FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Kako me sramota ovog Fudbalskog Kluba! Ovo su invalidi na kub! Idite bre budite konobari bilo sta, nemojte vise da igrate fudbal! MOLIM VAS! :censored:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Игор пише:Крај 2:1.
Шта омаши Зубија у последњем минуту надокнаде са 4 метра.
Nekih 10min pre imao jos bolju ako uopste postoji bolja prilika i to promasio .. Koja 0 od igraca ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Видео сам. Гледао сам целу. Баш се испромашивао али је једини који је и долазио до шанси, остали статични и без икакве жеље.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Za malo da polomim ruku posle promašaja Zabije. Imam španski zid i onda koliko sam se nervirao... :D
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Svaka cast igracima Srema na pobedi.Jedna od retkih ekipa koja pokusa da igra fudbal protiv vecitih.Cika Crni ja trener???Dobar ti je ovaj prinudni stoper,drugom golu kumovao+pogresio jos dvaput gde su mogli da nam daju jos 2 gola.Ne mogu da verujem kolika je covek kiksara...Babovic ili Lovre???Neko gore pomenu Stanojevica,pa covek je za ove nase trenere Ser Alex licno.Covek drzao taktiku u malom prstu,evo i u Kini od ekipe koja je sigurno drzala zadnje mesto pogurao do 9 mesta...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

..posle svega šta sad ostalo je moj Stanoje... Aleksandar Stanojevic - Ser Alex Stanojevic Covek je licno Ser Alex Ferguson za sve nase trenercice!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa sto ispade od Samroka onda ? Smestili mu ?
Последње учитавање од Lucifer дана 18 Авг 2012, 23:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

A zasto udje u LS sa pojacanjima od 20k?Ako po tome gledas kvalitet trenera,onda koliko ti je kvalitetetan Ser Alex kad ne prodje grupu u LS???Jbg Stanojevic je mozda kriv,ali kad igraci u 6 utakmica naprave 4 penala,i kada Jovancic promasio priliku 1on1 ili kada Ilic primi gol sa 30m,mislim da on tu nije nista mogao uraditi...Ali to je gotova prica,em sto ima tamo platu od 1m,em sto ova bagra jos uvek sedi u upravi,samo mi je zao Tumbe koji mu je ovo djavo sve trebalo.Bolje da se mi zapitamo kako cemo u cetvrtak i da li cemo uopste biti drugi u ligi?
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Iskreno za Evropu me bas zabole vise samo mi je bitno da opet osvojimo titulu ako uopste uspemo....mozda mislite da sam paranoican i pristrasan ali ovo ako nije bilo namesteno onda smo stvarno zreli za cirkus...onaj Miljkovic je sigurno neka krtica...nemoguce je da covek pravi stalno onakve greske, a da to ne radi namerno....znaci prosto je nemoguce....nasi treneri su svi pickice osim STANOJA....jedini je imao muda da se pobuni i digne glas...nama treba trener koji ce da uvede stravicnu discplinu i da ih tretira kao volove pa ako se nekom od igraca to ne svidja odma teraj govno napolje !!! Nego....stvar je u tome sto ova uprava nece da dovede nekog takvog jer radi protiv Partizana...tako da dok ne odu bice jos dana kao sto je ovaj.....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Miljkovic na stoperu. :xD: :xD: :xD: Koja takticka zamisao. Genijalac. Prosto neverovatno da za dve seznone neiste mogli da dovedete postenog stopera. Pa to vam je bolno mesto jos od odlaska Savica. A taj Miljkovic je teska zentara, jos kad je prvi put kisnuo, bio je klinac od tada mu je frka. Ja sam mislio da ce prevazici to, ali izgleda nikad on njega igrac.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

fanst[E] пише:A zasto udje u LS sa pojacanjima od 20k?Ako po tome gledas kvalitet trenera,onda koliko ti je kvalitetetan Ser Alex kad ne prodje grupu u LS???Jbg Stanojevic je mozda kriv,ali kad igraci u 6 utakmica naprave 4 penala,i kada Jovancic promasio priliku 1on1 ili kada Ilic primi gol sa 30m,mislim da on tu nije nista mogao uraditi...Ali to je gotova prica,em sto ima tamo platu od 1m,em sto ova bagra jos uvek sedi u upravi,samo mi je zao Tumbe koji mu je ovo djavo sve trebalo.Bolje da se mi zapitamo kako cemo u cetvrtak i da li cemo uopste biti drugi u ligi?
Pa i corava koka nabode neko zrno .. Nista drugo to nije bilo, mucili se sa Pyunikom. Anderleht su prosli bez pobede. U LS bez boda ..
Последње учитавање од Lucifer дана 19 Авг 2012, 03:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

