FK Vojvodina 15/16

Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Sloba пише: ali jedini igrač iz Voše od mladih koji bi mogao da uspe stvarno je Nastić.
Reci mi da se zajebavas ?
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nastic, Ivanic i Pankov su po meni imaju potencijal da uspeju. Najvece sanse ima Ivanic jer ima dobar marketing (kapitenska traka, partije iz vikenda u vikend, igra se vrti oko njega) sto je za njega idealno. Nadam se da ce ostati jos jednu sezonu u Vosi i da ce se afirmisati kao covek a i kao igrac.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sloba пише:Nemam nameru da ulazim u diskusiju sa nekom ko je ispod mog nivoa.. sem toga moderator sam pa neću da se raspravljam sa tobom. Kloni me se ako ti se moji postovi ne sviđaju. Rekao sam šta sam imao.
sa nekim *
Последње учитавање од foloW дана 24 Авг 2015, 14:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Bugi пише:
Sloba пише: ali jedini igrač iz Voše od mladih koji bi mogao da uspe stvarno je Nastić.
Reci mi da se zajebavas ?
o tome se netreba ni diskutovati, kao sto paske rece Pankov i Ivanic definitivno, Ozegovic nije valda jos toliko mator sa njegovih 21 :wtf: , po meni je Rockov jedan talentovan golman a ima tu jos par iz omladine koji ce za nekoliko zablistati, znaci sa drugim recima...imamo klince, imali smo (kao sto su dzo ili citizen, neznam sada tacno nabrajali) i imacemo i u buduce :ole: :fanman: :cheers:

...EDIT: a da zaboravih Dominika Dingu :cheers:
Последње учитавање од Dex11 дана 24 Авг 2015, 16:29, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja nigde nisam napisao da imam bilo šta protiv Vojvodine ili njenih igrača. Ima igrača koje volim ili ne u Vojvodini i to je to. Nastić je jedan od njih.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Ja nigde nisam napisao da imam bilo šta protiv Vojvodine ili njenih igrača. Ima igrača koje volim ili ne u Vojvodini i to je to. Nastić je jedan od njih.
vidi Slobo, ja nisam ni napisao da ti imas nesto protiv Voshinih igraca ali i ti nisi to tako napisao kao sada da neke volis ili ne nego si napisao ko moze da uspe od tih klinaca a ja sam sada samo nabrojao da to nije samo Nastic vec da ima tu vise potencijala :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Verovatno novi igrač Vojvodine. Nikola Kovačević, štoper i zadnji vezni iz Radničkog 1923. 1994. godište, menadžerski igrač, koga je menadžer vodio na probe u BVB i Hetafe. Probe trajale po jedan dan. :argh: Trebao ovog leta u Lučane, ali mu je transfer propao. :argh: I što je najgore, cigan koji se tukao sa bakljom u ruci i zaradio dva dana spavanja u ćuzi. :argh:

Ko li dovede ovog?????

Слика

EDIT. Ali brzo stižu i demanti, da se nije tukao, da je to novinarska priča, da je ustvari pomogao detetu da se spusti na atletsku stazu jer je bilo problema na tribinama, pa su ga navodno uhvatili jer je i on ušao na stazu.... Uz to se kaže da je najbolji drug sa Lazarom Rosićem i da će verovatno i on u Vojvodinu.

I dodatno...

Слика
Последње учитавање од citizen дана 26 Авг 2015, 09:22, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobar je igrač. Naravno navija za Zvezdu, ima taj ispad ali šta... svi smo ljudi. Navedi mi pet igrača koji u Kragujevcu stvarno navijaju za Radnički ili u nekom drugom klubu. U Vojvodini eventualno deca kluba ali i oni većinom imaju svoju drugu ličnost. :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Sloba пише:Dobar je igrač. Naravno navija za Zvezdu, ima taj ispad ali šta... svi smo ljudi. Navedi mi pet igrača koji u Kragujevcu stvarno navijaju za Radnički ili u nekom drugom klubu. U Vojvodini eventualno deca kluba ali i oni većinom imaju svoju drugu ličnost. :cheers:
Ispad? Udarati drugog čoveka bakljom je ispad (ako je to tačno)? Nemam nameru da ti navodim bilo šta. Nemaš ti pojma ko u Vojvodini navija za Vojvodinu i zato zaobiđi polemisanje na tu temu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Svi imamo svoje grehe pa tako i ovaj čovek. :)

