FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

u prvom poluvremenu dobro,posle malo gresio,ali sto se mene tice solidno odigrao..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

FTD пише:Kako je odigrao Milijas ?
Hm, ne toliko zadovoljavajuce po meni. al ajde kapiram dok malo udje u formu i bice to to..
Imao je neka nebulozna dodavanja, totalno ne u njegovom stilu.

Mudrinski da nastavi kako je i debitovao, i sve ce biti potaman..
Ali iskreno govoreci, daleko da se kockice lagano sklapaju, treeeeba jos dosta rada, pogotovo u odbrani.. kao da smo kupili uvozni sir iz Svajcarse, sve supljo!
Последње учитавање од dramit дана 02 Сеп 2012, 23:11, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Која туга од утакмице, ово је ка-та-стро-фал-но. Запањен сам да смо тако лоше одиграли.
Ајде да кажемо да их је Бордо мало дотукао психички и то је сасвим нормално али ово што смо ми играли не пије воду никако.
Милијаш да се отараси оних дугих лопти које не иду никоме осим противничким играчима и биће добро. Јебига, није више у Енглеској.
Мудри је одиграо одлично, хтела га лопта и свака му част на дебију. Асамоа унео живост и мислим да је он најзаслужнији за преокрет.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Zato je Mudrinski mamara :ole:
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

MIlijaš najači na lopti ikad, kad se zagradi nema tenka da ga skloni i uzme je. Mudrinski pravi spic, klasicna devetka kao nekadasnji golgeteri..Drogba pa on :yesko:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Posto su mi postovi izbrisani u partizanovoj temi ja sam kontatkirao igora i on mi je rekao da mogu u ovoj temi da izlozim misljenje o fkczv i njenoj igri danas

Moje misljenje je da je zvezda danas imala 12-og igraca a da to nije bila publika i da je nezasluzeno dosla do pobede,evo postovao sam pravila nikog nisam uvredio i slicno,hvala :cheers:
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

-Gligara- пише:Posto su mi postovi izbrisani u partizanovoj temi ja sam kontatkirao igora i on mi je rekao da mogu u ovoj temi da izlozim misljenje o fkczv i njenoj igri danas

Moje misljenje je da je zvezda danas imala 12-og igraca a da to nije bila publika i da je nezasluzeno dosla do pobede,evo postovao sam pravila nikog nisam uvredio i slicno,hvala :cheers:
...rece navijac Partizana :slap:
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

-Gligara- пише:Moje misljenje je da je zvezda danas imala 12-og igraca a da to nije bila publika i da je nezasluzeno dosla do pobede
Znam da mislis na sudiju ali se uopste ne slazem sa tobom, jer da glupi igraci Radnickog umeju da zabiju zicere, ni 6 sudija nam ne bi pomoglo.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Molim da me ne vredjas to nije po pravilima (aludirao je na to da partizan takodje krade,a ovo je tema zvezde i ne sme da se prica o partizanu po pravilima) ... :cheers:

p.s. Mislio sam na Wadea ... znam ortodokse ali je takodje radnicki imao 2 kontre kod kojih je sudjen ofsajd a nije postojao ... tj igraci su bili u liniji,a i brate mili gde sudija nadje 5 min nadoknade gledao sam celu tekmu i ne moz biti 5 min pa da jebe rak raka ...
Последње учитавање од Keyser Söze дана 03 Сеп 2012, 00:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

-Gligara- пише:Molim da me ne vredjas to nije po pravilima (aludirao je na to da partizan takodje krade,a ovo je tema zvezde i ne sme da se prica o partizanu po pravilima) ... :cheers:

p.s. Mislio sam na Wadea ... znam ortodokse ali je takodje radnicki imao 2 kontre kod kojih je sudjen ofsajd a nije postojao ... tj igraci su bili u liniji,a i brate mili gde sudija nadje 5 min nadoknade gledao sam celu tekmu i ne moz biti 5 min pa da jebe rak raka ...
hahahha druze, nista ja nisam rekao, a i nisam ja na toaludirao na to vec na to da ti kao navijac Partizana (Zvezdinog rivala za titulu) to kazes,(imas subjektivan stav). Ti si sam pomenuo "kradju Partizana" :xD:
Слика
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

-Gligara- пише:Molim da me ne vredjas to nije po pravilima (aludirao je na to da partizan takodje krade,a ovo je tema zvezde i ne sme da se prica o partizanu po pravilima) ... :cheers:

p.s. Mislio sam na Wadea ... znam ortodokse ali je takodje radnicki imao 2 kontre kod kojih je sudjen ofsajd a nije postojao ... tj igraci su bili u liniji,a i brate mili gde sudija nadje 5 min nadoknade gledao sam celu tekmu i ne moz biti 5 min pa da jebe rak raka ...
Ocigledno je da nisi gledao celu utakmicu, jer da jesi ne bi tako pricao. Bio sam na zapadu i ne znam sta su kamere prikazivale ali igraci radnickog su se valjali za 10-ku. Igrac lezi dole 3 minuta kao ne moze da se pomera, onda dodju oni sa nosilima i on ustane lagano. Tako je bilo 2 ili 3 puta, + izmene + gol pa ti sracunaj.

