FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ljudi nije namestanje i navlacenje izmisljeno od kako su dosli Tole i sada Vucic na "vlast". Kladionice i masoni i ta tajna drustva odredjuju sve. Kladionice-da bi imao odakle da se uzme novac a tajna drustva-kako doci do tog velikog novca. Vucic je sada na vlasti i ako ste primetili svaki dan cisti zute sa raznih mesta tako oce i u Zvezdi. Goran Vesic je jedan od zutih i normalno ovaj oce da ga skine da bi nakacio nekog svog. Taj njegov isto dodje i opet sve u krug.
Od ruskih para tesko da ce nesto da bude. U to sam prestao da verujem posto su do sada ja mislim dali samo za ovu bednu platu onih radnika. Svaki dan citam da cekaju promene pa ce onda 10 milki da kapne? Daj Boze da daju jednu i tad cemo biti srecni.
A sto se tice tekme onaj Spalevic me strasno nervirao. Mnogo se kurazio a bice manji od zrna maka na Mari na prolece. Celu utakmicu je blebetao. Da sam ja na Grujicevom mestu 2 zuta zbog price i mars napolje. Pa ti pricaj tamo nekom drugom a ne meni. Nedovic je naseo na provokaciju Kasalice i tu je sve otislo "niz reku".
Sto se tice filijala pouzdano znam da je prosle sezone kad je Partizan gostovao u Kuli da je namesten mec bio. Jedan od pomocnih sudija je bio iz SM i redovno je dizao ofsajde da bi mu u poluvremenu u svlacionicu uleteo Golubar i pretio mu uz reci da "ako jos jednom digne da je gotov". Te stvari se ne desavaju samo Grobarima to je i kod nas. Novi Pazar je sada morao da nas pusti jer je Vucic nagovorio Rasima da pokloni bodove. To samo slepac nije primetio. Na mecu u Uzicu je moralo pasti 7+ zbog para kako bi ih ucutkali sto pricaju o namestanju. Itd, svako kolo gledajte rezultate pa cete malo skontati sve. Meni ostaje da gledam svaku utakmicu Zvezde i da molim Boga da ne krene policija da hapsi bice mi zao mnogih dobrih ljudi koji su hteli Zvezdi dobro. Medju njih svrstavam i Robija kojeg ce jednoga dana zvati da svedoci protiv Lukica i Vesica.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

paske пише:Ljudi nije namestanje i navlacenje izmisljeno od kako su dosli Tole i sada Vucic na "vlast". Kladionice i masoni i ta tajna drustva odredjuju sve. Kladionice-da bi imao odakle da se uzme novac a tajna drustva-kako doci do tog velikog novca. Vucic je sada na vlasti i ako ste primetili svaki dan cisti zute sa raznih mesta tako oce i u Zvezdi. Goran Vesic je jedan od zutih i normalno ovaj oce da ga skine da bi nakacio nekog svog. Taj njegov isto dodje i opet sve u krug.
Od ruskih para tesko da ce nesto da bude. U to sam prestao da verujem posto su do sada ja mislim dali samo za ovu bednu platu onih radnika. Svaki dan citam da cekaju promene pa ce onda 10 milki da kapne? Daj Boze da daju jednu i tad cemo biti srecni.
A sto se tice tekme onaj Spalevic me strasno nervirao. Mnogo se kurazio a bice manji od zrna maka na Mari na prolece. Celu utakmicu je blebetao. Da sam ja na Grujicevom mestu 2 zuta zbog price i mars napolje. Pa ti pricaj tamo nekom drugom a ne meni. Nedovic je naseo na provokaciju Kasalice i tu je sve otislo "niz reku".
Sto se tice filijala pouzdano znam da je prosle sezone kad je Partizan gostovao u Kuli da je namesten mec bio. Jedan od pomocnih sudija je bio iz SM i redovno je dizao ofsajde da bi mu u poluvremenu u svlacionicu uleteo Golubar i pretio mu uz reci da "ako jos jednom digne da je gotov". Te stvari se ne desavaju samo Grobarima to je i kod nas. Novi Pazar je sada morao da nas pusti jer je Vucic nagovorio Rasima da pokloni bodove. To samo slepac nije primetio. Na mecu u Uzicu je moralo pasti 7+ zbog para kako bi ih ucutkali sto pricaju o namestanju. Itd, svako kolo gledajte rezultate pa cete malo skontati sve. Meni ostaje da gledam svaku utakmicu Zvezde i da molim Boga da ne krene policija da hapsi bice mi zao mnogih dobrih ljudi koji su hteli Zvezdi dobro. Medju njih svrstavam i Robija kojeg ce jednoga dana zvati da svedoci protiv Lukica i Vesica.
otkud ti znas za masone?i ja slicno razmisljam,nesto sam i citao..sta je tu cudno kad masoni kontrolisu ceo svet,a ne nas malu drzavu,cela ova vlast je vecina u masonima..
a za kladionice naravno da se namesta,zar je slucajno doslo proslo kolo i partizan i zvezda iz 2 u 1..na primer uzmite primer milana sponzor im je bwin kladionica koja im daje velike pare za sponzorstvo,i sta sad kao nisu ucenili milan da namesti nekoliko utakmica po sezoni..evo vec drugi put za redom milan kod kuce gubi 1:0..dosta sumnjivih stvari..al opet trudim se da ne verujem u ove stvari zato sto ce fudbal tako izgubiti smisao..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Jeste, Zvezdi je malo progledano kroz prste u ovoj utakmici, a bunimo se jer na svaku takvu Zvezdinu utakmicu Partizan odigra 3 takve !!!
Jos jedan dokaz tome