EDIT: Ja koliko znam a siguran sam pre u tu verziju da je palio baklje a ne udarao bilo koga... da je tako i da je dokazano taj bi bio u zatvoru. Ne pričaj napamet kad ne znaš. Njegova verzija priče jeste mazanje ali niko nije mogao da dokaže da je nekoga udario niti negde to piše.
Последње учитавање од Sloba дана 26 Авг 2015, 10:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Nije nikoga udarao bakljom,vec je istu palio i zbog toga je bio u pritvoru.Cuo sam neke price sta je radio po Kragujevcu,nisam siguran da je tacno pa necu ni da iznosim.Ono sto je sigurno da je ovo odradio neki menadzer za svoju guzicu,ne vidim zasto nam je potreban ovaj fudbaler,sa losom reputacijom.Ali nista novo kada je Vojvodina u pitanju,jos jedan Marko Zocevic.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Omladinci savladali partizane 2:0. Jebi grobare. :gunman:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Smanji dozviljaj. Nije ti ovo tribina.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Onaj ko mi je udelio bod zbog ovog posta neka se malo okrene i na druge uvredljive postove prema poštovaocima Vojvodine. Naravno da mi ne pada na pamet da na takve uvredljive postove ostanem nem. To što vas bole uspesi Vojvodine, to je vaša stvar, a ne razlog za kažnjavanje.

Kreni samo od drugog posta od gore sa ovom linka...

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm15-utakmice-na-koje-ste-ponosni-vt11938,280.htm
Što se tiče doživljaja, kada se drugi smire (oni koji vređaju Vojvodinu), onda možeš da kažeš i da se smiri ova strana.
Последње учитавање од citizen дана 26 Авг 2015, 14:49, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja ti nisam dao bod ali ako ćeš na nekog da se žališ žali se na mene jer sam ja tražio od administracije i Ace da reaguju jer ti ovo nije tribina. Po fb (kao ja) ili neki drugi piši šta hoćeš ali ovo ti nije fb. Reč "puni" nije uvredljiva kao to što si ti napisao. Ne pravi se mnogo pametan. Kada pronađeš na forumu da sam ja uvredio Vojvodinu ili Crvenu zvezdu onda se može reći da sam pogrešio. Ako si video moji komentari su sasvim na mestu. Ne samo u temama Partizana, Crvene zvezde ili Voše već u celom sportskom delu. Mislim da sam samo jednom uvredio Barsu i to je to. Dakle upoređivati moj i tvoj post je suvišno. :poz:

I mene ne bole uspesi ni Vojvodine ni Crvene zvezde. Dovoljno sam sazreo i prevazišao dečje bolesti koje ti nisi još. Normala da neću navijati za Vojvodinu ili Zvezdu u ligi ali sam za Vojvodinu svaki meč navijao u Evropi i žao mi je što i Zvezda je ispala tako rano.
Последње учитавање од Sloba дана 26 Авг 2015, 14:56, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Do juce niste pisali nista ni o prvom timu, sad kacite rezultate i petlica
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dal ste dali coveku bod zato sto je napisao jebi grobare :wtf:

Pa 5 puta gore stvari se pisu pa ne bude bodova.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ja ne verujem hahaha trebali ste mu ban odma udariti
Sloba пише:Reč "puni" nije uvredljiva kao to što si ti napisao.
:xD:
Последње учитавање од bubi.ue дана 26 Авг 2015, 15:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Skinuto je upozorenje.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Sloba пише:... Samo je jedan teži čovek sa kojim sam radio od tebe ali nebitno. ...
Bio bih duboko uvređen ukoliko taj teži čovek ne bih bio ja (da mi slučajno ne napišeš Otkačeni i slični koji mi nisu niti prići).

Da li sam ja taj teži čovek Slobo? Reci mi, moram znati, da li sam za tebe number 1!
Moja neizmerna ljubav prema tebi je i dalje tu i biće uvek, ostali neka crknu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”