FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Isto tako je bese pleonazam?:)

Ma ja ne branim Cancarevica, vec osudjujem ovog "reprezentativnog" golmana Javora, a i Bajkinjo je trebo da bude crvendac proslu tekmu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tik'al пише:Isto tako je bese pleonazam?:)
Jeste, potkralo se, jebiga.
Tik'al пише:a i Bajkinjo je trebo da bude crvendac proslu tekmu.
Da. Ono jeste bilo za crveni. Rekao sam ja to tada. Na toj utakmici je i Mijailović trebao da dobije crveni, svi se uvatili za Bajka, logično, jer je očigledno, ali je i ovom čobanu sudija trebao da pokaže put u svlačionicu pre kraja meča.
Последње учитавање од zele дана 16 Мар 2014, 00:52, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Слика
Слика

U sred izborne tisine....hahahaha i u sred kutije za prasak :xD:
Последње учитавање од srbinho дана 16 Мар 2014, 10:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

srbinho пише:
U sred izborne tisine....hahahaha i u sred kutije za prasak :xD:
nisam znao da smrkas prasak :rugalica:
Последње учитавање од kiba дана 16 Мар 2014, 21:20, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

srbinho, nema politike na forumu!
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Слика
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CqTU6sqUrIU[/youtube]

Drugi deo :cheers:
Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da se nadovezem na Slobine konstatacije.

Da li Slobodane stvarno mislis da u nasem fudbalu postoji neka taktika po kojoj ti mozes da skontas da je Zvezda losa a Partizan odlican, predobar itd? Druze znam da svi volimo videti to ali to kod nas ne postoji. Postoje nasi i vasi klubovi + Vosa, koja drkne oba kluba kad god im se cefne. Postoje nasi i vasi politicari i tajkuni koji su jaki sada i koji su bili jaki pre. Postoji fudbalska mafija koja odredjuje ko ce biti sampion a ne neki trener Slavisa i takticki mag Nikolic. Kada se moglo namestiti da Lion posle 8 godine izvisi za titulu u velikoj ligi i drzavi ,Francuskoj, zasto bi bilo tesko onda namestiti da Zvezda bude sampion u ovoj maloj i okupiranoj drzavici? I da ne bude namesteno da budemo sampioni ove godine bice neke druge.
Namestice se i da Dinamo u Hrvatskoj ne bude sampion kad tad tako da zavaravanja sa pricom "mi smo takticki obuceniji, nas trener je mag, bozanstvo, nasi igraci su bolji, moj Volkov je veci cigan nego sto je tvoj Mijailovic Delija, vasi su skart koji su se okupili iz okolnih sela i atara, moji su prekaljeni igraci koji imaju velike, nenormalne karijere itd itd itd" padaju u vodu.

I ja sanjam tu takticku ligu ali se brzo probudim kada pogledam broj golova u nasoj ligi i rezultate vecitih. Sportski pozdrav. :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Brate i ti ga pretjera, čitava država se sigurno baš bavi samo Jelen Super ligom, nemaju pametnija posla. Namještanja ima i kod jednih i kod drugih, da li će to ići dotle da će odlučiti osvajača titule, vidjećemo, nije isključeno. Ali jbg ne možeš ti nikako da namjestiš da neki igrač zna ili ne zna, da napravi dobar potez ili kiksne samo tako. Dobro, ajde to drugo i možeš. Ali ja nakon odgledanih 5 mečeva Partizana i 4 Zvezdina + sažetak petog, mogu da ti kažem ono što iskreno mislim uz nastojanje da budem što objektivniji iako to nije baš moguće - mislim da Partizan igra mnogo bolji i ljepši fudbal.

Gledao sam dakle skoro sve vaše mečeve, malo toga ozbiljnog sam vidjeo, golovi uglavnom iz prekida, ili odbijene neke lopte posle istih. S Partizanovom igrom sam uglavnom veoma zadovoljan. Sve linije tima djeluju dosta samouvjereno, igraju smireno, čak su me oduševili time što uopšte nije bilo panike na 10ak minuta do kraja protiv Slobode, iako smo i dalje jurili gol...
Последње учитавање од markohn22 дана 23 Мар 2014, 23:45, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

markohn22 пише:mislim da Partizan igra mnogo bolji i ljepši fudbal.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c[/youtube]
Последње учитавање од Dule93 дана 24 Мар 2014, 00:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Istina da je moje mišljenje, ali daj mi bar jedan argument, eto bar neki klip na YT sa najboljim potezima sa vaših utakmica, da me ubjediš da nisam u pravu... A mislim da ćeš teško nać tako nešto. ;)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ma opusteno, sprdam se, samo mi pao na pamet taj insert. Iskreno nemam pojma kako igrate, nikad i ne gledam vase utakmice, a ovi nasi i ne igraju nesto ali pobedjuju. :cheers:
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Olakšanje u Zvezdi: Petković lakše povređen


Слика

Uzdah olakšanja u Ljutice Bogdana! Standardni desni bek Crvene zvezde Marko Petković propustiće naredni duel s Voždovcem, ali bi mogao da zauzme svoje mesto u startnoj postavi već protiv subotičkog Spartaka! Naime, kapiten mlade reprezentacije Srbije jutros je podvrgnut detaljnim snimanjima kolena posle čega je dijagnostikovano da su mu ukršteni ligamenti nategnuti.

On je morao da pre vremena napusti meč s Donjim Sremom zbog povrede kolena, a bojazan svih zaposlenih u Ljutice Bogdana pojačavao je podatak da se otok na povrđenom mestu povećao tokom noći između subote i nedelje.

"Dobro sam prošao. Upravo sam završio detaljne preglede. Ligamenti su samo nategtnuti, takođe, došlo je i do pucanja vlakana mišića iznad kolena. Važno je da nije došlo do pucanja ligamenata, svi smo se pribojavali takvog scenarija. Doktor mi je rekao da ću morati da pauziram s treninzima deset dana, a za to vreme ću biti na terapijama. Verujem da ću biti spreman za Suboticu. Mnogo mi je laknulo", rekao je Marko Petković.

Ovakvoj vesti najviše će se obradovati trener Stojanović koji ionako ima veliki deficit na bekovskim pozicijama. Pomenutog Petkovića je protiv kragujevačkog Radničkog i Donjeg Srema na desnom boku prinudno menjao Nejc Pečnik. Takođe, Nikola Mijailović je i pored bolova u nozi izdržao duel u Novom Sadu na čemu se i javno zahvalio trener Stojanović.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Ko nama vedri i oblaci klubom (citaj Kokeza ) dobro mi i postojimo.. Gledah sada 10 min Total Soker ili kako vec na SOS-u, covek polu pismen, sa telecom glavom na ramenima, prica nesto zamucenog pogleda u daljinu, ukrstenih polu otvorenih ociju.. Ocigledno je imao burnu prethodnu noc u svom hotelu sa casnim damama.. Eee Srbijo, moras propasti a nas klub zasluzuje neku emisiju tipa ''Verovali ili ne'' kako jos uvek funkcionise i sta se u njemu radi... A mi se povrh svega jedemo iz vikenda u vikend i ponovo imamo sanse za titulu i nadamo se.. Dovoljan pokazatelj gde je domaci fudbal, sport pa i drustvo generalno u ovom trenutku.. :slap:
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика

Timovi u Evropi sa trenutno najviše pobeda zaredom.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

1-0! Milijaš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Dauda debil, sta je promasio kod 3:0. :nasty:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Odlicno prvo poluvreme.Dauda omasi zicer ali sta da se radi bitno je da ih gazimooo !!

:winner:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”