Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ne znam, ali ja sam npr na lijevoj strani na beku igrao sa WB support jer Volkov ima dobre ofanzivne karakteristike, a i Petrović mi je tu bio solidan, od kako sam ažurirao igru, njih dvojica nisu dobili ocijenu preko 6,5 a uglavnom je bila ispod 6, najčešće su direktni krivci za primljene golove. Totalno moram da mjenjam taktiku...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Mental Mickey
Youth Team Coach
Поруке: 87
Придружен: 16 Сеп 2011, 11:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mental Mickey »

Znaci ovo nije normalno! Trenutno mi je povredjeno 10 igraca!!!! 10!!!! Od toga 6 prvotimaca, glavni napadac i glavni asistent!

Ja kao idiot sedim u subotu uvece za kompom i nerviram se sto me bez pola tima ponizava jadni Kristal Palas a prevaranti u Londonu sede sa MILIONIMA u dzepovima jer su jos jednom napravili govno od igrice koju ni dva patcha u roku od nedelju dana ne mogu da poprave!!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Polako, načekaćeš se do marta :D
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ko bese vodi Hoffenheim? Hoce li biti nesto od Niklasa Sule-a? Isplati li se kupovati ga?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Šule je i na prošlom FM-u bio ubica, ne verujem da su ga nešto sjebali. Mislim da se isplati kupiti ga.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

hostile_bg пише:Ko bese vodi Hoffenheim? Hoce li biti nesto od Niklasa Sule-a? Isplati li se kupovati ga?
Obavezno :yesko: .
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Fala na savetima :)
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ovaj fm je toliko iritantan zbog 2 stvari. Prvo zbog 142001943 povreda prosjecno po meci i po tome sto igru sejvuje 10 minuta :nasty:
Корисников грб
bperic83
Youth Team Coach
Поруке: 57
Придружен: 04 Нов 2010, 07:15
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од bperic83 »

I ponovo, kao i bar prethodne 2 godine, na normalnu verziju FM-a cekacemo do marta-aprila-maja, i taman kad pocnemo da je igramo sa manje nervoze i vise realnosti, izaci ce novi koji ce biti bagovit toliko da cemo se ponovi svi zakleti da sledece godin enemamo namere da dajemo pare za proizvod koji jednostavno nije spreman za release. ja razumem da su sad uneli mnoge izneme u samoj igri, ali neke stvari se vuku vec godinama i nikako da ih srede, recimo ovo sa povredama. A kao na ovom su sredili problem da klubovi traze za prosecnog igraca gotovo 10x vecu cenu, a ispalo je jos i gore ... pa Nastasic kosta 10 miliona, a City mi trazi 75?! Pritom ima status Backup, ko je ovde lud?! A o povredama necu ni da pisem, od prvih 17 igraca u timu meni je posle4 pripremne tekme i 5 kola Premier lige povredjeno njih 8, i to svi iz prpvih 11 :-/
YOU CAN'T BUY CLASS!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja ne znam šta vi radite na tim sejvovima i treninzima, ali ja nemam ni približno toliko povreda. Dešava se, ne kažem, ali nije ništa što ne može da se podnese.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ni ja nemam problema sa povredama..
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Nemam ni ja toliki problem sa tim povredama, desava se da se neko povredi, ali sve je to u nekim granicama normale, tj. realnosti...Verovatno imate probleme sa treninzima, pripremama za tekmu, pa i sa coaching staff-om...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sa Sautemptonom sam imao 2-3 teže povrede (do 3-4 meseca) i podosta lakših, to je ok. Možda i to smanje, ima gorih primera.
rankevb
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 10 Окт 2011, 06:18
Место: vb
Status: Није на вези

Порука од rankevb »

Код: Изаберите све

http://www.guidetofootballmanager.com
Proučite kako se vode treninzi i ostale stvare i neće biti problema sa povredama. Ovo je do sada najrealniji manager
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se. I ja sam ih stabilizovao. Ko se povredi povredi se u predsezoni jer treninge jako nabijam... pogotovo za fitnes... tokom sezone (dobro, sad sam u engleskoj zadnjoj ligi, mali roster...) dogodi se povreda al ne baš toliko često.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

meni se povređuju ko ludi, menjao sam taktike po tome koga imam od igrača da je spreman.

ali da mi neko konkretno objasni šta je "signing of fee". raspravljao sam nešto sa ortakom. ono što me izluđuje je da na FM15 igrači za to traže ludačke cifre...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam siguran, neka me neko ispravi ako grešim ali mislim da je to ako potpiše koliko mu daješ odmah para. Kao neka kapara šta i ja znam. Da ga privoliš da dođe.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Делимично си у праву. Раније је била лова коју му дајеш одмах, а сада се та цифра расподељује за све време трајања уговора.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

kul tnx.

dovedem Rišaria, odigra prijateljsku i ćao ukršteni ligamenti. 7-9 meseci...
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne igram od juce fm uvijek su mi spremni igraci za utakmicu i desava mi se da mi se po 3 povrede na mecu isto ovako je bilo zadnja 2 fm-a na pocetku, jeste da su za razliku od bete sada manje povrede
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”