KK Crvena zvezda [2013/14]

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jebes odbojku totalno gej sport
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

paske, Dule ne spominje tih 12 godina zbog Zvezde, posto Zvezda nije uzela titulu jedno 15 godina. Piša čovek po svima.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Muka je to moj Toki, razumi ih... Zamisli da 72' osvojiš 12. titulu dok ti najveći rival ima 0. A onda u narednih 40 godina osvojiš samo 3 a tvoj najveći rival 20, mora da boli to :D Stizanje jače nego United/Liverpool :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

A zamisli tek osvojis Ligu Sampiona i u narednih 20 godina nista, a tvoj najveci rival osvoji, cek cek, udje dva puta u grupnu fazu. ;)
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ja pričam o košarci, a ako ćemo već tako, vi ste osvojili LŠ i imali 19 titula, a mi 11, i šta ste uradili od tada, vi 6 a mi 14 titula...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja vas ne kapiram! Pogotovo moje Grobare pa sto vas boli ona stvar za koga ce oni da navijaju NJIHOVA STVAR ako hoce neka navijaju za Lokomotivu Beograd! Bas me zabole ona stvar! Njihova je to stvar, oni su dozvoli to sto se desilo njihovom klubu! Legendama kluba zovu ljude za koje misle da to jesu! Uopste nije to nas problem! Zenska odbojka nije postojala u SD Partizan 20 godina tako da nismo mogli da damo igracice Vizuri! Zasto smo napravili zensku odbojku ne znam i ne zanima me! Za mene je prvi sport Kosarka uvek sam je vise voleo nego fudbal ipak smo tu bili prvaci evrope tu imamo reprezentativce tu imamo INSTITUCIJU koju postuje EVROPA! Klub koji je poslednji SRPSKI KLUB koji je usao u ABA ligu ali je zato 6 puta osvojio! Bili smo protiv JADRANA za razliku od LEGENDI ali sad ne pricamo o nasoj jakoj ligi posto posle jebanja dragi moji nisi vise nevin! Umesto da pokusamo da pomognemo jedni drugima i opet zajedno idemo u EVROLIGU mi cemo da pomazemo HRVATIMA, SLOVENCIMA koji nas unistavaju kad nam sude i radovacemo se porazima nasih od sokica i cibosa ako tako nam i treba na kraju ce da nas iskasape i daju F4 CEDEVITI pa cemo da pusimo tamo! A vi nastavite da se bavite nebulozama! Muka mi je vise od vasih prepucavanja ovaj je onaj onaj je drugi ili treci! :nasty:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 17 Феб 2014, 17:22, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Црвена звезда Телеком – Партизан НИС 88:64

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2014/02/17/juniori-crvene-zvezde-nadigrali-partizan/index.html
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/248052/Igor-Rakocevic-hitno-primljen-u-Urgentni-centar-zbog-pucanja-cira
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Nelson - Kraljevske partije privukle 'Kraljevski klub'!

:sportske:

Sjajnim partijama u dresu Crvene zvezde Telekom, Amerikanac Demarkus Nelson nije ostavio ravnim ni čelnike Real Madrida. 'Kraljevski klub' u nedelju je imao izaslanike u Zagrebu koji su pomno pratili partiju Zvezdinog plejmejkera.

Слика

Košarkaški klub Crvena zvezda Telekom prvi put u istoriji uspeo je da zadrži jednog Amerikanca u svojim redovima duže od jedne sezone ali bi već na kraju tekuće Demarkus Nelson mogao da 'spakuje kofere'.

Jedan od najboljih, ako ne i apsolutno najbolji pojedinac Radonjićevog tima nalazi se na meti madridskog Reala koji je u nedelju imao svoje 'izaslanike' u prestonici Hrvatske.

Crveno-beli su u Zagrebu poraženi od Cedevite a Nelson nije imao najbolje veče, premda je sa 11 skokova izrastao u najboljeg skakača 20. kola ABA lige.

