(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Daces 1,5 milion za njegovu pozajmicu do kraja sezone, a onda se on vraca u maticni klub, a ti gubis desnog beka. Cisto bacanje para, po mom misljenju. :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moguće da mu je tako ali kvalitet je kvalitet. Imaće jednu sezonu odličnog RB.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sa 32-33 godine mogu samo Maldini, Kafu i Karlos da budu odlicni bekovi.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Za SL može i Ivanović. :D
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ko jos igra SL sa nasim timovima :slap:
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa mora da igra domaću ligu. :lol:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Za poslednji ozbiljan sejv na FM15, krenuo sam lokalno, sa klubom iz svog mesta, Jedinstvom iz Uba. Odigrah vec 3 sezone pa, ono, cisto da se pohvalim malo.
Treca sezona u igri, prva u JSL. I to sasvim zadovoljavajuca...
Слика
Sesto mesto. Evropa izmakla za korak, dva. Bili smo jedno vreme i drugi na tabeli ali smo se raspali na kraju, cim smo prodali najboljeg igraca, Ivana Aleksica. Bio sam prinudjen na to, opasno smo poceli da padamo u crveno a Molde je naisao sa ponudom koja se ne odbija, 325k eura i procenti od naredne prodaje. Najveci transfer u istoriji kluba!
I u kupu smo igrali fino, dogurali do finala. Tamo nas je sacekao i potukao Napredak. Ne vredi, nije nam se dalo u tu LE...
Promasio sam sa nekim pojacanjima. Doveo sam zadnjeg veznog i dva napadaca koja su konstantno bili povredjeni. Sva trojica zajedno su odigrali jedva 30 utakmica. A primaju masne pare za moje uslove. Moracu da se ratosiljam gamadi... Vec sam obezbedio nekoliko sasvim korektnih pojacanja. Ahcin, Degenek, Marko Bulat i Ognjen Radulovic su, od 1. jula, novi igraci Jedinstva. Ahcin nije ispunio svoj potencijal, slabo se razvio u Zvezdi, nadam se da ce kod mene biti bolji. Degenek je solidan, za nasu ligu i odlican stoper, stize nakon neuspesne epizode u Stutgartu. Marko Bulat, defanzivac Verone. Slabo razvijen ali je jos uvek mlad, vreme radi za njega. Za kraj, Ognjen Radulovic. Ne secam se u kom FM-u je to bilo ali ja sam od njega napravio zver. Partizanov omladinac koji nikad nije dobio sansu u prvom timu, do sada je igrao u Bosni, sada se vratio u svoju zemlju i konacno ce zaigrati u prvoj srpskoj ligi.
Naravno, ovo nije kraj pojacanjima, ocekujem ih jos nekoliko ali o tome kasnije, kada dobijem budzet za novu sezonu. U mojoj ekipi igra prvi strelac lige, mogao bih da uzmem lep kes ako resim da ga prodam. Ceka se prava ponuda...
Toliko. Raspisah se, mnogo vise nego sto sam to zeleo. Nista, do sledeceg apdejta. :poz:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Napredak gazi i ne misli da stane!! Ne znam kako, ne znam zasto ali Krusevljani postaju prava sila u domacem fudbalu. Tukli su Partizan u Super kupu, dobili iste u finalu kupa sa 2-1 i osvojili titulu u JSL u poslednjem kolu pobedom na Marakani, Rajku Miticu, kako god, sa 0-2.
Sto se nas tice, odlicno. Ali moglo je bolje.
Слика
Da, nama su oteli titulu! U poslednjem kolu Cuka je tukla Partizan sa 3-0, nama je Bajko doneo bod sa penala u 95. minutu protiv Vose i kada je sve mirisalo na veliko slavlje u Ubu, stigla nam je vest da je Napredak tukao Zvezdu. Ne mozete da zamislite tu bedu...
Слика
Fino smo zaradili ove godine. Na dovodjenje igraca sam potrosio rekordnu sumu i iskesirao 4.6k evra za dovodjenje nekadasnje velike nade Vojvodine. Danijel Aleksic ce kod nas pokusati da ozivi svoju karijeru posle mnogo izgubljenih godina i seljakanja po kojekakvim pozajmicama. Za sada mu ne ide bas najbolje, 11 utakmica, samo 1 gol. Opet sam promasio sa strancima, doveo sam Adamu Soumoroa, Seika Dumbiju i Beka Fofanu. Prva dvojica su na papiru odlicni igraci, samo kad bi mogli da je***o ostanu zdravi!! Fofana je stigao bez obestecenja, odigrao par utakmica, postigao samo 1 gol u kupu ali je i to bilo dovoljno da prevarim AEK da ga uzmu za 150k. Sad, ako su oni promasaji, da vam pokazem i igrace koji su se pokazali kao pun pogodak. Jure Kendes i Danijel Knezevic su sigurno medju najboljim bekovima lige. Klasa! Fizicki dominantni, solidni u odbrani, korisni u napadu. Dobili su produzetak ugovora vec na polusezoni, toliko su se dobro pokazali. To, a i pokusao sam da im uklonim minimum fee klauzule. Sa Kendesom sam to uspeo dok sam u slucaju Knezevica morao da se zadovoljim samo povecanjem iste na 2.2 miliona eura. Hrvatska kolonija u Ubu postala je malo veca dolaskom Tome Basica. Vezista je imao sasvim solidnu debitantsku polusezonu. Pak, najvece iznenadjenje prelaznog roka za mene je bio pristanak golmana mlade reprezentacije Argentine da dodje u Srbiju! Rohas ce biti zverka!! Ipak, ove sezone nije mogao mnogo da se iskaze pored sjajnog Bajka koji se 13 godina kasnije ponovo obreo u Ubu. Uz sjajne odbrane, bio je i jedan od najboljih strelaca ekipe. :D Naravno, sve sa bele tacke. Imao sam jednog, dvojicu boljih izvodjaca ali sam resio da se kockam (citaj: sprdam) sa izborom Bajkovica. I car, za divno cudo, nije promasio nijednom. Bolji procenat od Mesija, Ronalda i ostalih zvezda svetskog fudbala. Bajko macka. :zelenko:
Слика
Слика
Sto se odlazaka tice, napravili smo fin profit. Otisli su Gasic i levi bek Karol za ukupno 280k. Konstantno povredjenog napadaca Zajmovica sam udomio u Kortrajk za 30k, Rankovica je kupio Zemun za 40k, dok je veterana Beljica Trencin uzeo za 28k. Ipak, najvise smo uzeli za prvog strelca JSL iz prosle sezone, Lazara Petrasevica. BATE je za njega iskesirao milion evra a dobicemo i odredjen procenat od naredne prodaje. Sjajan posao za igraca koji je pre par sezona igrao Zonsku ligu. Ujedno, ovo je i najveci transfer u istoriji kluba.
Za novu sezonu sam vec obezbedio 2 velika pojacanja u veznom redu koji bi trebalo da zamene istrosene i ostarele igrace, Ljubicica i Jovanovica, koji nas napustaju po isteku ugovora. U pitanju su igrac Vojvodine, pouzdani Vuk Mitosevic i bad boy srpskog fudbala, Nikola Ninkovic. Obojica dolaze po isteku ugovora u svojim klubovima.
Toliko za sad. Tokom leta se pravi tim za titulu! Treba mi pojacanje u odbrani, jedan kasapin u veznom redu i spic koji moze da garantuje golove. Ovi moji se za sada nisu proslavili. Na listi za odstrel su mi ova dva igraca o kojima sam vec govorio, francuski stoper i Dumbija. Samo njih da uvaljam nekom i milina. Od ostalih nikoga ne bih dirao, osim ukoliko ne stigne ponuda koja se ne odbija.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Mnogo golova primaš.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Najbolji stoper (onaj crnja) cesto bio povredjen, menjao ga Mrgud, koji je igrac za Srpske lige. Plus je i Bajko umeo da briljira sa vremena na vreme. Pojacao sam se sad kvalitetnim stoperom pa ocekujem da broj primljenih opadne. Uostalom, sve dok damo gol vise, ne cimam se previse za primljene. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
ivansd91
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Сеп 2012, 20:12
Место: Trieste
Status: Није на вези