Код: Изаберите све

http://www.sportal.rs/news.php?news=82751
Trener Hajduka odmara ekipu, omara "premorene igrace....
Premorene zato sto su imali reprezentativne obaveze u pauzi od 2 nedelje ???!!
....strasno stvarno....
Слика
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Шће ne kazem ja da smo mi cvecke i ovo za Hajduk iz Kule ali vas divni precednik je prozivao taj Hajduk iz Kule i naravno da oni sad nece da se pomere a Rad nije svoj tim! VI ih 2 godine uzastopno dobijate sa po 1 golom razlike u nadoknadi meni sumnjivo ali ne mora da znaci :) Vojvodina protiv nas IZGINE a vi ih otrebite 3-0! Poslednje kolo u novom sadu sve reseno vama Sloboda daje Kasalicu i Maksimovica a vi pustate Vosu da vam da 2 gola za 2 minuta! PA JA MORA DA SAM BLESAV ko je zvezdi poslednji put dao 2 gola za 2 minuta ? Ja se ne secam te utakmice osim u NS! Zemun je bio vasa filijala dok nije ispao u nizi rang! Imali ste dok ste harali srbijom i jugoslavijom i vi svoje ekipe ali da ne mrsimo mnogo! Da nam je cist fudbal nije! ALi ako vec neko treba da pobedi pokusaj da to ne bude bas onako providno! Recimo kao u Novom Pazaru! OK pobedili cao zdravo! I dalje mislim da bi trebali da krenete da igrate jake utakmice bar prijateljske od ovoga nema ni k....! Da se spremate za narednu sezonu LS ili LE zavisi sta vam zapadne!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

Брате мој, ми имамо 10 пута јаче утакмице од вас и у првенству, јер против вас излазе са резервним тимом, јер одмарају репрезентатвце, које узгред и немају... Ви одиграте двадесетак ревијалних, 6-7 јачих, и онда дође Шемрок.

Не знам да ли си гледао иједну од ових утакмица које си набројао. Тако можеш да кажеш да смо наместили и са Бордоом да дође из 2 у 1, када погледаш само резултат.

Не браним нашег Лукакуа, али сети се само ко је први пљувао, он по Хајдуку или Џомба по Звезди??? Ко одере карте 1000 динара на оном руглу од стадиона? Не знам како можеш да кажеш за Вошу да је наша, када добро знаш да не миришу ни вас ни нас. Од 2006. Воша нас је три пута добила на Мари, и два пута играла нерешено! Заједничке су нам само боје... Качите се за Пазар, о њиховој "љубави" према нама не треба говорити да не би све отишло у неком другом правцу. Јес' сигурно је Цоа Вучић наговорио Расима... Маните се тих прича. То је она фора у нашем фудбалу, сви знају све, ко је наместио, колико је кеша узео, ко је кога одрадио, зато што знају да их нико неће питати да потврде те приче. Баш бих волео да видим да ли би то све поновили пред судом!

Не бих да настављамо ову причу, јер никуда не води. Можемо само да набрајамо утакмице, спорне детаље, кафанске приче, а од тога наши клубови не могу да живе нити ће бити бољи. Уживај брате! :cheers:
Следимо дух својих предака!
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

2 slepca se pobila na treningu - Asamoa i Babalj.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mora da su se sudarili, nisu videli jedan drugoga. :xD:

Kazu deblji kraj izvukao Asamoa. Pa normalno kad je poacher, a Babalj target man. :xD:
Последње учитавање од zele дана 17 Сеп 2012, 19:54, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

FTD пише:2 slepca se pobila na treningu - Asamoa i Babalj.
Одмах казна, месец дана 50 % плата.
Срамота.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Игор пише:Одмах казна, месец дана 50 % плата.
Od koje plate? Od ove sto im kasni ko trudnici menstruacija. :slap:

A inace, da je sramota, jeste. Procitao sam da je Sale pedagog resio to.
Последње учитавање од zele дана 18 Сеп 2012, 03:16, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ако нема плате онда им одузети бонове ! :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sale resio problem, ocekivano.

