FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Pala je i Vosa, Severina je kiksnula...idemo dalje...korak po korak do pete titule !! :ole:

PS Psi laju karavan prolazi
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

"Psi laju, karavan prolazi" :ave:
pravi izraz :smajli1:
Ceteris Paribus!
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

Evo i ja da se ukljucim malo u vase vesti iako samo delija, igrala moja slavija...

Šestica Partizana u Kovačici

Fudbaleri Partizana pobedili su u prijateljskoj utakmici u Kovačici domaću Slaviju sa 6:1, uz prvenac debitanta "Maestra" Nikona Jevtića.

Po dva gola za crno-bele postigli su Vladimir Jovančić i mladi napadač Dejan Georgijević, a jedan gol je postigao i Stefan Babović.

Pred nešto više od 1.500 gledalaca jedini gol za domaćina postigao je Mihalek.Partizan je igrao u sastavu: R. Ilić, Ranković, Anderson, Stanković, Volkov, Smiljanić, Babović, S. Ilić, Vukić, Jovančić, Eduardo.

U nastavku su šansu dobili: Petrović, Babić, Jevtić, Georgijević i Mulćan.

Inace partizan davao golove iz kaznenog prostora, igrali veoma ostro, stanojevic veoma nezadovoljan, krstajic nije mogao da veruje kako slabo igra eduardo a andersona pretrcavao jedan prijatelj kao od sale...
Inace kada sam video eduarda ovako izbliza protiv slavije koja je u 4 ligi mislim da on nije vredan tih para sto ste dali za njega...
A nas gol sa 30 metara, verujem da je rtv ok to snimila pa cu postaviti ovde da vidite sta je majstorija...
Pozdrav iz kovacice...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Doveli smo nekog klinca, neki Nikon.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

neme93 пише:Doveli smo nekog klinca, neki Nikon.
Kao klinac je vazio za velikog talenta, medjutim, sto stariji to vise lici na prosecnog igraca. A skoro su ga oterali iz Austrije zbog rasizma. Pored fudbala, bavi se i rep muzikom. Nisam siguran da je potpisao za Partizan ili samo trenira dok ne nadje klub.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Na probi je on, nebitno sta prica Krstajic, ne bi igrao danas da je dosao samo da trenira.

Tog Nikona sam gledao bar 3-4 puta kod pokojnog Minimaksa.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

UEFA ga je proglasila najvecim talentom na Balkanu cini mi se :)
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Знам да је неко поставио клип на форум о њему...

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/smesni-klipovi-vt362,100.htm#50127
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Niste culi za Nikona El Maestra, mali je extra talenat, znam ga od kad je imao 10 godina, mnogo dobar momak pre svega, postace dobar igrac u partizanu ako potpise ugovor, slabo su ga cenili u austriji..
mislim da on nije vredan tih para sto ste dali za njega...
---> pa ni jedan stranac u srbiji nije vredan para koje su date za njega osim meda.. tako da to nije nista novo, vas ni jedan nevalja..!
Ceteris Paribus!
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Jos jedan menadzerski isprdak i propali super talenat uvaljan kod nas da bi njegov cika manager omastio brke :yesko: vec xxxxxx puta vidjena prica....
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Miric i Aleksic u Partizanu???Ovo moze samo da znaci da Tomic ide,jer svi znamo kako posluje uprava...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Djolito пише:Niste culi za Nikona El Maestra, mali je extra talenat, znam ga od kad je imao 10 godina, mnogo dobar momak pre svega, postace dobar igrac u partizanu ako potpise ugovor, slabo su ga cenili u austriji..
Ma mali je obican cirkuzant .. Na kraju ce i da zavrsi u nekom cirkusu gde ce da ga ispaljuju iz topa i sl .. Toliki talenat a nigde ga nije pokazao, promenio 10 kluba do sada i nigde se nije snasao .. Uz to izgleda da ga vise zanima pevacka karijera nego fudbal .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

nisi upravu sefe, voleo bih kada bi se raspitao koliko je ukupno u tih 10 klubova odigrao tekmi, kad bi ga sada uzela vojvodina, za 3 godine bi ga u paketu sa Melegom prodala za 5M ko 'jen' dva.. a da ne pricam o tome da ga duze zadrze.. njemu samo trebaju utakmiceeeeeee..
Ceteris Paribus!
Корисников грб
Marko Nusknvp
First Team Coach
Поруке: 276
Придружен: 05 Јун 2011, 11:31
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од Marko Nusknvp »

