(FM15) Predložite klub za menadžerisanje

Sve o FM15
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

(FM15) Predložite klub za menadžerisanje

Порука од Orthodox »

Слика
Naslov teme postavlja pitanje - Odakle krenuti?

Ono što se promenilo u odnosu na FM14 jeste - Jelen Super Liga! Uvek primamljiva za ''domaće'' menadzere i uvek primamljivi ''Večiti''. Šampion je suspendovan iz Evrope. Neka nova Crvena Zvezda sa nekim novim klincima je na vidiku ali i kolaps u finansijskom smislu. Motiva za menadzere ima, naravno, no ima ga i sa druge strane brda. Partizan u krizi, čini se i nikad lošiji i igrački i finansijki. Uvek dobra škola izvlači situaciju , a u FM-u i druga šansa za LŠ. Vojvodina takođe drugačija. Srpska ''Stara dama'' će svakako biti veliki izazov za menadzere koji misle da mogu da ''večno 3.klub Srbije'' popnu na više postolje ili najviše? Tu su uvek izazovni timovi koji uvek i konstantno samo prkose, no ništa bitnije. Pobednici se nekako uvek znaju unapred...ali ne i u FM-u.

Krenuti u posao bez posla...pa uvek primamljivo. Dobar dan, ja sam menadzer. A je l'? Nemamo samo mi livade i pašnjake. Imaju ih i druge države...sem Engleske, ali to ej neka druga dimenzija. Ako ste ''srećnog miša'' možda Vam se i osmehne neka druga liga Rusije, Grčke, Italijanski klubovi iz naftalina , a možda i naftalin sa Islanda, Finske, Gruzije itd. Naftalin za one Engleze sa početka priče. I Nemce. I Spance. Krenite nezaposleni pa vidite...

Tu je naravno i lista klubova u koje dodješ, klikneš, osvojiš i odeš - PSG, Monako, Mančester City, Real Madrid, Barsa i ostali giganti sa brdom para. Ili nam se samo čini tako jednostavno da samo dodjes, kliknes i osvojis?

Za one tradicionalno inostrano navijacki opredeljenje , klonuli Mančester Junajted, vaskrsli Atletiko Madrid, uvek gotivna Borusija iz Dortmunda i Bard mi je dao 1000 dinara da pomenem West Hem :)

Uz sve divne i manje divne timove, stvar prestiza je ona livada i pasnjak sa polovine teksta, samo kad sami izaberete klub koji je samo papiroloski klub. Taj deo priče koji se preziva anglicizam , a zove se LLM skraceno, nosi neku dozu tradicionalnog igranja FM-a, tvrdo krilo igre...kad se krene od dna i dodjes do vrha.

Kuda ćete menadzeri? Gde Vas noge vode tj pare vuku? Na koju klupu i kako kroz FM15?

Živeli :cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 25 Окт 2014, 21:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
vinjak126
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 09 Окт 2011, 16:08
Место: Loznica
Status: Није на вези

Порука од vinjak126 »

Manda, brate ti postade filozof ... znaci text kida koliko je dobar ... Inace ja ne bih na pasnjake :rugalica: ipak bi pre u " JEVROPU" :yesko: ponuda ... hm mislim da ce to biti kniga na tri slova ali Englezi verovatno ... ili Sauthapton , gotivim taj klub jos sada i Tadic , ili veliki klub iz Liverpoola EVERTON !!!!!! :rugalica: :rugalica: ... Mada ovaj igram sa WBA i prezadovoljan sam oni su treca opcija ... videcemo vec
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Logično sa Zvezdo prvi sejv, pa dok mi ne dosadi uzimanje domaće titule i dobijanja kurcem po čelu u LŠ, a onda LLM, Barnet peglanje dok ne dojadi, možda padne još neki fin sejv sa Nemcima, Minhen 1860 je ove godine bio kul, dobar je osećaj kad redovno siluješ Bajern.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

da se vrate dani kad si Zvezdo bila iznad svih/bar da probamo u menadzeru kad se ovako nista ne menja :gunman: :fss:
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Neki prilično jači tim. Liverpul ili Arsenal, možda Inter, dok se ne nađe neka taktika korektna, onda standardno Partizan, neki Australijanci, neki Kinezi, neki Ameri, više puta unemployed, Rendžers obavezno i tako...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Гибралтар једно 30 дина, па да видимо шта даље.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja ću Napredak ko po naici standardno. I onda ce naravno opet da me isteraju posle 6,7 godina i onda sejv sa Zvezdom i nikad osvojena LŠ jos normalnije. E kad poludim odoh u USA da konacno skapiram taj njihov sistem koji imaju i da vidim sa i kako. Posle toga selim se u neku ekipu tipa Roma, Liverpool, Atletiko Bilbao, Celtic, Bajern moze i Monako. :)

Ono najbolja varijanta je kad bi sve to bilo u jednom sejvu :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Cenim da cu da pocnem sa Interom. Gotivim ih oduvek ali nikad nisam igrao sa njima, cak nisam uopste Seriu A igrao i sad mi se cini kao pravo vreme da vratim Inter tamo gde zasluzuje.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Tradicionalno Partizan, Man Utd, Notingem Forest, St. Pauli, Chivas USA, Danubio, Guernsey, Milutinac, Serbia U-19 i biće sigurno još nekih, Gibraltarci neki posibli :winner:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Gibraltar, East Stirling, Midtjylland, AEK, Peterborough, Leeds... Nemam pojma.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Kako mislite Gibraltar?

Biće u FM-u ili neki dodatak? :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Biće.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ја капирам да ћу играти један сејв све до последњег печа. Највероватније неки Глејсиз јунајтед, нешто.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

tadicweb, bice :) cim izadje uradicu prech za Gibraltar i za nase srpske lige! Ja krecem sa Moravcem iz Mrstana da vidimo kako igra to cudo Srpskog fudbala! Kad vidim kako radi taktika idem na JNA da pocistim smece otuda, cim osvojim sve sto se moze osvojiti AC Milan ili Tottenham, karijeru zavrsavam u Finskoj ili na Islandu mozda i Amerika ako se ukaze sansa! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Aco biće zvaničan Gibraltar u fm15.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Što ste se naložili sa tim Gilblartarom :wtf:
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Vidi nije taj Gibraltar naivan uopste. Pljunes u Africi si . A u Africi Maroko . A u Maroku hasis :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pošto nemam vremena ni da ga izbacam, kontam da neću ni da imam vremena za FM.
Ipak, nada i snovi ostaju, te planiram Žilina ili Slavia Prag, Salthill i Dolina. ostalo ako mi se digne đoka.
Последње учитавање од Džajo5 дана 14 Авг 2014, 16:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Orthodox пише:Što ste se naložili sa tim Gilblartarom :wtf:
Numatori. Ja igro i ovaj efem sa njima. Prekul je.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Партизан сигурно... Надам се да тим неће бити толико јадан до краја прелазног рока. Ту мучење 2-3 године а онда лансирање нових клинаца и поход на Европу.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”