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=09&dd=18&nav_id=644147
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Reklama za SkyBet snimljena na Marakani.

Код: Изаберите све

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/Fudbal/1175666/Marakana%2C+ro%C4%91aci
!.html
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nefči trenira na Mari :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

samo ne znam zasto. Nadam se da smo im dobro naplatili.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Verovatno zbog Stamenog
Слика
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/hajduk-odlucio-protiv-zvezde-bez-publike
Срамота!
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Захави би Максу, Гаспром повећава уговор?
Слика
Како данас објављују наши медији, израелски менаџер Пини Захави желео би да откупи уговор Николе Максимовића од нашег клуба. Преговоре је потврдио в.д. генералног секретара Стефан Пантовић за „Журнал“.

Постоје понуде које се разматрају. О понуди не могу да причам, јер се ради о тајни“ рекао је Пантовић одбијајући да демантује или потврди да је реч о суми од два милиона евра коју помињу наши медији.

Никола Максимовић је у Звезду стугао претходне зиме из Слободе, одмах постао стандардан играч и за кратко време стигао и до дреса репрезентације.

Пантовић је потврдио да се ради и на повећању уговора са Гаспромом.

Уговор је на усклађивању, за десетак дана имаћемо конкретније информације „ рекао је Пантовић.

Подсетимо, још у мају је потписан меморандум о повећању уговора у којем је услов за додатни новац било освајање Купа Србије, што су црвено-бели и учинили победом над Борцем у Крушевцу.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Игор пише:

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/hajduk-odlucio-protiv-zvezde-bez-publike
Срамота!
Odracemo ih s 5:0
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Игор пише:

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/hajduk-odlucio-protiv-zvezde-bez-publike
Срамота!
Ne razumem zasto je to sramota. Da li smo mi po ko zna koji put pokazali da ne umemo normalo da se ponasamo? Jesmo. Da li smo pokazali da smo stoka koju nije briga ni za sta? Jesmo. Pa sta sad hocemo, ako neko hoce da se zastiti od huligana i divljackog navijanja mi treba da mu kazemo da treba da ga je stid. Manite se praznih prica u kojima nam je neko uvek kriv. Kada se opametimo i kada naucimo da normalo se ponasamo, tada nece biti ovakvih odluka. Nisu oni(iz Hajduka) krivi, krivi smo mi zato sto nismo ljudi, nego smo stoka, a ja koliko znam zivotinjama nije dozvoljen ulaz na stadion.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

zele пише:
Ne razumem zasto je to sramota. Da li smo mi po ko zna koji put pokazali da ne umemo normalo da se ponasamo? Jesmo. Da li smo pokazali da smo stoka koju nije briga ni za sta? Jesmo. Pa sta sad hocemo, ako neko hoce da se zastiti od huligana i divljackog navijanja mi treba da mu kazemo da treba da ga je stid. Manite se praznih prica u kojima nam je neko uvek kriv. Kada se opametimo i kada naucimo da normalo se ponasamo, tada nece biti ovakvih odluka. Nisu oni(iz Hajduka) krivi, krivi smo mi zato sto nismo ljudi, nego smo stoka, a ja koliko znam zivotinjama nije dozvoljen ulaz na stadion.
Само ми реци да ли су у Енглеској играли пред празним трибинама када су се дешавале туче и срања? Они су лепо своје хулигане евидентирали, казнили, прате их и сл. А шта радимо ми? Код нас је све колективна одговорност. Да ли аутоматски значи да су свих 10.000 људи са Севера хулигани?Наравно да нису! Како можеш да кажеш за све да су стока и животиње? Да ли сам ја, или неко други који је редован на стадиону или би хтео да иде на ово гостовање животиња и стока? Чини ми се, по твом овом посту, да не идеш на утакмице, па не можеш да осетиш то како је ружно бити ускраћен да одеш да пружиш подршку свом тиму. Како би де ти осећао да због неког не можеш да одеш на стадион јер се игра без публике? И за кога се игра онда тај фудбал, како уопште мислимо да он напредује кад се, мало - мало, играју утакмице без публике? Генерализовање проблема не представља његово решавање, него бежање од тог посла.

Нека људи који су задужени за спровођење закона идентификују те људе именом и презименом, казне их, забране им долазак и то ће бити корак ближе решењу. Најлакше је рећи "јао, хулигани!" а не мрднути ни прстом да се нешто побољша!
Следимо дух својих предака!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”