KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ima ugovor do kraja ove sezone, zasto bi drugo todoric rekao da mu jos uvjek nece nuditi novi ugovor...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ajde Todoricu nudi ugovor Dzejmsu, da odmah resimo pitanje pleja za sledecu sezonu.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Klasicno sprdanje u derbiju,Dzejmsu,novi ugovor,pa da konacno ne razmisljamo o poziciji 1 sa sledecu sezonu :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Caretta Caretta
Evo stigoh kući iz Pionira, pa da prenesem utiske. Laka pobeda protiv slabog rivala, ali za Cedevitu će biti potrebna mnogo bolja igra. Pošto sam sedeo u beloj loži okružen protivničkim navijačima, prvi put sam bio u prilici da zaista slušam njihove komentare. Intelektualna analiza je nemoguća, kako im objasniti da sudije nisu krive za poraz?
Zanimljivo je šta mi je pričao lik iz njihove uprave (neću reći ime) koji me je uveo unutra. On, kao i mnogi u rukovodstvu CZ Diva, smatra da ih Pešić vodi katastrofalno ove sezone i da on neće ostati trener i dogodine. Ne zato što on ima druge planove, već zato što Čović ima druge planove.
Uzgred, gledao sam našu skauting knjigu pred ovu utakmicu i baš sam se iznenadio koliko su naši nahvalili Filipa Čovića. U analizama su ga procenili kao mnogo veću pretnju od B. Popovića. Naši treneri ne cene baš mnogo Nedovića, eto nek se zna.
Bio sam u zurbi pa sam samo zalepio! Da se zna, zasto dobijamo komsinicu! Oni uopste nisu ozbiljan klub! Prvo Kari je trenercina za bilo koga ko ce ga zameniti!
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 19 Мар 2012, 20:46, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Zasto kopiras tudje postove sa drugih foruma?
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa mozda je on ovaj Caretta Caretta? :ole:

Inace derbi proso lagano, ma da nikako da se otmem utisku da su Gagi i Cakar = 0. Igraju oni tu neku odbranu nesto, poneki skok, ali meni to sve izgleda mnogo slabo cak i za ovu ligu. Ima pravo Vlade Djurovic za Andjusa mog'o je malo da poradi u karijeri na tehnici nije on toliko visok da ne moze da bude plej (da ne maltertiramo crnca 40min, inace ima dobar sut), al sta da se radi. Mali letonac ima meku ruku bice od njega igrac, grize i povredjen to mi se svidja. Drago mi je i zbog Bogijeve trojke na kraju veliki je potencijal u tom decku, gledao sam ga u mladjim reprezentacijama ima smeka. Macvan odigrao dobro posle nekog vremena steta sto je samo pozajmljen, Rasko solidan takodje. Onog Drvuljicu necu ni da komentarisem obicna prevara od igraca (pogotovo u odbrani).
Последње учитавање од Lucifer дана 19 Мар 2012, 03:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

lvzifer пише:Mali letonac ima meku ruku bice od njega igrac
Gledao sam Partizanov trening na kupu u Nisu, decko je ubacio 19 trojki zaredom iz coska. :yesko:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Partizanu baš ne ide u ''Jezeru''!

Košarkaši Partizana doživeli su prvi poraz u Agroživ Superligi Srbije. Oni su večeras u 4. kolu poraženi u Kragujevcu od domaćeg Radničkog rezultatom 79:77, posle produžetka. U regularnom toku meča rezultat je bio 68:68.

Слика

Velika pobeda košarkaša Radničkog, koji su, kao i zimus u ABA ligi u Kragujevcu bili bolji od aktielnog šampiona, ovog puta posle produžetka.

Prvo poluvreme obeležila je rezultatska neizvesnost. Ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali nisu uspevale da steknu neku osetniju prednost.

Na odmor se otišlo blagim vođstvom Kragujevčana (32:30), a kao po običaju u poslednje vreme, crno-beli pojačavaju ritam u trećoj deonici.

Gosti prelaze u vođstvo, koje polovinom treće četvrtine iznosi šest poena razlike (38:44), da bi u poslednjih deset minuta Partizan ušao sa osam poena prednosti (45:53).

Međutim, Kragujevčani se ne predaju, polako ulaze u svoj ritam i vođstvo crno-belih se topi iz minuta u minut. Sama završnica postaje potpuno neizvesna, a poenima Pavkovića Radnički u poslednji minut ulazi vođstvom od 68:66.

Posle tajm - auta Beograđana, Raduljica je oba puta precizan sa linije slobodnih bacanja i rezultat je nerešen - 68:68.

U poslednjim sekundama regularnog toka Pavković je pokušao šutem za tri poena da donese pobedu svom timu, ali nije bio precizan i ušlo se u produžetke.

U dodatnih pet minuta, Partizan je stekao četiri poena prednosti (71:75), na ulasku u poslednji minut produžetka, ali onda sledi novi preokret Radničkog.