lvzifer, nisi u pravu! Stanoje nije izgubio nijednu utakmicu koju nije morao! Shamrok je posledica miniranja njegovog rada od uprave i politickog vrha! I nemoj brate da si nerealan! Covek 2 godine dominira nasim fudbalom! Sta si ocekivao da pobedi Arsenal, Bragu i Shakhtar ??? Moze ali na FM-u! I prestani da siris nebuloze! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Reallno, Stanoje je najbolji maldi srpski trener i najbolji trener koji je radio u jsl u poslednjih nekoliko godina. Bolji je od Robija, sigurno. Brate ja jesam zvezdas, ali ovo je realno stanje stvari,ovaj Robi dve godine sa ekipom i nista, forsira jednu igru koja ocigledno ovim fudbalerima zvezde ne lezi, a on zapeo za to ko mutav. To sto je ispao od shamroka, pa ne moze on da brani umesto Ilica ili je trebalo da se skine i udje u igru. Pa kod tog Stanojevica je i Babopirlo valjao, a pogledajte ga sad, raspad. Iskreno, mislim da je Stanoje bolji i od Mihe, ali to jos treba da se vidi. Od ovih ostalih jedino Djukic moze da mu primirise, ostali niko. Neko ce reci a Jankovic, Jokanovic, Milinkovic, nista oni nisu posebno Stanoje je za njih Murinjo. Ovaj Nikollic iz Rada obecava, mislim da ce biti dobar trener, ali videcemo. :poz:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ma da, uz svo to miniranje Stanojevic nije imao bar 2x jaci igracki kadar od Samroka?!
LIkovi su polu-profesionalc
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Bas tako. Al minirali ga konobari :slap: Koji ove godine ispali od Ekranasa kome Anderleht dao 11! Braga je smejurija ekipa da im ne uzmemo ni bod, Shahtjor takodje slab gost . Mene covek nije impresionirao uopste nista vise od Jokana, Gorana Stevanovica i ostalih .. Nit nas je cim zaduzio da ga slavimo toliko. Cigani sami sebe pobedjuju par godina unazad..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Znace te godine u LE svi su bili boranija sem Porta???Sahtjor kakav god da je gost 20x je bolji od nas,da su tako losi ne bi izbacili Romu i ne bih se nadigravali sa Barselonom.To sto igras fm i racunas da si u ovakvoj grupi min3 nije realnost.Verovatno bi tamo racunao dobijes Bragu kuci,izvuces x tamo,i tuces Ukajince i to je to...Nesto se ja bas i nesecam da smo se mucili sa Pjunikom,jedina greska protiv Anderlehta sto se posle 2-0 tamo zabunkerisao,ali valjda ima tu i srpskom mentaliteta..
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Stanoje je izvlacio max iz onoga sto je imao... ajde recite kad bi uzeli onu titulu koju je Stevanovic vec bio izgubio da nije Alex dosao 7 kola prije kraja i uzeo 21 bod? Braga raspad od ekipe? pa kako dodjose do finala LE te godine?? a Sahtjor naletio posle grupe na Barcu i dobro joj se suprotstavio... vama nekima ne bi valjalo ni da nam je Mourinho licno trener...
И душа и тело, све је црно бело...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ma sta sad...od kukanja i dizanja ruku od svega nema neke vajde...i pored toga sto nismo ni za Palilulac mene nikad ne moze da napusti nada da cemo se izdici iznad ove katastrofalne situacije....znam da su sanse nikakve ali se nadam prolasku u Ligu evrope, novoj titulu, kupu....nisu zasluzili nasi manekeni i pecipevci da uspeju u fudbalu ali ne treba zbog njih IME PARTIZAN da nestane !!! .....tinja nada i sada kao nekada :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RdtuUjbChVQ[/youtube]
:ole:
Последње учитавање од srbinho дана 19 Авг 2012, 14:55, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

I ja sam Zvezdas, ali bih volio da vidim Stanka na klupi Zvezde. Za mene ide Stanoje, pa 24do 27 praznih mjesta i onda tek Murinjo i Fergi. Vrati Vam se Stanoje, pardon...vrati nam se Stanoje!! Elem, dobro je odigrao Partizan, ali nije imao srece. A sto se igre tice, bas super, nesto kao Chelse. Od srca zelim puno srece Partizanu, svima nama dragom klubu.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ostavio vam je Stanoje izgleda duboke oziljke u pozadini :xD:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”