(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Само једном.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ako neces javno, reci na skajpu, necemo nikome reci.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Reci braći na pvt, biće to naša mala tajna.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Vodim Radnicki (P) :ole: :ole: :ole:
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

petarda пише:
A.Boghossian пише:Image

goran bunjevčević stajl. :gunman:
Kanim se sa tom Parmom krenuti sejv ali me iritira zabarska fora sa co-owned :zelenko:

Sa ovom ekipom laganica u LS. Svaka cast na pojacanjima.
nemaš co-owned problem nakon prve sezone. prvi pokušaj sa parmom završio se tako što sam dobio otkaz u 28. kolu, najviše jer sam postavio velika očekivanja kako bih izvukao što više keša za transfere, pa se uprava uzbudila iako nisam bio u zoni za ispadanje.

drugi put je to bilo dosta bolje, već u drugoj sezoni sam se borio za titulu skoro do kraja sezone.

Слика

u poslednja četiri kola sam izgubio osam bodova, petnaestak igrača je izvuklo čitavu sezonu, pa nisu izdržali. sad je cilj da zadržim tim, produžim klupu, prezimim u evropi i napadnem titulu.

Слика

zabava sa parmom je što sam u prve dve sezone (četiri prelazna roka) prodao 37 igrača za 24m i kupio 28 igrača za 23.5m, i opet će na kraju sezone 68 igrača napustiti klub kad im istekne ugovor.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Lebac ti...
Uglavnom, uzem ti ja Queens University, treća liga severne irske, i pičim, odrapim sezonu, i vidim nešto mi fali, zaboravio šta mi fali, i nikako da se setim ŠTA mi jebeno fali, a nešto mi poje želudac. Na kraju sezone se setim, brzo ja u omladinski tim, kad ono Kaktus da si isteram oči. No regeni, kad ja pročačkam po informacijama, kad ono jut regrutment, no jut regrutment i no jut koučing, lebeac ti... Namal nisam pucao u monitor...opet. A pazi sad, najzaduzeniji sam tim, u celoj zemlji sa 65 soma evra, i ne da mi odobre da si unapredim to, pa da dubim na glavi. Svaka druga tekma mi je ding dong batle, igrački kadar autobuska stanica pošto nikom ne mogu da dam čak ni part tajm kontrakt. Živote....
Najzad, nešto stvarno teško, mislim da ću duživam u ovom sejvu.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Druga sezona

Слика

Na kraju sezone nikog nisam mogao pobjediti

Слика

Transferi

Слика

U FA kupu pokidao u ostala dva ispao u prvoj rundi

Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Dugo sam razmisljao koga da uzmem, birao izmedju Parme i Bilbaa, ali me nekako ipak najvise privuklo da vodim neki nas slabiji tim, pa sam preuzeo Zemun, nekadasnjeg stabilnog superligasa koji vec dosta dugo tavori po nizim ligama, ujedno je i jedini profesionalni klub u Srpskim Ligama. Dakle prva sezona rutinski odradjena, 1. mesto u Srpskoj Ligi Beograd nije dolazilo u pitanje, dok sam kup zrtvovao i tamo smo ispali jos u avgustu, bice vremena za nesto vise u kasnijim sezonama.

Слика

Najvece pojacanje je bio dolazak nekadasnjeg kapitena Partizana Voje Stankovica, kad sam video da hoce da dodje odbio sam nekoliko igraca sa kojima sam pregovarao da ne bi zavrsili mnogo u minusu sa platama, da bi u januaru posle nekoliko odlazaka i tu bili u plusu. Evo svih transfera i ucinka igraca u ovoj sezoni:

Слика

Слика

Raskovic, Vignjevic i Stankovic su izneli celu sezonu na ledjima, dok je Kirovski bio najbolji golman lige. Jelen Super Ligu je osvojila Vojvodina, dok su iz nje ispali Vozdovac i Radnicki 1923, promociju iz Prve Lige su ostvarili Kolubara i Bezanija, dok su u nizi rang ispali BSK Borca, Moravac, Indjija i Sindjelic. Kup je osvojila Zvezda pobedivsi Radnicki 1923 sa 3:0.

Слика

Слика

Слика

Imam veoma ambicioznu upravu, kao cilj za narednu sezonu je osvajanje Prve Lige, budzet je 35k za transfere i oko 24k/w za plate, jedino pojacanje za sada pored produzenih pozajmica Micanovica, Zlatkovica i Zivkovica je Marko Pavlovski, moram da pojacam sve linije tima, u obzir ce verovatno dolaziti samo slobodni igraci i jos pozajmica.
Последње учитавање од Tomas дана 03 Мај 2015, 01:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Glava je seda, krv je propisana, znoj izasao na svaku poru moga tela.

Слика

A onda bajka pocinje, sa dojucerasnjih 68k £ za plate i krompira za transfere stigli smo do neverovatnih suma

Слика

Novi stadion ce, nadam se, biti pun vec pocetkom jula kada cemo ugostiti Evian, Monako, RBSalzburg, Udineze i ostale evropske velikane...

