(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Pogani.
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
Слика
Слика
u kupu uglavnom ispadao u prve dve utakmice, i u svakoj od tri sezone imao seriju gde nisam pobedjivao po 5-6 utakmica uzastopno
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jesi li zadržao i razvio nekog od klinaca s početka? Konor Čaplin, Fahad nešto, Vebster, Vatmou i ne znam da li ima još neko.
Последње учитавање од zele дана 02 Јул 2015, 15:01, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

jesam valasa i vatmougha, cini mi se da se tako pise. Obojica su procenjeni trenutno na 8-9 miliona evra. Vise sam se pojacavao sa slobodnim igracima i pozajmnicama. Inace fahad nesto moze da bude dobar igrac, ali jednostavno mu nije bilo mesta u ekipi :zelenko:
Последње учитавање од УлтраСрбија дана 02 Јул 2015, 14:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

aj metni ss-ove, ako te ne mrzi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tačno moram odigrati jedan sejv opet s njima. Igrao sam na prošlom fm-u, Andi Vebster i Ešli Heris bili stravično dobri. Ovaj prvi dobio i golden boy nagradu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Фахад Рвакарамбе најјачи играч тамо.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика

Krenuh sa isključenim budžetima za prvi prelazni rok, tako da od transfera nije bilo ništa. U novembru mi uprava dala budžet 23,5M. Dovedoh Živkovića za 3,5M, Kumu Babakara za 5 i Humama Tarika za 350k, ali nije dobio radnu dozvolu, tako da ću njega slati po pozajmicama, i na kraju verovatno prodati samo. Moram naći nekog dobrog golmana još i eventualno desnog beka da ume da centrira.

Cilj promocija, media predikšn - 2nd, za sad ide solidno, mnogo sam loše krenuo. Pred kraj poluzone naišla ova serija nerešenih rezultata, od 9 utakmica, 2 pobede i 7 ikseva, al dobro..

Слика

Слика
Последње учитавање од bubi.ue дана 04 Јул 2015, 14:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Pajser
Manager
Поруке: 2258
Придружен: 14 Нов 2010, 19:02
Место: Vranje
Status: Није на вези

Порука од Pajser »

Vratio se FM-u posle vise od 2 godine odmora, uzeo Milan cisto da skapiram o cemu se radi, kolko sam propao ja tolko su propali i oni, lagano cu da ih odvedem u Seriu B za koju godinu :winner:
Potpis
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Desi voditelj, jesi to očistio prvu godinu pa malo da se sprdaš? :zelenko:
Корисников грб
Pajser
Manager
Поруке: 2258
Придружен: 14 Нов 2010, 19:02
Место: Vranje
Status: Није на вези

Порука од Pajser »

Ma gde bre, skoro nista nisam dao pa reko mozda mi bar FM bolje ide :zelenko:
Potpis
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Idemooo GAGII lutkooo :D
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

mikrofon ne može biti gori
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Слика

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

A mi se obradovali nova epizoda.. ocekujemo vise tvoje epizode nego Flasha :D
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Zavrsio sam sestu sezonu sa GFC Ajaccio na poziciji broj 9. i tacno se videlo kako je igranje u LS i kasnije u LE ostavilo traga na igrace (umor, povrede, menjanje startera pa i fomracije). U FRA kupu sam ispao u 10.rundi od PSG (1:2) iako sam poveo i od 23min imao igraca vise. U Liga kupu sam ispao, pogadjate, opet od jebenog PSG ovaj put onako glatko 1:5 (uz povrede stopera J.Vallejo i AMR F.Bernardeschi koji su vrlo bitni igraci). U LS mi ni 8 bodova nije bilo dovoljno za prolaz, tukao OLY oba puta i odigrao 2 X sa Chelsijem i BVB al uzalud :( . U LE izbacim Gent (i to jedva uz kisu golova 9:8 za mene u dvomecu :wtf: ) pa u 16/1 ispadnem od HSV na jedan krajnje volseban nacin (u prvom mecu vodio 2:0 pa fasujem crveni i povredu i 2:2 FT).
Na sve to mi je glavni igrac, organizator igre, Giovanni sjebao tetivu polovinom februara i pauzirao 3meseca, dakle do kraja sezone pratkicno. Dosao je na free i u 29 meceva imao 8golova i 11asistencija uz av.r. 7.24, ja jednostavno nisam mogao bez takvog igraca dalje (kao sto je u sezoni pre te pozajmljeni O.Ntcham vukao sve konce sa 13 golova i 5 asistencija i av.r. 7.56 !!!).

Dakle tako sam koncipirao igru, sto je naravno i mac sa dve ostrice, da imam jednog AP ili AM koji je zver i oko koga se vrti igra. Jedne godine sam briljirao sledece sam ipak morao puci. Takodje suocavao sam se sa 3 tekme u 7 dana situacijom sto je takodje bilo tesko za podneti.

Ali slazem se sa Mandom da je ovaj FM mozda i najbolji ako se igra na duze staze. Npr obican podatak da posle 2-3 godine ulaganja u klince moj rezervni tim osvoji prvo mesto u grupi-neko ce reci "pa sta?" ali to je odraz dobrog rada sa mladjim kategorijama u timu koji je u razvoju, u prvoj sezoni sam npr. bio ubedljivo zadnji. Za par sezona ce verovatno i klinci iz U19 tima biti na nivou A i rezervnog tima, ali za to mi treba konstantno ulaganje u Training facilities i dovodjenje sto vise mladih igraca. Kako bude rastao A tim, privlacenjem sponzora i igranjem Evrope imacu bolju bazu za ostale 2 sekcije, a mislim da se to bas na 15ci vidi najbolje. Ja bas manijkalno pratim klince, npr svaki duzi sejv koji igram vec posle 5-6 sezone sam se trudio da preuzmem Rezervni tim i vodim i njih uporedo sa A timom.Tako ne samo da drzim pod kontrolom sve igace vec iz tekme u tekmu mogu da popunjavam rooster i da odrzim kondiciju igraca koji nisu starteri u prvom timu na zadovoljavajucem nivou.

Do skoro smo imali samo procente koji pokazuju Condition a sad imamo i Match fitness-dakle neko moze bti fizicki spreman kao konj a da zbog sedenja na klupi izgubi ono sto se zove "utakmice u nogama" dakle da mu je Match fitness na nivou ispod 50%^.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика


Sve je napisano s brda s dola, malo me iznervila Zvezda sa ovim Kairatom.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”