FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Kad rekoste bomba ja mislio dolazi neki jebac tima Emil Heski, kad ono neki predpubertetlija...

Pa to bi bio klasican debilizam da mi saljemo malog Saponju nazad u omladince a da dovodimo njegovog vrsnjaka koga ce da vode na pripreme sa seniorskim timom :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tikal je upravu da ne ponavljam njegov zadnji post.

O bože dal si odgledo dve utakmice celog SD u zadnje tri godine?

Da li pratiš situaciju oko kluba?

Znaš li da je Vujošević godinama uz Đurića i da je čak se i sukobljavao sa navijačima zbog njega.

Ne dete, očito je da ne znaš. :poz:

Muka mi je više od takvih Grobara. Razumem ja da ima onih protiv Đurića i onih za, ali isto tako i Aca je jedan od onih koji ne podnosi organski Đurića pa zamisli sad kad bi navijao za zvezdu i pisao poput tebe ko da je ne znam šta? Bilo je postova gde iskazuje svoje nezadovoljstvo sa Đurićem ali ti već preteruješ sada i tvoji zadnji postovi mi liče kao da si spreman da navijaš i za drugi klub samo zbog tamo nekog Đurića a sam kažeš kako nisi odgledo utakmicu FKP u ovoj polusezoni a daješ sebi za pravo da komentarišeš ovako nešto... Na to mi liče tvoji postovi. IDI NAVIJAJ SIN(K)E ZA DRUGI KLUB.. jer te je neko grdno prevario kada ti ne shvataš težinu reči NAVIJAM ZA PARTIZAN!

:slap:
Последње учитавање од Sloba дана 15 Јан 2014, 02:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Kad vidim postove Sinketa, Bigija i ostalih klinaca, razmišljam, sreća pa se nisam rodio 5-6 godina kasnije, uvatio sam zadnji voz za koliko toliko normalno djetinjstvo :D jbt sa kakvim stvarima današnji klinci razbijaju glavu...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kačar bi bio bomba, bez obzira što nije standardan, ne ovaj Jović. Uostalom, sumnjam da će mali doći.
Корисников грб
Manager_Ns
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 19 Нов 2010, 15:41
Место: Novi Sad
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Manager_Ns »

Odličan posao je odrađen za sada , ako je istina za Kačara i Jovića da pregovaraju onda je to sjajno. Mislim da je realniji Jovićev dolazak s obzirom da je sad malom bitno da počne u nekoj ekipi da igra u prvom timu i to što pre. On je i pre bio blizu Partizana ali se ipak odlučio za Zvezdu jer je veliki navijač Zvezde , ali sad mu je bitnije mesto gde će dobiti šansu u prvom timu da igra i da se razvija a izgleda da to u Zvezdi nema . Pošto je mali neki rod Savu Miloševiću i Ramadanijev igrač verijem da mu (Savo kao nekadašnji profesionalni fudbaler i bivši reprezentativac i Ramadani kao jedan od uticajnijih menadžera) oni govore da je sada za njega bitno što pre da postane prvotimac ,da od ljubavi prema klubu u kom si se ne postaje igrač već od minuta koliko odigraš i golova kojih daš i da treba biti profesionalac i da neće biti smak sveta ako pređe u Partizan . Da mu je bolje biti igrač koji je uspeo i igrao u Partizanu iako je veliki zvezdaš nego nekada veliki talenat Srbije koji u Zvezdi za koju navija nije dobio šansu pa propao
Последње учитавање од Manager_Ns дана 15 Јан 2014, 12:44, учитано 1 пут укупно.
"We would have only lost if there were six Inter players left on the pitch."
José Mourinho After beating AC Milan 2-0 with 9 men
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ajde ljudi vidim oziveo sam malo ovu temu! Nemojte vi zvezdasi uvek da me napenalite ako napisem nesto, ja zivim daleko od centra dogadjanja, doduse ziveo sam neko vreme u beogradu i zamisli tu bruku preko puta marakane :zelenko: upoznao neke ljude, kazu muvaju se po klubovima neki od njih su sad velike zverke i ne javljaju mi se vise... Ocu da vam kazem podigao sam buru oko Jovica zato sto je to ISTINA! Da sam izmislio ne bi se pisalo na pojedinim mestima o tome! Gde ima dima ima i vatre... NE KAZEM DA CE JOVIC 1000% preci u Partizan ali njegov otac je spreman na dogovor ako mu se obeca mesto u prvom timu! Neko je gore napisao Crvena Zvezda godinam unistava svoj podmladak dovodjenjem igraca koji su ispod renomea jednog Evropskog PRVAKA. Znate li kako je meni bilo tesko dok sam bio klinac da navijam za Partizan, nemate pojma u odeljenju nas je bilo 3-4 grobara sve ostalo Cigani. Svaki derbi sam se tresao pored radija, kad ne bih bio na stadionu. Ako kojim slucajem uzmemo bod skakao bih od radosti ejjjjjjj nece me zajebavati u skoli. A vi rodjeni posle 91 godine nemate prava da pricate o tituli prvaka evrope vi je niste doziveli a ja jesam! Radovao sam se ko malo dete ko da je igrao moj Partizan! Sve ste unistili vasim hvalisanjem, i gledanjem u 91 godinu! ZNATE STA JE NEKAD BIO DERBI?? Ma nemate pojma, jel znate za duele Klincarski - Prosinecki, Basta - Maletic, Lomic - Koroman, Djordjevic - Binic, Stojkovski - Milosevic, Bajic - Kovacevic ehhh i to je bio fudbal svuda je prstalo od startova,driblinga a sad sve se vise mrzimo a sve manje postujemo... Ne treba sve uvek videti kao provokaciju, mozda ima jos nesto drugo...
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Za razliku od Aleksandra kod mene je malo drugačija situacija, ali i on je jedan od primera pravih navijača. ;)

