(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

bubi.ue пише:Kakav si citer najgori.
Onaj najgore sorte, što ne priznaje...
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Слика

Krenuo malo da se igram :)
Последње учитавање од lachbata дана 16 Мај 2015, 21:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Androsito пише:
bubi.ue пише:Kakav si citer najgori.
Onaj najgore sorte, što ne priznaje...
:yesko: ludi exploiter. 3 fc, korner bag, itd. mada kaže da je menjao kornere-

opet, on je mala beba za neke strimere. ima onih koji munu 100 plus golova po sezoni, 30-40 posle kornera, ko zna kolko posle auta, iz otvorene igre na nivou prosečne ekipe. jebeš to. numatorske stvari. da ih pitaš neke osnovne stvari, ne bi znali da prdnu. gledao baš nekog tipa, izgubio od villjareala 6-1, ali zato u sledećoj korneri šiju. ma beži u k***c. mislim da je to čitav forum smorilo kad je brat sanogo dao 100 komada za pinkija.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gagi tebreks, igram 451 što se očigledno vidi sa SS-ova gore.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Pusti ih Ludi, ljubomorni su na tebe.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

mobi dik.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Kako su me tukli, ovakvu tekmu nisam igrao :wtf:

Слика

Prezadovoljan sam trenutnim stanjem. Pogotovo bi pohvalio dva igraca :

Слика

I ovaj ubagovani levi bek, decko je doktor.

Слика
Последње учитавање од Berserk дана 17 Мај 2015, 13:24, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Završismo ja i Đole treću sezonu, moju prvu, a njegovu drugu u seriji A.

Što se mene tiče ja završih na sedmom mestu.

Слика

Daleko iznad predviđene pozicije...

Слика

Igralo se tvrdo sa malo golova, klasično žabarski...

Слика
Слика

Igrači su igrali promenljivo ali je uvek bilo nekog ko vuče ekipu, tako da ni prosečne ocene nisu visoke...

Слика

Od igrača bih izdvojio:

Gastona Silvu, definitivno je nosio ekipu i većina loših rezultata se desila kada on nije igrao

Слика

U napadu je ekipu nosio Rođa, opet je bio najbolji strelac i asistent ekipe mada golova nije bilo mnogo tako da ni brojke nisu impozantne

Слика

Vrlo bitna stavka u ekipi su bili wing bekovi koji su po pretrčanom terenu prvoplasirani i trećeplasirani u ligi. Bilo ih je svuda po terenu i dosta golova je padalo posle njihovog utrčavanja na ivicu šesnaesterca i dodavanja ili centaršuta u šesnaesterac...

Слика

Слика

I za kraj čovek koji mi je spas'o dupe nebrojeno puta, opet da ga pomenem...

Слика

Skidao je CCove kao lud...

Definitivno najbolja utakmica je bila pobeda nad Romom.

Слика

Posle ove utakmice Mastriani je zacementirao svoje mesto pored Đurića u špicu.

Toliko o ovoj sezoni, što se tiče sledeće sezone već je ugovoreno 4 transfera, uglavnom mladih nada...

Слика

On je starter od prve utakmice definitivno. Takav igrač mi je bio potreban cele sezone i mislim da je vreme da raskrstim sa prosečnim AMCovima... Od trenutnih verovatno ide Petrući... Koštao je 6.5M i mislim da vredi te pare

Слика

Sanchez će se klati bar u prvoj sezoni sa Varelom pa ko se bolje pokaže igraće, ali verovatno će biti starter već od pete sezone... Cena je smešna, 950K... Bez problema bih dao i pet.

Слика

Ovaj transfer je ugovoren pre sezonu, sezonu i po... Nisam znao da postoji pravilo po kom čeh ne može da napusti klub do 16 godina... Očekivao sam veći napredak ali nadam se da ću da izvučem nešto od njega...

Слика

Što se tiče Montilja, sasvim slučajno dođoh do njega i potpisah ugovor... Model professional tako da će raditi tutoring ali je i ovako odličan za organizatora igre...

Što se tiče prethodne sezone isključivo se igrala 5-3-2 taktika sa modifikacijom instrukcija i OI po potrebi...

Слика
Слика

Eto toliko od mene, možda bacim još neki post na kraju prelaznog roka...
Последње учитавање од Androsito дана 18 Мај 2015, 08:32, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

PS: Još jedna interesantna stavka iz prethodne sezone

Слика
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Krenuo iz dosade da igram nize lige Srbije, gledao koga mogu od beogradskih velikana da uzmem i odlucih se za Radnicki sa Novog Beograda. Cilj mi je da vratim Marka Devica i Pavla Ninkova.

Prva sezona i vise nego dobro

Слика

U kupu dosao do prvog kola, a tamo me na Rajku docela Zvezda, ja prezadovoljan

Слика

Druga sezona - ocekivanja velika

Слика

Bio sam i previse dobar, ali Teleoptik je stvarno igra perfektno, ali sam od pocetka drzao prvo mesto i zadrzao ga.

A onda BOBMA, u kupu se desilo najvece iznenadjenje.

Слика

Pocetak trece sezone krece iz Evrope

Слика

Igram Super Kup protiv Partizana, a PLS jaca nego JSL

Слика
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Update!