A bicu vrlo subjektivan kad kazem da navijaci partizana nista ne treba da pricaju o sudijama i nadoknadama vremena.

O tome da li je utakmica namestena ili ne imam svoje misljenje ali cu ga i zadrzati za sebe.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 03 Сеп 2012, 02:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

:mozzart:
PROSINEČKI OTVORIO DUŠU: U Zvezdi je grozno, niko ne prima platu, Gasprom ne da ništa!
Bivši trener Zvezde će verovatno preuzeti reprezentaciju Kameruna, kaže da se u Dinamo nikada neće vratiti, a u Zvezdu možda i smatra da Siniša Mihajlović ne zna šta radi sa selekcijom Srbije
Слика
Prošlo je deset dana od kako je Robert Prosinečki na dramataičan način napustio Marakanu. Prašina se polako sleže, Zvezda ide svojim putem, Veliki Žuti svojim. Hrvatski stručnjak odmara u Zagrebu gde je u intervjuu za Jutarnji list, otvorio dušu. Otkrio je kakvo je stanje u Zvezdi, koliko se duguje njemu, koliko igračima. Otkrio je i prevaru sa ruskim Gaspromom, koji uprkos pompeznim najavama izgleda nije dao ni dinara Zvezdi.Otkrio je da je blizu odluke da poreuzme reprezentaciju Kameruna, sasvim iskreno skenirao reprezentaciju Srbije i Sinišu Mihajhlovića za koga je rekao da ne zna šta radi. Potvrdio je i da se nikada neće vratiti u Dinamo, a u Zvezdu možda. Ovo su najzanimljiviji detalji intrevjua Prosinečkog u kojem su rečene mnoge stvari koji su bile tabu tamu i javna tajna.

Na adresu Roberta Prosinečkog je stigla ponuda reprezentacije Kameruna, a žele ga još i Duizburg, Omonija i Olimpija.
Privlači me Kamerun, reprezentacija sa izuzetnom tradicijom, koja već nekoliko godina stagnira, ali ima izuzetnu perspektivu. Naravno, najvažniji posao selektora biće da nagovori Samuela Etoa da se vrati u reprezentaciju. Vrlo su ambiciozni uoči Afričkog kupa nacija, a nadaju se i plasmanu na Svetsko prvenstvo. Ali, moram da razmislim, dali su mi rok do 5. septembra”, kaže Prosinečki.

Rane iz Beograda su još sveže. Šta se zapravo dogodilo?
Nije to puklo u trenutku, dugo sam razmišljao o odlasku. Situacija u Zvezdi već duže vreme ne valja, nisam više mogao da izdržim stalne pretnje štrajkom. Klub je u groznom stanju, već sedam meseci niko od 215 zaposlenih nije primio platu. Šest meseci pokušavam da motivišem igrače, u tih šest meseci smo dobili skoro sve utakmice, a bez ikakve naknade. Klub će vrlo teško stati na noge u finansijskom smislu, iako je glavni sponzor Gasprom, firma koja je prošlu godinu završila sa plusom od četiri milijarde dolara!? Ali, Zvezdi ne daju pare. Iako je celi stadion tražio da ostanem, nisam više mogao, pukao sam...

Rastanak je bio vrlo emotivan, u suzama…

Suze? Jebi ga, Zvezda je moj klub. Sve igrače sam uglavnom ja doveo, neke i afirmisao, ova Zvezdina ekipa ima veliku budućnost. Potvrdili su to protiv Bordoa, izgubili su u 93. minutu. Ako ih ne razjure, za 2-3 godine to će biti sjajan tim, koji će ući u Ligu šampiona”.

Na sličan način, ali sa nešto manje emocija, rastajali ste se i s Dinamom? I to nekoliko puta?
Iz Dinama su me terali, iz Zvezde sam otišao svojevoljno. To je velika razlika i zato vas molim - možemo li napraviti jedan intervju u kojemu neće biti Dinama... Dinamo je moja prošlost, a iz Zvezde sam otišao jer je postalo neizdrživo. U Dinamu su mi pokazali vrata i rekli - idi, ne trebaš nam, dok je u Zvezdi celi stadion skandirao - ostani! To su dva različita rastanka...

Ali, i sa Zvezdom i Dinamom ste se rastajali u dugovima i sa ranjenim egom? Spekuliše se da je Zvezda ostala dužna 280.000 evra.
Dugovi su moja sudbina. Bilo gde da dođem, na kraju se završi ili sudskom tužbom ili ne dobijem ništa. Uvek su neki repovi, iako se nadam da sa Zvezdom neće završiti kao sa Dinamom, otpisivanjem duga...

