(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

(FM15) Koga trenutno vodite?

Порука од DS_RS »

Opišite nam vaš sejv, koga trenutno vodite, kako vam ide i sl.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Krenuo sa Zvezdom, evo mog prvog meca na fm15 :yesko:

Слика
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Zavrsena prva sezona sa Ajaxom, od titula sam uzeo ligu i superkup.

Слика

U ligi sampiona sam prosao grupnu fazu (Arsenal,Zenit,Sparta Prague), u osmini finala dobio Galatasaray ali u cetvrtfinalu izgubio od Lilla.

Osvrt na utakmice:
Слика
Слика
Слика

Transferi:

Слика

Doveden je Darko Lazovic kao backup za AMR i Lucas Romero kao prvi izbor za sredinu terena.

Igraci koji su obelezili sezonu 2014/15:

Arkadiusz Milik

18 golova, 5 asistencija

Kolbein Sigporsson

21 gol, 8 asistencija

Lasse Schone

15 golova, 18 asistencija

Lucas Andersen

22 gola, 14 asistencija

Ricardo Kishna

9 golova, 13 asistencija
Veoma sam zadovoljan kako igrom tako i ponasanjem tima. Konstantno dobre partije, kako u Evropi tako i u domacem prvenstvu. Nadam se tripl kruni ove sezone.

:)
Последње учитавање од Dr. Moo дана 25 Окт 2014, 23:30, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
Konačno i ja da sednem na klupu i razdrmam malo glasne zice. 'De ste bre Čarapani, krusevac je jakuza, jakuza je rakija i slicne pesme :fanman:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Počeo sa Zvezdom i reprezentacijom u isto vreme. Kontinentalna pro licenca i semi profesional iskustvo.

Atack 12
Defence 10
Fitnes i Golmani 1
Tactical i Tehnika 15
Mental 13
WwY 11

Adaptivnost i Determination 5
Player i Youngster Knowledge 15
Level of Discipline 15
Man Managment 6
Motivating 12
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sto si se tako prepucao?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jer sam tako u mogućnosti.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Orthodox пише: Konačno i ja da sednem na klupu i razdrmam malo glasne zice. 'De ste bre Čarapani, krusevac je jakuza, jakuza je rakija i slicne pesme :fanman:
Nisi jedini :zelenko:

Ja se raspadam... Kako tebi ide? :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Preuzeo ih na polusezoni, vraticu se kasnije sejvu... Vreme je za Zvezdu, dugo nisam trenirao svoj klub.
Sé un hombre
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Androsito пише:Ja se raspadam... Kako tebi ide?
Ne ide mi, samo sam krenuo i sejvovao dok ne zavrsim obaveze pa da se posvetim :) Raspad i meni unajavi, ko u stvarnosti :yesko:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Krenuo sa Partizanom, nisam ga baš odavno vodio. Da li je do fm-a retardiranog ili mene koji ovo više pojma nemam da igram, ne znam, ali totalno je nerealna igra. U kvalifikacijama za LŠ sam pokidao, Dudelanž ukupno valjda 14-1, pa onda Salzburg, pobjede 1-0 i 2-1 i u 4. kolu BATE, opet 2 pobjede, 3-1 i 4-3. A za to vrijeme u ligi raspad neviđeni, 1-1-3 nakon 5 kola, ne mogu se povezati...
U LŠ dobio grupu kao nikad u životu do sada, Barca, Juve i Liverpool, ako mi gol razlika bude bolja od -25, biće odlično :zelenko:

Inače, igrači apsolutno ništa ne slušaju, stavim svima da manje šutiraju, da ubacuju u kazneni, oni ne jebu ni 2%, samo rokaju sa 30m. Onda stavim kornere na near post, ni jedan jedini mi bukvalno ne izvedu na near. Uprava mi ne dozvoljava da povećam broj trenera, a igrači se konstanto žale kako na treningu niko ne obraća pažnju na njih. Onda mi dođe jebeni Marković i kaže mi kako će mi napraviti pakao od života! Ej, jebote! Pošaljem ga u 3 lijepe pičke materine, pola ekipe se nadrnda na mene... Ne znam šta su napravili od ove igre, djeluje mi kao da sve funkcioniše kao totalni random jbt.
Последње учитавање од markohn22 дана 28 Окт 2014, 02:18, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

čukarički, za sad prvi u ligi 5-5-0, dobio i zvezdu i partizan. od pojačanja vujadin savić na štoperu i neki matori crnac na desnom krilu. nakon završenog prelaznog roka stigao i ognjen vranješ. ubijaju me povrede, savić i regan nisu igrali kvalifikacije zbog povreda, matić kapiten sjeban do kraja polusezone. ispao sam u poslednjem kolu kvalifikacija za ligu evrope od asteras tripoli.