АЈмо бре Гробари пао је и Спартак... ИДемо даље 5 титула... :cheers: :cheers: :cheers:
:fanman: :fanman: :fanman:
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

bio sam na tekmi, i koliko sam sa juga mogao da primjetim, ta 2 gola su nam bile i jedine 2 sanse :slap: a ovi su nama tresli precku par puta...
malo navijaca, ali navijanje opet koliko toliko ok, zadovoljavajuce... od pocetka 2. poluvremena kad je bila bakljada pa nekih 20 minuta je bilo stvarno odlicno... :fanman:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Naravno da je malo navijaca kad nece niko da trpi ove sa "sipke"...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja idem da bodrim svoj klub i pravo da ti kazem zabolje me ona stvar za te njihove prepirke...
И душа и тело, све је црно бело...
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Stanojević: Najslađe pobede u derbiju

Слика

Titulu smo dva puta obezbedili u direktnim duelima sa Zvezdom, a Liga šampiona je uvek nešto mnogo lepo - ističe trener crno-belih, koji je 70 puta sedeo na klupi šampiona

Upisao je Aleksandar Stanojević jubilarni 50. trijumf na 70. utakmici od kako je pre godinu i po seo na klupu Partizana. Od tog 18. aprila 2010. godine svašta je preživeo. Dane slave, jer se odmah okitio titulom, pa ubrzo i postao prvi srpski trener koji je uveo naš klub u Ligu šampiona, da bi do danas osvojio sva tri trofeja u Srbiji koje je mogao.

Bilo je, međutim, povremeno i glavobolje. Pričalo se dva puta o smeni, posle poraza od Vojvodine i eliminacije od Šamroka. Opstao je, ponovo ređa pobede sa crno-belima, koji jurišaju na petu uzastopnu krunu. Koje utakmice od dosadašnjih 70 posebno pamti mladi trener?

- Derbije, naravno. Posebna su bila dva koja su odlučivala o tituli. Dobili smo oba na našem stadionu, otvorili put ka kruni, pa je normalno što su mi ti dueli sa Crvenom zvezdom nešto što ću večno da pamtim – ističe Stanojević. - Prvi smo igrali ubrzo po mojem dolasku u Humsku, a onaj koji je rešio Prins Tejgo mi je najslađi, zbog svega što ga je pratilo ili što mu je prethodilo.

Noć u Briselu ostaje, naravno, takođe za sva vremena. Posle 2:2 u Beogradu niko nije video Partizan u eliti, ali Anderleht je srušen sa penala, a Stanojević ušao sa momcima u istoriju.

- Bilo je mnogo lepo, ne samo u Briselu. Nešto posebno je i svaka utakmica u Ligi šampiona - dodaje Stanojević.

Baš u eliti, normalno, crno-beli imaju i najlošiji bilans sa Stanojevićem. Ređali su poraze, bod je ostao san.

- Statistički je bilo loše, jer smo zabeležili svih šest poraza, ali osećaj je jedinstven, neponovljiv. Nismo osvojili ni bod, ali nismo ni razočarali. Po meni, bili smo slabi samo na meču sa Šahtjorom u Beogradu, dok smo na ostalim lepo prezentovali Partizan u Ligi šampiona – rado vrti film Stanojević.

Bilo je, dakle, poraza koji nisu boleli, ali jedan jeste i to mnogo. Poslednji evropski, onaj od Šamroka, kojim su srpskom šampionu zalupljena vrata Evrope.

- Šamrok je jedina velika kost u grlu od kako sam trener Partizana – još dugo će eliminacija od Iraca da peče Stanojevića.

Od dolaska u Humsku insistira Stanojević na efikasnoj igri Partizana.

- Ponosan sam bio prethodne sezone u trenutku kada smo bili drugi na listi najefikasnijih timova - kaže Stanojević. - Volim kada Partizan uz dobru igru postiže i mnogo golova. Tome uvek težimo.

Vole crno-beli da se hvala efikasnošću, ali ove imaju i odbranu koja gotovo da ne prima golove u Srbiji. Već 734 minuta nisu primili gol kod kuće u prvenstvenim mečevima, imaju niz od sedam poebda od kojih su šest ostvarili sa mirnom mrežom iza Vladimira Stojkovića.

- Nisam znao za tih 734 minuta, lep podatak – iznenadio se Stanojević. - Dobija na značaju kada se zna da je Partizan na svakoj utakmici, posebno pred svojim navijačima, maksimalno ofanzivan.

Novi ispit, utakmica broj 71 je u subotu u Ivanjici. Crno-bele čeka Javor, koji je prošlog proleća tamo bio nesavladiv (1:1). Pored kluba iz Ivanjice, do remija sa Partizanom od kako ga vodi Stanojević stigli su u prvenstvu još Spartak (jedini u Humskoj), Rad i Metalac, dok su pobede slavili dva puta Vojvodina i Sloboda.

