Večiti derbi [Fudbal]

Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

србињо сад сам доминира остао без најбољег другара бећара..

Иначе Јовановић очај, Спајић одличан, Мудрински невидљив, Касалица и Миливојевић ме баш изненадили онаквим головима.. :yesko:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Daj bre ljudi koji vam je, Zvezda pobedi u derbiju, a vi odmah spominjete nameštanje. Prihvatite poraz sportski.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Извештај Монда :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VGDpdNDH ... re=g-all-u[/youtube]
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Raketna baza Marakana! :zvezda:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čemu se nadate? :xD:

PARTIZAN ŠAMPION!
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

SlobaGrobar пише:Čemu se nadate? :xD:

PARTIZAN ŠAMPION!
A boli, pece, jebiga! hahahahaha :xD:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

SlobaGrobar пише:Čemu se nadate? :xD:

PARTIZAN ŠAMPION!
Чему се ти надаш са завршеном средњом школом за ретарде?

Онтпопик Занимљив дерби. Одбрана нам је очајна, срећа па нисмо више примили у првом полувремену. У другом нешто боља игра. Не знам како је ушао онај наш други гол, скроз ми је нешто чудно летела лопта, морам неки снимак да погледам. Ко се то шибао око стадиона? Ја сам само неко каменовање видео пре утакмице, али то је било мало. Пиротехника на почетку покидала! Навијање онако, стандардно за велике утакмице, добро кад се води, очајно кад се губи.

Имаш опомену пред искључење због вређања.
Игор
Последње учитавање од mmladja дана 17 Нов 2012, 23:48, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sine da si ti meni živ i zdrav ali imam još dve god. da završim srednju za grafičkog dizajnera (4 godišnja) pa upisujem fakultet političkih nauka (opet da si ti meni živ i zdrav i opet ne moraš da se mnogo brineš imam i svoju stranku gde imam članstvo i otvoren put aj sad odlepršaj) i već sam krenuo da se spremam tako da ne moraš mnogo ti da se brineš oko mene. Šaljem ti poljubac. :shy: :poz:

EDIT: Ako mi ne veruješ to za stranku pitaj Igora, mislim da on zna, a kao drugo ovamo mi neće biti problem da završim do kraja sve odličan (ne moram da budem u svakoj 5.0 kao u prvoj) tako da mogu fakultet po izboru.
Последње учитавање од Sloba дана 17 Нов 2012, 23:11, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Slobodane ja sam tebi predlozio da ti ides na Olimpijadu u Rio, ja se iskreno nadam da ces me poslusati.
Nije problem to sto si ti hendikepiran, problem je sto si ti mentalno zakrzljao i na jedan nevjerovatan nacin si odvratan. Kladim se u 2 litra krvi da i oni sto moraju sa tobom biti te ne mogu smisliti.

Sto se derbija tice, mi smo drzavni projekat i jebacemo vas jos dugo. Nadam se da Mikic vise nece igrati jer je mnogo los.

Претерао си. Да се не љубимо...
Игор
Последње учитавање од Garfild дана 17 Нов 2012, 23:50, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja uvek ozbiljno i iskreno pričam a šta drugi misle i to me baš briga. :) Uz mene su uvek samo dobre osobe, takve poput vas u rl od*ebem laganice jer mi ni zašta ne trebaju i oko sebe imam samo 5-6 osoba sa kojima se stalno družim i koje mi stvarno znače. Meni je to dovoljno. :)
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Eh da, Loli smo zavrsili karijeru. Sprdnja od igraca. Ko i malo ima pojma o fudbalu vidjece da su on i Markovic odigrali toliko jadno da ne zasluzuju igrati ni u Radnickom, a kamo li Partizanu.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ma cao! ZVEZDA SAMPION
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

SlobaGrobar, brt ti si kriv,tvoje ponasanje stvarno nije korektno,i meni je zao kad neko ima probleme,al ti stvarno ides na zivce i teras ljude da te prozivaju..nisu krivi ni garfild ni mladja sto su ti ovo rekli,al stvarno si ti zasluzan za ovo..imas stvarno odvratno ponasanje,ja do sad nikog nisam vredjao,zato niko mene ne vredja,al zapitaj se ko je kriv ti ili oni?

off topic izvinite zbog ovoga..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako ćemo realno ima i drugih načina, ali vređati na takav način ili recimo porodicu (što sada nije slučaj) nije korektno. Ali sve je to do vaspitanja. Ja prvi nikada ne vređam samo se eto neki lako primaju na provokacije. Volim to da vidim i vidi se zapravo tu koliko ih boli ovih za sada pet godina. :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 17 Нов 2012, 23:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

SlobaGrobar пише:a kao drugo ovamo mi neće biti problem da završim do kraja sve odličan (ne moram da budem u svakoj 5.0 kao u prvoj) tako da mogu fakultet po izboru.
Sine da si ti meni ziv i zdrav, prvo proveri sta je potrebno za upis na faks, pa posle kenjaj xD
Ocigledno nisi upucen u to :yesko:

On: Drago mi sto sam se nagledao golova, odavno nismo imali ovakvu tekmu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dosta golova, ali ne i lepa tekma. Beogradski sajam talenata i propalih fudbalera...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da, da verovatno koliko znam da se prođe onaj test za upis a ja se već sada spremam dve i po godine unapred plus sve o politici znam i ima samo koliko sam video po časovima Istorija, Sociologija, Ustav i Prava Građana, za Filozofiju nisam siguran i dosta novinarstva. :)

Nebih to upisivao niti se trudio da me ne zanima... a zanima me tako da znam što upisujem to i što sam već sada krenuo da se pripremam. :)

EDIT: Plus prva godina 5.0, ostale ću sigurno završavati sa odličnim prosekom tako da... :)

EDIT 2: I u vezi utakmice da dodam da napišem da nema veze. Prvi smo na tabeli a polusezonu ćemo svakako završiti sa +8. IDEMO VOŠO da dobije zvezdu u zadnjem kolu. <3
Последње учитавање од Sloba дана 17 Нов 2012, 23:37, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Још један офф, и разговарање о неким факултетима, школама и осталим пиздаријама и следује бановање поста а и корисника.
Овде су неки већ заслужили бан, неки опопмену, кроз пар минута очекујте и награде.
ВРАТИТЕ СЕ ТЕМИ.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Код: Изаберите све

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=489020507809538&set=a.181247225253536.46334.180259502018975&type=1&theater
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Знао сам! Вучић је средио да се Џаја врати, Тома га аболирао, из двојке у кеца је наместио Дачић :) Државни пројекат, оооо, државни пројекат, оооо!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”