KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Malo je 27 razlike :xD:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

markohn22,

Код: Изаберите све

http://www.kosarka24.com/vesti/evroliga/vesti/6018-partizan-tampa-jos-godisnjih-karata
evo bic jos sezonskih ako nisi kupio
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Bilo je da se kupe i godisnje preko navijaca po ceni od 40 evra...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Sinisa Pro1 пише:markohn22,

Код: Изаберите све

http://www.kosarka24.com/vesti/evroliga/vesti/6018-partizan-tampa-jos-godisnjih-karata
evo bic jos sezonskih ako nisi kupio
sredjuje mi sad nesto drug da dobijem jeftinije, jbg nema se 120e, studentski zivot... :zelenko:

sinoc prije meca nije opste bilo karata, dali meni i drugu neki momci sezonske da udjemo pa im ih posle vratili...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jeste ludo je bilo,bio sam i ja dala mi tetka karte posto radi u UBB banci a oni sponzori Partizana a Partizan im duzan pare pa im onda daju karte,sad da namolim oca da mi kupi sezonsku nemam jos nijednu cetvorku u dnevniku a deset petica imam :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dolazi Macvan :)

PG: Law, Bozic, Miljenovic
SG: Milosavljevic, Kecman, Andjusic, Bogdanovic
SF: Lucic, Cakarevic,
PF: Macvan, Djekic
C: Pekovic, Raduljica, Katic
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Macvan ako dodje ne moze igrati Jadransku ligu do Januara jer je vec igrao za Makabi... :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

pa to je opusteno, nece odigrati 10 tekmi, ali ce igrati u EL i posle u drugoj polusezoni, veoma je bitno onakvu cetvorku da dovedemo.. a sto se tice toga da nece igrati do polusezone, to je opusteno, nas niko ne moze dobiti i bez cetvorke..
Ceteris Paribus!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

pokidali smo navijanje protiv radnickog :fanman: igra kao i uvjek protiv njih veoma neizvjesna, nije isao sut a njih kenjalo zesce, na kraju nas je ipak Law izvukao :winner:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Samo da Pekovic ima isti ovakav nastup protiv Efesa...Ovaj Milosavljevic mi se poceo da svidja u ovoj sezoni kao da je drugi igrac...Pavkovic 2x uz zvuk sirene,i treci put od zapisnickog stola ali je malo zakasnio...
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Inace mec sa Efesom se igra u cetvrtak od 19h u hali Pionir i naravno ocekujem paklenu atmosferu i pobedu koja bi nam bila itekako vazna odmah na startu u Evroligi. Posto nam je grupa uzasno teska mi jednostavno moramo da dobijamo na nasem terenu.

Da dodam i to da cemo sledeci mec Jadranske (ABA) lige protiv Krke igrati kao nekada u staroj Jugi, na Novom Beogradu u hali "Sportova" gde vec dve utakmice za redom igra ZKK Partizan ( dve pobede nad Hemofarmom i Vozdovcem ) uz sjajnu atmosferu koju prave "Zabranjeni".

Jbm ti te podele vise medju nama ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTIZAN mt:s: Svi u Pionir, dolazi Efes!

Слика

Košarkaški klub Partizan mt:s u utorak, 18. oktobra organizuje prodaju ulaznica za prvi meč nove sezone Evrolige.

Na blagajni južne tribine Partizanovog stadiona svi zainteresovani od 10 do 15 časova mogu da kupe najviše četiri karte, saopštio je klub iz Humske.

U prodaji će biti oko 1.000 ulaznica po ceni od 1.200 dinara.

"Veoma je važno da svi koji budu kupovali ulaznice prilože kopiju lične karte kao i original na uvid. Košarkaški klub Partizan mt:s je obavezan, prema Zakonu o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama, da poseduje podatke o svim vlasnicima ulaznica, kako godišnjih tako i karata za pojedinačne utakmice. Ulaznice nije moguće rezervisati, već je jedini način kupovina na blagajni u naznačeno vreme", navedeno je u saopštenju crno-belih.

