KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

-MiX- пише:Moram da iznesem neka zapazanja:
1. Da bi Partizan napravio nesto vise u Evropi, odbrana mora da svede protivnika na manje od 70 poena, jer kada su guste utakmice, igraci kao sto su Pekovic i Law mogu napraviti razliku. Partizan je u vreme kada su igrali Bo, Roberts, Maric... dozvoljavali mnogo mali broj poena, i igrali po sistemu "odbrana dobija utakmicu".
2. Igra u napadu bi trebala malo vise da ukljuci Law-a u zavsnicu akcije(npr. neka povratna za 3, jer on ima i sut i prodor pa je masina kada skupe u reketu). Ako je neko gledao njegove klipove na yt, mogao je da vidi o kakvom se igracu radi, i ja mislim da mu treba dati malo vise slobode u igri.
3. I na kraju smiriti malo Raduljicu kada su u pitanju faulovi. Covek ume da napravi po dva faula u jednom napadu. :nasty:

SOUTH WILL RISE AGAIN

:partizan:
Tako nesto,ako si ikada gledao CSKA i Rusku kosarku(a verujem da jesi) oni su ti pravi primer jake odbrane,i kod CSKA cesto mozes videti tvrde meceve sa malo poena,tako oni pobedjuju protivnike,a tako ih je i Partizan pobedjivao,odbrana i skok uz faktor srece su najbitnije stvari u kosarci,bas sam pre neki dan gledao utakmicu moj tim Mondo basket(ja igram za njih) igrao protiv OKK Beograda u kvalifikacijama za 1 ligu i sve je bilo ok,ali OKK imao 12 skokova vise na kraju samo zato pobedio,a i zavisi od toga kakav dan naidje,Nekad sut zna da stane,nece pa nece a nekad sve sto se baci iz ruke ulazi,tako da kazem ti odbrana,skok i pozrtvovanost za svoju ekipu,borba do poslednjeg daha!
VECERAS PADA REAL!!!RED BI BIO
Последње учитавање од Sinke дана 10 Нов 2011, 17:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Sinisa Pro1 пише:Tako nesto,ako si ikada gledao CSKA i Rusku kosarku(a verujem da jesi) oni su ti pravi primer jake odbrane,i kod CSKA cesto mozes videti tvrde meceve sa malo poena,tako oni pobedjuju protivnike,a tako ih je i Partizan pobedjivao,odbrana i skok uz faktor srece su najbitnije stvari u kosarci,bas sam pre neki dan gledao utakmicu moj tim Mondo basket(ja igram za njih) igrao protiv OKK Beograda u kvalifikacijama za 1 ligu i sve je bilo ok,ali OKK imao 12 skokova vise na kraju samo zato pobedio,a i zavisi od toga kakav dan naidje,Nekad sut zna da stane,nece pa nece a nekad sve sto se baci iz ruke ulazi,tako da kazem ti odbrana,skok i pozrtvovanost za svoju ekipu,borba do poslednjeg daha!
VECERAS PADA REAL!!!RED BI BIO
Vala bas bi red bio, dobili smo ih samo jednom u zadnjih 18 ako se ne varam... :nervous:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

kad sam se vracao sa treninga video sa Alkatraz pravi neke parole, nesto KRALJ JE KRALJ I KADA NIJE TU i PRVO PANCIR PA SULJA, ne razumem porku ne jedne ni druge :zelenko:
Корисников грб
Marko Nusknvp
First Team Coach
Поруке: 276
Придружен: 05 Јун 2011, 11:31
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од Marko Nusknvp »

Партизан једина љубав која те никад неће изневерити... :shy: :lover:
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

znaci bio sam srecan kao malo dijete, umalo nisam zaplakao od srece na tribini kad je zavrsilo :shy:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

markohn22, u kom delu Pionira si bio?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ispod semafora na jugu :fanman:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

oke,ja sam na zapadu bio :)
Последње учитавање од Sinke дана 11 Нов 2011, 18:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja sam uvjek u djelu jug-istok, tamo gdje se navija :D

protiv cibone nije bilo navijanja, htjeo sam na pola na odem doma, smorio se ziv sjedeci :zelenko:
Последње учитавање од markohn22 дана 11 Нов 2011, 19:04, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Tarasica realno ne lice na sebe iz proslih sezona...Navijanje lose,ali u svakom slucaju bolje nego prosli put...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

boske1990 пише:Tarasica realno ne lice na sebe iz proslih sezona...Navijanje lose,ali u svakom slucaju bolje nego prosli put...
Ma kakvo je stanje na Jugu, jucerasnje navijanje nije bilo lose. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

E sad sam se smorio vidim nema prenos na B92 Siroki-Partizan e jbga :(
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

^
Ima na areni 1 :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Bio na Areni bez komentatora :slap: Inace bleda partija skroz, na kraju za malo da od gotovog napravimo veresiju .. Ovaj Law decko veze nema nakupi on neke poene protiv pacera ali generalno 0 igrac .. Raduljica isto decko tuga koliko propao .. :wtf:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

lvzifer пише:Ovaj Law decko veze nema nakupi on neke poene protiv pacera ali generalno 0 igrac .. Raduljica isto decko tuga koliko propao ..
Law uopste nije los igrac. Stavise, mislim da ce vreme pokazati da je u rangu sa Bo-om. Samo da se privikne na Evropski stil kosarke. Video si sta zna protiv Reala. Mozda je ovu utakmicu lose odigrao (nisam gledao, jer nisam imao mogucnosti), ali cim je ovima iz NBA bio dobar, trebao bi biti i nama.

A Raduljica je u depresiji jer je Pekovic mocan, pa vidi da ni u teoriji ne moze da ga istera iz prve postave. :zelenko:

EDIT: Law dao 18 poena, i tebi los :wtf:
Последње учитавање од -MiX- дана 14 Нов 2011, 01:12, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ja bih njega malo i pustio da divlja na americki nacin,slicno kao stoje Bo radio.On mora sad malo vise da se podredi ekipi, mora svaki napad da odugovlaci dok Pekovic ne obezbedi poziciju...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

a i vi grobari malo kenjate..umesto da budete zadovoljni onim sto imate..uvek nadjete nesto sto vam ne odgovara..navijam za zvezdu,al svaka cast rukovodstu partizana..oni sa pisljivim budzetom od 2 miliona naprave ekipu koja moze da pobedi ekipu koja ima budzet oko 30 miliona..ko jos to moze da uradi??ove godine imate odlican tim,samo da je tu jos veseli..isli bi vi opet u fanal 4..al ne mora da znaci mozda i odete.. :poz: i ovaj vas trener je tezak slepac ja bi bolje vodio od njega..vujosevic je za njega nindza..
Последње учитавање од Velja93 дана 14 Нов 2011, 19:07, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

dobar je vlada,vujosevic je nindza za svakog osim za dudu i obradovica :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

sa prevodom

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tpPWinIr ... e=youtu.be[/youtube]

uffff
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

meni nije dobar..pre kad je bio vujosevic partizan se borio i imao mnogo vise uhvacenih lopti u napadu..a sad to nekako izgleda drugacije..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”