A dotle onaj slatki deo, ronjanje, ronjanje i samo ronjanje u potrazi za pojacanjima.
Последње учитавање од Ronin дана 03 Мај 2015, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Umem.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Слика
:winner:
Последње учитавање од Cvija дана 04 Мај 2015, 12:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

2025/26

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Умем.2
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Idemo.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Gotova je i druga sezona, verovatno jedna od najuspesnijih u klupskoj istoriji. Dodali smo jos 2 trofeja u klupske prostorije, pored Prve Lige osvojen je i Kup Srbije po prvi put. Ligu smo uzeli bez vecih problema, od kako smo se popeli na prvo mesto od 3. kola vise nismo silazili sa njega i 4 kola pre kraja obezbedili smo plasman u Super Ligu. Sa nama u visi rang ide i Sloboda umesto Kolubare i Radnickog iz Nisa, Vojvodina se spasla u barazu.

Слика

U kupu smo imali dosta srece u zrebu posto se nismo sastali ni sa jednim najjacim srpskim timom, najtezi protivnik nam je bio Rad jos u prvoj utakmici koga smo prosli na penale. Naredna 2 rivala su bile prvoligaske ekipe Jedinstvo i Metalac, gde smo iskoristili prednost domaceg terena i obezbedili plasman u polufinale u kome nas je cekao dvomec sa tada poslednjeplasiranim superligasem Radnickim iz Nisa. U prvom mecu u gostima smo zabelezili pobedu od 3:1, da bi remijem u revansu izborili plasman u finale. U mecu za titulu smo posle velike borbe i gola Vignjevica u 93. minutu osvojili po prvi put u klupskoj istoriji pehar i izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Слика

Слика

Od igraca bi izdvojio ucinke Vignjevica, Pavlovskog, kapitena Stankovica i Makusu Mundelea, uz standardno dobrog Kirovskog i malog Zivkovica. Evo i kompletnog ucinka svih igraca i svih transfera, Mundele je jedini placen igrac, ostali su dosli ili za dzabe ili na pozajmicu:

Слика

Слика

Titulu u Srbiji je osvojila Zvezda, iako se tako nesto nije moglo naslutiti na polovini prvenstva kad je Borac bio na prvom mestu, dok je Zvezda bila tek osma, Partizan je bio 14., a Vojvodina na 15. mestu. Pored nas u Ligu Evrope ce probati da se plasiraju Napredak i Borac.

Слика

Iako sam ocekivao nesto veci budzet za narednu sezonu, on je ostao nepromenjen, 30k za transfere i 24k/w za plate, tako da mi jedino preostaje da primenim recept iz prosle sezone, pozajmice i slobodni igraci, probacu kao glavno pojacanje da nadjem nekog brzeg stopera, verovatno stranca, svi domaci koji su mi dostupni su dosta spori, jedino mi je povecan broj trenera na cak 17, tako da cu za svaki deo treninga imati ih po dvojicu. Cilj uprave je gornji deo tabele i cetvrtfinale kupa, mada ako se dan po jutru poznaje i ovo ce biti jedna dobra sezona za nas, posto smo dobili Zvezdu u Super Kupu i prosli prvo kolo kvalifikacija u Evropi:

Слика
Последње учитавање од Tomas дана 05 Мај 2015, 21:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Krenuh pre neki dan sa Milanom, ali da bih napravio izazov od toga, uslov je da nijednu utakmicu ne odigra igrac kojem prvo drzavljanstvo nije italijansko. Prodao sam sta sam mogao, poklonio ko je sta hteo, otpustio igrace ako ne bi mnogo kinte trazili, neke poslao na pozajmicu i ostade jedini stranac (prebacen u mladi tim) Diego Lopez. Iako mu je vrednost na pocetku bila 13M, niko ga nije hteo ni za dzabe.. Da ne duzim previse, evo ih transferi:

Слика

Veratija sam uzeo uz deo na rate i par klauzula, al opet sam zadovoljan kako sam prosao, ipak od ove trojice za koje sam dao velike pare, on se najslabije pokazao, Krišito i Paloski su igrali fenomenalno. Paloskija da sam doveo na pocetku sezone, verovatno bi se borili i za titulu, jer je ceo tim u prvih 18 utakmica bez njega dao 18 golova, on je sam kasnije u 20 utakmica dao 16 golova.

Ipak, bilo je zajebano u prvoj sezoni, toplo-hladno non-stop, uprava me 2 puta pozivala na razgovor preteci otkazom, na kraju zavrsih kao 4 (trazili najmanje 3. mesto).

Слика

Слика

Ova tekma sa Interom 4 kola pred kraj me kostala kvalifikacija za LS. Jes da nisam mogao da im pridjem golu sta god pokusao, al i oni dadose gol iz jedine sanse na mecu, da je nereseno bilo, na kraju bi ja bio 3.

-Tim u prvoj sezoni sa statistikom

-Finale kupa

-Paloski zver

-Najbolji regen iz prvog jut intejka
Последње учитавање од bubi.ue дана 06 Мај 2015, 12:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sto se Juventus popisa po svima vama :rugalica:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

U poslednjih nekoliko godina konstantno se protiv njih borim za titulu i igram polufinala i finala. Mržnja je prisutna. Rivalstvo postoji. Oni su to rešili da podignu na viši nivo i drpe mi igrača. Uplatili su 73m za Fanelija i odveli ga bez da sam se pitao bilo šta. Uzeli su mi C. Shield, ali ćeraćemo se mi još. Može biti samo jedan United.

Слика

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

DS_RS пише:Sto se Juventus popisa po svima vama :rugalica:
Nerealno su jaki, sad potrosise pred 2. sezonu 100m.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

4. nagrada zaredom

Слика

Top 3

Слика

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”