Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Malo su dali na pojacanim penalima, bilo da je za mene ili protiv mene.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zavisi dosta od fudbala koji igraš. Opet primer u istom sejvu, od nas četvorice ja sam imao najviše penala u ligi na 21 meč 10 ili 11 penala, a u kupu i LE još po jedan najmanje. Jovan je imao malo manje od mene, a Mrek pizdi na sudije što mu ne sviraju penale. Protiv mene su svirali možda tri penala u svim takmičenjima, dok protiv Jovana redovno sviraju neki penal.
Последње учитавање од zele дана 08 Мар 2015, 15:42, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nije ovoliko bilo penala pre ove verzije, to znam.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne pamtim da je lakse bilo dovesti igraca iz Partizana i obrnuto nego ove god. Npr doveo sam Pantica, Saponjica i Zivkovica cu uskoro a nijedan od njih se nije bunio da pregovara niti traze neke ekstra uslove, a Partizan npr. doveo Mezengu i Rakica :lol:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

zele пише:dok protiv Jovana redovno sviraju neki penal.
Nije cudo, pocelo prolece. :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

U 15.3 je def nesto zeznuto sa JSL, imam jedan save sa 15.2 gde je posle 2/3 kola stanje sa povredama takvo da imaju 2-3 tima sa po 3/4 i jedan sa 5 povredjenih(sto je max), nakon odmora od 2 nedelje 3 tima sa 9 povreda 2 sa 8... dok se u svim ostalim ucitanim ligama max broj krece izmedju 6-8 i velika vecina je ispod 5, najvise sa 4 i 3
Корисников грб
bperic83
Youth Team Coach
Поруке: 57
Придружен: 04 Нов 2010, 07:15
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од bperic83 »

Evo, jedan mec mi je prosao sa "narandzastim" povredama, ali vec sledeci Ozil povredjen, tako da sam ga dodao na listu sa Volkotom, Sancezon, Koscelnim, Rosickim, a Mertezaker mi se vraca za koji dan, pa je da kazemo to jos i ok ... pre ovog peca definitivno nije bilo bas ovoliko povreda, a ja sam u sred sezone, nisam mogao da se zeznem sa pripremnim treninzima, mada i ja oduvek forsiram fitnes trening 2-3 nedelje tokom priprema. Kako sam instalirao pec od prvog meca krenule povrede kao lude, a vidim da je slican slucaj i sa AI timovima ...
I jos nesto - vec na par menadzera imam osecaj da je lakse igrati sa igracem manje nego sa igracem vise. Kako neko dobije crveni protiv mene ja sta god da radim maksimum je da izvucem nereseno i to ukoliko sam vodio recimo 2-3 razlike kada se desio crveni. Valjda su ubacili onu foru da se igraci napale ka kao krenu da grizu, a ovi sto imaju igraca vise su u fazonu "polako, ima vremena, sad smo jaci, pobedicemo" i onda te pregaze ovi .. osim ukoliko su bas dosta slabiji od tebe ... protiv mene sad Diego Costa dobio dva zura vec u prvih 15 minuta, ja napadnem, a vodio 1:0 i na kraju 4:3 za Celzi i to sam dao gol pred kraj .. cim ja dam gol, oni odmah odgovore ... i to mi se ne desava prvi put, mislim da sam na ovom menadzeru, a i proslom, od recimo 10 utakmica sa gracem vise dobio maksimum jednu ili dve i to protiv ekipa iz nize lige :) A zato cim neki moj dobije crveni kidamo kao da imamo 3 igraca vise :D
YOU CAN'T BUY CLASS!
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Krenem novi sejv, uzmem Bornmaut i je*eni golman(Boruc) i ključni napadač po 4 meseca povreda..
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

I meni se rajkovic poceo povrjedjivati sreca pa je samo ona laksa bila pa uspije izgurati mec
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Ajde ljudi ko igra domacu ligu neka pogleda malo AI timove i neka napise stanje sa njihovim povredama
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

A small #FM15 hotfix (v15.3.1), which fixes the Cardiff City kit bug is available to download on Steam now.
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

hahahahaha, pa jel to znaci da taj hotfix popravlja samo ovaj bug???
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

:yesko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakvi su oni moroni, nevera :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

E bas su se potrudili :xD: :nasty:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Izbacili hotfix da skinu sa kurca ove koji se žale na to dok rade na rešavanju drugih problema. :yesko:
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

zvuči toliko neverovatno, da mora biti istinito
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Prošle god. je poslednji update izbačen u aprilu, verujem da ćemo i ove čekati još 2-3 nedelje.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Слика :argh:
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Jackint пише:Je li neko dosad probao da igra bez instrukcija? Moj drug koji je tek prije nekoliko dana počeo da igra FM uzeo Milan i posle više od pola sezone ima samo jedan poraz i 10 bodova više od Juvea koji je drugi, a pritom je prva sezona.Sve to naravno bez ijedne instrukcije, samo stavlja control i flexible.
Ne možeš da igraš "bez" instrukcija. Sam odabir formacije, filozofije, strategije, uloga i dužnosti postavlja kolektivne i individualne instrukcije na određene vrednosti. Ti te vrednosti dalje koriguješ da Team Instructions i Individual Instructions.

Stoga tvoja teorije ne pije vodu, ali se načelno slažem da je bolje igrati sa što manje instrukcija. Iz prostog razloga što to obično daje koherentniju taktiku od one koja se dobije kada prosečni Srbenda isklikće na svaku instrukciju na koju se može kliknuti.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”