FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

Eduardo: Između Partizana i Zvezde izabrao sam najbolje!

Eduardo Fereira Abdo Pašeko (24) i zvanično je postao igrač Partizana. Brazilski napadač, koji je bio više nego uspešan u dresu Sao Kaetana (36 mečeva, 17 golova), potpisao je četvorogodišnji ugovor sa crno-belima i odmah otputovao na pripreme u Sloveniju kako bi se priključio novim saigračima.

- Imao sam ponude i Zvezde i Partizana, a izabrao sam najbolje - poručio je na predstavljanju Eduardo i priznao da ga je želeo i "večiti rival": - Moj menadžer je bio ovde, imali smo ponudu sa njihove strane, ali danas je sve gotovo. Igrač sam Partizana u gledaću da pružim maksimum. Zahvalan sam načinom na koji su me prihvatili iz rukovodstva kluba. Sada sam siguran da sam ispravno odlučio što sam izabrao Partizan. Radi se o dobrom klubu, koji ima izvanredne navijače, a jedina moja briga biće da postižem golove.

Eduardo je u kratkim crtama prepričao kako je došlo do toga da se nađe u Srbiji.

- Pre dve nedelje smo saznali za ponudu. Informisali smo se preko interneta o klubu i igračima, videli da je šampion zemlje, da je učestvovao u Ligu šampiona i da je sportski direktor Krstajić bivši poznati fudbaler.

Pašeko, deo prezimena Eduarda, izgovara se na svakom ćošku. Jedan je otišao u Zvezdu (Vinicijus), a drugi u Partizan.

- Poznajem Vinicijusa, ali vše preferiram da me zovu Eduardo, a ne Pašeko.

Eduardo je svestan da će ga svi gledati kroz prizmu zemljaka Klea, pogotovo što je uzeo njegov broj - "devetku".

- Nadam se da ću biti dobar kao on, čak i da ću ga nadmašiti.

Po potrebi može da igra i krilo, ali njegova pozicija je napadač.

- Volim da budem blizu gola i da postižem golove. U Brazilu je uobičajeno da se igra sa dvojicom napadača, ali svaka država ima svoju kulturu i način igre. Kako bude odlučio trener.

Prethodno iskustvo igranja u Evropi imao je u Turskoj, gde je branio boje Gacijentepa.

- Bilo je prijatno igrati u Turskoj. Tada sam bio mlad igrač, sada sam zreliji i spremniji - zaključio je Eduardo.
Слика
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Слика

Bilans prelaznog roka ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

lvzifer пише:Ko bre odlican, jesi ti gledao sinoc utakmicu uopste jer ja jesam preko p2p-a .. Ovaj crnja je duduk klasican, ne zbog penala koji je napravio (koji usput nije ni bio,faul bio van 16) nego vidi se da je decko sis'o sa nekog drveta osnovne stvari ne zna .. A i gde ima stoper 180cm, to jedino Cordoba u Interu neko vreme igrao, dok nisu provalili da nije za to .. Jeste mlad ali fali mu bar 10cm za DCa i sigurno nece da poraste toliko cak i da mu dajemo Galofax 20 za rast .. Ovaj Velingson imao par solidnih prodora i centarsuta , nego najveca tragedija naseg fudbala sto bolju tehniku ima neki ulicar iz Brazila nego nasi prvoligaski igraci .. Videcemo ga protiv Metalista i Rozenborga .. Od ovih novajlija najbolji utisak po meni je ostavio Volkov, mislim da ce biti pravo pojacanje i nismo imali odavno slicnog igraca .. Odlicno se ubacuje, ima ga svuda takodje poseduje dobar centarsut .. Sale Markovic sinoc bio takodje solidan ma da moze on sigurno bolje, Babic preteruje sa soliranjem ma da to je stvar adaptacije navikao je u BSKu da radi sta hoce .. Najvece razocaranje po meni je ovaj Jovancic covek je previse slab u duel igri , izgubio je sinoc gomilu duela olako, zbog nekih smo mogli da primimo i gol na kontru .. Mislim da je i neku manju povredu pokupio .. Scepovic mi isto ide na zivce , decko je umisljena zvezda a veze o fudbalu nema .. imao je juce 2 odlicne sanse i obe prokockao, na kraj mu poklonise ljudi gol ni krivom ni duznom .. Mali Aksentijevic je odlicno odigrao po desnoj strani, zasto li smo uopste doveli onog mrtvaka Rankovica ..
Ni meni nije jasno zasto je doveden Jovancic...U onom Radu ima brdo talentovanih igraca a mi smo uzeli njega.I primetices sigurno ono sto sam i ja primetio:znali smo jos prosle sezone na kojim smo pozicijama slabi i opet nismo doveli kvalitetne igrace da popune te rupe.Fali nam pola odbrane i jos jedno krilo,valjda ovaj Krstajic zna sta radi,mada ja mislim da se on tu nista ne pita :cofeeman:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

E to si lepo reko.. To mi najvise smeta,znamo gde smo najtanji i opet dovodimo neke skroz druge tipove igraca .. Da na poverujes .. Odbrana ubedljivo najtanja .. Jos na Sportskim kazu Savic otiso u Man. City za 7 j ... milion (od toga nama 4) i opet nikako da iskesiramo nekog proverenog igraca .. :nasty:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

Mančester siti kupio Savića, ali...

