(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala brate !

Ma jok koristim svoje taktike samo a pod dva ne mogu taktiku sa dva napadača pošto imam dva napadača koji su operisani od napadanja pa tog što si mi preporučio moram pogledati. :D

Nije ova Norveška loša. Ove sigurno ništa ali ako uspem da izborim drugu ligu to će biti odlično. Njihov sistem i liga i kupova je stvarno odličan i ima se baš mnogo prilika i da se zaradi i tako to.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dr. Moo пише:
Slika ]

Gotova je prva sezona sa Genkom, osvojena je titula i direktno sam upao u grupnu fazu LS. :winner:

Slika

Slika

Trenutno se nadam nikakvom ucinku u LS, zeleo bih da odigramo bar koju neresenu kako bih dobio koj dinar :fanman:

Slika

Sto se transfera tice, doveli smo samo Aboubakar Oumarou za dzabe i dosli su Daniele Rugani i Stefano Sturaro iz Juventusa na pozajmicu.

Iz kluba su otisli Vossen za 5.25M u Chievo, Mboyo za 1.9M u Lens i Kim Ojo za 750k u Anji.

Slika

Cavric odlicna sezona iza njega 17 pogodaka i 16 asistencija na 44 meca.

Gerkens mlada nada Genka i Belgije

Sisto totalni ubica, odbio sam 22M od Lyona za njega i produzio je ugovor

Milinkovic-Savic decko me odusevljava a i lepo napreduje

Schrijvers prvi spic tima, bez konkurencije trenutno, razvija se samo tako

Sallah odlicno igra

Slika

I sada ono najvaznije, finansije su napokon u plusu i to cak 6M.
Dobili smo dosta od prodaje igraca i od osvajanja lige kao i od LS. Ostalo je jos 2M da se vrate do 2018.kroz mesecne rate.

Slika

Sve u svemu zadovoljan sam, uspeo sam da odrzim i Sista i Cavrica i Milinkovic-Savica kao i Vranjesa, dosta timova ih trazi, ali su pristali na nove ugovore i boravice jos par godina kod nas.

Evo kompletnog tima

Slika
Jel te sluša Hyland? Mnogo kul igrač.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Слика

Ne, rezultati nisu mogli biti bolji i da je bio Murinjo na klupi umesto mene. Nego tačno da sam svaku dobio opet bih bio bod iza prvaka. Bolje ovako.

Na poziciji desnog beka mi je igrao levi bek (dakle nisam imao desnog beka), na poziciji štopera sam imao jednog štopera i svih 13 utakmica izneli su mi jedan štoper i dva centralno vezna fudbalera. Levi bek jedino ok bio gde sam imao čak tri igrača.

Možda obezbedim egzistenciju klubu pošto mi najboljeg igrača ujedno to je jedini štoper traži Genk, ali i neki drugi klubovi recimo Peskara. Ne mislim da ga pustim bez dobrog procenta, dobrih para ali mislim da to neće dati.

Ujedno igram u taktici je namešteno mojim igračima samo kratka dodavanja da koriste i to se super pokazalo. Briljirali smo i skoro svakog nadigrali. Dešavalo se da odigramo nerešeno ili izgubimo ali izdominiramo u potpunosti. Zadnja utakmica iznenađenje. Uveo sam trećeg golmana i par igrača iz drugog kluba i juniora i oni su pokidali protivnika.

Do promocije će biti teško doći jer ću u ligi imati nekog ko je ispao iz druge lige ali daću sve od sebe da izborim promociju i tako omogućim napredak klubu.

Uglavnom zadržaću šest ili sedam igrača od 20 i dovesti šest ili sedam, ubaciti neke klince pa da se teramo.

Слика

Najpozitivnija stvar koja je mogla da mi se dogodi. Ne dobijam od njih pare al igramo tu jednu utakmicu i dobijam igrače od njih na pozajmice. Nadam se bar jednom kvalitetnom igraču za ovu ligu.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ja sam imao srecu pa sam odmah uzeo kp islanda,izasao u evropu i to...dobro ti ide
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A dobra stvar da za 5-6 sati može da se završi čitava sezona. Samo 26 utakmica ima.
cabalala
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Јан 2015, 23:01
Место: Mostar
Status: Није на вези

Порука од cabalala »

uzeo sam da vodim lyon, zanimljiva ekipa... evo stanje u ligi

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5uzmro
u kup uefa sam prosao grupnu fazu...

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5uznqp
:rugalica:


Lacaze je zvijer ! :rugalica: :rugalica:
no soy madridista de corazon,porque corazon un dia,yo soy madridista de alma, porque alma es eterna!!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Gotova prva sezona sa Rakovicom, krenuo sam sa nacionalnom B licencom i sunday league player nivoom. Posle izjednacenog jesenjeg dela prvenstva uspeli smo da se sredinom drugog dela odlepimo na tabeli posle pobede nad direktnim konkurentom Zemunom kod kuce i 5 kola pre kraja smo imali 11 bodova prednosti, pa sam zadnjih par kola dao sansu igracima sa manjom minutazom. Neki su je iskoristili, neki ne, aliu svakom slucaju osvojili smo 1. mesto i izborili plasman u Prvu ligu. Iz kupova sam brzo ispao, u Kupu Srbije sam odmah u prvoj rundi izgubio od Kopaonika, dok sam Kup Beograda koristio da odmorim glavne igrace, posto za upravu nije bio bitan.