Порука од ivansd91 »

:winner:

Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Iako sam mislio da sam zavrsio sa ovim menadzerom, nesto me je vuklo da se vratim sejvu sa Zvezdom, sa obzirom da sam doveo maltene sve sto vredi iz nase lige, a pitanje je da li ce tako nesto biti moguce na sledecem menadzeru, posto su vecina klinaca otisli. Jedino mi jos fali Saponjic, Partizan mi trazi 30 miliona za njega, mada su mi se Belic i Duronjic razvili bolje od njega. Dakle 4. sezona i osvojeno je skoro sve, bez ijednog stranca u timu, jedino mi je tu Arango, mada je on na pozajmicama od kako je stigao.

Слика

Слика

Слика

Nisam ocekivao da ovako rano moze da se osvoji neki evropski trofej, mada smo imali i mnogo srece pri zrebu. Prvo smo u zadnjem kolu u grupi u Ligi Sampiona u direktnom duelu za 3. mesto kod kuce dobili Salke, da bi kasnije zahvaljujuci pobedama kod kuce dosli do finala Lige Evrope, gde smo u izjednacenoj utakmici dobili Totenhem 3:1 posle produzetaka. Jos da napomenem da je Totenhem u polufinalu izbacio Bajern, verujem da u duelu sa Bavarcima ne bi imali nikakve sanse.

