KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Sledece sezone... da te gledamo u crno belom dresu :poz:

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/kosarka/nurkic-pecnuo-crveno-bele-184048.html
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://www.nbaserbia.com/vesti/8908/nba-saopstila-spisak-21-igrac-u-zelenoj-sobi
Tesko da ce postati vas igrac.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

On je i sam izjavio da je to SF, da mozda nekada! Ali da je sad nerealno! Veliki covek Jusuf Nurkic! Veliki igrac! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Dobro je sto ne zalazi u ovu temu...

A za Nurkica se zna za koga navija :yesko:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zna se on to nije krio! Ali decko gleda svoj dzep i svaka mu cast sto je to javno reko da se nasi ne zanose na svakom prelaznom roku! Ocekujte lepe vesti ove nedelje iz KK Partizana :) Sutra u SOS Kosu Gagara, Pavlovic i BOGi-BOND! U Cetvrtak Mag Dusko Vujosevic!
Za sad je jedno sigurno Bogdanovic ostaje 100% kao i Vujoesvic, Tepic, Dallo, Milosavljevic, Westermann, Salic, Aranitovic i Andric :) Za ostale pitajete Duska Vujosevica :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Dopalo mi se kad sam cuo da ce Bogdanovic ostati, pravi pametan potez, ne treba zuriti nigde.Evo recimo Nedovic je pozurio i otisao u NBA, epilog znamo.Pavlovic vas napusta ?
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ako dobije NBA angazman DA! Ostace i Bertans 99% posto nece proci na kampu San Antonia suvise je mekan za NBA! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Cestitke na tituli!!

:cheers:
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Hvala ti Zo za sve i srecno u daljoj karijeri, da nam se vratis jednog dana.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Zbogom, Žo!

:sportske:

Partizanov kapiten se oprostio od crno-belog dresa osvojenom titulom, karijeru će nastaviti u Rusiji. Za sada ništa od NBA angažmana...

Слика

Dosadašnji apiten Partizana Žofri Lovernj novi je igrač ruskog Himkija, objavili su mediji u ovoj zemlji, koji otkrivaju i da je ugovor potpisan na dve godine.

Lovernj je prethodne sezone u Evroligi imao u proseku 15 poena i 8 skokova, a sa crno-belima je podigao trofej šampiona Srbije.

Lovernj je postao kapiten Partizana nakon povrede Dragana Milosavljevića, a svojim igrama u tekućoj sezoni opravdao je to zvanje.

Bio je član reprezentacije Francuske koja je osvojila prvenstvo Evrope u Sloveniji prethodne godine.

Ostaće upamćen kao jedan od najborbenijih igrača koji su nosili dres beogradskog kluba, a navijači će mu poželeti sreću u novoj sredini, kao i da se nekada ponovo vrati i zaigra za Partizan.

Posle osvajanja titule sa crno-belima, Lovernj je poručio da ne zna ništa o svojoj budućnosti, ali i da će, bez obzira na sve, njegovo srce ostati u Partizanu.

Zbogom, majstore, hvala ti za sve!

Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K2cw2JwK6Ec[/youtube]

Kakva je legenda ovaj Dallo :ole:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Žo. srećno i hvala za sve :winner:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

“Dragi moji prijatelji,

želeo sam da vas ovim putem pozdravim i napišem vam par reči. Bilo mi je potrebno par dana odmora, posle duge i teške sezone i velikog emotivnog naboja. Teško mi je bilo i naći prave reči. U isto vreme sam presrećan zbog osvojene titule i tužan što ću napustiti Partizan. Znao sam da će jednoga dana to morati da se desi, ali sam se trudio da o tome nikada ne razmišljam. Za nastavak moje karijere sam odabrao ambicioznu rusku ekipu Himki, i srećan sam i uzbuđen zbog toga.

Od mog dolaska u Partizan, nakon što je Leo (Vesterman) prvi otvorio vrata, stvari su se dešavale kao u snu. Konačno sam pronašao ono sto sam verovao da negde postoji, dobio sam svoju šansu i iskoristio je, osvojio ABA ligu i domaće prvenstvo, potom i prvenstvo Evrope sa reprezentacijom, kao i Top 16 i prvenstvo ove godine. Duboko sam počastvovan što sam deo Partizana, tog jedinstvenog kluba sa neponovljivom istorijom, njegov vojnik, igrač i kapiten. Prvi put u istoriji, jedan klub van Francuske je doveo tri mlada Francuza i radio sa njima, sa ljubavi i pažnjom kakvu nigde i nikada nisam doživeo, i jako sam ponosan na to. Nikada se nismo osetili nikako drugačije nego kao deo porodice. Dani 'prva tri musketara' su gotovi. Novi dani dolaze, i možda će ponovo biti neka tri 'musketara' u Partizanu! Duletova 'francuska legija' (bilo mi je simpatično kada sam pročitao negde to) je sa svim ostalima uspešno odradila svoj posao! Da je rekao 'kroz zid!', išli bi kroz zid, zajedno sa svom braćom na terenu!!

Odnos i ljubav prema klubu prevazilaze okvire naroda, grada i države. Shvatio sam da je Partizan jedna velika porodica i biti deo nje me čini ispunjenim. Prošle godine, posle prvenstva sam otišao u Ameriku na treninge za draft, na aerodromu u Čikagu, ljudi su mi prilazili da mi čestitaju titulu i slikaju se. Bio sam potpuno šokiran.

