KK Crvena zvezda [2013/14]

Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Mogu komsije da pricaju o Covicu koliko god hoce,ali uvaliti Muslija Kahi Laboral za 600K€ je posao veka.Kakve su sve bajke pricane o njemu,a na kraju je ispalo nista.Izgleda da su bile istine price da je bio predominantan u svojoj kategoriji,zbog visine i da je imao statiskuu jer su sve lopte isle na njega.Sjajna nasa igra u odbrani u drugom poluvremenu,pogodili smo suteve kada je trebalo,kapitenu jos jednom naklon do poda.Rasko takodje fantastican,a kad se setim koliko sam ja bio razocaran kad sam sazano da ga dovodimo,nevidjeno mi je drago da sam pogresio.E da i Borisa da ne zaboravim konacno partija na nivou,nadam se da ga necemo pustiti Bosancima.
Последње учитавање од Stefan дана 17 Феб 2013, 23:22, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Слика
Последње учитавање од Vul3 дана 17 Феб 2013, 23:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Stefan пише:Mogu komsije da pricaju o Covicu koliko god hoce,ali uvaliti Muslija Kahi Laboral za 600K€ je posao veka.Sjajna nasa igra u odbrani u drugom poluvremenu,pogodili smo suteve kada je trebalo,kapitenu jos jednom naklon do poda.Rasko takodje fantastican,a kad se setim koliko sam ja bio razocaran kad sam sazano da ga dovodimo,nevidjeno mi je drago da sam pogresio.
Kaha je realno unistila Muslija,steta generalno za Srbiju,jer od njega ostade samo najbolji igrac u istoriji juniorske Evrolige i nista vise,izgubio se bas kad je trebao igrac da postane,jer je u Kahi bio 12 igrac,i ulazio je 2 sezone samo po minut-dva,steta ocekivalo se mnogo vise od njega,ali je decku u teskom psihickom kurcu,a i kosarkaska intaligencija mu je zaista cudna,nekad zna da bljesne,naparvi nesto sto ne ocekujes od takvog centra,ali kod njega je generalno problem ''kurcobolja'' i mrtvilo,a opet kad pogledas indijanca kao sto je Raduljica(3 puta koraci po utakmici,i teski BOLESNIK u glabi) a opet trpa za razliku od ovog magarca
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Dopisao sam za Muslija,verovatno nisi video.Kazu da je bio u juniorima predominantan i da mu se onda nije poklanjalo previse paznje(a i kazu da se on nije preterano trudio) pa se nije lepo razvio,uostalom nije jedini igrac koga je sjebao prelaz iz juniora u seniore.Nije bas da je njega Kaha unistila,prvo su ga slali u svoj B tim,pa u Montegranaro i u Fuenlabradu.Ni u Montegranaru,ni Fuenlabradi se nije naigrao( igrao po min,dva na svakom petom mecu).Onda ga Misko posalje u Megu,a i tamo je igrao manje od 20 minuta po utakmici uz solidne brojke,a pricamo o ligi u kojoj Bobi Marjanovic (kosgeterski !) dominira.Sa ove distance posmatrano pun pogodak je prodaja Muslija,za par godina mozda ce da me demantuje,a moze da i da se desi da je potvrdi moju tvrdnju.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

kiba пише:bilo je jace od mene :lol:

idi pisi peticiju da se ukine poluvreme!!!!!!

Au kako si me zeznuo,evo nocas necu moci da zaspim kakvu si mi foru prodao...

@stefan u tom trenutku kakve je partije pruzao i kako je dominirao te pare su bile realna cifra.Ne znam tacno odakle je rodom,ali mi deluje da je klasicni provincijalac,koji je postao neki igrac i odmah poceo da se seljanise.Pogledaj mu slike na fb i sve ce ti biti jasno.Deluje mi i da je nekako zapusten.Nije mi jasno kod vas da mali Mitrovic uopste ne dobija priliku..
Корисников грб
stvidencauskas
Youth Team Coach
Поруке: 92
Придружен: 12 Сеп 2011, 15:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од stvidencauskas »