Ima Stanojević još jedan poraz na domaćoj sceni, ali ga "ne priznaje". Onaj od Crvene zvezde u revanšu polufinala Kupa Srbije prethodne sezone.

- Ulog je bio finale, igrale su se dve utakmice, a mi smo prošli dalje zahvaljujući trijumfu na našem stadionu od 2:0. Statistički je to poraz u tih 90 minuta, ali Partizan je proslavio plasman i kasnije trofej, pobedom nad Vojvodinom - objašnjava za "Sport" Stanojević.

Baš taj gol Crvene zvezde na "Marakani" je i jedini primljen u kupu, pošto je finale sa Vojvodinom, koja je napustila teren kod 2:1 za crno-bele, registrovano službenim rezultatom 3:0.

UVEK SE TRAŽE SAMO POBEDE

Uvek se u Partizanu zahtevaju i priznaju samo pobede. I trener Aleksandar Stanojević naučiijeda se nosii borisa pritiskom, koji je ogroman, posebno na utakmicama u Humskoj. Tu je šampion samo jednom kiksnuo u poslednjih 13 meseci. Vojvodina je odnela tri boda, ostali su redom padali u Humskoj na prvenstvenim i kup mečevima.

- Normalno je da si u Partizanu pod pritiskom. Uvek moraš da napraviš korak više, jer prosek nikog ne zanima - ističe Stenojević. - Nije, naravno, lako kada moraš iz kolo u kolo da pobeđuješ, ali snalazimo se dobro. Nekad teže, nekad lakše, ali najvažnije je da stižemo do cilja.

SVE UTAKMICE STANOJEVIĆA

Liga šampiona 6 0 0 6 2:13
Kvalifikacije za LŠ 10 6 3 1 19:9
Kvalifikacije za LE 2 0 1 1 2:3
Kup Srbije 7 6 0 1 21:1
Prvenstvo Srbije 45 38 4 3 110:26
Ukupno 70 50 8 12 154:52

Napomena: Takmičenje, br. utakmica, pobede, neresene, porazi, gol razlika


SPEC.

-Crno-beli sa Aleksandrom Stanojevićem postižu prosečno 2.2 gola po meču u svim takmičenjima.

-Smederevo je jedina srpska ekipa koja je tri puta pogodila mrežu Partizana od kako je Aleksandra Stanojević u Humskoj, ali je i izgubilo u vatrometu golova (5:3).

MREŽA MIRNA 734 MINUTA

Partizan ligaške mečeve u Humskoj dobija sa nulom. Posle poraza od Vojvodine (0:1) u prethodnom prvenstvu, crno-beli su pred svojim navijačima naređali osam trijumfa: Crvena zvezda 1:0, BSK 4:0, Čukarički 4:0, Novi Pazar 5:0, OFK Beograd 3:0, Hajduk 2:0, Rad 1:0, Spartak 2:0. Ukupno je mreža šampiona sačuvana 734 minuta u prvenstvenim utakmicama u Humskoj, a serija traje od 76. minuta duela sa Vojvodinom, kada je pogodio Abubakar Oumaru.

NAJ POBEDE I PORAZI

Najubedljivije pobede Partizana sa Aleksandrom Stanojevićem su: ligaška protiv Mladog radnika u Beogradu i Mladosti u Apatinu u Kupu Srbije. Oba puta bilo je po 6:0. Zabeležili su crno-beli i četiri petice: Smederevo 5:3, Metalac 5:0, Sevojno 5:2 i Novi Pazar 5:0, dok je najubedljiviji evropski trijumf onaj nedavni nad Škendijom od 4:0. Najteži porazi bili su, naravno, oni u Ligi šampiona. Šahtjor je slavio u Humskoj 3:0, Arsenal u oba meča sa po 3:1, dok je u četiri poraza u Srbiji samo Vojvodina jednom uspela da savlada crno-bele sa dva razlike (2:0).


Izvor: Novosti
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Đurić: Ne prodajemo naše dragulje!

Слика


Predsednik Partizana tvrdi da mladi igrači nisu na prodaju. Vermezović za selektora, predlaže Đurić. Crno-beli finansijski stabilni.

Fudbalski klub Partizan je tresla kriza posle šokantne eliminacije iz Lige Evrope od nepoznatog Šamroka iz Irske. Svašta se događalo u Humskoj tih dana, Aleksandar Stanojević je bio smenjen, pa vraćen na mesto trenera...

Mesec i po dana kasnije stanje u klubu sa Topčiderskog brda se potpuno smirilo, pre svega zato što je tim uspeo da napravi seriju pobeda. Mir u kući.