Od trenutka od kada me je Dule postavio za kapitena, i posebno posle utakmice protiv Cedevite, osećao sam jednu dodatnu i veliku odgovornost da se titula osvoji. Da nismo osvojili titulu, ne verujem da bih imao snage da napustim klub, barem do prve sledeće titule.

Sezona je bila duga, i teška. Povrede saigrača i bliskih prijatelja uvek ostave trag, od Davisa, do Lea i Dragana. Ova titula je za njih, koji su žrtvovali svoja tela za zajedničku stvar. Oni su čvrsti i jaki i vratiće se još bolji!

Istina je da smo primili mali broj plata od početka sezone i istina je da sam odlučio da oprostim deo duga prema meni, kao i neki drugi bivši igrači i kapiteni. Odluku sam doneo sam, i saopštio je klubu. Ovo govorim javno, a ne zbog jeftinog samoreklamiranja, koje ne podnosim, nego zbog nastavka jačanja odnosa i ljubavi svih nas prema klubu.

Za Beograd i Srbiju - hvala vam svima što ste me primili kao najrođenijeg. Gostoprimstvo, komfor, način i kvalitet života i duh su neverovatni. Živeo sam i osećao se kao kod kuće.

Za moje saigrače od ove i prošle sezone - moju braću po oružju, moje šampione, bila mi je čast trenirati i igrati sa vama! Puno sreće vam želim! Viđaćemo se mi još!

Za moje Grobare ludake - hvala vam za svaki sekund buke od koje se ježi koža i od koje se ne oseća umor ili bol, za sve nezaboravne trenutke. Nikada ništa slično nisam osetio. Nastavite da nosite ekipu i da je podržavate u dobru i u zlu. Veliki naklon za sve navijače, za Vip portal, Avangardu, GTR (koji su nas svojim slikama i montažama nasmejavali i motivisali), za svu decu koja su sa nama skakala posle utakmica, za malu Maru, za sve devojke, žene i ljude u odelima koji u transu skaču i prave od Pionira najluđu dvoranu na svetu. Za našeg Mišu Tumbasa - imao sam tu čast da odigram utakmicu sa tobom u Partizanovom dresu i vidim kada si postigao trojku - tvoje prve poene za Partizan!

Svi ste vi Partizan i vaš duh i vaša ljubav čine klub takvim kakav jeste - jedinstven i poseban!

Za Duleta i ceo strucni štab, Tošu, Sašu i sve zaposlene u klubu - ne mogu da nađem prave reči kojima bih mogao da opišem delić onoga što osećam prema vama. Hvala vam što ste verovali u mene, radili sa mnom, nadgradili ono što sam doneo iz svoje kuće i iz Francuske, na ličnom i profesionalnom nivou, što ste mi pokazali šta su ljubav, strast i posvećenost i napravili od mene čoveka za kojeg verujem da jesam.

Partizane moj - ostani mi veliki i silan i nikada ne prestani da sanjaš! Dani slave će se nastaviti i na ovom i na evropskom nivou. Pre, tokom i posle toga, biće i teških trenutaka, kriza i manjka para, ali sve to je samo jačanje karaktera i duha, što je uslov za sve.

Ti si moja ljubav prava, moja krv, moja kuća i porodica!

Naši putevi će se ponovo sresti!

..za slavni klub, svima znan...

Sa trinestom u nizu i četrnaesta je blizu!

Mnogo ćete mi nedostajati i mnogo vas volim,

Žofre Lovernj”.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:(
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

http://www.sportando.com/en/cups/eurole ... cense.html

U Italiji opet preskocena Roma a pozvan Sassari koji je bio 4 u ligi! Znaci bord Eurolige uopste ne zanima raspored na tabeli i po kom principu se upada u EL nego po principu ko im donosi vise kinte! Prema tome gluposti koje citate u novinama zaboravite! U Evroligi ce nastupiti ekipa koja vise moze da posluzi Bartomeu i ekipi! Mislim da je odgovor bilzu! Sutra mozda prekosutra saznamo! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Aco, bezveze lozis ljude. :yesko:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Mora da opravda nadimak ponekad
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Orthodox, nikoga ja ne lozim :yesko: pravim atmosferu :ole:
TheBlues, oladi :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Alexandar_81 пише:http://www.sportando.com/en/cups/eurole ... cense.html

U Italiji opet preskocena Roma a pozvan Sassari koji je bio 4 u ligi! Znaci bord Eurolige uopste ne zanima raspored na tabeli i po kom principu se upada u EL nego po principu ko im donosi vise kinte! Prema tome gluposti koje citate u novinama zaboravite! U Evroligi ce nastupiti ekipa koja vise moze da posluzi Bartomeu i ekipi! Mislim da je odgovor bilzu! Sutra mozda prekosutra saznamo! :yesko:
Niko nije preskočio Romu, već su oni prvenstvo završili na šestom mestu, dakle iza Sasarija. Sijena nakon ove sezone prelazi u četvrtu ligu, a Kantu ne planira čak ni da igra kvalifikacije za Evroligu.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Jonathan Givony @DraftExpress

Serbian wing Bogdan Bogdanovic is in the States and has had workouts w/the Spurs and Clippers. Growing sentiment that he goes in late 1st.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”