KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Secajte se ove pobede.Ko zna kada cete opet pobediti.

Dusko Radovic :winner:
Последње учитавање од Clint Eastwood дана 11 Нов 2012, 23:41, учитано 1 пут укупно.
Слика
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ma ne brinem se ja nista....Dule polako vata zalet....a kad uvati pun zalet...masa x ubrzanje....niko ne zaustavi Partizan :zelenko:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Garfild koji navijaci? Partizan MT:S nema navijace, to je tzv grupa huligana podeljena na 2 grupe! Znas ko su navijaci Partizana oni koji se tresu i strepe za buducnost kluba, a ne oni koji divljaju i kostaju Partizan vise nego Tehnicka greska Duleta Vujosevica! Sramota je sto je uslo 200 navijaca Zvezde posle Zeleznika prosle godine ali tu se vidi koliko se o tome vodlio racuna, kad je Partizan domacin u ABA ligi moze da udje CECENSKI TERORISTA sa svem bombama i da digne sve u 3 lepe! Toliko! Inace i tebi cestitke na zasluzenoj pobedi!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2012/11/11/nebojsa-covic-uveo-delije-u-pionir/index.html
evo kako je uslo tih 200, J***m te drzavo
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Garfild пише:Brate pa ja ovdje sam i pricao o Grobarima.

Da preformulisem onda.

Kako je moguce da Grobari, strah i trepet Evro Lige budu nadjacani od 200 navijaca suprotnog tabora?

Znaci, objekat u ovoj recenici su navijaci kluba cija je ovo tema. ''Jasno je ko dan'' da nisam prekrsio pravila foruma i teme. Ali postujem i trudicu se da ne nastavljam pricu.
Samo ja tebe da pitam jesi li ti ikad bio u Pioniru i da li znas u cijem su kopu kamere i mikrofoni???
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

fanst[E], nemoj o tome, NEVAZNO JE! Decko je mozda bio mozda nije! Da ne kvarimo temu! Nema potrebe za svadjom! Poraz je sastavni deo SPORTA, ko to nije naucio nikada se nije bavio sportom! Inace zanimljivo da iz poraza mozes mnogo da naucis a iz Pobede veoma malo :yesko:

SGrobar pa covek je sve samo nije sportista i ne zanosi se time! Ne mozes bas sve u zivotu da kupis! Neka je uveo, vratice mu se sve... kad tad!
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 11 Нов 2012, 23:58, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Kakva svadja, samo me je interesovalo. Vi ste kompetentni da odgovorite, zato pitah.
E to mi sa mikrofonima nije palo na pamet. Tako i na JNA isto stoje ispod sjeverne tribile, sto mi je skroz nenormalno.(opet sam i to procitao, MarkoHN napisao)
To mi je skroz cudno, zasto to tako rade zna li neko?
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne,nije problem meni pisati o navijackom porazu,pisao sam i posle fudbalskim derbija kada nas ugaze zadnjih 20min priznam jace ste pevali i to je to.Nego ovde pocinju onom pricom kao na proslom derbiju prave klipove,kada prelazimo sa jedne na drugu pesmu ili tipa na tajmautu,a kamera im pored kopa...Doduse nema onog navijanja kao proslih sezona,kada cela hala moze da peva jednu pesmu celu cetvrtinu,sad dosli svi pozari posle F4,vazno je slikati se,biti vidjen,a usta ne otvoriti.Koliko je tacno da smo doveli Gordica???Daj nekog pleja koji moze da probije,da zakuca,asistencije ima ko da deli...

