(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kaže dovodio ga je u Lids, pa ne bi da se ponavlja.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Stigao moćni Kokorin. :boxer:

Bandža me zajebava.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 02 Феб 2015, 17:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Fieru je brat glavni risercer za Mexico. :xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

После дванаест сезона, најзад, најзад у Премијер Лигу. На једвите јаде, кроз плеј оф, кроз густе победе над Брентфордом и Дербијем, иако сам очекивао да ћу да будем негде у средини, не да ме је усрало, него је било светски, иако је главни кривац за мој пласман био судар са ВБА, ОПЕТ!!! и ОПЕТ ми је пресудио неки балавац из Реала, после чега сам натрчао на проклети Валтам Еби и знате већ шта се десило. Ужас, а до шест кола пред крај био сам други. :slap: Свонзи је био баш прејак.
Слика
Слика

Имам мало проблема, пошто су ова моја поједина алава говеда почела опасно да ме напињу за плате, а ја сам циција белосветска, тако да ће бити свашта. :zelenko:
Слика
Иако је тим препун младих и добрих играча, пред којима је светла будућност, ударни трио је однео победу.
Главни бушитељ
Слика
Врхунски играч
Слика
И боготац број два овог сејва, који је дао толико голова у последњим секундама меча и спашавао ми кожу и одиграо царски ове сезоне, иако имам играча бољег од њега, који је на жалост погинуо на девет месеци. :argh:
Слика
Ваљда ће финансије да поскоче мало барем сад, ред би био. У свим куповима сам га прописно издувао, тако да је једина светла тачка у процесу зарађивања кеша била ова задња текма на Вемблију у финалу плеј оф-а, која ми је донела крш пара, док око мене само прште конзорцијуми и тајкуни, ја се кољем са овом мојом будалом. Четри конзорцијума и тајкун преузели клубове у Чемпионшипу и Лиги један.
Слика
Најзад, о најзад, добио сам доброг регена, а на први поглед, чини ми се, да ћу звер да направим од њега. :yesko:
Слика
Највећи трн у мом оку био је проклети Валтам Еби, опет, пратили су ме у стопу, током читаве сезоне иако сам се искрено надао да ће да их растргну у Чемпионшипу, али опет, кеш је учинио своје. Желудац ме заболи увек кад прочитам њихово име, поготову сад неколико дана пошто сам имао тровање, замислите поквареним пивом. :censored: Али не, нема промоције за њих и искрено им желим да поцркају сви.
Што би Арсеналови навијачи рекли, ју кент бај клас.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Druga sezona sa Stoukom, za razliku od SFM online lige, ovde ide dobro :xD:

Trudio sam se da ne menjam mnogo tim, bilo je pojacanja, odlasci uglavnom samo igraci koji su insistirali, da je bilo malo vise srece i koncentracije u finisu prve sezone mogli smo i do Europa lige ali dobro.
Produzio sam ugovor na jos godinu dana, uprava nece da ponudi duzu saradnju, vec drugu polusezonu nude ugovor na godinu ipo ;)
Druga sezona krenula sjajno, bili smo u top 3 onda smo ocekivano usli u fazu slabijih rezultata, sada smo tu oko 8.mesta ali i dalje imam prikljucak za 4. i kidamo se..
Oseca se odlazak Mame Dijufa kome je zinulo dupe za ligom sampiona pa sam ga morao prodati, zamena Papis Cisse ide vec na polusezoni, lik se raspada, a cak ni Riki Lambert ne pomaze, da ga ne gotrivim toliko vec bi bio vracenu Rodzersu sa pozajmice.. Nadam se da cu uspetui da se dokopam Evrope na kraju ove sezone kako bih odobrovoljio neke dobre igrace da nas pojacaju ;)
Do sada sam najzadovoljniji dolascima Dele Allija i Danny Ingsa oni su se stvarno isplatili, Ings vec pegla i za repku :D Krkic predobar, ali precesto povredjen, kao da je od stakla i secera lik ali ono sto odigra, odigra stvarno dobro.
Evo za kraj nekoliko ss-ova pa cu sada uporedo sa sejvom i pisati krace izvestaje :cheers:


Слика

Слика

Слика

Слика

Слика




evo par meceva oko boxing day-a u drugoj sezoni, lud raspored, ludi rezultati...