Crnogorac koji je zaludeo Evropu - Stefan Savić - karijeru nastavlja u Mančester sitiju. Kako saznaje SOS kanal, Dragan Đurić, predsednik Partizana, dogovorio je prelazak štopera na "Isltends" nakon direktnih pregovora sa Robertom Manćinijem.

Navodna cena koju će Siti platiti Partizanu je sedam miliona evra, od čega 40 odsto pripada BSK Borči. Ipak, dobra vest za crno-bele je što će Mojkovčanin ostati u Humskoj narednih šest meseci, kako bi sakupio potreban broj nastupa u reprezentaciji Crne Gore, koji mu je potreban da bi dobio radnu dozvolu.

Za Savića su tokom ovog prelaznog roka bili zainteresovani Roma, Porto i Sporting iz Lisabona.
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Kol'ko lep ovaj prvi gol :shy:
Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

Partizan zadržava jednog, pušta dvojicu igrača na probi

Sa fudbalerima Partizana na pripremama u Sloveniji nalaze se i trojica igrača na probi, ali će samo jedan ostati u klubu po povratku sa prve faze priprema. Vladimir Otašević, Velingson de Souza i mladi Abraham Frimpong, na treninzima i utakmicama, pokušali su da se nametnu treneru Aleksandru Stanojeviću, a kako trenutno stvari stoje, u tome je uspeo samo štoper iz Gane i on je najbliži ostanku. Frimpong bi, prema zamislima Mladena Krstajića, sportskog direktora, i Stanojevića, narednih šest meseci igrao za Teleoptik i tamo bi uz nadzor Vuka Rašovića bio pripreman za prvi tim, jer ima samo 17 godina.

Frimpong je ostavio odličan utisak u duelima sa Olimpijom i sa drugoligašem Simerom. Član mladog tima italijanske Vićence tehnički je potkovan, ima odličan osećaj za prostor i postavljanje, i kao takav sigurno je veliki adut crno-belih za neko buduće vreme.

Dvojac Otašević - De Souza nisu ubedili stručni kadar Partizana da im je mesto u šampionskoj postavi. Brazilac je, istina, protiv Olimpije sa par driblinga i prodora nagovestio visoke domete, međutim, to je bilo sve sa repertoara ovog igrača u Sloveniji. Ni njemu, ni Otaševiću neće biti ponuđeni ugovori.
Слика
Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

"Bikovi" hoće Kamaru

Medo Kamara, vezista Partizana, pristigao je prošlog leta iz HJK Helsinkija među crno-bele, a već bi neki klubovi želeli da ga otkupe od srpskog šampiona. Prvi u redu za usluge Kamare stoji Torino.

Kako prenose italijanski mediji, "bikovi" koji su prošle sezone zauzeli osmo mesto u Seriji B, spremni su da pošalju zvaničnu ponudu u Humsku.

Ipak, teško je očekivati da će se u Partizanu odreći internacionalca iz Sijera Leonea, jer su ovoga leta ostali već bez dvojice fudbalera na njegovoj poziciji. Milanu Smiljaniću je istekla pozajmica i vratio se u Espanjol, dok je Ljubomir Fejsa prodat Olimpijakosu.
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

najbolje jos i njega da prodaju... :argh:

ps. idem sad da uzmem sezonsku kartu za jug :fanman: :winner:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jel potvrdio neko ovo za Racu?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

potvrdjeno je na vasem zvanicnom sajtu.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ode mi omiljeni igrac :waller:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Otiso si raco, ostala je tuga... :(
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Nek mu je sa srećom :ole:
i da se vrati nekad i on :nasty:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ovo mu nikad necu zaboraviti, prvi derbi na kojem sam bio na jugu :fanman: trans koji cu citav zivot pamtiti kao jedan od najsrecnijih trenutaka :fanman:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9CWpJenPIyI[/youtube]
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Ne mogu da verujem da je otisao. Partizanovo dete je bio :( :shy:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4XgkgHwxT2U[/youtube]

ne treba se zalijetati ali ovo je bilo zaista odlicno, Eduardo 2 gola i asistenciju za jedno poluvrijeme :) Ninkovic pokidao mali, i on 2 komada... igra brza, tecna, ma super stvarno :) svidja mi se mnogo sto je pruzena sansa ninkovicu i lazaru markovicu, bice sigurno nesto od njih :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

E pa moji dragi grobari ovako ce najverovatnije izgledati nas tim u sezoni 2011/2012

Stojkovic

Rankovic Savic Ivanov Volkov

Kamara


Babovic Vukic Ilic


Eduardo Scepovic
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”