U utorak će u prodaji biti i "određeni broj godišnjih ulaznica za tribine", ali se one mogu kupiti isključivo u prostorijama kluba.

U 1. kolu Evrolige, Partizan mt:s dočekuje Anadolu Efes u četvrtak 20. oktobra (utakmica počinje u 19 časova).

Izvor: Mondo

Јовановић: Играћемо храбро против Ефеса

Слика

Партизан у хали Пионир дочекује у четвртак од 19 часова екипу Ефеса на старту Евролиге, а тренер црно-белих Влада Јовановић не жели да навијачима обећава велике резултате у овом такмичењу, али је истакао да ће екипа увек играти на максималном броју обртаја.

– Увек ћемо бити на максималном броју обртаја, некад то може да буде довољно, а некад не, зато је ово најквалитетније клупско такмичење у Европи. Нећу тражити алиби, имамо своје жељу у Евролиги и покушаћемо да је докажемо на терену – рекао је Јовановић.

Он је подсетио да ће црно–бели играти у најтежој групи у елитном континенталном такмичењу.

– Ово је и пред почетак сезоне била најјача група, а онда се десио лок–аут у НБА лиги. Чини ми се да су све НБА звезде стигле у нашу групу. Наш циљ биће да сваку утакмицу одиграмо квалитетно, а неку врсту императива имаћемо само против Шарлроа.

Тренер Партизана истакао је да је Ефес као и претходних сезона уложио значајна средства у играчки кадар.

– Увек улажу много новца, али до сада им се то није враћало. Ове године су кренули са новим пројектом. Верујем да се неће задовољити четврфиналем, пошто се фајнал фор игра у Истанбулу. Одиграћемо храбро и покушаћемо да игру подигнемо на виши ниво.

Шес стручног штаба рекао је да црно–бели још нису постигли договор око довођења Милана Мачвана из Макабија.

Утакмица првог кола Ц групе Евролиге Партзиан – Ефес игра се у четрвртак од 19 часова у хали Пионир.

Два клуба су се до сада састајала 14 пута и оба тима имају по седам победа.

Izvor: Sportski zurnal
Последње учитавање од StrikeFront дана 18 Окт 2011, 15:09, учитано 3 пута укупно.
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Milan Mačvan u Partizanu!

Слика

Crno-beli dobili veliko pojačanje iz Makabija. Još uvek se ne zna da li će Mačvan igrati protiv Efesa.

Partizan mt:s dobio je veliko pojačanje dva dana pred prvu utakmicu u Evroligi protiv Anadolu Efesa.

Na poziciji "četiri", koja je do završetka zvučnog transfera bila jedina upražnjena u startnoj petorci, narednih godinu dana igraće Milan Mačvan. Srpski reprezentativac u Humsku stiže na pozajmicu iz Makabija.

Posle nekoliko dana neizvesnosti srpski i izraelski šampion postigli su dogovor.

Međutim, Mačvanov nastup za crno-bele protiv turske ekipe i dalje je pod znakom pitanja, jer da bi se stekli uslovi da on već protiv Efesa debituje za Partizan potrebno je da izraelska košarkaška federacija pošalje LOC (Letter of clearence) do srede u 18 časova.

Beograđani će uložiti sve napore da Mačvan debituje u četvrtak, ali "mnogo toga zavisi i od izraelske strane", rečeno je MONDU u klubu iz Humske.

Trener Partizana Vlada Jovanović nema dilemu oko toga da li da Mačvana u četvrtak uvrsti u tim ako se steknu uslovi.

"Malo je vremena da obavimo transfer Mačvana, ali ako se ukaže šansa, ja sam spreman da rizikujem", rekao je u nedelju, a ponovio dva dana kasnije trener "parnog valjka".

Milan Mačvan rođen je 16. novembra 1989. godine u Vukovaru, a karijeru je počeo u mlađim kategorijama FMP Železnika iz kojeg je otišao u Hemofarm u trenutku kada je trebalo da potpiše prvi profesionalni ugovor, na jesen 2007. godine.

