FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Dan posle razmislja se bistrije...jedina nedoumica mi je zasto Volkov nije odigrao ni minut?!On je ofanzivni bek,a sta,mi smo dosli da se branimo protiv Zvezde?!Svaka cast Lazevskom,odlicno je igrao ali mesta za Volkova je moralo biti,bar kao levo krilo jer je covek definitivno nase najbolje pojacanje.Prezadovoljan sam pobedom,Stanojevic je dokazao da je dobar takticar,titula je osigurana ali ono sto mene zanima je STA DALJE?! Ja se ne zadovoljavam sa 5 uzastopnih titula u ovom tuznom prvenstvu.Hocu bre evropski Partizan koji ce svake godine igrati Evropu,a ne ispadanje od tamo nekih salabajzera!Nema dovoljno kvalitetnih utakmica pa zbog toga igramo lose...ma sta mi naprica.A APOEL,Plzen,Bazel,Genk i ostali imaju strasno kvalitetne protivnike,njihove lige su ekstemnog kvaliteta?Ne,nego se pojacanja dovode posle odlicno odradjenog skautinga i normalno za koji milion vise.Mi definitivno imamo najvise para u regionu i nazalost malog Lukica na celu kluba.Ako i ove sezone dozvolimo da nam zamaze oci sa "dve bombe"...to treba motkom najuriti!
Последње учитавање од Clint Eastwood дана 27 Нов 2011, 13:26, учитано 1 пут укупно.
Слика
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Po meni Lazevski je igrao pre Volkova jer je bolji u defanzivi a zvezda je opasnija po toj strani zbog lazovica...lazevski je skroz zaustavio lazovica....da je igrao volkov previse bi prostora dobio lazovic....
Sto se tice evropskog Partizana....nije tu Stanojevic nista kriv, krivi su ona govna iz vrha uprave kluba sto ne daju ni dinar za pojacanja, satro stede, a ko zna gde sve idu te pare i u cije privatne dzepove....a da ne prcam koliko je Djura lazi izneo na tu temu....ako se ove zime ne pojacamo i dovedemo bar 2 STVARNO kvalitetna igraca...plasim se za buducnost kluba u evropi....sva sreca pa stanojevic nije 100% sam, ima uz sebe krstajica koji ga sigurno maksimalno podrzava i nadam se da ce oni zajednickim snaga uspeti da ubede retardiranu i lopovsku upravu da malo odresi kesu...Stanoje stvarno radi rovoski posao sa ovo ekipom...ekipom koja je bez skoro cele prve postave iz sezone 201-2011 za malo uspela da eliminise genk i da je sudija bio malo pravedniji to bi se i desilo...ili da je miljkovic bio manje retardiran, kako god......
Na kraju krajeva..pa jbt mi ni ne moramo da dovodimo igrace...samo da zadrzavamo igracki kadar par sezona i to je to...nego ovi nasi slepci iz uprave i prodaju i ne daju pare za kupovinu....."stanoje ako mozes nadji odlicne igrace za dzabe, a ako ne ko te jebe, moras da osvojis tiulu, a ako to ne uradis letis" - tako razmisljaju djurine pacovcine.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

U nasem fudbalu vlada filozfija "ako nemas rezultate menjaj trenera"! Partizan osvaja 4 titule zaredom, i onda nakon ispadanja iz Evrope Stanoje zamalo nije dobio otkaz. Pa gde je tu logike, Stanojevic da ne zna, ne bi godinu ranije izbacio Anderleht, i bio donekle ravnopravan sa Arsenalom na Emirejtsu. Mozda i jeste kriv sto smo ispali od onih amatera, ali tu nije samo on kriv, kriv je i Djura isto koliko i on. Sto on nije podneo ostavku? Odmah je on urucio otkaz treneru, da nije bilo Krstajica otisao bi Stanoje odavno...

