FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako Delibašić? Ja pročita da je potpisao za neki klub iz Singapura, Malezije.. [neam pojima] pre neki dan...
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

Код: Изаберите све

http://www.sportal.rs/news.php?news=117302
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Alexandar_81 пише:Moja licna zelja jos kad je igrao za njih! Posto ne igra u HSV-u bio povredjen skoro 3 godine, ovo nam je izvrsna prilika da ga rehabilitujemo i vratimo na pravu stazu! Inace Delibasic izgleda opet blizu povratka! Polusezonu nemamo napadaca a drugu imamo 8 komada DIVOTA :rugalica:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4CQs486lU18[/youtube]

:claping:
Kojih 8, od svih njih zajedno, ne moze jedan dobar da se sastavi :slap:
I jel ste normalni vi da diskutujete o pojacanjima ovog sada vec nazovi fudbalskog kluba?
Koja je poenta ovoga o cemu vi pricate?Mozete sad da me ispljujete, kako se Partizan voli kakav god da je, itd...Ali bre dajte molim vas, pa ovde nista ne valja, od uprave do golmana, od Partizana je ostalo samo ime, nazalost !
Iskreno, nisam odgledao ni jednu utakmicu FK Partizana, u ovoj polusezoni, osim onih kvalifikacija za LS/LE, a i to sam se vise smejao Scepovicevim sutevima u korner zastavicu, ili 25 red tribina i odgledao sam derbi, posle kog mi je bilo muka 2 dana, jer je ono bilo sve samo fudbal nije...Sto je najgore ovi jadni i bedni igraci, koji su clanovi raznih menadzerskih agencija, ciji su menadzeri stvarno mocni, da ne kazem madjionicari, kako uspevaju da manipulisu tolike ljude, i prodaju im drvece po ceni fudbalera, a onda, kad uzmu svoje pare, i kad Evropa vidi da ti igraci nisu ni za 3. ligu njihove drzave, posalju ih nazad u Partizan, Zvezdu...Oj Srbijo medju sljivama...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Kakav crni Delibasic....Kacar je rizicno pojacanje jer nije dugo igrao, mada opet nista ne mora da znaci.

Bolje sad da se pojacavamo nego na leto pa imamo neuigran tim, ovako ce bar biti uigrani osim ako ih ne prodaju do leta.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Kacar ili Medojevic sto se mene tice mogu oba..Stvarno mi ne ide u glavu otkud nasa uprava radi ovakav prelazni rok.Mora da im doslo iz dupe u glavu ili im je frka.Da su bili pametni ovako bi poslovali i poslednjih 5 godina.Ako dovedu jednog od ova dmc svaka cast,koliko su me oni prijatno iznenadili toliku su me ovi u KK razocarali..
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Medojevica mozemo da sanjamo isto kao i Ignjovskog to su igraci koji igraju donekle u svojim klubovima. Kacar je svoju karijeru upropastio povredama i sad mora da je vrati na pravi kolosek, u nemackoj nece sigurno! HSV nema vremena za to... Vojvodina ili Partizan! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sinke пише:
Alexandar_81 пише:Moja licna zelja jos kad je igrao za njih! Posto ne igra u HSV-u bio povredjen skoro 3 godine, ovo nam je izvrsna prilika da ga rehabilitujemo i vratimo na pravu stazu! Inace Delibasic izgleda opet blizu povratka! Polusezonu nemamo napadaca a drugu imamo 8 komada DIVOTA :rugalica:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4CQs486lU18[/youtube]

:claping:
Kojih 8, od svih njih zajedno, ne moze jedan dobar da se sastavi :slap:
I jel ste normalni vi da diskutujete o pojacanjima ovog sada vec nazovi fudbalskog kluba?
Koja je poenta ovoga o cemu vi pricate?Mozete sad da me ispljujete, kako se Partizan voli kakav god da je, itd...Ali bre dajte molim vas, pa ovde nista ne valja, od uprave do golmana, od Partizana je ostalo samo ime, nazalost !
Iskreno, nisam odgledao ni jednu utakmicu FK Partizana, u ovoj polusezoni, osim onih kvalifikacija za LS/LE, a i to sam se vise smejao Scepovicevim sutevima u korner zastavicu, ili 25 red tribina i odgledao sam derbi, posle kog mi je bilo muka 2 dana, jer je ono bilo sve samo fudbal nije...Sto je najgore ovi jadni i bedni igraci, koji su clanovi raznih menadzerskih agencija, ciji su menadzeri stvarno mocni, da ne kazem madjionicari, kako uspevaju da manipulisu tolike ljude, i prodaju im drvece po ceni fudbalera, a onda, kad uzmu svoje pare, i kad Evropa vidi da ti igraci nisu ni za 3. ligu njihove drzave, posalju ih nazad u Partizan, Zvezdu...Oj Srbijo medju sljivama...
Ja mislim da si previše sati bez sna, a neko ko nije odgledao ni utakmicu Partizana u ovoj polusezoni ne može da nam kaže nešto..

