(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Само странце доводиш. А Руси што морају да играју?
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Moraju 4 Rusa da budu u prvih 11. Igraju mi bekovi Kombarov i Parsivljuk, golman Rebrov i u sredini rotiram Shirokova i Glusakova. I u špicu Džuba. Zavisi ko je zdrav, ali uglavnom oni igraju, bolje i ne mogu da nađem a da vrede nesto, nadam se da ću dobiti bar nekog upotrebljivog regena.
Последње учитавање од Dule93 дана 07 Нов 2014, 00:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Dule93, Pokusaj da otmes nekog rusa iz Krasnodara, Mordovije, Rubina, Anzija ako ih ima valjanih...
Sé un hombre
Корисников грб
aca_coa
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 12 Нов 2012, 17:48
Место: Serbia
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од aca_coa »

Mislim da sam rođen da razjebem svaki klub koji sam uzeo...
Počeo sa Čelzijem, osvojio ligu u poslednjem kolu, osvojio LŠ, kup i još neki kup.
Krenuo sledeću sezonu, u prvih 5 tekmi isprskali me svi koji su stigli - dao sam otkaz da se ne blamiram :)

Odatle otišao u M.K.Dons, krenuo lepo i ponovo, naređao silne poraze. Dobio otkaz.

West Ham - krenulo me nešto, izvlačim ih iz bule. Nisam registrovao nekog igrača jer ga nisam ni video pod squad i kreće agonija ovih mojih debila, moral na nuli... Otišao iz kluba :)

Odlazim u Vojvodinu - baš mi se svidela ekipa, kidam koga god stignem. Ovde se isto neki zajeb dešava (naglo počinjem da gubim tekme, jel) i dobijam otkaz.

Taman kad sam mislio da uzmem rakiju i da se napijem, stiže ponuda od QPR-a. Ajde reko, mogu da se okušam i ovde pre nego što batalim sve.
Ludnica u QPR-u, taktiku sam neku dobru ubo, pobeđujem koga god stignem, prosto sam oduševljen. Prvi put ne primam kao idiot golove iz kornera svaki put. Prolazim grupu u euro kupu. E, ali onda dolazi tuga, jad i čemer... Em sam dao pogrešan odgovor novinarima, pa je poraslo nezadovoljstvo zbog nekog igrača, moral ode do mojega, kreću takvi porazi da ovi moji ne mogu da se pokrpe. Uprava neće ni da priča, daju mi otkaz (moguće da je i ovde uticalo moje ludačko kliktanje po mogućim odgovorima).

Prelazim u Reading - opšta katastrofa.

I tako :)
Mogu da kažem da sam lepše golove davao sa ovim malim klubovima neko sa Čelzijem.
I nemojte mi zameriti, nisam neki stručnjak za ovo, poslednji menadžeri kojih se najbolje sećam su Premier Manager 97 i Its a funny old game.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Brate, aj da ti ne ide u 1 ekipi, ali da naredjas 6 to je problem do tebe... Ako te toliko mrzi da radis konferencije za stampu turi onog asistenta da govori...

Ja imam problem sa podizanjem nivoa kluba. WBA preuzmem na polusezoni, zauzmem solidnu poziciju oko 10. mesta, ali 2 sezona posle 8 meceva sam tek 15. Nikako da dovedem prava pojacanja, a i nemam nesto novca... Moracu da prodam sve zivo da bi stvorio nesto normalno...
Sé un hombre
Корисников грб
aca_coa
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 12 Нов 2012, 17:48
Место: Serbia
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од aca_coa »

Konferencije za štampu mi radi asistent. Ali imaju ona pitanja gde moram lično da odgovorim. A nekad me stvarno mrzi da pročitam šta me pitaju pa kliknem bilo šta i to me ukopa :)
Dobro, ipak je ovo beta, kad krenem ovaj originale, potrudiću se malo više.

