Šta biste voleli da vidite u FM15?

Sve o FM15
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Izvini druže crveni.
Корисников грб
Boyshane
Youth Team Coach
Поруке: 75
Придружен: 13 Окт 2011, 17:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Boyshane »

Andrej™ пише:Premocno bi bilo da kad igrac sutne loptu ona usporeno ide ka golu, nesto kao u Sniper Elite-u, naravno to samo kad je gol. :D
Juniore, to se, na žalost, desiti neće, jer je FM pre svega menadžerska simulacija i suština igre je u bazi podataka, bazi, bazi, bazi....statističkim modelima, modelima, modelima...3D mu dođe samo kao "ukras", nikako nije nešto zbog čega ova igra postoji, uostalom, ubačen je u nju tek u njenom XV izdanju :)
- Malom je fudbal u krvi!
- Možda si u pravu, ali mu još nije stigao do nogu...

Ako u ekipi imate tri Škota, imate šansu da osvojite nešto, ako ih imate više od trojice, u problemu ste!
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

u ovom fmu voleo bi da nasa liga i sve sto ima veze sa srpskim fudbalom bude tako lose uradjeno da mi bude muka kad pocnem da igram ... to je realnost :cheers:
Корисников грб
Boyshane
Youth Team Coach
Поруке: 75
Придружен: 13 Окт 2011, 17:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Boyshane »

rouz пише:u ovom fmu voleo bi da nasa liga i sve sto ima veze sa srpskim fudbalom bude tako lose uradjeno da mi bude muka kad pocnem da igram ... to je realnost :cheers:
Nemoj da se brineš, vrlo je to realno prikazano....najzabavniji deo FM-a kad zaviriš u JSL je da vidiš sa kolikom rupom u budžetu sezonu počinju Zvezda & Partizan, a o kvalitetu igrača ne vredi trošiti reči...
- Malom je fudbal u krvi!
- Možda si u pravu, ali mu još nije stigao do nogu...

Ako u ekipi imate tri Škota, imate šansu da osvojite nešto, ako ih imate više od trojice, u problemu ste!
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Што се тиче квалитета играча, не бих баш рекао да је дно. Штавише, чини се да је изнад реалног нивоа, нарочито физичке оцене.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Bilo bi dobro da malo vise obrate paznju na bazu podataka, jer je to ipak sama srz igrice, a kada kazem to mislim konkretno na primer da u 13 i 14-ici dosta igraca je apsolutno preslikano, ja kad igram volim da bunarim igrace iz nekih africkih i juznoamerickih zemalja, npr. Kolumbijci su mi uvek zanimljivi ali kod njih su igrace kroz 2 poslednja fm minimalno promenili
Последње учитавање од ivogud дана 20 Окт 2014, 13:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

ivogud пише:Bilo bi dobro da malo vise obrate paznju na bazu podataka, jer je to ipak sama srz igrice, a kada kazem to mislim konkretno na primer da u 13 i 14-ici dosta igraca je apsolutno preslikano, ja kad igram volim da bunarim igrace iz nekih africkih i juznoamerickih zemalja, npr. Kolumbijci su mi uvek zanimljivi ali kod njih su igrace kroz 2 poslednja fm minimalno promenili
Vecina je copy/paste sto meni licno ide na tri k* i to mi je najvece razocarenje FM-a. Boli ih pedu, kesh zna da se uzme ali zato da se popravi CA,PA ili ocena...idi sinko..
Корисников грб
rouz
Youth Team Coach
Поруке: 123
Придружен: 06 Јан 2011, 04:07
Место: Beograd Karaburma
Status: Није на вези

Порука од rouz »

ma sta je kenjam igracu ga kakav god da bude :lover:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Voleo bih da vidim da Branku Ilicu pozicije MC ili DMC ne budu accomplished.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

da bude realnija slika u Srbiji :fss: ,da bude tih lopova,pa one suspenzije zbog gluposti,to da zavisti od temperamenta igraca,pre ce baloteli da napravi sr***e nego xavi...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Trle пише:Voleo bih da vidim da Branku Ilicu pozicije MC ili DMC ne budu accomplished.
To predloži u research delu :smeker:

SI insistira na fer pleju, neće biti nemilih scena na utakmicama.
Последње учитавање од Gagi дана 20 Окт 2014, 15:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

hoce bitzi ono da ako idem na pripreme(npr. turska) mogu igrati i sa ekipama iz ostalih zemalja?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”