KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

joj,pa ne mozes da meris vujosevica sa njim,vujosevic je ikona,i ne mozes da poredis pocetak karijere sa krajem karijere jednog trenera :) :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Gagi пише:sa prevodom

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tpPWinIr ... e=youtu.be[/youtube]

uffff
Ovo sam cekao da odgledam film... :partizan:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

to da.. al partizan ima odlican tim..svi su dobri(osim bozica)nema nijedan slepac..ima dosta talentovanih,i dosta dobrih igraca..ja mislim da partizan ima igracki kadar za medju osam najboljih ekipa..ako ne i za f4.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Slazem se da je Partizanov tim odlican, samo treba igrati odbranu kao protiv Reala. Mi smo Real, kao i dosta velikih ekipa dobili jakom odbranom (sut za 3 je bio 2/14, njima oko 40%). Cim odemo u nadigravanje napadom, kao protiv Efesa, gubimo.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Tikal brate daleko je Vujosevic od kraja karijere :)
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

-MiX- пише:
lvzifer пише:Ovaj Law decko veze nema nakupi on neke poene protiv pacera ali generalno 0 igrac .. Raduljica isto decko tuga koliko propao ..
Law uopste nije los igrac. Stavise, mislim da ce vreme pokazati da je u rangu sa Bo-om. Samo da se privikne na Evropski stil kosarke. Video si sta zna protiv Reala. Mozda je ovu utakmicu lose odigrao (nisam gledao, jer nisam imao mogucnosti), ali cim je ovima iz NBA bio dobar, trebao bi biti i nama.

A Raduljica je u depresiji jer je Pekovic mocan, pa vidi da ni u teoriji ne moze da ga istera iz prve postave. :zelenko:

EDIT: Law dao 18 poena, i tebi los :wtf:
Ma on uopste nije tip igraca koji nama treba .. A porediti njega i Boa je kao reci da je Cakarevic u rangu sa Durantom .. Law je spor kao puz uz dosta slab odraz za crnca i tu prestaje svaka slicnost sa Boo-m .. Los ulaz ima i jedino ako mu Pekovic ocisti ceo put moze da polozi u suprotnom mu ne gine banana .. Odbrana mu je ocajna cak i za crnca, gubi se u blokovima .. Pa nam pick-and- roll nenormalno prolazi kod svakog tima koji ima nesto brzeg pleja i prosecnog centra .. Nekim cudom to nije prolazilo protiv Reala ali i to zaslugom Pekovica (a ne njegovom) .. Ima nesto precizniji sut sa poludistance od Booa mozda, ali mu je tehnika suta cak i od njega sporija .. Sve u svemu, mozda on i nije los igrac ali nije igrac koji nama treba .. I nisam pametan sta cemo mi da igramo kad ode Pekovic .. Jer su Raduljica, Cakarevic i Law losa pojacanja .. To sto sakupe neke poene protiv smesnih timova tipa Siroki .. to je nebitno .. za njih je i Andjusic doktor ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

sledeci mec kod kuci tek 27. novembra, sta cu ja da radim sad, 15 dana ne idem u Pionir :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

lvzifer пише:
-MiX- пише:
lvzifer пише:Ovaj Law decko veze nema nakupi on neke poene protiv pacera ali generalno 0 igrac .. Raduljica isto decko tuga koliko propao ..
Law uopste nije los igrac. Stavise, mislim da ce vreme pokazati da je u rangu sa Bo-om. Samo da se privikne na Evropski stil kosarke. Video si sta zna protiv Reala. Mozda je ovu utakmicu lose odigrao (nisam gledao, jer nisam imao mogucnosti), ali cim je ovima iz NBA bio dobar, trebao bi biti i nama.

A Raduljica je u depresiji jer je Pekovic mocan, pa vidi da ni u teoriji ne moze da ga istera iz prve postave. :zelenko:

EDIT: Law dao 18 poena, i tebi los :wtf:
Ma on uopste nije tip igraca koji nama treba .. A porediti njega i Boa je kao reci da je Cakarevic u rangu sa Durantom .. Law je spor kao puz uz dosta slab odraz za crnca i tu prestaje svaka slicnost sa Boo-m .. Los ulaz ima i jedino ako mu Pekovic ocisti ceo put moze da polozi u suprotnom mu ne gine banana .. Odbrana mu je ocajna cak i za crnca, gubi se u blokovima .. Pa nam pick-and- roll nenormalno prolazi kod svakog tima koji ima nesto brzeg pleja i prosecnog centra .. Nekim cudom to nije prolazilo protiv Reala ali i to zaslugom Pekovica (a ne njegovom) .. Ima nesto precizniji sut sa poludistance od Booa mozda, ali mu je tehnika suta cak i od njega sporija .. Sve u svemu, mozda on i nije los igrac ali nije igrac koji nama treba .. I nisam pametan sta cemo mi da igramo kad ode Pekovic .. Jer su Raduljica, Cakarevic i Law losa pojacanja .. To sto sakupe neke poene protiv smesnih timova tipa Siroki .. to je nebitno .. za njih je i Andjusic doktor ..
Gresis u tome kada kazes da Law ima los ulaz. Definitivno nije kao Bo, ja sam ih uporedio samo zbog pozicije. Kad smo kod odbrane od pick & rolla, Law je stvarno los, ne samo on, vec i vecina tima (taj problem je imala i nasa reprezentacija na poslednjem Eurobasketu). Mozda je resenje da se ide oko bloka, dok ovaj srlja da stane ispred, ali to ne odlucuje on nego trener, jer Vlade ne voli otvorene suteve. Ne zaboravi u vezi Boa da mu je igranje u Partizanu nije bila prva epizoda u Evropi, pa i Law treba dati malo vremena. Law je imao zapazenu ulogu u NBA, ima pedigre. Odavno nismo doveli igraca sa takvim iskustvom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bzy_ja_9 ... tube_gdata[/youtube]