Predsednik Partizana Dragan Đurić sada, međutim, kaže da je sve to bilo predimenzionirano i da su mnoge priče koje su se tada pojavile bile neistinite.

"Neuspeh nas je potresao, ali mnogo manje nego što je to u javnosti prikazano. Analizirali smo stanje, ja sam, kao najodgovorniji, preuzeo teret svega na sebe. Nisam bio za to da se seku glave. Poverenje u svoje ljude i u struku koju smo izabrali pokazalo se kao ispravno rešenje, jer da je drugačije, ne bismo sada bili prvi. Zato sve priče oko raznih struja, svađa, netrpeljivosti nisu istinite", tvrdi Đurić u intervjuu "Večernjim novostima".

Partizan je planirao da uđe bar u Ligu Evrope ove sezone. Nije uspeo, izgubio je i na finansijskom planu.

"Zadovoljan sam jer ćemo sezonu izgurati bez kredita. Javnost misli da novac od prodaje igrača odmah legne u klupsku kasu, a ne zna da stiže u ratama, naredne tri godine, da 40 odsto novca od Savića ide BSK Borči... Lako je pričati, a treba naći svakog meseca 900.000 evra za funkcionisanje", kaže prvi čovek crno-belih.

On je otvoreno priznao da Partizan nije spreman za Ligu šampiona, ali da radi planski i da će se ona ponovo dogoditi.

"Neću slagati ako kažem da nijedan srpski klub nije pripremljen za igranje u Ligi šampiona. Od organizacionog dela do igračkog potencijala. Šamrok nas je usporio, finansijski gubitak nije mali, ali nam nije ugrozio funkcionisanje. Planski smo odradili smenu generacija, ostaje da ovu sezonu izguramo do kraja, osvojimo titulu, pojačamo se i napadnemo opet Ligu šampiona. I ove sezone smo je imali...", rekao je Đurić.

Слика

U priču o smeni generacija navijači Partizana baš i ne veruju. Tačnije, opezni su. Jer, poslednjih godina klub iz Humske je prodavao mnoge mlade talentovane igrače, poput Stevana Jovetića, Stefana Savića, Matiju Nastasića...Priča se sada i da će uskoro u inostranstvo dragulj Lazar Marković.

Đurić, tvrdi, da neće!

"Ko god je plasirao takvu priču (da je Fiorentina kaparisala Markovića) je zlonameran. Niko nije za prodaju Markovića. On je biser iz naše škole koji treba da se razvija u Humskoj i da igra minimum dve-tri godine. To isto važi za Aksentijevića i najmlađeg, Ninkovića", rekao je Đurić.

Iako je ranije najavljivao odlazak sa mesta predsednika, sada kaže da će ostati jer mnogo posla još treba obaviti.

"Znam šta sam rekao, ali bilo bi ružno ostaviti klub kad je najteže. Nismo završili reorganizaciju kluba, pitanje stadiona je neregulisano, postoji još dosta sitnica koje treba da se postave na svoje mesto. Kad sve to bude kako treba, a Partizan bude funkcionisao kao moderan klub, neće biti bitno ko je predsednik. Tada mogu da odem", rekao je Đurić.

O aktuelnom trenutku srpskog reprezentativnog fudbala, Đurić je mišljenja da su za neuspeh u kvalifikacijama za EP krivi igrači i selektor Vladimir Petrović-Pižon, koga inače mnogo ceni kao čoveka. Ističe da Pižon nije zvao prave igrače, talente iz domaće lige.

A ako se od Đurića i Partizana bude tražilo da se izjasne za koga će dići ruku prilikom izbora novog selektora to je Vladimir Vermezović.

"Vidim da neki pominju inostrane trenere. Ja nemam ništa protiv ako će doći Kapelo ili Murinjo, u protivnom sam za naše stručnjake. Ja glasam za Vladimira Vermezovića. On se uklapa u potreban profil: dovoljno je iskusan, a opet mlad, ambiciozan je, moderan i prati trendove. Imaćemo ovih dana Upravni odbor, a jedna od glavnih tema biće i stanje u srpskom fudbalu, naš odnos sa FSS. Uz analizu našeg klupskog neuspeha, napravićemo presek i stanja u FSS, pripremićemo neke predloge koje ćemo preko naših članova u Skupštini i raznim telima pokušati da sprovedemo u delo", rekao je predsednik Partizana.

Izvor: Mondo
Корисников грб
Kepkebj
First Team Coach
Поруке: 209
Придружен: 05 Мај 2011, 22:24
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Kepkebj »

ne znam kako je nikon toliko "propao" a bio je dobar kao klinac , markovic je za njega ubica!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”