Bez obzira na to što nastup u "Domu Sportova" nije bio na nivou onih iz većeg dela sezone, nema sumnje da su predstavnici Real Madrida imali šta da ubeleže u "tefter" kada je Demarkus Nelson u pitanju.

Zvezdin plejmejker u tekućoj sezoni prosečno beleži 10.2 poena, 3.2 skoka i 3.6 asistencija po meču u Jadranskoj ligi. U Evroligi je na 10 odigranih utakmica prosečno beležio 11.2 poena i 3.2 asistencije, dok je na pet mečeva u Last 32 fazi Evrokupa prosečno beležio 13.4 poena i 6 asistencija.

Demarkus Nelson u nedelju je postao stranac sa najviše odigranih utakmica u crveno-belom dresu a ostaje da se vidi hoće li Zvezda uspeti da ga zadrži po završetku tekuće sezone, ako se ima u vidu da je sjajni Amerikanac zavredio interesovanje Real Madrida, kluba koji je glavni pretendent na osvajanje Evrolige u tekućoj sezoni.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iZ9BoGpLbjc[/youtube]
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jel Nelson free na leto?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Да.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Nije, ima opciju 1+1 u ugovoru, i od kluba zavisi da li ce ga potpisati za sledecu sezonu ako se ne varam
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Јеси сигуран? Ја мислим да мора да продужи уговор, да не постоји никаква 1+1 варијанта..
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Ima opciju +1 u ugovoru.

Код: Изаберите све

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/demarkus-nelson-ostaje-u-zvezdi
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ali ovdje vam nigdje ne piše da zavisi samo od kluba da li će ugovor biti produžen... Realno, teško ćete vi njega zadržati ako ga zaista bude htio Real ili neko sličan, možda sam zaradite nešto od toga :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Najbolja opcija bi bila da on produži ugovor i da ga posle prodamo Realu, ali to je samo moguće na menadžeru. :zelenko:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

produžite ugovor sad odma i onda ga na ljeto prodate :D

nego evo što smo pričali nedavno nešto, dokaz da se niste čak ni fuzionisali sa FMP-om, nego samo ustupili ime i grb Čovićevom klubu, pogledajte datum upisa u privredni registar, to je datum osnivanja FMP-a, jer koliko znam vi niste osnovani 97'.

Код: Изаберите све

http://pretraga2.apr.gov.rs/PretrageSportskihUdruzenja/Home/BusinessData/4832166
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Poenta je da ova sad Zvezda isplacuje dugove one zamrznute i kad ih isplati sve se vraca u normalu, niko nista ne gubi. E da li je tako samo na papiru ili i u praksi ne znam.
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

markohn22 пише:produžite ugovor sad odma i onda ga na ljeto prodate :D

nego evo što smo pričali nedavno nešto, dokaz da se niste čak ni fuzionisali sa FMP-om, nego samo ustupili ime i grb Čovićevom klubu, pogledajte datum upisa u privredni registar, to je datum osnivanja FMP-a, jer koliko znam vi niste osnovani 97'.

Код: Изаберите све

http://pretraga2.apr.gov.rs/PretrageSportskihUdruzenja/Home/BusinessData/4832166
Da, to je jedina mogućnost. :D

Mislim da to nema veze sa datumom osnivanja. Evo ti primera i za Partizan:

Код: Изаберите све

http://pretraga2.apr.gov.rs/PretrageSportskihUdruzenja/Home/BusinessData/5745365
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Izgleda da je Micic zavrsio posao sa Efesom! Zvezda koliko ja znam nece produziti ugovor Nelsonu tj pokusace da ga prodaju za neke pare. Tako bar kazu... Mislim da vec sad imaju resenje za Nelsonovu zamenu, ta zamena stize do 8 marta! Eto to sam ja cuo! Nelson mozda nece igrati cak ni domacu ligu, do F4 ABA i FLY! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”