Večito pitanje kada je u pitanju Prosinečki. Dinamo i Zvezda, nikad više ili - nikad ne reci nikad?
U Dinamo sasvim sigurno nikada više, dok u Zvezdi nisam zatvorio vrata. Ne želim da se vratm u klub gde sam dva puta izigran, gde sam doživljavao poniženja. Iz Dinama su me tri puta terali, ne želim da takve neugodnosti sebi priuštim još jednom. Želim mirno da živim u Zagrebu. Iako se kaže - nikada ne reci nikada, kada je Dinamo u pitanju - nikada više! U životu je sve moguće osim toga, odlučio sam tako. Osim toga, šta ću im ja, posle sedam kola imaju osam bodova fore pred Hajdukom, prvenstvo su završili pre nego što je počela školska godina...

I za kraj: kakva je atmosfera u Srbiji i može li Siniša Mihajlović da složi reprezentaciju, koja će parirati Hrvatskoj i Belgiji?

U Srbiji su prvo Zvezda i Partizan, tek pod brojem tri je reprezentacija. Odnos prema nacionalnom timu je sasvim drugačiji nego kod nas. Miha je seo na vrlo prometnu klupu, puno je novih igrača. Nema više Stankovića, Žigića, Pantelića, Jovanovića, nema ni Vidića i naravno da još nije našao ekipu koja može da parira Hrvatskoj i Belgiji. Imaju dobar odbrambeni blok, Ivanović, Kolarov, Subotić. Nemaju golgetera, probali su sa Šćepovićem, Lekićem, ali to nije to. Još se traže, još se nisu opredelili ni za sistem igre, pokušali su sa 3-5-2, pa su promenili u 4-3-3, ne zna se koju će opciju prihvatiti. Favorit grupe je Hrvatska, bez obzira na zastrašujući galop Belgije. Od Enca Šifa nisu imali takvu generaciju, koja bi trebala biti hit na Svetskom prvenstvu. Naročito mi se sviđa Aksel Vicel iz Benfike. Zašto je Hrvatska u prednosti? Jer je navikla da igra i pobeđuje na takvim utakmicama. Iako, protiv Švajcarske nije bilo briljantno, razvalili su nas”.

(FOTO: MN Press)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kao nismo znali. Da vas podsetim, Robi na oprostajnoj konferencij rece da nije mogao da izdrzi pritiske u prevodu na nama razumljiv jezik to znaci sledece, igraci nisu dobili platu pitaj-boga-od-kada, a od mene se trazi da ih motivisem da daju sve od sebe i da ostvarimo neke rezultate. Dalje, Evandru ste dali pare, aostatku ekipe tuKi, pa sad ja treba da ih mirim u svlacionici i treba da ovim jadnicima bez plate kazem da ne budu zavidni. Ja ovako vise necu i ne mogu. A Lukic mu je verovatno rekao, ma mi smo svetski prvaci, ko te jebe, nacicemo drugog trenera.

Ovo za Lukica se malo zezam, ali ono pre toga je ozbiljno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Pa ni ja ne bi dao pare kad vidim kako vode klub,Gazprom je davao po milion,dva pa je video da im te pare odlaze negde a rezultata nigde.Medjutim Gazporm je trebao da preuzme Zvezdine dugove i otplati ih,plus da obezbedi Zvedi budzet sa plate i neka pojacanja do milion ili dva.Kao sto su to uradili sa drugim klubovima kojima su sponzori.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Gasprom je dosao u zvezdu sa namerom da je kupi i bude vecinski vlasnik ali su u celoj prici ispali jako naivni. Ko zna kakve su bajke njima prosipane. To je bilo u trenutku kad je kod nas trebalo da se usvaja zakon o privatizaciji pa su verovatno to videli kao pravi/povoljan trenutak da udju klub.

Nazalost po njih nisu znali gde su dosli i u kakav su kanal upali. Od zakona o privatizaciji nema jos reci, usvojeno je par stavki koje ne znace apsolutno nista a Gasprom vise i zabole da se trudi i prenemaze sa lazovima, lopurdama i kriminalcima.

Videcemo da li ce biti bolje kad dodje dzaja. Nadam se da hoce. A kad se uvede zakon o privatizaciji onda ocekujem da gasprom otkupi ako ne 100% onda bar vecinski deo Zvezde.
Mogao bi gospodin Vucic to malo da pogura kad je vec umocio prste u tu muljevinu :D
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Imaju da kesiraju Hulka 50m, a nemaju Zvezdi da bace 5 do 10 godisnje!? Istina sve to, imaju oni posla sa stokom, a taj zagon o privatizaciji samo cini da nas fudbal tone sve dublje i dublje. Niko mi ne moze reci, da tim koji ima podrsku od 30k ljudi u prosjeku na utakmicama ne bi htio niko kupiti i uloziti pare u tu pricu.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Немамо 30к али имамо око 20к по статистици од прошле године. :zelenko:
Једноставно неће људи да улажу у нешто кад од тога нема вајде, а тако ће бити док год у управи седе људи који трпају кинту у џепове а не улажу ништа у клуб.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”