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од urosija дана 04 Феб 2015, 01:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Posto dugo nisam bio kod kuce, a posle me i mrzelo da igram FM, nastavio sam save sa Laziom tek od skora.
Treca sezona je u toku.

Doveden je klasni napadac (24 gola u ligi u dresu Udinezea prosle sezone), 3 beka i gomila veznih za rotaciju.

Слика

Dovedena je i zamena za HoYD, jedini krsten koji je hteo da dodje

Слика

Superkup Italije smo izgubili od Juventusa, dok smo Bayernu poklonili pobedu u Euro Super Cup-u. Poklon prvi i treci gol,a onda i povreda u 86om minutu bez zamene. Produzetke smo igrali sa igracem manje i bili samleveni.

Слика

Ovo je trenutno stanje u svim takmicenjima.

Слика

Jedini poraz u ligi za sada je od Rome, koja nas je "jedva" dobila 1-0 sa igracem vise od 27og minuta.

U LS smo prosli grupu sa PSGom, Sahtjorom i Dinamo Zagrebom, kao drugi (4W, 2L)

Igra mi je zabagovala u Novembru i zakocila u sred meca, pa sam poslednje 3 utakmice u LS morao da igram ponovo(i 3 u ligi). Inace, skor je bio 6W 0L u LS pre toga.

Sto se finansija tice - 40M sam u plusu i bice jos bolje.

Sad moram da trazim golmana sa budzetom od 2M, jer su mi prva dva povredjeni na 2 meseca, a treci je tek napunio 17 godina. :slap:

Za kraj, jedna zanimljivost :zelenko:

Слика

:poz:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Krenuo sa Milvolom... Ko me mrzi nek da pivo... :zelenko:
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Pivo ti je za avatara ne za milvol
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dupla kruna! :winner: :winner:

Titula osvojena u poslednjem kolu. Foto-finiš, Spartak imao 2 boda više i gostovanje Krili Sovjetov, dok sam ja išao na noge Amkaru. Muslin me pustio, dobio sam 1-0, a Krila pobedila 2-0. Drugi gol za njih postigao Burmistrov, moj bivši pulen, i to u 95'. Bravo, Nikita, samo siluj! Apsolutni haos. Ovde se prvo gleda broj pobeda, pa h2h, tek onda gol razlika. Spartak i ja smo dominirali, igrali brutalan fudbal ove sezone, ali na 2 međusobna meča nije bilo golova, pa mi je odgovarala gol razlika u slučaju da oni remiziraju.

Слика

Sad da kopiram ove slike sa lajv prenosa na Skajpu, mnogo su dobre

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

liga

Слика

kup

Слика

LŠ i EL

Слика

izvinjavam se na silnim slikama, videću da hiperlinkujem posle, sacam previše hepi

šlag

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 04 Феб 2015, 17:09, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Androsito пише:Krenuo sa Milvolom... Ko me mrzi nek da pivo... :zelenko:
Cini mi se da imaju sasvim solidan tim ove godine.
Daj neki komentar
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Sasvim korektna ekipa, tanki samo u špicu. Trenutno mi najbolje igra Lee Martin na AMRu ali sam odigrao malo utakmica, javljam utiske kad doguram bar do polusezone...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Često loaduje, pa ide malo sporije.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Jebiga, dugo treba da se sejvuje pred početak svake tekme.
Корисников грб
mika89
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 13 Мај 2012, 02:38
Место: SO
Status: Није на вези

Порука од mika89 »

Menadjeri predpostavljam da je neko od vas do sada igrao Francusku League 1,pa me zanima kakva je kinta tamo,posto planiram posle duzeg odsustva da krenem sa meni jedinim gotivnim klubom Lensom?
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Osvojena titula sa Hull-om , pored toga osvojio sam i FA kup . :winner:

Слика
Последње учитавање од arseNal-serbia дана 04 Феб 2015, 23:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

mika89, ako ne uzmes arapske timove para nema, jedino mozda ima Marsej...
Sé un hombre
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

zele пише:Često loaduje, pa ide malo sporije.
:aplause:
Корисников грб
Luksha95
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 09 Сеп 2014, 21:18
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Luksha95 »

I nacionalni tim krenuo :), 82 su na rang listi.....

