Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
gidzi
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 18 Сеп 2011, 13:47
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од gidzi »

Nisam obrisao cache. Probaci to da ucinim.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ovaj integrisani twitch je jako lose resen, za 720p treba minimum 2,8mb uploada, a ako se spusti na 480p nista se zivo ne vidi na streamu...
MajstorDjuki
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 25 Мај 2011, 15:26
Место: Bijeljina
Status: Није на вези

Порука од MajstorDjuki »

e narode imam jedno pitanje, da li postoji nacin da prebacm folder iz my documents negdje na D particiju diska? razlog je grafika ( grbovi, slicice i ostalo) ako mi to ostane na c disku, jednostavno nemam mnogo mjesta da snimam. Tj uopste ne mogu snimati. Ako uzmem i prevucem na d, kakve posljedice to ima po igru, i mogu li prevuci samo grafiku, da sejvovi ostanu na c?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bojim se da to nije moguće jer onda igra se remeti sva, možda ti bude krešovalo itd... ali možda kroz igru to može da se promeni. Mislim da možda postoji neka opcija u preferences.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Gledao sam sad. u Preferences ima samo za sejvovanje da se promeni. Za ovo nisam siguran dal može.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Moze. Kad promenis to za sejvovanje, on ti promeni i za grafiku i sve ostalo.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
borinjoli
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 14 Јул 2013, 16:25
Место: Novi Sad
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од borinjoli »

treba mi neko za dijalog,ili vise vas za diskusiju...cudne se stvari desavaju.
na beti sam igrao save za zvezdom i bilo je cirkusa naravno,rukometni rezultati,autogolova,ispadanje stopera...uglavnom kao i kod vecine. e juce sam poceo novi save,takodje sa zvezdom i opet cirkus,isto. vratim se na save sa bete i sve normalno. dosta sam utakmica odigrao uporedo jedan pa drugi save. slucajnost ili...? i jos jedna stvar.ubacen mi je fake file, save sa bete Red Star i otkljucane rep, save na full Crvena Zvezda i bez Nemacke,Japana... izvinjavam se na dugom postu.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nebitno da li je sejv sa bete ili fulla, endžin je sada isti.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Jedina mana za sada je sto se igraci mnogo povredjuju i to svi na 4+ nedelje, a trening na average bez individualnih treninga :nasty:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ја сам можда дебил, па не разумем. Али који к**** су чачкали ове повреде? Сигуран сам да се на бети нико није жалио на то, али неко је морао нешто да дрка и мења и сад се повређују као блесави.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zavisi od sejva do sejva. Pazite i na treninge. Meni se dosta povređuju ali su male povrede, par dana sa tim da ja nabudžim treninge u pripremnom periodu pa se zato povređuju.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Јеботе, толико ми лоше иде да ћу да баталим игрицу. Стварно немам појма шта толико погрешно радим, али распадам се. Узео сам Салернитану, требало би да лагано будем при врху, стварно имају пар моћних играча и ја после 10 кола имам 3 победе, 3 нерешене.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jel imaš previše instrukcija zadatih u taktici? Ako imaš ukini par... jbg. i meni je nelogično ako se stavi šest sedam da ne mogu da ispune ali tako je u igrici očito. Pogube se totalno sa viškom instrukcija a i treba solidno vremena da se taktika uigra.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Meni taktika tradicialno radi bolje dok se ne uigra skroz. :xD:


Nego, jel samo ja ne mogu da dam gol iz kornera?
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

I kod mene na svake utakmici bar po jeden igrac napusti utakmicu zbog povrede a nekad i vise :D
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

MajstorDjuki пише:e narode imam jedno pitanje, da li postoji nacin da prebacm folder iz my documents negdje na D particiju diska? razlog je grafika ( grbovi, slicice i ostalo) ako mi to ostane na c disku, jednostavno nemam mnogo mjesta da snimam. Tj uopste ne mogu snimati. Ako uzmem i prevucem na d, kakve posljedice to ima po igru, i mogu li prevuci samo grafiku, da sejvovi ostanu na c?
Moze samo na lokaciju gdje premjestis folder moras u preferences podesiti
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dule93 пише:Meni taktika tradicialno radi bolje dok se ne uigra skroz. :xD:


Nego, jel samo ja ne mogu da dam gol iz kornera?
Ja ne dajem nešto često iz kornera jer nemam neke dobre štopere ali postižem i to taktikom da jedan vreba oko 18m, jedan markira golmana, jedan napada loptu iz pozadine, jedan napada prvu, a drugi drugu stativu i 1-2 se još nalaze u kaznenom. Lopte idu u peterac (golman je markiran :P).. ostali su pozadi da spreče event. kontre protivnika.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

mmladja пише:Јеботе, толико ми лоше иде да ћу да баталим игрицу. Стварно немам појма шта толико погрешно радим, али распадам се. Узео сам Салернитану, требало би да лагано будем при врху, стварно имају пар моћних играча и ја после 10 кола имам 3 победе, 3 нерешене.
Kao i lani, i FM 15 mi je jaaako težak, da ti priznam tu pred svima.
Pročitao sam sve vodiče i savjete na SI forumu, svašta sam naučio, ali kad krenu utakmice jednostavno to nije to.
Možda su mi očekivanja prevelika, možda sam previše naviknuo da mi ide od početka čak i s lošim igračima u prijašnjim managerima.
Ne znam što je, ali ne dam se (još). Zarekao sam sam sebi da me ovaj puta igra neće pobjediti (kao 13 i 14).
Neki ljudi stalno čačkaju po taktici, neki piče samo jednu da ništa ne diraju, i jedni i drugi imaju uspjeha. Znači, može se.
Sad samo da ja naučim kako. :argh:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakav je fm15 generalno Shirajzl? Znaci o kvalitetu igre pricam, ne o tezini i to...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од DraganR »

ja ne znam stvarno svi se nesto zale da primau puno golova iz crossinga da im se igraci puni povredjuju da im je igra teska ne znam stvarno povrede ponekad golovi onako normala neka uz par gresaka sa paritzanom 2 titule prvaka jedan kup evropa liga 1/16 finala i liga sampiona 1/8 finala sasvim dobro za prve dvije sezone ( jedino sto mi se drincic stalno porvrijedi na par sedmica :D )
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”