Sto se tice Pekovica, u pravu si, ako on ode, raspade se Partizan. Ali po svemu sudeci sezona definitivno nece poceti decembra, pa ako imamo srece i Pekmen ostane do kraja sezone, Istambul nam ne gine. Zivi bili pa videli. :ole:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma pusti ti NBA .. tamo se i ne igra odbrana .. Mene zanima Partizan .. A u Partizanu mu lupaju banane na svaki 2-3 ulaz .. Na klipovima i Kurtis razbijao, a sta igrao onaj prosle godine ? Jednu jedinu koju je odigrao kako treba je bila protiv Montepaskija i to kad smo vec bili ispali u TOP16
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Vul3 пише:Tikal brate daleko je Vujosevic od kraja karijere :)
dobro sad,za medije je tako,inace on je non stop uz nas,i daje savete Vladi,to se zna,nego ne volim kada neko osuje paljbu na coveka koji je preuzeo Partizan mozda u najgorem trenutku,kada smo rasprodali sve sto valja i ostala deca i eto Veseli :)


inace sto se tice tima,vise je nego odlican,samo su ovi iz Makabija kulovi pa Macvan ne moze da igra Aba ligu,sto bi bilo odlicno da ima sto vise utakmica,Raduljica je imao tesku povredu,zato deluje blentavo,al nema sumnje da je talentovan igrac,pored Pekovica mislim da bi mozda samo mogao da igra Hakim Odzaluvon da se ponovo vrati profi igranju,mene u sustini najvise brine bek suter,od Tripkovica(jeste da smo ga trpeli 3 sezone)niko nema da pogadja trojke i poene i suteve iz trka Milosavljevic mi je suvise mlitav,a sto se tice Ejsija,on je stara kajla,rado bi on igrao stalno 1 na 1,ali akcije su akcije,a i protiv Reala je prelomio par puta sa ulazom i to u drugom poluvremenu,a o Sarloa da ne pricam,moj drugar Vlada Lucic je priblizno Veselom sto se tice atletskih sposobnosti,opasan igrac,pravi iz kraja,igra srcem,ima ono,sada sto sagori u zelji,sta je tu je,naucice se,i naravno on je klascina trojka a ne cetvorka za je dobio toliko faulova i da ne kazem lose odigrao protiv Reala :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Tik'al пише:Vlada Lucic je priblizno Veselom sto se tice atletskih sposobnosti,opasan igrac,pravi iz kraja,igra srcem,ima ono,sada sto sagori u zelji,sta je tu je,naucice se,i naravno on je klascina trojka a ne cetvorka za je dobio toliko faulova i da ne kazem lose odigrao protiv Reala
Nije smeo ni da pogleda igraca odmah mu sudili faul. :nasty: Od onih 5 koliko je imao na kraju, mozda je 2 zaista napravio. Bice on odlican igrac. :yesko:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A povrh svega je decko car,opusten,druzeljubiv,a celu srednju je proveo na terenu pored skole to se zove ljubav :smajli1: :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

stvarno jbt, njemu su protiv reala sudili faulove samo sto se primakne igracu :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Lucic je car od igraca,bico on dobar,svidja mi se kako igra,a mislim da Partizan ima super tim za buducnost,imamo velikog bisera Miljenovica,imamo bracu Jaramaz od kojih bi izdvojio mladjeg brata Ognjena Jaramaza(decko je 95' a kida,mislim da ce biti strasan igrac)imamo Andjusica,veoma prespektivan suter,Besovic je odlican i mislim da bi trebao da uci od Pekovica sto vise moze,Bogdanovic,o njemu smo vec dosta culi,i onaj magarac Djekic,red bi bio da pocne da igra,o nejmu se vec 3-4 godine prica kako je talenat pa nista,sto se mene tice, mislim da u vrhu Evrope(Top 8) ostajemo jos sigurno 4-5 godina!
Последње учитавање од Sinke дана 16 Нов 2011, 19:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Sta GROBARI rade kade ne ide???Tako je momci,oni promasaji su se negde morali da vrate...Neki su zeleli Amera na 4,ali decko sa adidas linijama kida...Malog Danila treba ubacivati u prvu postavu,jedini zna da pogodi...

P.S.I da pojedem go*no za svaku rec u kojoj sam hvalio sina Dragana,Vranes bi vise dao trojki iz onih suteva.
Корисников грб
Marko Nusknvp
First Team Coach
Поруке: 276
Придружен: 05 Јун 2011, 11:31
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од Marko Nusknvp »

КК ПАРТИЗАН
Шта више рећи довољна је само реч ПАРТИЗАН... ЉУБАВ... :shy: :shy: :shy:
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Kazu to nije cudo, to je Partizan! al ovo je stvarno bilo i cudo :zelenko: :fanman: :fanman:
И душа и тело, све је црно бело...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Svaka cast!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja sam jos sokiran :D A najjace je,posto nemam kablovsku gledao sam na netu neki italijanski prenos i samo cujes komentatora:Kecman il killer :D
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

i ja sam to gledao, dere se lik INCREDIBILO, INCREDIBILO, KECMAN - IL KILER! :xD:
И душа и тело, све је црно бело...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”