FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Tik'al пише:Gagi je malo nervozan :D


Stanje u klubu je ocajno,bez obzira na pobede nad borcem,dubocicom,macvom i tako to,ove sezone smo bez evrope,na zimu odlazi sve sto valja,nece doci niko kao sto nije ni na leto,u jednom velikom zivom blatu smo :fanman:
Ovo se ne menja vec godinama unazad.Poslednji prelazni rok koji je vredeo je bio onaj kada smo doveli Moreiru,Zuku i Diaru.I u derbiju cemo da popijemo jedno 3 komada lagano.Daj Boze da gresim ali bez navijaca i sa nasom odbranom koja je u rangu Pepeljevca...tesko...
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Clint_Eastwood пише:Ovo se ne menja vec godinama unazad.Poslednji prelazni rok koji je vredeo je bio onaj kada smo doveli Moreiru,Zuku i Diaru.
Ja razumem da se zivi od prodaje igrace i svega toga,ali sticajem okolnosti znam Zvonka Vargu i Nikicu Klincarskog,i oni mi kazu da je stanje u klubu sto se tice para strogo na relaciji celnih ljudi na vrhu,ali takodje je bio uzet kredit od 300k evra proslo leto da bi se isplatile plate igracima i radnicima,a gde su pare od transfera,jer mi na godisnjem nivou minimum 5-6 miliona pravimo viska od prodaje,a ne dovodimo nikog,pogtovo ove sezone kada smo lepo zaradili i to samo od Savica,tuzno ali istinito,deca nam sa 17,18 odlaze Sulejmani,Gulan,Nastasic,sad ce i Markovic,grabe se zeljnci i sakali samo tako,najvece pojacanje nam je vrhunski napadac Eduardo iz Sao Mineira Santos,i njegov pobratim aka slomeljna noga Andersoni Markesi,katastrofa.
Clint_Eastwood пише:Daj Boze da gresim ali bez navijaca i sa nasom odbranom koja je u rangu Pepeljevca...tesko...
Ma navijaci nemaju veze sa nasom igrom,pogtovo ne u rupi,a odbrana je vec primarno pitanje,odnosno glavna strepnja,sreca pa komsije nista nisu bolje od nas,opet ce biti dosadan derbi 0-0,igracu i tacan rezultat tako :ole:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Ma navijaci nemaju veze sa nasom igrom,pogtovo ne u rupi,a odbrana je vec primarno pitanje,odnosno glavna strepnja,sreca pa komsije nista nisu bolje od nas,opet ce biti dosadan derbi 0-0,igracu i tacan rezultat tako
Ne bih se bas slozio :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6VrV53Dlna0[/youtube]
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

I corava koka ubode neko zrno :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Gledam ovu tekmu protiv OFK,ovo je jad i beda.Drugi gol iz cistog ofsajda,bez ikakve igre,ideje...Markovic za 3 klase iznad svih.A i OFK-a nije vise ni u prvih 5 ekipa u zemlji
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Partizan i Zvezda su bez navijaca za kalsu losiji timovi,ne znam da li se secate,kad mo ciganima pre par godina uzeli titulu samo zato sto su dobili kaznu i zadnja 3 kola igrali pred praznim tribinama,garantujem da bi isto bilo i sa nama,realno kad cujes pesmu sa juga onda dobijes neka krila igras 101% svoje snage,a bez podrske si ocajan,mora Jug da bude pun na derbiju a nadam se da ce biti inace pada bruka :yesko:
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Marković dosta dobro odigrao sad, samo imao malo nekih glupih poteza, pokušaja da prođe između dvojice a ima slobodnog igrača. Ali oprašta mu se mlad je i najbolji trenutno igrač. Babović je isto dobro odigrao, na derbiju očekujem Tomića da reši stvari.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Pise se po netu,da su zabranjeni dobili odredjen kontigent karata za istok?Jel zna neko od vas grobara,jel ima istine u tome?
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

I u derbiju cemo da popijemo jedno 3 komada lagano.Daj Boze da gresim ali bez navijaca i sa nasom odbranom koja je u rangu Pepeljevca...tesko...
Au brate pa zar je moguce da su ti ciganski mediji toliko zamaglili misli sa Barijem, Arandjelovcem, Evro-golom Mezenge, gazenju Smedereva itd. pa da pomislis tako nesto ???? Koliko god da imamo nedostataka komsinica ih ima mnogo vise i to cemo da iskoristimo....zivi bili pa videli...


NAPRED PARTIZAN !!! :fanman:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Stefan пише:Pise se po netu,da su zabranjeni dobili odredjen kontigent karata za istok?Jel zna neko od vas grobara,jel ima istine u tome?
izdato je saopstenje da ce svi koji se pojave na istoku ili zapadu da organizovano navijaju biti u pratnji policije prebaceni na jug... :yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja ne znam koj je vama? Sta ste se usrali od onih jalovih? Dali 4 gola smederevu i odmah su Barcelona ? Sta je svima vama ? Kazite mi zasto ih nebismo zatrpali sad kad su u blatu do guse! Pa oni ako ovaj derbi ne dobiju idu na dobos, izgube li to jos gore ode im GASPROM jer nece oni da daju pare luzerima! Kakva je ovo prica o zabranjenima i znackatrazu BOLI ME BRE ZA NJIHOVE PARE I MAFIJE BRE!!! JA VOLIM PARTIZAN I ZA NJEGA NAVIJAM a ne da se oni kolju na tribini bre! Neka idu na utrinu pa neka se pobiju i neka ostave nama TRIBINU BRE! Zasto bre uvek kad krenemo u KK scenario pojavi se neka bagra koja ce da rasformira jug i minira navijace bre? Ocete li vise prestati da zatvarate oci? SVI KO JEDAN BREEEE!!! Nek zaurla sada crno beli klan, ko da sunce sija samo jedan dan, znaj u SRCU MOME ZIVIS SAMO TI PARTIZANEEE JEDINI!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