Слика

Слика

Od svih igraca izdvojio bi ucinak Cicka, Maksimovica, Varge, Miletica, Spasojevica i Kebe Kojica:

Слика

Bilo je puno dolazaka, evo svih transfera igraca i trenera, budzet na pocetku sezone mi je bio 21k za transfere i 675/w za plate, sto sam uspeo da povecam na 1,4k/w:

Слика

Слика

Слика

Super Ligu je osvojio OFK Beograd i plasirao se u kvalifikacije za Ligu Sampiona, dok su se u kvalifikacije za Ligu Evrope plasirali Partizan, Zvezda i kao pobednik Kupa Borac iz Cacka. Iz Super lige su ispali Mladost i Spartak, a u nju su se plasirali Radnik Rosa i uzicka Sloboda. Inace je u finalu Kupa Borac pobedio Partizan sa 1:0.

Слика

Слика

Слика

Budzet za narednu sezonu iznosi 26,83k i za plate 6,2k/w, od cega imam slobodno oko 3,5k, u plusu smo nekih 120k, ali sve je to dzabe ako ne ubedim upravu da postanemo profesionalni klub. Verovatno cu opet dovoditi samo slobodne igrace, probacu i da nadjem 2 stranca koliko je i dozvoljeno, mada ne verujem da ce neki koji vrede hteti da dodju za part time ugovore.
cabalala
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Јан 2015, 23:01
Место: Mostar
Status: Није на вези

Порука од cabalala »

Sinoc sam napisao da vodim lyon ,ali mi se nije nesto pretjerano dalo pisati jer nisam imao volje,uglavnom evo sada neka prica.
znaci kao sto sam rekao veoma zanimljiva ekipa a njolih sam odabrao jer su me ove sezone odusevili u stvarnosti.formaciju koju koristim je 4-2-3-1 kao glavna taktika i imam jos 4-4-2 ali je nemam potrebe koristiti jer mi sa ovom ide odlicno.sto se tice transfera ,nisam nikoga dovodio zbog malog budzeta koji je vec u prvoj polusezoni narastao sa 3 na 10 miliona ,a i nemam potrebe jer su igraci stvarno odlicni.politika koju vodim jeste ako prodam igraca trazim mu zamjenu.kasnije cu staviti neke ss-ovr oosto ovo sa mobitela pisem.
pozz :ole: :gunman:
no soy madridista de corazon,porque corazon un dia,yo soy madridista de alma, porque alma es eterna!!
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Pocela treca sezona sa Anderlehtom.

U prvoj sezoni uzeta Liga i Kup izgubio u super kupu

Слика

U drugoj sezoni uzeta Liga, izgubljen super kup i izgubio u kupu. U Ligi Evrope izgubio u finalu.

Слика

Слика

u 1/4 epska utakmica protiv Machester United-a. Poluvreme na prvoj utakmici je bilo 5-0 za M.Utd, kraj 5-3, kod kuce sam odigrao jednu od najboljih utakmica u Evropi, dok u finalu nisam imao srece protiv Galate, posto im je svaki sut usao.

Treca sezona je pocela evo transfera.

Слика

Takodje doveo sam regena koji se previse razvio i planiram da ga ucim da igram DR.

Слика

Ako treba neki SS trazite :poz:
Последње учитавање од lachbata дана 21 Јан 2015, 10:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sunce ti J***m kakav je ovo regen :wtf:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Tokelara пише:
A gledao sam ga na primer u maju i bio je za po tri ocene losiji, i prodao sam Colina i trazim desnog beka ubih se. I izleti mi ovaj i izneverujem da je za 2 meseca ovoliko napredovao. Jel vredi da ga istreniram na DR?
Последње учитавање од lachbata дана 21 Јан 2015, 10:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne postoji pozicija koju ne može da igra.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Brutalan DM.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dusu dao za beka.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Слика

Opet su mu skocile ocene
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Opširnije ću verovatno na kraju sezone. I ako je liga otvorena sjajno sa dve uverljive pobede ima bar 5-6 jačih ekipa od nas u ligi ili u egalu sa nama a samo jedno mesto vodi u viši rang.

Elem, i u Norveškoj postoji Tole.

