(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sarma пише:Prelako se prodaju igrači.
:wtf:

Ja za nulu ne mogu da se otarasim svojih u Napretku. Verovatno zavisi koji igrači i za koju cenu. Kod mene svejedno, nula.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Takodje i u belgijskoj trecoj, ni motkom ne mogu da ih rasteram.
Trust me, i'm the Doctor
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

takodje u partizanu... 5-6 igraca ne mogu da rasteram ni za nulu...ne znam da li je bag ili sta je...ali bode oci jako...a sto je najgore WNT su...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ja sam nekih u Partizanu morao da se riješim tako što sam im dao otkaz, ne samo što su mi srali da oće da igraju u prvom timu iako imaju PA 1 zvjezdicu, nego su bili prijetnja da sjebu moral čitavoj ekipi ako se požale, a niko nije htio da ih kupi ni za kikiriki...
И душа и тело, све је црно бело...
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

Upravo mi se to desilo sa Ninkovicem...lik je trazio da bude u prvoj postavi i ja sam se sa njim nesto posvadjao..21 igrac je bio nezadovoljan i fazon mrzeli su me...posle onog razgovora njih 10tak je prestalo da bude nezadovoljno...ovima i dalje evo mesec dana i vise
a najjaca fora je sto mi recimo 10tak timova trazi kojica je sam spustio cenu na 200k...ponudim ga za 200k...niko nece..smanjim na 0...isto niko nece..ne znam da li je bag ali iritira uzasno..ne znam da li ima kriterijum neki da se proda igrac jer je ovako nerealno..dosta igraca nudim za loan niko ih nece cak i da isplacujem platu ja...a djuri zelim sve najgore...da mi je samo dao 3 miliona prosao bi grupu ls sigurno :)
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Haha ne očekuj pare od Mutavog, meni je u drugoj sezoni nakon što sam uzeo duplu krunu i igrao grupu LŠ, dao svega 4,5M. I onda sam opet ušao sad u LŠ i neće da mi poveća budžet...

Ajde to za nekog igrača kao što je Ninković, nego može neki totalno nebitan retard iz rezervi da sjebe čitavoj ekipi moral... ej, lik ima PA 1 zvjezdicu i meni njih 17 kaže kako mu nisam pružio šansu u startnih 11, sreća pa je većina njih dobro reagovala kad sam rekao da bi onda neko od njih trebao da izgubi mjesto u ekipi a ovaj to ne zaslužuje.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Слика

Слика

Sad 2 mjeseca pauza. :P
Последње учитавање од Jackint дана 03 Нов 2014, 18:35, учитано 4 пута укупно.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

To brate zemljače! Ja prvu sezonu fejlao, ono spas'o se opstanka ali sad drugu krenuo zadovoljavajuće...
NeleCZV
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 04 Авг 2011, 00:10
Место: Kozarska Dubica
Status: Није на вези

Порука од NeleCZV »

:cheers:

Слика
Корисников грб
AVB
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 18 Окт 2011, 17:47
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од AVB »

Uzeo Inter,krenulo mi odlicno s obzirom da sam menjao ceo sistem,sad sam se pritajio dok ne dobijem full igricu :zelenko:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one." - Brian Clough
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Rusi nemaju jednog krstenog klinca u celoj ligi. Ne mozes naci igraca za prvu a da je Rus pa da ga jebes.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Dule93, Rusku je najteze igrati. Malo fudbalera, losi klinci, skupi rusi a ne kvalitetni... Ogranicenje za strance... Muku sam mucio u 14ici sa Dinamom...
Sé un hombre
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Upravo to, dzabe sto imam vrhunske strance kad moraju najmanje 4 debila da mi igraju. Nemam nista protiv ni da mi svi budu Rusi ali nema dobrih uopste. Sad sam nasao nekog klinca ima 4 zvezdice za PA i cene ga 14 miliona. Idi bre, kao da je Ronaldo.
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Dovedi Olega Satova, to ti je ruski Mesi hahahahaha :xD: gledao sam lika na svetskom, sinoc u dresu Zenita protiv Leverkuzena, ako je on njihov najtalentovaniji igrac onda su Rusi u ogromnom problemu ;)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ništa od Mačve. Sad moram pronaći klub s kojim igrati. Dobih otkaz nakon četiri sezone. Možda uzmem baš Zenit ili neki drugi ruski klub, nisam odavno igrao.
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Ja sam upravo završio prvu sezonu sa Manchester Unitedom, osvojio sam titulu i FA cup; uporedo prateći još 8 drugih nacionalnih prvenstava. Iznenađen sam lakoćom kojom su osvajane titule. Ni u jednoj od velikih liga, kao ni u našoj, nije bilo velike borbe za titulu. Barcelona, Benfica, Brugge, Partizan, Celtic, Juventus, PSG i Vitesse su osvojili titule sa 6-14 bodova prednosti. Zlatna kopačka evrope je Mandžukić sa 28 golova.
Neki veliki klubovi su prilično podbacili: Ajax tek 6. Olympique Marseille 11. Milan 6. Roma 9. Arsenal 7.
Finale LŠ Bayern 4:1 Real, a lige Evrope Man City 1:0 Napoli.
Mitrović je najbolji strelac i igrač u Belgiji, a Mihajlović najbolji menadžer u Italiji.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dule93 пише:Rusi nemaju jednog krstenog klinca u celoj ligi. Ne mozes naci igraca za prvu a da je Rus pa da ga jebes.
Ja mislim da u poslednja dva fm kvalitetnog rusa nije bilo (ne racunam Dzagoeva) i muku mucim dve godine sa njihovom ligom,samo nisam znao da su smanjili broj stranaca u timu. Pre je bilo 7 ako se secam dobro..
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

7 je i sad. :yesko:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Onda sam te lose razumeo :)
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Zavrsio sam polusezonu sa Spartakom. 4. mesto, mogao sam i bolje ali nisam imao srece u par utakmica, imam utisak da se previse lako primaju golovi.

Слика

Слика

Слика

Слика


Narucio sam jos par klinaca za 2015-u i 16-u. Gustavo Henrique i Jesus Vallejo stizu u januaru. Saponjic na leto a Jovic u januaru 2016. Kristoffer Ajer na leto 2016.

Pokusacu da dovedem Lucasa Romera i nekog spica sad u ovoj pauzi, pod uslovom da rasprodam panjeve jer inace nemam para.

Nego, ovi Rusi zajebali i nas sa pauzom u polusezoni. :xD:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”