Слика
Последње учитавање од lachbata дана 19 Мај 2015, 12:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Dakle premijerna sezona u Ligue1 zavrsena iznad svih ocekivanja (media prediction bio 19).

14. mesto, daleko od zone ispadanja, u kojoj nisam bio nijednom u toku sezone.

Слика

Evo i rezultata

Posle neocekivano dobrog starta (2X i pobeda nad Monakom) usledile su povrede, pauze za kvalifikacije i moja toplo-hladno forma uglavnom pobeda kuci poraz u gostima. Kraj oktobra, ceo novembar i decembar su totalni raspad-niz od 13 tekmi i samo jedna pobeda. To me je definitivno kostalo moguceg izlaska u Evropu. U januaru je turning point bilo dovodjenje na pozajmicu Oliver Nthcam iz Citya i njegov ucinak 5 golova i 2asistencije za niz od 5 meceva bez poraza. No ipak sam ponovo poceo da tavorim, zahvaljujuci cestom menjanju golmana (Cleiton, Alblas, Valette) i sporadicnim povredama. Odbrana je pakao,primio sam 73 gola, treca najlosija odbrana u ligi, a uz Stefana Mitrovica (34 tekme) su se smenjivala jos 3 stopera sa preko 10 tekmi :(. Dakle to je definitivno najbitniji segment na kom cu preko leta morati da poradim.

Слика

Слика

Ipak pored svega toga vrlo bitna stavka su finansije koje sam uspeo da zauzdam i ostvarim profit, a svi znamo da gazdama to igra vrlo bitnu ulogu.

Слика

Pregled ucinka igraca. Mazou 18 golova, Potts 6 asistencija i po isteku pozajmice uspeo sam da ga potpisem. Pored njih dvojice i pomenutog Ntchama, Luka Jovic i pored povrede od 3 meseca odigrao dobro, kao i jos jedan pozajmljeni igrac Bentivegna iz Palerma (5golova i 4 asistencije). Od Patricka Robertsa iz Fulama sam ocekivao vise, a Rositer iz Liverpula (novi Dzerard, navodno) me je sahranio u par navrata zbog svoje agresivnosti (8 zutih i 2 crvena u 25meceva)

Слика

Uprava se isprsila za 9milki, ali sam do sad (trenutno je pocetak avgusta) trosio vrlo umereno.

Uspeo sam da prodam Alblasa i to u PSG za 1milion i M'Madia koji je bio dosta dobar u drugoj ligi, ali ipak nema kvaliteta ni visi rang on je utopljen za 200k i uspeo sam za 3 pozajmice da navucem oko pola milke.

Dosli su Bernardeschi (AMRL), Loftus Cheek (MC), Simone Romagnoli (DC), a od pozajmljenih najvise ocekujem od spica Benfike Freisenbichlera koji je dete Bajerna, inace bio odlican u PSV i PAOKu na pozajmicama i koga sam ja jurio zadnje 2 sezone.

Слика

Obzirom da igram 4-2-1-2-1 sa nekada prebacivanjem AP na SS ili sa prebacivanjem AncorMan na Box-to-Box upravo mi BtB igrac i treba. Dakle jedan da kida na box-to-box i evenutalno neki matori iskusan na golu (prosle sezone propustim Jana Muchu i jos gore Butella)

Evo i treninga, tj. trenera, ove sezone sam pojacao staf i obezbedio jos par novih mesta za skaute.

Слика

A ne racunajuci poraz od Boke, vodio do 15min pre kraja a onda se opustio :fantom:, pripremni period odradjen bez greske, em sam sve pobedio, em sam imao prostora da rotiram dosta free igraca koji su mi bili na trial, em sam uspeo da nesto i zaradim (npr. protiv Rome i Boke je bilo preko 10hiljada ljudi)

Слика
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

druga promocija u dve sezone,inace igram slobinu jugu
Слика :winner: ,iako je mp bio 12. mesto,osvojena titula,a najzasluzniji su Слика Слика Слика zivkovic i belic ostaju i sledecu sezonu
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Ovo mi se nije desilo odavno :)

Слика
Корисников грб
Pires
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 26 Окт 2010, 10:43
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од Pires »

Treća sezona sa Zvezdom.Dve titule u nizu osvojene i sada gazim ka trećoj. U ligi šampiona u grupi zavrsio prvi prošao osminu finala izbacio Borusiju i sad dobio Liverpool.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Si istrenirao Ristica na levog beka a?
Корисников грб
Pires
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 26 Окт 2010, 10:43
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од Pires »

Da odlično igra :D
Корисников грб
Pires
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 26 Окт 2010, 10:43
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од Pires »

Слика

Nebo se otvorilooo nad Vemblijem... Kakva utakmica kakav preokret kad vec odustanes pa pošaljes sve na overload :D :winner: :winner: :winner: :winner:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Kako očiju ti, ja sa Partizanom sam 2 sezone ispred tebe, i nema šanse da prismrdim ozbiljnim ekipama.
Корисников грб
Pires
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 26 Окт 2010, 10:43
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од Pires »

Numeš brate :rugalica:

Pa ne znam tovarili su i mene prve dve sezone a sad u trecoj odrzao ekipu napredovali i eto.Taktika je bitna :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”