se u scout reportu da li moze ili ne. Gledao sam informations itd nema. Glupo je da se cimam oko igraca ako on ne moze da dodje...
Gde si u FM14 gledao to?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

tanke14 пише:Gde se nalazi podatak da li neki igrac moze da dobije wp ili ne?
Kada dobiješ kompletan izveštaj u njemu se nalazi i ta informacija. Samo pogledaj malo bolje.
bojan88 пише:Je l moze neko da mi kaze gde se nalazi transfer lista, ne mogu nigde da je nadjem. :lol:

Odeš na skauting i tu imaš one filtere da uključiš, nadji onaj sa imenom "transfer status" i onda odaberi transfer listed.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Moraš da ga skautuješ više puta. Vidiš u reportu na ovom ss-u koje još stvari nisu definisane, i tu je work permit.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 25 Окт 2014, 16:01, учитано 1 пут укупно.
Super Pipo
Newgen
Поруке: 44
Придружен: 02 Апр 2014, 18:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Super Pipo »

Gde mogu da nadjem logove klubova?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/grafika-graphics-vf158.htm
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Jel se i kod vas Salke zove gezelkirhen?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

DS_RS пише:
Olja пише:šo mi ne rade grbovi bre
Jesi sliktirao ono reload skin i odsliktirao use caching
Legendo :D

Ubih se i ja sa ovim imao sam toliko poteškoća da to nije normalno ali nisam znao da i onu opciju treba deštiklirati. HVALA :cheers:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

kLeSa, da
Sé un hombre
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

kLeSa пише:Jel se i kod vas Salke zove gezelkirhen?
Meni normalno
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

kLeSa пише:Jel se i kod vas Salke zove gezelkirhen?

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm2015-real-names-and-german-national-team-fix-file-a-beta-vt11962.htm
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Meni ovo sve izgleda bas bas dobro.. Prva stvar koja dolazi do izrazaja ne moram za klince od po 19,20 da placam 50miliona... Prvi sok je bio ocene od do, ali i ja sam shvatio da je ipak tako sladje, realnije, da se iscimas malo... I dobro je sto vecinom nije donja ocena :fanman:
Samo jedno pitanje, Sta je sa skautingom??? Uzeo lpool, i skautujem lupam vitinja, balantu i ovog klinca iz barselone daje im po tri zvezdice maksimum??? Od 30skautiranih samo za dva pise da bi mogli doci sto mi opet malo nelogicno???
Da napomenem, odnosi se sve na report card only... Da li je stvarno tako sve ili ja treba da ga skautiram i na nekom mecu da bi sepromenio report??
Hvala
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Duchaaa пише:. Da li je stvarno tako sve ili ja treba da ga skautiram i na nekom mecu da bi sepromenio report??
Ne moraš da ga skautiraš na nekoliko mečeva, već u odredjenom periodu, npr. dve nedelje. Imaš tamo scout progress bar gde ti piše kako napreduje pun izveštaj. Od skaut report card-a nema neke vajde.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Da li neko ima problema sa ucitavanjem? Zakove kod "Loading" screena, ponekad vrti po 45 minuta pa nastavi, ponekad ga ostavim (kao sad) evo vec 3 sata i mrda. Verifikovano sve, igra zauzima 20% memorije, grafiku sam ubacio odmah cim sam skinuo betu pa kapiram da nema veze s tim...
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

To bi trebalo da je ispravljeno za full. do tad jbg.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

U preferences sliktiraj use chacing i odsliktiraj reload skin
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

aham, a kako da udjem u preference kad ne mogu da dodjem do njih? :) Sto mrzim kad baguje..ne znam dal je gore kad crashuje u sred igre ili kad uopste nece da udje :)
DS_RS пише:U preferences sliktiraj use chacing i odsliktiraj reload skin
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Kakva su vasa iskustva sa situacijom Levo krilo, winger natural a desna noga?? Sa tim muku mucim vec dugi niz godina, i uvek sam takve igrace ili izbegavao ili kupovao pa im usiljeno menjao poziciju i ttenirao ih za tu stranu koja im je i noga.. Jer smatram da je desna noga desno krilo winger, desno krilo leva noga je inside forward, nikako winger.. Kakva su vasa iskustva jer sam na ovom novom fm za ovih par dana zapazio bas dosta takvih "nezgodnih" wingera pa rekoh da se posavetujem.. Hvala
Корисников грб
Boyshane
Youth Team Coach
Поруке: 75
Придружен: 13 Окт 2011, 17:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Boyshane »

Duchaaa пише:Kakva su vasa iskustva sa situacijom Levo krilo, winger natural a desna noga?? Sa tim muku mucim vec dugi niz godina, i uvek sam takve igrace ili izbegavao ili kupovao pa im usiljeno menjao poziciju i ttenirao ih za tu stranu koja im je i noga.. Jer smatram da je desna noga desno krilo winger, desno krilo leva noga je inside forward, nikako winger.. Kakva su vasa iskustva jer sam na ovom novom fm za ovih par dana zapazio bas dosta takvih "nezgodnih" wingera pa rekoh da se posavetujem.. Hvala
Krila sa "kontra-nogom" su mila majka, njih barem možeš da "prekrstiš" na prirodnu stranu ili ih zadržiš i koristiš kao IF-ove, što je danas trend (ja prilično patim što nema klasičnih krila više, jer volim seljačku s-krila-pa-u-vugla-"towering"-napadača varijantu). Moje iskustvo je da sam, uglavnom, posle dve sezone uspevao da "preteslimim" svako krilo sa kontra-nogom na prirodnu stranu i da na toj strani postane "zelenkast", uz uslov da je takva operacija imala realnu podlogu u njegovim atributima (Crossing u nekim pristojnim okvirima, npr.), ali su mene u FM14 progonili (ono, "haunting") regeni - bekovi sa naopakim nogama, s njima sam se više mučiJo...
- Malom je fudbal u krvi!
- Možda si u pravu, ali mu još nije stigao do nogu...

Ako u ekipi imate tri Škota, imate šansu da osvojite nešto, ako ih imate više od trojice, u problemu ste!
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Duchaaa пише:Kakva su vasa iskustva sa situacijom Levo krilo, winger natural a desna noga?? Sa tim muku mucim vec dugi niz godina, i uvek sam takve igrace ili izbegavao ili kupovao pa im usiljeno menjao poziciju i ttenirao ih za tu stranu koja im je i noga.. Jer smatram da je desna noga desno krilo winger, desno krilo leva noga je inside forward, nikako winger.. Kakva su vasa iskustva jer sam na ovom novom fm za ovih par dana zapazio bas dosta takvih "nezgodnih" wingera pa rekoh da se posavetujem.. Hvala
I meni to smeta, skoro nikada ne igram sa levonogim igrcem na AML poziciji, uvek tu stavljam desnjaka i Inside Forward, uradim sve da levonoge stavljam na AMR takodje IF.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Kako mi drugi klubovi uzimaju klince ? Prvo mi ponude novac, ja odbijem, i onda mi pise :

Слика

A ugovor mu traje jos godinu i po dana..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”