Sa muške strane porodice sve su zvezdaši (deda je tu pokušavao da me vaspitava ka zvezdi, ali džaba jer sam svo vreme bio bliži majčinoj strani odnosno majčinom ocu koji me je učio suprotno i hvala mu na tome). Sa ocem ne pričam, baba i deda su mi nažalost mrtvi kad je u pitanju tatina strana tako da..

Sa ocem ne pričam upravo zbog sukoba Partizana / zvezde. Rodjeni otac (mada tu ima i drugih problema od pre) ne sme ništa da mi kaže kada je u pitanju Partizan, a da ne pričam za ostale. Isto kao što sam prošle godine izvukao živu glavu kad sam išao da gledam košarku zvezda - Partizan te sam ušao među nekoliko hiljada zvezdinih navijača, bio odvojen od Grobara [ulazim ja u parter u pioniru kada god hoću, puste me.. al na tribine neće] i pevao sam Grobarske pesme pa za malo da izgubim glavu.

I ako mnogi se lože na fudbal. Meni je KKP najdraži u celom JSD. :)

Sledi vaterpolo pa fudbal.

I ja volim Partizan. Znam sve pesme. Idem na utakmice, češće košarku no fudbal, ali pratim klub kao što svi znate u većini sportova, ali otkad sam se rodio, pa valjda i uz dedu sa majčine strane koji me je tako učio, moja netrpljivost prema zvezdi je ogromna i može se reći da ja navijam za svakog osim zvezde tj. da mogu da navijam za svakog.

Jbg. ljudi nismo svi isti. Svi smo iz drugih porodica, a ja prvi ne priznajem taj lokal patriotizam jer bih navijao za Željo/Dinamo/Hajduk protiv zvezde svim srcem pa čak i Partizani/Fraljmutari, nedaj Bože i Prishtina igrali protiv zvezde.

Oni koji me imaju na mom pravom fb kao recimo Danijel Tomić mogu da vide kako ja proslavljam zvezdine poraze u Evropi i koliko ne podnosim taj klub!

Isto tako neki i znaju da kad pišem blogove da sam jako objektivan i više nego objektivan.

Pojedinci ne znaju šta znači navijati za Partizan. Nek se raspitaju o istoriji kluba, legendama.. mnogi propangiraju i šovinizam i sl. a takvih Grobara me je sramota. Partizan je klub koji se prati u svim bivšim republika, uvek i uvek će biti JSD PARTIZAN
:shy:

Crvena zvezda je najtrofejniji klub Jugoslavije / Srbije IKADA! Prvaci Evrope i Sveta nekada koji su proizveli igrače poput Džajića, Savićevića, Piksija, Đoke Bombe i ostalih igrača koju su bili jedni od najboljih u ex yu. Danas za zvezdu navijaju osobe koje nemaju elementarno znanje. Rođeni posle 91 [čast izuzecima] za mene nisu pravi navijači i kao što je Aca rekao vi ne znate ništa! Ljubav prema klubu se ne kupuje ni trofejima, a za klub se ne navija zbog Đurića, Lukića ili nekog trećeg kao što Sinke ovde piše i sl. Ima 15 godina a pametuje kao da je popio svu pamet ovog sveta a tek je krenuo da živi.