@sgrobar sto tebe to iznenadjuje na trecoj utakmici finala DB veze rade??
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Mačak što ne spominješ kad ste vi bili nadglasani na predhodnom derbiju na Marakani od 500 grobara vas 10 000?
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

SGrobar пише:

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2012/11/11/nebojsa-covic-uveo-delije-u-pionir/index.html
evo kako je uslo tih 200, J***m te drzavo
Video Covic da je Lukic u pocetku imao dosta sledbenika pa oce sad i on vredan mu je svaki glas.....
Mačak što ne spominješ kad ste vi bili nadglasani na predhodnom derbiju na Marakani od 500 grobara vas 10 000?
To je ista ona "marakana" na kojoj su petardama gadjali igrace Partizana i umalo bili lincovani na ulazu u tunel a Dacic posle rekao kako su Delije napravile sjajnu atmosferu ???
Последње учитавање од srbinho дана 12 Нов 2012, 01:43, учитано 2 пута укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Vujosevic stvarno preteruje,izgleda da je opet naduvao nekog novinara koji ga je pitao da prokomentarise odbranu Partizana.Po meni je pitanje skroz na mestu jer mu je tim primio 92 poena,a on mu je odgovorio kao prostak.Isto tako se i ponasao protiv Bamberga,kao da su ti ljudi krivi za poraz.Konferencije za stampu,sluze da bi on odgovorio na pitanja novinara,a ako nece,nek posalje Vujanica ili nekog drugog.A i po netu kruze neke price da ce jos neko pored Tomasa otici,za Gordica je sigurno da dolazi.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

A protiv Bamberga je bilo opravdano???Covek posle EL utakmice pita za utakmicu protiv FMP-a,bila je konferencija u subotu tako da je tad mogao da postavi pitanje da li ce umor da ima udeo i koliko ce imati treninga...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ne zanimate nikog, dobili ste jednu utakmicu na nas umor i istrosenost .. Mi od ovog gore ne mozemo, a vi bolje i opet bilo na mahove povuci potegni da je usla jedna trojka u pravo vreme bilo bi dupe na reseto .. Zdravo dovidjenja ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

fanst[E] пише:A protiv Bamberga je bilo opravdano???Covek posle EL utakmice pita za utakmicu protiv FMP-a,bila je konferencija u subotu tako da je tad mogao da postavi pitanje da li ce umor da ima udeo i koliko ce imati treninga...
Mislio sam prevashodno na ovu konferenciju, ne kazem da je to pitanje na konferenciji bilo na mestu, u pravu si za to,ali moze i on da kulturno da odgovori ,.a ne da nekom soli pamet kako ne moze da mu postavi pitanje o odbrani ako nema trenersku diplomu ili kurs ,kao sto je veceras bio slucaj.I jos coveku kaze "ti znas da je bila losa odbrana".
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Dule the king :winner: U svom elementu...ne znam dal je Zvezda mogla da dobije tezeg rivala od njega...Partizan bez njega i sa njim nebo i zemlja...a i kad smo bili bez njega osvojismo ligu...tako da...2 + 2 = 4....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Najodvratniji covek na planeti izgleda opet mesa prste u tudje dvoristee. Zbog Covica smo ispustili Pulena,a sada izgleda staje na put Gordicu.

:banned:


Ipak je Gordic potpisao uprkos pritiscima i ucenama! :claping:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 12 Нов 2012, 15:33, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Код: Изаберите све

http://www.mondo.rs/s266567/Sport/Kosarka/Partizan_trenirao_u_cik_zore.html
Dule diktator :nasty:
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Uprava KK Partizan MTS-a do kraja nedelje dovesce jos 2 igraca. Bitno je da se radi.Na Gordicu se ne zavrsavaju pojacanja,a neki igraci koji nisu zadovoljili morace da odu. Mislim da ce pojacanja biti u reketu! Pre svega na poziciji 4 i ja mislim da je Cakar zavrsio sa Partizanom! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

U sledecim danima zahladjenje stize insajderi pogodili jedno pojacanje.Posto vec imamo dovoljno stranaca ne vidim koji bi domaci igrac mogao da nas pojaca,jedino 4 da je Novica ali ne znam ni da li je poceo da trenira...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dragićević? Pročitah negde...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”