Слика

Ovi su prvoligaši. Nadigrao sam i izbacio klub dva ranga više u kupu. Sad kontam da dalje od drugog kola neću pošto igram sa klubom iz iste lige (3). Možda ne budu na istom nivou motivacije. Uglavnom bilo bi moćno da prođem. Kul je ova Norveška. Ako dobijem ove i ispadnem u narednoj rundi dobiću oko 90k € a radi se o ulasku tek među 32 ekipe.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Исусе... шест сезона, сунац ти јеб... диши дубоко. :nasty:
Из девете лиге кренуо терористички напад на сам врх европског фудбала.
Најзад сам успео да се домогнем пете лиге, после прве сезоне, у којој сам се консолидовао да будем шести, следеће сезоне сам желео да се домогнем одмах промоције али ми је катастрофалан учинак мојег голмана усрао сезону. :slap:
Лига
Слика

Пласмани и катастрофалан низ са краја прошле сезоне
Слика

Поприлично сам задовољан како се развија ситуација, додуше, ово моје говедо од председника клуба, неће па неће да ми одобри проширење скаутинг оквира на Велику Британију, па да јебе оца, иако би то значило и много већи напредак у играчком кадру, да не помињем само наше бурне расправе везано за моје полагање за лиценце, док тренере шаље истог тренутка када су стекли претходну. :gunman: Мајмун... добра ствар је што поштује трип око клинаца.
Проклета правила о броју седишта и капацитета стадиона која морају да се задовоље, а могао сам до сада да унапредим услове за тренинг и клинце, а посета ми не прелази једну шестину капацитета стадиона, за сада.
Борд овервју
Слика
Фасилитис
Слика
Финансије
Слика

Имао сам среће са финансијама, сваке године сам успевао кроз веома повољне резултате жребова, догурам до четврте рунде ФА купа, што ми је обезбеђивало финансијске инекције, од којих сам веома зависан, иначе би слабе вајде било од зараде кроз улазнице и спонзорства. Остаје ми да се молим да ће спонзорски уговори у будућности да ми обезбеде више новца. Искрено појма немам какав ће ефекат да има професионализација овде, али и то ће морати да се деси пошто је обавезна за Лигу 2. Можда ћу да се задржим мало дуже у петом рангу, неких три сезоне да се стабилизујем како ваља. :zelenko:

Тим
Слика

Тимом сам задовољан, успео сам да током времена нађем неке играче по мом укусуи пре свега вољне да дођу у овај клуб, иако имам неколицину играча са почетка сејва који су већ били ту, и неколико клинаца које форсирам.

Џамал смит, икона клуба, боготац, презајебан играч, који одбија да потпише неки јачи уговор. Човек је потпуно задовољан својим статусом и мизеријом од плате, али лик вреди сваку пару и ради посао светски. Неколико пута сам видео у инбоксу да је глат одбијао клубове из Лиге 2, и једном чак и Лиге 1. Очигледно да га интересује само Шефилд и испоштоваћу га до максимума, нећу га пустити из клуба никада, а када се пензионише надам се да ћу га довести за спортског директора или слично, јеби га, лик је цар, тачка.
Лик један на један маши све, апсолутно све, ал у гужви и кркљанцу само ТРАС и гол, цар човек :ave: :ave: :ave:
Слика

Други је вицекапитен клуба, Џордан Ходер, веома кул бек који је из сезоне у сезону константно један од најбољих асистената.
Слика

Трећи од староседеоца је Макс Пембертон.
Слика
Остали кључни играчи
Слика
Капитен
Слика
Први синови моје неугледне омладинске школе.
Рајан Пег и најмлађи стрелац
Слика
Добро изводи слободњаке и даје доста голова управо из прекида.

Џоел Бродхурст
Слика
Засад најбољи клинац, ради посо фантастично на ређисти

Џереми Брукс
Слика
Овај је исто специјалац, иако даје много голова на позицији нападача, кад игра везног посед лопте ми увек пређе 65%, биће од њега нешто.

Даље, фокусирао сам се искључиво на физичку страну тренинга пошто немам услова, а и морам да кажем, да када идем са уобичајеним балансираним приступом, играчи играју веома ЕКСТРЕМНО променљиво, што ја мрзим до даске.
Придржавам се своје старе филозофије што се тиче физичке доминантности, и засада даје веома добре резултате, независно колико су моји играчи немачи појма што се фудбалског умећа тиче.
Слика
Слика
Углавном, опасно ми се свиђа то што стално повређујем играче противника и јебено сам наоштрији тим лиге и по картонима и по теклингу иако нисам подесио ништа на хард, скоро сваку текму, барем двојцу изнесу са терена, тако да ми много недостаје у одговорима опција за одговор на питање дал стварно шаљем играче са намером да повреде, нешто типа:
Суровост је мама.
ИЛИ још боље
Јес ај до.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bravo, sjajan sejv. :aplause:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика evo ss sa polusezone,sa ulazim u 2022.,da nije bilo povreda kontam sve bi ih oprao(stavicu ss na kraju sezone,ima sam samo jedan poray do povrede prvog spica i kljucnog igraca,i to u porvom kolu)
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Слика

Druga uzastopna titula, na pocetku je izgledalo da necu uci ni u ligu sampiona. U istoj smo ispali od Salke-a, mogli ste da vidite moje pizdarije u temi "Poludim". U finalu kupa smo izgubili od Fiorentine. Super kup je naravno moj, Peskara nije imala nikakve sanse.

Odlucio sam da se igram Duleta Vujosevica i da vecinom pravim decu. Sada sam u problemu, jer deca su porasla i trebaju da igraju. De Rossi jos nije otisao u penziju ni sa 36 godina.
Morace da padne cistka visaka, tj. verovatno starijih igraca.
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”