FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Imamo 4 napadaca+Lazar kao napadac+mladi Mitrovic za nekoga nece tu biti mesta,tako da mi je njegov odlazak realan ali za dosta,dosta manje obestecenje...Sto se tice portala mondo,b92,vecernje i donekle blic...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kapiram da ce se ta cifra spustiti do 4miliona, ali ako je istina treba da ga prodaju(u sta ja ne verujem xD), jer su to Rusi, preplatice ga u svakom slucaju
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Nema sad Becara da nam da informaciju iz prve ruke :yesko:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Posreduje u transferu, otputovao u Mahackalu na pregovore.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

na koju foru scepovic za 9 miliona u anziju?tolko ne vrede zajedno markovic i lazovic..lik je bio povredjen 6 meseci i dao jedan gol zvezdi i odma u anzi za 9 miliona..ne zelim nikog da vredjam al ne vredi ni 2 miliona..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ej,to je Anzi,imaju pare,nije im prolem da bace,mada ni ja ne verujem :cheers:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Partizan – Videoton FC (HUN): petak, 6.7.2012, od 18.30h („Sport klub +“)

Partizan – SK Sturm Graz (AUT): subota, 7.7.2012, od 17.30h („Sport klub Prime“)

Partizan – Lokomotiv Moskva (RUS): utorak, 10.7.2012, od 18.30h („Sport klub +“)

Ako se nesto ne promeni u medjuvremenu....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sasa Markovic long shots 18 minimum!!!! Kakav gol je zatego covek i Pirlo bi mu zavideo! :yesko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kad sam ja jos pricao da on treba da igra :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

A i ona stativa iz drop kika je bila bombona, steta sto neudje .. Sve u svemu i nije toliko lose, sobzirom da smo igrali u dosta podmladjenom sastavu. Jedino mi krivo sto im na kraju nismo dali i taj treci, jer su indijanci biju ovu decu u prijateljskim utakmicama. Bitno je da se niko nije povredio
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Sasa Markovic ima sutinu sa distance...covek svaki put kad sutne sa distance lopta ulazi u gol ili zuji tik blizu gola....inace ovi rezultati me raduju, a pogotovo zato sto ih ostvarujemo na tezi nacin tj. stizemo i 2 gola zaostatka...protiv Lokomotive ce valjda izaci najjaci sastav od pocetka pa cemo videti stvarno gde smo....mada iz iskustva cenim da cemo ovu ekipu upoznati tek u 3 kolu kf. za LS tj. posto prodjemo maltezane....do tada je sve samo nagadjanje da li imamo zeljeni kvalitet ili ne....
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ja ne zelim najjaci sastav protiv Lokomotive, ja zelim taj sastav u zavnicnim mecevima, da gaze i ostave srce na terenu, a pripremne tekme mogu i da pucaju, samo nek u zvanicnim kidaju, zelim da se opet viori zastava sa fudbalskom loptom sacinjenom od zvezda na centru JNA! :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Seres tikale,seres k'o Aca Stojanovic,Zabija dade golcinu,Sasa Ilic srce ekipe,u proslom fmu sam ga terao u pm,a u ovom ima da ga drzim dok ne crkne,evo svega znacajnijeg sa danasnje utakmice
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oVhbObcN ... e=youtu.be[/youtube]
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Odlicno je sto imamo dobre rezultate na pripremama jer ce to sigurno da podigne samopouzdanje ekipi i nece da se plase da preuzmu odgovornost u zvanicnim mecevima kako je neretko bio slucaj sa dosta nasih igraca kad se nadju u sastavu u nekoj utakmici protiv jakog protivnika...
Babovic posle hiljadu pokusaja konacno uspeo da predribla celu odbranu i da gol :zelenko: uh sad kad se ohrabri pa jos zesce krene da je vuce :lol:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Postao i Babovic igrac :ole:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

srbinho пише:Odlicno je sto imamo dobre rezultate na pripremamae
Koliko se puta desi kod nas da se odlicno odigraju pripreme,a posle raspad sistema u prvenstvu ili obrnuto.Ne znam da li ste vi zadovoljni sa odbranom ali ona mi nikako ne uliva poverenje,sem onih amatera svi su nam uspeli da daju gol...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Tako je Boske reci im, ovi rezultati nisu nikakvo merilo :poz:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Tek u trecem kolu kval. cemo imati manje-vise jasnu sliku sta ovaj tim moze, ali bez obzira na sve mi moramo dovesti bar jednog stopera i taj stoper mora biti minimum u rangu sa Ivanovim ako ne i bolji inace tesko da cemo videti evropu sa ovako supljom odbranom. Nadam se da Tumba nesto radi...
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Koliko se puta desi kod nas da se odlicno odigraju pripreme,a posle raspad sistema u prvenstvu ili obrnuto.Ne znam da li ste vi zadovoljni sa odbranom ali ona mi nikako ne uliva poverenje,sem onih amatera svi su nam uspeli da daju gol...
Ali smo takodje dali isto ili vise golova od protivnika...a i tesko je ocekivati da odbrana dobro funkcionise jer je od prosle sezone tu samo Ivanov kao startni, a ostali nisu uigrani ni blizu....
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Сутра у 18:30 на Спорт клубу + имате директно Локомотива М. - Партизан. :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”