Nekad stvarno odgovorim u fazonu: očekujem da budemo pri sredini, jer vidim da me je krenulo, i ovi mentoli se skenjaju sa mojim očekivanjem. Kad im padne moral, gotovo... Mogu i 3 kurve da im dovedem - ništa.
Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

red bull leipzig bice zanimljivo doci do prve lige, a onda da pokusam da pomrsim racune ovim glavonjama :)
djpgiovany
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 12 Дец 2011, 19:22
Место: Banatski Karlovac
Status: Није на вези

Порука од djpgiovany »

Ja juce poceo sejv sa zvezdom i prvi derbi na JNA dobio 5:3. :D inace Planic i Lazic su katastroda... O.o Petkovic koliko je bio dobar na Demo verziji sada je los. Doveo sam onog argentinskog napadaca denisa,mnogo je dobar,tako da sam jovica prebacio na levo krilo.
Kada me zvezda smori odoh ja u nemacku 2. ligu,ma koliko me red bull privlacio,uzimam plavi minhen,staru ljubav... :)
Последње учитавање од djpgiovany дана 08 Нов 2014, 16:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од DraganR »

poceo sa Evertonom doveo martinsa :D dobar pocetak priprema pa cemo vidjeti dalje d:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dule, ne ide ti loše. :) Moram jednom probati tu rusku ligu. Igramo sam samo kratko na FM 11 ako se sećam..

Aco, nisi jedini. Samo što ja idem i koristim sve segmente igre, uvek sam na konferencijama itd ali mi ne ide jer guram neke svoje fore koje bih i u rl mada ne mogu reći da je meni toliko loše.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jel doveo jos neko Jesus Valleja? Dvoumim se da li da ga treniram za zadnjeg veznog ili stopera.

P.S. Jel mogu da vidim kvote za celo kolo u ligi ili samo za moj mec?
Последње учитавање од Dule93 дана 09 Нов 2014, 17:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Salabajzer
Youth Team Coach
Поруке: 62
Придружен: 09 Нов 2010, 19:26
Место: Bijeljina, RS
Klub koji vodite: Hibernian FC
Status: Није на вези

Порука од Salabajzer »

Preuzeo moj omiljeni tim - Hibernian FC. Bice klanja sa Rangersom i Heartsom za povratak tamo gde mi je mesto. :cheers:
Nema džabe ni za babe
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Guernsey FC i The Netherlands U-21 :zelenko:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

Citao sam da je Jovic must buy ovde na forumu, uvalite prc Terzi i odmah ga dovedite tako sto mu ponudite ugovor. Uz to placa se 700k, a Kokeza i ekipa su, i pored moje ljubavi prema Czv, trazili 7.75M bez pardona.
djpgiovany
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 12 Дец 2011, 19:22
Место: Banatski Karlovac
Status: Није на вези

Порука од djpgiovany »

Pitanje za one koji vode neki nas klub i koju su prosli par sezona...kakvo je stanje sa strancima? Je l i dalje dozvoljeno samo 4 ili...?
Последње учитавање од djpgiovany дана 11 Нов 2014, 00:49, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Po tradiciji krenuo sa ManUTD i fino mi ide.

Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Krenuo Sunday League, bez licenci, nezaposlen.

Ubrzo dobio posao u francuskoj trećoj ligi, Colomiers, skoro po svim atributima najgori klub u ligi. Imaju 12 igrača, uspio sam dovesti 7-8 nekih 15-godišnjaka da popune broj. O ambicijama kluba dovoljno govori da je predsjednik od mene tražio "to fight against relegation", a ne "avoid relegation". Znači "brate, probaj ako ide, ako ne-ne." I nije išlo. Nakon 15 kola, imao sam 3 pobjede i 12 poraza, predzadnji na tablici, ispao u kupu od neke amaterske ekipe. Posao mi je bio stabilan, ali čemu kad ne ide. Dao otkaz.

Nakon mjesec dana, dobijem posao u Sutton Unitedu, Conference South. Uzeo sam ih na 13. mjestu, desetak kola kraja. Na kraju smo završili 6., jedan bod do mjesta za playoff! Da stvar bude gora, zadnje kolo sam izgubio od ekipe koja je već ispala iz lige!

Nema screenshotova ni ništa, muka je ovo.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Trenutno vodim Concord Rangers, konferencija jug, ekipi prognozirana sredina tabele, mi oplodili uz 3-4 pristojna pojacanja za ovu ligu. Vidimo se do godine. :winner:

Слика
Последње учитавање од madness дана 13 Нов 2014, 18:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Prijelazni rok. Sa štitom ili na njemu.

Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

shirajzl, isto sam uradio kao i ti. Uzeo Colomiers, odigrah tek 2 tekme(poraz 6:3 i remi 2:2)... Molim boga da svaku uzmem bod, a onda da idem dalje jer od ovih pacera nema leba ni 30 sezona da ih vodim ne bi ih uveo u ligu 1. Doveo sam tek 5-6 igraca, gledam da oteram nekog indijanca sa visokom platom i da uteram jos nekoga u tim...
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”