Poenima Pavkovića i trojkom Mijatovića, Radnički za tili čas stiže do vođstva od 76:75. Uzvratio je Mačvan za dva poena, a pobedu Kragujevčanima donosi Stiven Marković, trojkom za konačnih 79:77!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ja tebe stvarno ne razumem,sto kacis non-stop poraze Partizana..Jel to kacis da bi imao vise postova ili ti je lakse posto nemate klub da se zadovoljavate porazima Partizana od Lajonsa???Posto vidim da vecina vas podrzava covica(namerno malim)sto nisi kacio poraze Reflexa ili Fmp-a od Radnickog,ili mozda veliki pobedu nad Mega Vizurom???
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

boske molimte da se smiris...iskreno svi znamo kakvo je stanje u nasoj kosarci i da je partizan dominantan u odnosu na sve timove...samim tim pre ce neko procitati kada neki tim koji dominira bude porazen tj. dogodi se neko iznenadjenje nego kada neki tim koji ne dominira bude porazen...ne govorim ovo sada u slusaju partizan zvezda nego bilo sta i ti kada imas vest real pobedio betis 5:0 ili real izgubio od betisa 5:0 ces pre da procitas ovu drugu od pocetka do kraja...i decko je moderator za ovaj deo i on bira sta ce da kaci a ja ne vidim gde je njegova prethodna vest koju on kaci vas poraz a i da je okacio napisao sam ti obrazlozenje zasto je to napisao...i kada osvojite titulu ne brini se okacice vest kako ste je osvojili....
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Na današnji dan pre 20 godina Partizan je u finalu tadašnjeg Evrokupa pobedio Huventud (71:70) trojkom Aleksandra Saše Đorđevića sa zvukom sirene. Tako je ispisana najsjajnija stranica u istoriji srpske klupske košarke do danas...

"Prošlo je mnogo vremena, ali neću nikada zaboraviti svaki detalj te trojke. Svako živi da ostavi neki trag, da se ostvari, a jedan od neprolaznih momenata mog života bio je taj iz Istanbula. Život je najluđi scenarista, pa nas je tako u Istanbulu smestio u triler završnicu finala Kupa evropskih šampiona upravo protiv španske ekipe Huventud. Gubili smo dva poena razlike, a do kraja meča bilo je ostalo svega osam sekundi. Danilović je bio van igre zbog pet ličnih i svu odgovornost sam svesno preuzeo na sebe. Imao sam celu utakmicu u nogama i kada sam se odrazio, bio sam siguran da ću pogoditi,"

rekao je Đorđević za list "Press" i dodao:

"Ramena su mi bila okrenuta košu, desno bliže od levog. Šut je bio automatizam, skočio sam uvis. Dok je moj otac Bata trenirao Crvenu zvezdu, kao klinac sam skidao šut Slavnića, Simonovića... Bata mi je govorio da obratim pažnju na Ducija, da on šutira u poslednjem trenutku skoka, kad je telo najmirnije,"

priseća se popularni Sale koji i dan danas ne može adekvatno da opiše kakav je osećaj pogoditi trojku za pobedu u finalu Evrokupa.

"Ni danas ne mogu da odgovorim na to pitanje. Od kada kreneš da se ozbiljno baviš ovim sportom, konstantno te uče da da se igra „do kraja kraja". milioni košarkaša širom sveta nadaju se da će jednom biti u takvoj situaciji. Nažalost, samo se retkima to desi, a još manjem broju da budu nepogrešivi egzekutori. Momenat odluke ili presude je jedna vrsta agonije. Nisi ni svestan šta se dešava. Kao neki prekid filma, gde su mnoga čula isključena,"

naglasio je sadašnji trener Benetona, a potom otkrio još nekoliko detalja sa početka igračke karijere.

"Krešimir Ćosić mi je kao dečaku izmenio položaj ruku, isti problem je imao i Slavnić, jer smo niskog rasta. Palac mi je bio ispod lopte i zglob ruke je tada stegnut. Ćosa mi je palac pomerio gore, na loptu, da zglob bude opušten. Ali sam šut svakodnevno vežbao. Svaki trening završavao sam sa sprintevima preko terena, naskokom i šutem, dok nisam ubacio 10 trojki nisam odlazio na tuširanje,"

zaključio je Saša Đorđević.


Слика Слика

HVALA VAM!
Последње учитавање од -MiX- дана 16 Апр 2012, 14:28, учитано 2 пута укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Ko se nije naježio kada je išla pesma 'Da volim Crno-Bele' u toku filma i pre početka filma 'Ima jedan tim' taj Grobar nije!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

kojeg filma? :)
И душа и тело, све је црно бело...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Dobro ovo je bilo cisto da se obelezi, rece onaj Goran Matic ako sam dobro zapamtio da ce biti neka mini serija 6 epizoda po 1h .. To ce biti milina za gledanje :fanman:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Cestitke od mene iako sam veliki Delija ponosim se sto smo imali sampiona i u kosarci :cheers:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Danilovic objasnio:

"Nema veće vlastele od Grobara, jer nema, druže moj, veće gospode od Partizanovca".

:ave: :ave: :ave:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Danilovic me posteno nasmejao:''Ma dajte,pa da budemo iskreni,sta je nama falilo sto smo igrali tamo(Fuenlabradi),mislim kad bih ja video Madrid u tim godinama,kao klinac,a da nismo igrali tamo?''
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Evo linka ko nije gledao

Код: Изаберите све

http://www.youtube.com/watch?v=QdYl_KZVNnY
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

sad sam se najezio dok sam gledao, i kako je hor otpjevao "da volim crno bele"

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1Tp5zOP- ... ure=relmfu[/youtube]
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Stevanovic najjaci :yesko:

Da nije polomio tablu,pukli bi u Bolonji od supe one :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”