Iskreno, ja sam svaku pratio, na pojedine tek otišao, možda dve ili tri.. ali.. više mi prija košarka no fudbal jer više volim.. ali ipak FK pratim kada god to mogu..

CELO JSD PRATIM ZAPRAVO, ako sam u mogućnosti.. KK, FK, VK, RK, OK [muški i ženski] te hokej :) Ostalo tek ako pročitam negde i tako.

Jbg. jače od mene.. VOLIM JSD PARTIZAN :shy: :shy: :shy: :shy: :smeker:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nađ i Nikolić rekli da ko god da dođe biće to neko da pojača konkurenciju u timu. Neće se tek tako dovoditi igrači. :cheers: :boxer:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kao i svi funkcioneri što izjavljuju kada dovode igrača. I debili to znaju da se igrač dovodi da pojača konkurenciju, a ne da stoji kao fikus. :slap:
Последње учитавање од zele дана 12 Јан 2014, 12:50, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zele, ako nisi shvatio kod nas je uglavnom drugačije [mislim na ceo fudbal u Srbiji].
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ђурићу одређен притвор после саслушања


Власник "Зекстре" и председник ФК "Партизан" Драган Ђурић саслушан је у Тужилаштву за организовани криминал поводом кривичне пријаве коју је против њега поднела полиција у вези са приватизацијом "Ветеринарског завода". Ђурићу одређен притвор до 48 сати.

Тужилац Миљко Радисављевић потврдио је РТС-у да је власник "Зекстре" и председник ФК "Партизан" Драган Ђурић саслушан у Тужилаштву за организовани криминал.

Ђурић се одазвао позиву тужилаштва и након саслшања одређен му је притвор до 48 сати.

Ђурић је позван у Тужилаштво за организовани криминал како би дао изјаву поводом кривичне пријаве коју је против њега поднела полиција у вези са приватизацијом "Ветеринарског завода", као једне од 24 спорне приватизације.

Кривична пријава против њега поднета је 27. децембра.
RTS
:yesko: :yesko: :yesko: :zelenko: :poz:

TAKO JE BRE!!! KONACNO!!! E SAD DAJTE DEJANA.... :ole: :fanman:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Djura Robija.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja ne pratim nista odaaaavno a vidim lajete mnogo. Hoce doci neki sa bar truncicom skila, da mos se gleda tekma? Ko je uopste dosao? Vratite Diaru i Moreiru, jebes ove sabane. Vratite Lotara i Tariba.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Olee ode Djura, nece on izaci posle tih 48 sati :poz:
Valjda sa prolecem, dodje i neko drugo prolece, ako me razumete :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mile Jovičić vodi klub [privremeno] :xD:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Izbori ce biti u martu posle parlamentarnih izbora, Djura i da ne ostane u pritvoru odlazi sa mesta predsednika Mile je VD do izbora. Inace 2 kandidata su za mesto predsednika! Ispred opozicije Savo Milosevic ispred pozicije Dejan Bodiroga!
Lane Jovanovic najeverovatnije novi igrac Partizana do 21.1.2014 godine potpisace 1,5 godina ugovor sa Sampionom Srbije i svom ocu ispuniti životnu želju! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jel stvarno mislite da ce Djura zavrsiti nesto drugacije od Terzica?

Edit: Moja greska, sad videh da retardi nisu uspeli nista da mu nakace za Partizan.
Последње учитавање од neme93 дана 14 Јан 2014, 00:58, учитано 2 пута укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Djura Robija i Terza CZ nisu u istoj ligi. Terzu terete za neke pare i fudbalsku mafiju, transferi utaja, šta znam već kako se to formuliše, a Djuru za privredni kriminal i privatizaciju.
Последње учитавање од zele дана 14 Јан 2014, 01:04, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kačar, Lane i Andrija za uriniranje po rivalima :D
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Zele nema veze za sta se ko tereti, ono sto je najbitnije u svemu je da ko god da je uhapsen zbog nekog kriminala (mislim na ove krupne zverke) pusten je na slobodu, znaci NIKO nije osudjen, niti ce biti, ovo su samo politicke igrarije, skupljanje politickih glasova! Koliko god ja mrzeo one kriminalce na tribinama, cinjenica je da onaj Dunjic robija vec skoro godinu dana zbog samaranja (ako ga je uopste i bilo) Cede Jovanovica, a Misko posle par meseci izadje na slobodu...Nece ova drzava jos dugo biti normalna, ali se nadam da ce bar Partizan preuzeti neki normalni ljudi, sto se mene tice mogu i Savo i Bodiroga...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”