Setim se da su me tokom ovih par godina pojedine osobe pitali posle godine rođenja i za koga navijaš kao "VIDIM DA DOSTA ZNAŠ O FUDBALU, KAKO TO DA NAVIJAŠ ZA PARTIZAN, A NE ZA zvezdu?" TO SU OSOBE MOG GODIŠTA, DAKLE ROĐENI 92 GODINE ILI MLAĐI.. kao zvezda je bila prvak evrope i sveta i sl. :argh: Zar bih zato trebao da navijam za zvezdu? Zar bih zbog toga što sam pripadnik SRS trebao da navijam za zvezdu jer istorija FK Partizan je suprotna SRS? Ne dame i gospodo..

Ja i ako ne podnosim zvezdu, neke igrače jako respektujem tamo. Pečnik i Nine su igrači koji su prerasli ovu ligu i veliki broj drugova mi navija za zvezdu ali to me ne sprečava da budem večito protiv zvezde u svakoj prilici.

SMATRAM ZA KRAJ GLUPIM DA AKO VOLIŠ PARTIZAN NAVIJAŠ ZA zvezdu. I obrnuto. To je istorijski neprijatelj. Nema tu ljubavi.

Ono od čega se bojim a trebali bi i svi mi.. ako dođe neko neutralan, poput Vučića, ali neutralan.. otiće i možda i zadnji komunistički klubovi - PARTIZAN I zvezda. Zapitajte se o tome..

E da... druga je to priča al da ne pričam, Aci sam već rekao jednom prilikom u Inboxu na fb. Pa ne idem na Jug trenutno jer mi se smučilo da gledam narkomane, plaćene navijače i sl. svaku utakmicu ispred sebe. Devojke koje su sve samo ne navijačice [čast izuzecima] i tako dalje...

Možda i ja nisam pravi navijač. Za Partizan navijam iskreno, ali je taj problem što je to potkrepljeno mržnjom ka drugima, a toga sam i sam svestan i dobro mi je. Sve je stvar vaspitanja i kod mene se to posle 20 godina neće promeniti. To je sigurno.

Pozdrav za prave Partizanovce i zvezdaše. :cheers:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ovde sam dobio nekoliko prozivki, i evo, nasao sam vremena i razumevanja da odgovorim.
Muka mi je vise da me cimate, zato sto imam 15 godina.Ne vidim u cemu je problem da diskutujem sa vama o nekim stvarima ovde?Niko od vas ne moze da me ubedi u suprotno od onoga sto sam napisao gore, nas SD Partizan je u katastrofalnoj situaciji, a mi sedimo mirno i gledamo, kako propada...Jel moze neko od vas da me ubedi u to da Djuric, i svi ostali njemu slicni nisu lopovi, a sto je najgore, samo marionete nekih jos vecih lopova?Kako se sve vrti oko toga, kako ce ko koga da zajebe, i da uzme pare...Partizan je postao samo sredstvo za pranje novca, a fudbal, i ljudi koji ga igraju su postali nebitni.Zapravo bitni onome ko posluje njima, ko ih dize u zvezde u ovoj nasoj bednoj ligi, pa prodaje budalama na istok, za saku pirinca, sto je najgore...A sto je najgore, mi tonemo, sve dublje i dublje, pa koliko je bedno i nisko pao jedan veliki Partizan, kada nas konobari i poluprofesionalci, uce kako se igra fudbal, zamislite, pobedi nas jedan Samrok..Zvezda se muci, i strepi da li ce da ispadne od neke Vesmaneje sa Islanda...Uskoro ce za nas i timovi iz Andore i San Marina biti teski protivnici..A jel znate sta me boli? To sto znam da je sve u kurcu, a moze mnogo bolje ov ovoga..Ja bih verujte, isao na svaku utakmicu, da je vreme, kao kad je moj otac bio mojih godina, on je mogao da uziva u tome da gleda legende, poput Mancea, Galica,Bobeka,Vukotica...mogao je da gleda kako veliki Partizan, izlazi ravnopravno na megdan jednom Realu,Mancester Junajtedu ili ko zna kome.Pa onda ni ja ne bi razmisljao kako je koji lopov unistio FK Partizan, vec bi ga vodili posteni ljudi, a jedina razlika, izmedju tog vremena, i ovog danas, je sto su ti ljudi zaista voleli Partizan, a danasnji, samo vole sebe, i novac ! Boli to sto znam, da Partizan moze i danas da bude velik, mozda ne bas toliko, da se takmici sa Realom i Mancesterom, ali sigurno da moze mnogo vise, bar recimo da bude redovan u Ligi Sampiona, a ponekad i da doceka prolece u istoj, tj. mogao je ali je sve propalo zbog licnih interesa mnogih ljudi ovde.
Puno puta sam pisao, kakve smo timove mogli da imamo mi i Zvezda, da je pametnije, i bolje poslovano, tj. da su poslovali pravi ljudi..
A tek stanje na tribini necu da komentarisem.Pitaju me zasto ne ides na utakmice?Sa kim bre?Okrecu mi se creva od ljudi koji su na stadionu.Kakve su to face, a jos veci problem je sto su to uglavnom ljudi koje boli k***c za Partizan, vec su tu, takodje zbog licnog interesa, i da bi zaradili pare.Kakve mutne radnje se desavaju medju tim grupama, necu ni da komentarisem, ali je to stvarno bruka. Kako moze normalan covek da ode sa porodicom i malom decom na utakmicu, kao svugde u svetu sto je normalno,osim kod nas, a da ne strahuje, da ga ne napadne neki naduvani i pijani majmun, koji je tu samo da bi se drogirao?
Zao mi je sto je sve ovako, i sto je sve jadno i bedno u ovoj drzavi...
I inace, eto, da napomenem, da jako volim KK Partizan, nazalost i na njega je poceo da se siri politicki uticaj, i bojim se i za njegovu sudbinu, ali sam idalje srecan zbog ljudi poput Todorica i Danilovica, pa i Duleta, koji su tu zbog jede stvari, a to je ljubav prema Partizanu, i dok su oni tu, ja sam spokojan, jer ne mogu da budem ljut, na bilo sta sto urade, jer znam da rade najbolje sto umeju i bolje od toga cak, samo da bi mi navijaci bili zadovoljni..Ove sezone sam odgledao sigurno 90% utakmica KKP-a, i nastavicu to, a fudbalski klub, kao sto sam vec rekao, iz gore navedenih razloga ne pratim...
Eto, pozdravlja vas Sinke :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma da je Đurić jedini problem mi bi pevali.. problemi su daleko dublje prirode.