Taj transfer izazvao je dosta bure na relaciji dva kluba, a konačno je obavljen tek u decembru 2007. godine (FMP dobio obeštećenje od 150.000), kada je Mačvan debitovao za Vrščane, za koje je nastupao do prošlog leta. Posle odličnih igara na SP u Turskoj 2010. godine, krilni centar potpisao je za slavni Makabi iz Tel Aviva, a na tom transferu insistirao je trener Izraelaca i selektor Rusije David Blat.

Ipak, u prvoj sezoni u Makabiju, sa kojim je potpisao petogodišnji ugovor, Mačvan (206 cm) se nije dobro snašao, pa je usledila selidba u redove šampiona Srbije.

Na ovogodišnjem NBA draftu, Mačvana je kao 54. "pika" izabrao Klivlend.

Izvor: Mondo
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Мачван: Дошао сам у вољени клуб

Слика

Прелазни рок у Хумској је у среду практично завршен. Последњи који је ставио параф на уговор је Милан Мачван, па је бедем испод коша тако добио и финални додир.

Српски репрезентативац се на аеродрому „Никола Тесла” појавио у оделу, као да је желео и тиме да наговести да долази на позајмицу у озбиљан клуб.

– Навијач сам Партизана од када знам са себе и чим се појавила опција да потпишем за вољени клуб нисам имао дилему. То је од првог дана била моја прва и једина жеља. Рекао сам себи ако већ морам да идем из Тел Авива нека то буде Београд. Не занимају ме паре, играм кошарку зато што је волим, а сада сам и у клубу према коме гајим исто осећање.

Главно питање представља како је то сјајни крилни центар успео да убеди Израелце да га пусте у редове директног ривала, како у регионалној лиги, тако и у Евролиги:

– Било је напето. Сви су са великом неизвесношћу пратили развој догађаја, од породице и пријатеља, па до људи из Партизана. Морам да кажем да сам се са црно–белима одмах све договорио, само се чекао одговор Макабија. Било је тешко, али на срећу он је био позитиван и верујем да сам дошао на право место.

Иако је познато да због правила Јадранске лиге Мачван до Нове године неће имати право наступа у том такмичењу, играч истиче да му то не представља проблем, чак шта више…:

– Додатни мотив ми представља чињеница да ме је Партизан изабрао без обзира што ћу до јануара имати право играња само у елитном такмичењу. Преостаје ми да тренирам максимално, да бар ту једну утакмицу недељно одиграм како би требало и тако оправдам поверење људи из клуба.

ЕВРОЛИГА: Судар љутих ривала, Партизан – Ефес (19ч)

Слика

Судар различитих сила – новца и традиције, имена и жеље, искуства и младости, доказаних и жељних доказивања, спонзора Евролиге и њеног украса… Окршај годинама љутих ривала.

Мегдан Ефеса и Партизана пред крцатим трибинама најврелијег терена Европе. Савршен почетак! У ствари, само за оног који после дуела (19 – РТС) напусти
београдски храм кошарке уздигнутих руку.

Еуфорија у црно-белом делу Србије је, како то природа налаже, из минута у минут све жешћа како се приближава утакмица. Како и не би била када Партизан у јеку припрема за велики дан потпише уговор са једним од најталентованијих крилних центара Европе.

Када је Милан Мачван само један у низу генијалних појачања која су у Хумску доведена током лета. Када је продато више годишњих улазница него што Ефес има просечно публике на Евролиги. Једноставно, када су у питању кошаркаши Партизана, вечни миљеници црно-беле популације.

Везе и везице између два противника могу да се пронађу без проблема. Међутим, први из црно-беле породице који је начинио корак ка истанбулској пивари био је Душан Кецман. Тада дечак који се после две сезоне у Партизану отиснуо у „бели свет“, а сада једна од икона клуба из Хумске, управо спушта лопту пред почетак Евролиге.