Слика

Слика

Celu sezonu na svojim ledjima su izneli Zivkovic, Jovic i Gacinovic, kao i Jovanovic, Babic, Grujic i Mijailovic. Pantic se od oktobra hladio i ulazio u igru samo kad je morao posto je trazio da ide u veci klub, mada se posle osvajanja Lige Evrope predomislio, tako da ce sad ravnopravno konkurisati za prvi tim.

Слика
Слика

Nisam mnogo tumbao tim, Lazovic je otisao za 10 miliona da bi Zivkovic mogao da igra, Pavlovski za 7 posto imam dvojicu dobrih regena, dok su stigli Micko i Maksa, kao i Fica za dzabe i regen iz Partizana.

Слика

Ako budem nastavljao jos koju sezonu, da bi ih sto pre zavrsavao, meceve u Srbiji ce voditi asistent (Sasa Mrkic), dok cu ja biti zaduzen za evropske, hocu da razvijem klince do kraja i da probam da sa sto manje stranaca, a mozda i bez njih, uzmem i Ligu Sampiona.

PS. Zaboravio sam da jos napisem da su cak 9 mojih igraca igrali za nasu reprezentaciju na Svetskom Prvenstvu 2018.
Последње учитавање од Tomas дана 11 Сеп 2015, 03:10, учитано 2 пута укупно.
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
sad lagano do novembra :zelenko:
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Završena 4. sezona, prvenstvo osvojeno lagano, u kupu smo zakazali, mada to takmičenje nije bilo ni prioritet, u Evropi opet ispali u osmini finala Lige Evrope.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Слика

GAME OVER!!!
Posle 5 odigranih sezona sa Interom, mislim da je ovo kraj sejva.

U ovoj poslednjoj, osvojio sam svih šest trofeja... Super kup Italije, Super kup Evrope, Klupsko svetsko prvenstvo, Seriju A, Italijanski kup i Ligu šampiona... 6 od 6!

Слика

Ali, krenimo redom...

Super kup Italije :winner:

Слика

Super kup Evrope :winner:

Слика

Klupsko svetsko prventsvo :winner:

Слика

Serija A :winner:

Слика

Italijanski kup :winner:

Слика

Liga šampiona :winner:

Слика

------------------------------

Ovo je sastav koji je završio petu sezonu, kao i rezervisti gde su igrači koji su bili na pozajmicama u drugim klubovima.

Слика

Слика

Neostvarena želja ostao mi je "nestvarni" Berardi iz Juventusa... Pokušavao sam da ga dovedem u svakom prelaznom roku, ali su tražili nenormalne pare.

------------------------------

Videću šta ću dalje... sada kada sam osvojio sve sa Interom, teško da imam motivacije za novu sezonu...

Ako želite neki SS, slobodno tražite. :poz:
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Svaka cast. :cheers:

Mislim da govorim u ime svih kad kazem: Daj ss Berardija :xD: Pref moves i History, takodje.

Moze i Will Carvalho, posto lik obicno ima ocajan Marking i Tackling. Ja ga zato nikad nisam dovodio. :nasty:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

The Rock пише:Svaka cast. :cheers:

Mislim da govorim u ime svih kad kazem: Daj ss Berardija :xD: Pref moves i History, takodje.

Moze i Will Carvalho, posto lik obicno ima ocajan Marking i Tackling. Ja ga zato nikad nisam dovodio. :nasty:
Berardi

Слика

Слика

Karvaljo

Слика

Слика

Слика

Čim mi skaut otkrije pref. moves za Berardija, okačiću i taj SS.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Paul Scholes, odlično ti ide samo šteta za kup.
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Sloba пише:Paul Scholes, odlično ti ide samo šteta za kup.
U kupu mi igrala druga postava sa par omladinaca, jbg. Imam problem za ovu sezonu, Ongenda se vratio u Zenit, a bio mi najbolji igrač, ne mogu da nadjem tako kvalitetnog igrača na poziciji MR, a da mogu da ga platim.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Poslednji save na ovom FM-u. Poceo sa Lehom, nisam nikad do sad igrao Poljsku ligu pa reko da pokusam. Prva sezona veoma dobra, osvojena titula, izgubio u finalu kupa posle penala i osvojio super kup. Neki od glavnih igraca otisli iz kluba zbog otkupnih klauzula koje su imali u ugovoru...

Слика

Слика

Слика

Trasferi na pocetku druge sezone :

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”