Слика
Слика
2D>3D

"Run, but carry the meanings of your past"
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Juvenino86 пише:После дванаест сезона, најзад, најзад у Премијер Лигу. На једвите јаде, кроз плеј оф, кроз густе победе над Брентфордом и Дербијем, иако сам очекивао да ћу да будем негде у средини, не да ме је усрало, него је било светски, иако је главни кривац за мој пласман био судар са ВБА, ОПЕТ!!! и ОПЕТ ми је пресудио неки балавац из Реала, после чега сам натрчао на проклети Валтам Еби и знате већ шта се десило. Ужас, а до шест кола пред крај био сам други. :slap: Свонзи је био баш прејак.
Image
Image

Имам мало проблема, пошто су ова моја поједина алава говеда почела опасно да ме напињу за плате, а ја сам циција белосветска, тако да ће бити свашта. :zelenko:
Image
Иако је тим препун младих и добрих играча, пред којима је светла будућност, ударни трио је однео победу.
Главни бушитељ
Image
Врхунски играч
Image
И боготац број два овог сејва, који је дао толико голова у последњим секундама меча и спашавао ми кожу и одиграо царски ове сезоне, иако имам играча бољег од њега, који је на жалост погинуо на девет месеци. :argh:
Image
Ваљда ће финансије да поскоче мало барем сад, ред би био. У свим куповима сам га прописно издувао, тако да је једина светла тачка у процесу зарађивања кеша била ова задња текма на Вемблију у финалу плеј оф-а, која ми је донела крш пара, док око мене само прште конзорцијуми и тајкуни, ја се кољем са овом мојом будалом. Четри конзорцијума и тајкун преузели клубове у Чемпионшипу и Лиги један.
Image
Најзад, о најзад, добио сам доброг регена, а на први поглед, чини ми се, да ћу звер да направим од њега. :yesko:
Image
Највећи трн у мом оку био је проклети Валтам Еби, опет, пратили су ме у стопу, током читаве сезоне иако сам се искрено надао да ће да их растргну у Чемпионшипу, али опет, кеш је учинио своје. Желудац ме заболи увек кад прочитам њихово име, поготову сад неколико дана пошто сам имао тровање, замислите поквареним пивом. :censored: Али не, нема промоције за њих и искрено им желим да поцркају сви.
Што би Арсеналови навијачи рекли, ју кент бај клас.
:claping:

Nego, koja su oni beše liga 8.? Ili još niže?

Koji dodatak si koristio i da li si primetio neke probleme?
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Završih sezonu sa Milvolom. Zamalo da nekim čudom uhvatim plej of... Ali me dobi' Derbi u predzadnjem kolu u direktnom duelu za plej of i onda na kraju izgubim i od Vulvsa jer sam morao da ih napadnem na 1-1 u gostima... Svejedno kakav sam Novembar, Decembar i Januar imao odlično sam završio.
Слика
Što se tiče igrača uglavnom sam se držao igrača koje sam imao, doveo trojicu novih...

Слика

Definitivno se sve vrtelo oko Upsona, Martina i Williamsa

Слика

Слика

Слика

Ako oni odigraju kako mogu ja dobijam meč...

Слика

Chretien se pokazao kao dobro pojačanje, Tulio De Melo i Onyewu i ne baš...

Na kraju formacija koja mi je izvukla kraj sezone

Слика
Слика

Slično sam počeo, krenulo je relativno fino, igrao sam sa wingerima i targetom ali onda su počeli da me gaze, izmišljao sam malo toplu vodu i na kraju se vratio na ovo sem što sam sad stavio DLP i IF... Sve u svemu radi korektno... Nadao sam se da nešto uradim u sledećoj sezoni ali s' obzirom da su mi skinuli milionče sa godišnjih plata i dali mi 0 za trasnfere, a uz to mi skresali procenat od transfera na 10% mislim da mogu da budem zadovoljan ako završim sezonu kao što sam ovu završio...


Evo sad sam postovao na pravom mestu :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”