trenutno prvi tim: bojić - stojković - savić - vranješ - brežančić - regan - d.srnić - todorović - bojić - s.srnić - stojiljković. veći deo utakmica počinjao je štoperski tandem lucas - ostojić, dosta golova sam primao. savić je valjda završio sa povredama, uz vranješa se nadam da sam armirao zadnju liniju. uz kvalitetnog defanzivnog mc i dobrog amr u januaru, biće borbe za titulu već u prvoj sezoni. s.srnić i stojiljković ozbiljne kidalice.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Слика

:fanman: :ole:
Последње учитавање од urosija дана 28 Окт 2014, 12:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Eibar za pocetak :fanman: Tek sam u predsezoni, pa cemo videti kako ide kasnije
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Tek u poslednjem kolu prvog dijela sezone dođoh do 1. mjesta na tabeli sa PFC, koje djelim sa Čukom. Skor 10 2 3, Zvezdu sam roknuo 3:0, ali porazi od Novog Pazara, Čuke i Rada, i to prva 2 na domaćem terenu. :slap:
U LŠ kao što sam i očekivao, tj. malo bolje, uzeo sam 1 bod. U prvom kolu kući protiv Liverpoola povedem 1:0 u 70. i nekom a onda primim 4 komada. Drugo kolo u gostima Barca, gubimo 3:0, u zadnjih 15 minuta se vraćamo na 3:2 i mašimo zicer za 3:3. U trećem kolu protiv Juvea opet slična priča, 4:2 za njih. U revanšu sam uspjeo da im otkinem bod, a umalo i da pobjedim, 2:2 kraj. Onda gostovanje Liverpoolu, park the bus i samo 2:0 za njih, 2 autogola... A onda je došla hladna decembarska noć na JNA i najveća tragedija koja mi se dogodila u mojoj 8 godina dugoj FM karijeri. Partizan - Barcelona 0:8, stidim se i dalje... :headhurt:

Što se tiče transfera, samo sam prodao Živka Živkovića, nisam doveo apsolutno nikoga, jer i pored ulaska u LŠ mutavi nije htio da da centa, i još mi je smanjio procenat od prodaje igrača. Sada u drugom dijelu moram da se posvetim domaćim takmičenjima i napadnem titulu, neće biti lako, Zvezdi bježim 9 bodova, ali Čuka i Pazar melju sve redom... Pojačanja izgleda opet neću dovoditi, apsolutno nikoga ne mogu da nađem ko može da se dovede za dž a da podigne kvalitet ekipe. Borim se da zadržim Andriju, ali Juventus i Real me neprestano bombarduju nekim smiješnim ponudama od 4-5M tako da on neće da razgovara o novom ugovoru.

U kupu sam uglavnom sa rezervistima došao do polufinala gdje me čeka Voždovac. Prošli smo Semendriju, Slogu (P) i Napredak, a protiv Sloge sam imao penal seriju za infarkt, vodio 3:1 i stignu me, posle riješeno tek u 10. seriji.

PS. Najbolji strijelac mi je Fofana :lol: Čovjek dao 19 golova za polusezonu, i dobio nagradu za najboljeg napadača Afrike :zelenko:
Последње учитавање од markohn22 дана 29 Окт 2014, 12:17, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Brt daj SS-ove koji pokazuju da je Fofana poludeo da okacim na Partizanov forum mozda ga Nikolic ubaci da zaigra konacno :zelenko:
Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

real sociedad, javljam kad krene sezona
NeleCZV
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 04 Авг 2011, 00:10
Место: Kozarska Dubica
Status: Није на вези

Порука од NeleCZV »

Završio sam prvu sezonu sam Zvezdom,osvojena je liga a kupu sam ispao od OFK-e.Od pojačanja sam doveo samo Žigića i Irineya dok sam prodao Rakića za neku siću.

Naš najbolji igrač:

Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Hteo sam da batalim sejv posle sramnih poraza od Kolubare i BSK-a.
Polako vremenom sam se peo na tabeli i sad sam prvi, uskoro ce polusezona i prodaja dovodjenje igraca...
Sé un hombre
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

NeleCZV пише:Završio sam prvu sezonu sam Zvezdom,osvojena je liga a kupu sam ispao od OFK-e.Od pojačanja sam doveo samo Žigića i Irineya dok sam prodao Rakića za neku siću.

Naš najbolji igrač:

Image
Koju si mu ulogu dao?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”