Ista situacija kod komsija. Doduse, oni nisu imalli valjanog trenera zadnjih par godina, ali ko zna da je one godine ostao Pizon sta bi bilo. Mozda nije imao neko takticko znanje, ali je makar tu taktiku postavljao po mogucnostima fudbalera. A sada se raspravlja o statusu Prosineckog. Zvezda ce verovatno i sledece kolo da kiksne, jer je haos u ekipi, koja je posebna prica, a Prosinecki ce se naci na udaru. Jedino sto ga moze spasiti otkaza su navijaci, kojima svaka cast kako ono mogu da trpe. Covek ni kriv ni duzan mora da ispasta zbog onih invalida na terenu.
Последње учитавање од -MiX- дана 27 Нов 2011, 14:21, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ja se bojim da mi ne kiksnemo sledecu,jer u derbiju ko pobedi ima velike sanse da sledecu kiksne...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Press -

Код: Изаберите све

http://www.partizan.rs/23163-zadovoljstvo-u-humskoj-1/
Luta
Youth Team Coach
Поруке: 124
Придружен: 26 Окт 2010, 15:52
Место: Treviso,Italija
Status: Није на вези

Порука од Luta »

xaxaaxa ma ja mi slim da sledecu dobijamo 100% bas zbot svega ovoga sto se dogadjalo a komsinicu necu da komentarisem, nego jel citao neko ovo o Lazevskom kazu neki skaut iz rome ga gledao a posle i hvalio. ne verujem ja ali suska se svasta :D
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Luta пише: nego jel citao neko ovo o Lazevskom kazu neki skaut iz rome ga gledao a posle i hvalio.
Ma to se verovatno prica da bi mu se povecala cena. Roma je dovela onog Angela na levom beku, sta ce im Lazevski?!
Последње учитавање од -MiX- дана 27 Нов 2011, 17:10, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Samo da Djura ne sazna za to.....odma ce doleti sa ugovorom i praznim koferom....da bi mu italijani posle napunili koferce :zelenko:
Radnicki ce definitivno prekunuti seriju nepobedivosti....mnogo smo dobili na samopouzdanju, a s obzirom da Stanoje zna kako da usmeri to veliko samopouzdanje i zna kako ekipu da odrzi budnom ne sumnjam da cemo dobiti obe utakmice do kraja...ionako zadnju utakmicu igramo sa jos jednom nasom filijalom pa ce to Tole da nam namesti jer smo ipak suvise slabi da bi dobili Metalac bez pomoci druga Toleta :xD:
Ja sam ubedjen da cigani kiksaju bar jednu od sledece dve utakmice...prvo zato sto su totalno deprimirani posle poraza a drugo zato sto igraju protiv Rada i Vojvodine koji nisu naivni i koii imaju potencijal da nadigraju zvezdu....pa eto nama i vise od 7 bodova prednosti do proleca....a onda na zimskim pripremama da se spremimo, dovedemo kojeg novog kvalitetnog igraca, naostrimo se i rutinski privedemo kraju ovu sezonu...pa onda ponovo pohod na Ligu sampiona pa sta nam Bog da....a ako smo pametni vec na zimu cemo dovesti neke nove igrace koji ce staviti pecat na petu titulu i krenuti u pohod na ligu sampiona :ole:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Problem je kad dovodis igrace na zimu, mnogo su skuplji nego na letnjem prelaznom roku, mada s druge strane treba izdvojiti malo kesa za makar jedno kvalitetno pojacanje koji ce imati vremena da se uklopi.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Luta пише:xaxaaxa ma ja mi slim da sledecu dobijamo 100% bas zbot svega ovoga sto se dogadjalo a komsinicu necu da komentarisem, nego jel citao neko ovo o Lazevskom kazu neki skaut iz rome ga gledao a posle i hvalio. ne verujem ja ali suska se svasta :D
Verovatno su to objavili strucnjaci sa sportala ili sportske...Oni su svojevremeno objavili da Lekic ide u Palermo za 8.5 i Cleo u Liverpool za 14...ozbiljni su kao kurir,press i alo...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Procitajte intrvju Aleksandra Stanojevica. :cheers:
http://www.mondo.rs/s225541/Sport/Fudba ... rotiv.html
:partizan:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

-MiX- пише:
lvzifer пише:Evandru na sledecem pechu -10 atribut bitni mecevi
Izgubio se covek nije znao gde bije, pogotovo posle penala... :D