Igrali smo toplo-hladno. Prvo poluvreme za zaborav, kvalitet je na nasoj strani. Rasko majstore, Igore doktore kad je naj potrebnije bio je pravi. A sad pohod na prvo mesto. NAPRED ZVEZDO!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Stefan пише:Dopisao sam za Muslija,verovatno nisi video.Kazu da je bio u juniorima predominantan i da mu se onda nije poklanjalo previse paznje(a i kazu da se on nije preterano trudio) pa se nije lepo razvio,uostalom nije jedini igrac koga je sjebao prelaz iz juniora u seniore.Nije bas da je njega Kaha unistila,prvo su ga slali u svoj B tim,pa u Montegranaro i u Fuenlabradu.Ni u Montegranaru,ni Fuenlabradi se nije naigrao( igrao po min,dva na svakom petom mecu).Onda ga Misko posalje u Megu,a i tamo je igrao manje od 20 minuta po utakmici uz solidne brojke,a pricamo o ligi u kojoj Bobi Marjanovic (kosgeterski !) dominira.Sa ove distance posmatrano pun pogodak je prodaja Muslija,za par godina mozda ce da me demantuje,a moze da i da se desi da je potvrdi moju tvrdnju.

Код: Изаберите све

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=82&seasoncode=jt08#
!boxscore
Evo ovde nadjoh konacno nesto podataka,a pogledaj tim Lijetuosa(Jonas Valanciunas) dakle nije Musli bio fizicki dominantan,nego je jednostavno igrao :cheers:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Ja sam video neki snimak Muslijeve utakmice u juniorskim kategorijama (moguće da je Evroliga bila u pitanju) i uopšte me ne čudi što je bio toliko dominantan, jer je za glavu viši od svih tamo i neuporedivo jači.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Рутински. :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

fanst[E] пише:
@stefan u tom trenutku kakve je partije pruzao i kako je dominirao te pare su bile realna cifra.Ne znam tacno odakle je rodom,ali mi deluje da je klasicni provincijalac,koji je postao neki igrac i odmah poceo da se seljanise.Pogledaj mu slike na fb i sve ce ti biti jasno.Deluje mi i da je nekako zapusten.Nije mi jasno kod vas da mali Mitrovic uopste ne dobija priliku..
Iz Prizrena je,ja mislim.A sto se tice Mitra,jure se rezultati a tu uvek mladji igraci ispastaju.Mada kad god je igrao,to je bilo poprilicno korektno.
Sinke пише:

Код: Изаберите све

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=82&seasoncode=jt08#!boxscore
Evo ovde nadjoh konacno nesto podataka,a pogledaj tim Lijetuosa(Jonas Valanciunas) dakle nije Musli bio fizicki dominantan,nego je jednostavno igrao :cheers:
Sjajna statiska nema sta.RAMSC evo snimka sa utakmice koju je Sinke postavio:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nw_-KJcs4eg[/youtube]

Iz te generacije FMP-a Miljenovic,Djekic i Musli zavrsise u Partizanu :zelenko:

ali od njih generalno nista,Miljenovic i Musli imaju sanse da se izvuku pogotovo MIljenovic,a Djekic od njego je i Bog digao ruke.
Последње учитавање од Stefan дана 18 Феб 2013, 00:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

jebote kad se setim taj Djekic bio bruka talena, prvi strelac nekog evropskog, obecavao decko i otisao u k***c. Fali mu mase za 4, a opet je prespor za 3. Ni tamo ni ovde. Steta.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Cestitke na zasluzenoj pobjedi, odavno derbi nije bio ovako zanimljiv za gledanje, nase standardne crne minute i vase iskustvo u tim momentima presudili :cheers:

Sto se Luke Mitrovica tice, moj klub iz HN i njegov iz Novog Sada su saradjivali jer su tadasnji moj i njihov trener nekada zajedno igrali u Lovćenu kada je kidao, i onda smo mi svake godine isli kod njih u NS i oni dolazili kod nas preko ljeta. Tako da sam trenirao dosta sa njim i znam da je veliki talenat, igra odlicno i za mladje kategorije reprezentacije i morate ga malo vise forsirati, ali sigurno ce biti nesto od njega :)
И душа и тело, све је црно бело...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Braun je stavljen na TL i ne racuna se vise na njega,eto sanse za Mitrovica.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Po meni jako los potez, on i ovako ima ugovor do kraja sezone a najplaceniji je igrac posle Rakoca
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Нападачки одличан, одбрана му је катастрофална. Ја сам згрожен како он не зна пик игру да брани.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

kao i svi ameri, pik odbrana katastrofa. Pa ja se secam Jute dzez, sa Melounom i Stoktonom svo vreme igrali pik i svake godine u plejofu. Pik neresiva enigma za amere. :xD:
Последње учитавање од zele дана 19 Феб 2013, 13:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

izgubili od galate 85-84, radivojevic promasio sut za pobedu, igrali smo bez skota,rakocevica i katica
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Raskinuli smo ugovor sa Milutinovicem.

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=02&dd=21&nav_id=688824
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”