0-0
Jusqu'ici tout va bien…
Luta
Youth Team Coach
Поруке: 124
Придружен: 26 Окт 2010, 15:52
Место: Treviso,Italija
Status: Није на вези

Порука од Luta »

a danas sex :partizan:
EDIT: jal ima neko link za derbi striming???
Последње учитавање од Luta дана 26 Нов 2011, 13:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja mislim da je 1-1 najrealnije,stim sto su vece sanse da ako ne bude 1-1 mi dobijemo :ole:
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

srbinho пише:
I u derbiju cemo da popijemo jedno 3 komada lagano.Daj Boze da gresim ali bez navijaca i sa nasom odbranom koja je u rangu Pepeljevca...tesko...
Au brate pa zar je moguce da su ti ciganski mediji toliko zamaglili misli sa Barijem, Arandjelovcem, Evro-golom Mezenge, gazenju Smedereva itd. pa da pomislis tako nesto ???? Koliko god da imamo nedostataka komsinica ih ima mnogo vise i to cemo da iskoristimo....zivi bili pa videli...


NAPRED PARTIZAN !!! :fanman:
Kao prvo necu da se raspravljam,kao drugo koliko god volis svoj klub(a ljubav prema partizanu ne moze da se meri)treba biti objektivan i setiti se sezone 03/04 kad smo igrali LS i imali 10 puta jaci tim zvezda nas je lagano dobila u 2 od 3 derbija tako da to uopste ne mora da znaci ko je losiji ili bolji u odredjenom trenutku.Derbi je derbi i tu se nikad ne zna,ali je za nas veliki minus igranje bez navijaca.Naravno da verujem u pobedu Partizan kao i pred svaki mec,ali to ne mora da znaci da dobijamo 100%
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Luta пише:jal ima neko link za derbi striming???
Poslao sam ti u PP. :cheers:

EDIT: Mislim da ce takodje biti objavljen link u oficijalnoj grupi JSL na fejsu.
Последње учитавање од -MiX- дана 26 Нов 2011, 16:58, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Kepkebj
First Team Coach
Поруке: 209
Придружен: 05 Мај 2011, 22:24
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Kepkebj »

mix ako ti nije tesko da i meni das link? :cheers:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Kao prvo necu da se raspravljam,kao drugo koliko god volis svoj klub(a ljubav prema partizanu ne moze da se meri)treba biti objektivan i setiti se sezone 03/04 kad smo igrali LS i imali 10 puta jaci tim zvezda nas je lagano dobila u 2 od 3 derbija tako da to uopste ne mora da znaci ko je losiji ili bolji u odredjenom trenutku.Derbi je derbi i tu se nikad ne zna,ali je za nas veliki minus igranje bez navijaca.Naravno da verujem u pobedu Partizan kao i pred svaki mec,ali to ne mora da znaci da dobijamo 100%
Te sezone kad smo igrali ls zvezda je imala dobar tim..seti se ko je sve igrao...a ovo danas sto imaju je jad i beda..nismo ni mi nesto posebno jaki ali smo jaci od njih...imamo kvalitetniji i iskusniji tim i pre svega mnooogo boljeg trenera i kompletan strucni stab....u zadnje 3 godine smo igrali mnogo jace utakmice nego sto je ova danas sa zvezdom iako je derbi u pitanju...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

srbinho пише:
Kao prvo necu da se raspravljam,kao drugo koliko god volis svoj klub(a ljubav prema partizanu ne moze da se meri)treba biti objektivan i setiti se sezone 03/04 kad smo igrali LS i imali 10 puta jaci tim zvezda nas je lagano dobila u 2 od 3 derbija tako da to uopste ne mora da znaci ko je losiji ili bolji u odredjenom trenutku.Derbi je derbi i tu se nikad ne zna,ali je za nas veliki minus igranje bez navijaca.Naravno da verujem u pobedu Partizan kao i pred svaki mec,ali to ne mora da znaci da dobijamo 100%
Te sezone kad smo igrali ls zvezda je imala dobar tim..seti se ko je sve igrao...a ovo danas sto imaju je jad i beda..nismo ni mi nesto posebno jaki ali smo jaci od njih...imamo kvalitetniji i iskusniji tim i pre svega mnooogo boljeg trenera i kompletan strucni stab....u zadnje 3 godine smo igrali mnogo jace utakmice nego sto je ova danas sa zvezdom iako je derbi u pitanju...
I kada ne budes prvi ti... :cheers:
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

srbinho пише:mnooogo boljeg trenera
Nismo mnogo bolji ali mislim da ce znanje Stanojevica odluciti. :yesko:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”