Samo da uprava ne proda Markeca, ima da sabija. :cheers:
Nisam mislio samo zbog penala, covek je maestro samo za Borcu i Cukaricki .. nema ga nigde protiv jacih timova ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Alexandar_81 пише:Jeste igrao rukom i penal je na mestu 100%! A da su jalovi reko sam vam i sinoc! I ne znam cemu strah onaj od juce i prekjuce! NISMO MI NISTA BOLJI, ali oni su OCAJNI! valjda su skapirali da ih Lukic pravi majmunima i da ce reagovati! DA IH RASTRTI PARTIZAN bez GROBARA pa to je PONIZAVAJUCE!!! :ole:
koje bez grobara jbt?! jesi ti gledao mec kralju? bilo nas je bukvalno vise nego ikada u rupi :yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Evo da ti odg i na onu konstataciju iz druge teme: 113. veciti derbi na JNA,2:0 za PFC...e to je bilo navijanje i bakljada a ne ovo...ja 10 godina,cale me odveo na jug,Sale Ilic ga zavlaci komsinici a mi se ne vidimo od dima kakva je bakljada bila.Ako je za tebe ovo navijanje sta onda reci za one na istoku? :cheers: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u8Zf36ZeJDQ[/youtube]
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja rekoh kakvo je stanje na tribini navijanje je bilo odlicno, inace, po meni solidno... a ne mozes da uporedjujes to vrijeme i ovo sada jer vise nista nije isto... dobro je da nas je uopste bilo, ja sam se plasio bruke da ce jug biti polu-prazan... bakljada je bila takva kakva je bila jer je masu baklji oduzeto na ulazu, vise ih nije bilo...
a sto se tice tih na istoku, meni su juce debelo razocarali... da napomenem, sve te podjele i sranja me uopste ne zanimaju, isao sam na jug jer je jug nas dom, nisam ni alcatraz ni zabranjeni vec samo iskreni navijac partizana, a ti sa istoka su juce sve ljude koji su bili na jugu svrstali u isti kos sa alcatrazom i apsolutno cijeli mec, od 1. do 90. minuta njihovo navijanje se svodilo na prozivanje onog nesrecnog momka kojeg nikako da ostave da pociva u miru, i na onu "alcatrazu svakom jebacemo mater", mec bukvalno da nisu gledali, samo su bili okrenuti prema jugu, psovali i pokazivali srednji prst... izgledalo je kao da su dosli na utakmicu da navijaju protiv alcatraza a ne za partizan... :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

markohn22 ja sam lose video! Penal ne postoji! Jbg TV CIGANSKA PRVA nije pokazivala snimke ovog detalja i ja sam mislio da je Rnic to uradio. Ne bi mu bilo prvi put :) A sta nam znaci sto smo bili najvise kad smo se culi tek u II poluvremenu i kad nemamo 1 normalnog coveka koji ce da povede navijanje! Njih dole sve boli K....C za navijanje, samo gledaju koliko ce para da namlate! Nisam ni Zabranjeni ni Znackatraz i voleo bih da nestanu i jedni i drugi kao ruzan san i ostave tribinu nama obicnim navijacima kojima pare ne trebaju da bi voleli klub! SMRT FASIZMU, ZIVEO PARTIZAN!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

UEFA pokreće LŠ za omladince?

FK Partizan na sastanku u UEFA gde se razgovara o formiranju Lige šampiona za omladince.

Veliko priznanje za FK Partizan i srpski fudbal!

U sedištu Evropske fudbalske unije (UEFA) u toku je sastanak predstavnika evropske kuće fudbala, Evropske klupske asocijacije (ECA), kao i pet evropskih klubova, koji razmatraju mogućnost formiranja Lige šampiona za omladince.

Među pozvanim klubovima su predstavnici Barselone, Ajaksa, Totenhema, Intera i Partizana.

"Dobijanjem poziva za učestvovanje važnog i ambioznog projekta za evropski fudbal, još jednom je potvrđeno da je FK Partizan lider regiona kako na terenu tako i van njega. Ovaj poziv je veliko priznaje za klub, kao i potvrda odličnog rada sa mlađim kategorijama, a taj stil rada je postao prepoznatljiv širom planete. Ovaj poziv je i potvrda dobre saradnje Partizana sa svim organima UEFA, FIFA i ECA", izjavio je portaprol Partizana Marko Vjetrović, koji predstavlja srpskog šampiona na sastanku.

Da je reč o ozbiljnoj nameri potvrđuje i to što sastanak vodi jedan od potpredsednika UEFA, Holanđanin Mihael van Prag.

(MONDO)
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Pa normalno...imamo najbolju omladinsku skolu u celom regionu, a i u Evropi smo u top 10 najmanje rangirani....nasa omladinska skola ima najvise trofeja, klinci svih uzrasta ucestvuju na raznim prestiznim turinirma i cesto podizu pehare, a celokupni trenerski kadar u Partizanovoj omladinskoj skoli prelazi evropski prosek...a to sto imamo lopove u pravi i sto prodaju klince pre nego li napune 18 to je sasvim druga prica....
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

znaci joco ima da igra :D
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”