Слика

– Коначно почиње! Наше амбиције су на нивоу реалних могућности. Група је дефинитивно најјача, па би пласман у Топ 16 фазу био изузетан успех. Али, идемо из утакмице у утакмицу. Прва је са Ефесом који се ове сезоне значајно појачао и један је од фаворита Евролиге – кратко је оценио сјајни бек уочи меча са његовим бившим клубом који је летос довео чак осморицу асова – Вујачића, Иљасову, Савановића, Батисту, Бараћа, Илијевског, Кинсија и Куча.

Ипак, Кецман је још пре две сезоне показао да сентименталност према екипи у којој је провео једну сезону не постоји. Кошем у последњој секунди је практично елиминисао Ефес, погурао Партизан. Ни први ни последњи пут. Ипак, свака сезона за њега је нова прича.

– Истина је да је теже пронаћи мотив у домаћим такмичењима. Велика је ствар кад си 10 пута заредом првак државе и пет пута шампион у региону. Можда смо свима већ и досадили. Али, ако немаш глад за победом која те гура напред ка трофејима, не треба ни да се бавиш спортом – јасан је Кецман.

У тој Ц групи смрти играју Пековић, Ло, Фернандез, Иљасова, Вујачић, Фармар, Галинари… У питању су све асови који су прошле сезоне носили дресове НБА лигаша. Ипак, Кецман не сматра да ће лок-аут значајно утицати на Евролигу.

– Чини се да у нашој групи има највише играча из Америке. Очекујем да Евролига ове сезоне буде на изузетно високом нивоу. Доста екипа има по једног НБА играча, бар до децембра када кажу да би могао да се заврши лок-аут. Партизан је као тим добио много са Николом Пековићем. Он нам доноси велики квалитет – додао је Кецман.

Izvor: Sportski zurnal
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Код: Изаберите све

http://www.youtube.com/watch?v=H_LqLhET_I0&feature=youtu.be

FILM O OSVAJANJU EVROLIGE ... 1992 ISTAMBUL ... PARTIZAN SAMPION :fanman:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ne valja ovo nista :argh:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

nocas Sarloa mora pasti :fanman:

btw. meni prekosutra bukvalno najbitniji ispit na 1. godini, al odoh na tekmu :zelenko: :xD:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Dobro je samo da smo krenuli da pobedjujemo,dace Bog pasce Real sledece nedelje!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

sinoc navijanje prilicno lose, bas sam razocaran... mislim, nije to tako lose, ali u poredjenju sa efesom jeste... jbg sami sebi dizemo standarde :zelenko:

ali svakako, da bi pao Real, moramo biti mnogo bolji iduce sedmice :winner:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Samo da Raduljica odigra normalno a ne da Pekovic mora 40 minuta da igra kad ova dva konja Katic i Raduljica ne znaju,kao sto rekoh dace Bog,pasce Real,mora navijanje bolje da bude idem 100% na tekmu,a do jaja bi bilo da prodjemo u Top16,ne zavrsi se lok aut i agent Pusti Veselog do kraja sezone u Partizan i dovedemo nekog beka tipa Stojakovic i osvojimo EL :zelenko: :gunman:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Moram da iznesem neka zapazanja:
1. Da bi Partizan napravio nesto vise u Evropi, odbrana mora da svede protivnika na manje od 70 poena, jer kada su guste utakmice, igraci kao sto su Pekovic i Law mogu napraviti razliku. Partizan je u vreme kada su igrali Bo, Roberts, Maric... dozvoljavali mnogo mali broj poena, i igrali po sistemu "odbrana dobija utakmicu".
2. Igra u napadu bi trebala malo vise da ukljuci Law-a u zavsnicu akcije(npr. neka povratna za 3, jer on ima i sut i prodor pa je masina kada skupe u reketu). Ako je neko gledao njegove klipove na yt, mogao je da vidi o kakvom se igracu radi, i ja mislim da mu treba dati malo vise slobode u igri.
3. I na kraju smiriti malo Raduljicu kada su u pitanju faulovi. Covek ume da napravi po dva faula u jednom napadu. :nasty:

SOUTH WILL RISE AGAIN

:partizan:
Последње учитавање од -MiX- дана 08 Нов 2011, 01:25, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”