Videćemo šta će biti. Ne znam kome da budem naklonjeniji. Sava, Bodiroga i Bogićević su opcije koliko čitam. Prednost za sada dajem Bodirogi. Voleo bih njega. Bogićević i Sava [za prvog nisam siguran, ali čini mi se da su politički aktivni, ovaj drugi je bio i na nekim reklamama, okupljanjima žutih, to nam ne treba].

Jedino me brine ti izbori u sred sezone, marta.. :argh: :slap:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Napomenuo sam da su Djuric, kao i svi u upravi, samo marionete, mnogo krupnijih lopova...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Stanislavi previse ...

S kim igramo prvo kolo?
Jel ima nekih prijateljskih?
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U prvom kolu gostujemo na Abdulahu Gegiću u Np. Imamo nekoliko jakih kontrolnih. :D Posle ću postaviti ako niko u međuvremenu ne postavi..
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

- 24. januar 2014. - Wac Wolfsberg (Austrija)

- 27. januar 2014. – Gyeongnam (Koreja)

- 30.1.2014. – Litex (Bugarska)

- 8.2.2014. – Ružomberok (Slovačka)

- 9.2.2014. – Sarajevo (BIH)

- 11.2.2014. – Maribor (Slovenija)

- 14.2.2014. – Šahtjor Donjeck (Ukrajina)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da, da da :D Nadam se da će SK prenositi nešto. :D Bar sa sarajevom i Mariborom.. :D

p.s. Ko god da je v.d. predsednika neka uzme Komazeca xDDD free je :cheers:
Корисников грб
Djuka11111
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 10 Нов 2010, 12:41
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djuka11111 »

Stojke
Vulicevic- Trajkovic- Kueljo- Volkov
Drincic- Kacar
Gvan Jojic Jovanovic
Lazovic

Jeste nerealno, ali zamisljam sta bi bilo da imamo ovakav tim.. LS lagano :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ko je ovaj Kueljo?
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

SlobaGrobar пише:Ko je ovaj Kueljo?

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-pregovara-sa-stoperom-brage-nadj-bilo-bi-lepo-da-ga-dovedemo/68852
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uf kakav bi to tim bio :boxer:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jel to Danko potpisuje?
Ako je vec kriterijum za dovodjenje odigrati max 3 utakmice u poslednjih godinu ipo, dve, trebali su dovesti bogoca Kezmana, obzirom da niko nume da ga zabije. Bar cemo imati gotivan tim, ako nista drugo.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Andrija i Danko napred. Uf kako bi to bilo. Da ostane brat iz diktatorske zemlje. Ako dođe Koeljo kao i Kačar i Bog da nas vidi. :D
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”