FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma možete vi da pljujete Lukića koliko hoćete, evo ja prvi ne podnosim zvezdu organski ali ću reći da on radi veliki posao. Bez ikakvog sarkazma i ironije ovo kažem. Da li se sećate u kakvoj ste situaciji bili pre nego što je došao Lukić, a posle Den Tane? Svi pljuju Lukića koliko vidim ili bar većina, ali on nije kriv toliko, veliki je zvezdaš i sve radi najbolje što zna a on vas u ovu situaciju nije ni uvalio. Imate vi i veće probleme od Lukića, i džaba ako ode Lukić, a ostanu ovi koji trebaju da odu, ako razumete na šta mislim... :)

Elem, žalite se da nemate napadača ovo, ono... ali eto još jednog problema. Zašto bre ni jedan trener, prvo Prosinečki, a onda i sada Janković ne forsiraju Filipa Jankovića, Ognjena Ožegovića ili onog desnog beka Filipa Stojkovića? Ne znam da li su ti igrači bolji ili slični od Aksentijevića, Ninkovića, Mitrovića ili Markovića, ali znam da su veliki talenti i mislim da je velika greška ne forsirati takve igrače ili im bar pružiti priliku. To nikako nije dobro, prvo za te igrače, a onda i za vas kao klub...
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Lukica je vecina podrzavala, stabilizovao je klub u odnosu na period Den Tana, digao ga na noge malo, i sad umesto da ode kada ce ostati upamcen od strance navijaca kao dobar predsednik, nece ga omrzeti niko, on se sad ciganise i gubi podrsku.
Sad ako ode svi ce mu biti zahvalni na onome sto je ucinio, a ovako izgubice i poverenje i podrsku koju kolko-tolko jos uvek ima.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Какав бре Јанковић. Пренадуван случај као и Л. Марковић.
Дечко једва може да добије дуел у кадетској или омладинској лиги а камоли да се гура са овим ледоломцима у ЈСЛ.
Мићко је отац, он је сазрео и играчки и физички много пре свих и зато ће да оде за пар милиона. Играчина и невиђено га волим, што дуже треба да га задржимо.
И да, живим за дан кад ће нас узети Газпром и направити од нас нови Зенит пошто су са тим циљем и ушли прво као спонзор а онда као потенцијални купац када се донесе закон о приватизацији.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Ko je sada kapitem Milijas ili Mikic ???
Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Mikic ostaje, nema nekih najava da ce biti Milijas, a i to sada ne bi bilo u redu i fer prema igracima, kasnije mozda. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma mali Fica je vestacki stvoren talenat, u svoj onoj medijskoj buci oko partizanovic talenata zvezda je morala da napravi nekog svog, da ne ostane u senci partizana, javio se ovaj jankovic koji je iskreno prosecan srpski kadet. Micko za njega Mesi, a meni je samo zao sto ovog Stojkovica malog ne forsiraju, zato se nadam odlasku Mikica. Sto se tice Milijasa, meni se ideja o njegovom povratku nesto ne dopada. Secam ga se onomad i stalno nesto davi loptu, usporava igru i nerezonski sutira. Ono jeste ima strasnu levu nogu, odlican centarsut i dobro izvodi slobodnjake, ali meni se on kao igrac ne dopada. Pa imamo mi takvih setaca na terenu koliko hoces, nama treba trkac, a ne neki lelemudas. Al ajde, ako kaze Sale da mu treba Milijas neka mu, mozda napravi nesto od njega. Samo da ne bude kao sa Milovanovicem i Kovacevicem. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ту су клинци да трче (Милуновић, Лазовић, Касалица, Мудрински итд.) а он је ту да им дели лопте. А то јако добро ради.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mZO1KSUSI64[/youtube]

Kako covjek pravi klipove :ave:
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Najezio sam se od ovog klipa... :lover:
Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Uf kakva jeza.. pravi ove motivacione klipove MrRedStar svaka mu cast..
Posle Bordoa imamo jos jedan razlog vise da punimo marakanu, jos jedan razlog vise jer ce liliputanci sa druge strane Top.brda da nam trljaju na nos svoju LE, moramo uzeti titulu ove godine.. a samo im mi (Delije) mozemo pomoci u svemu tome, samo im mi mozemo davati snage kada su im baterije na izdisaju.. zasto da ne bude ova sezone upamcena kao najposecenija u zadnjih 20 godina, mi imamo razloga i motiva...
Veceras idealni uslovi i vreme odigravanja utakmice.
SVI NA STADION!
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Gasprom za promene u Zvezdi, ne želi neuspešne!

:mozzart:

U biznisu se gleda samo uspeh i ništa više

Kompanija "Gasprom", generalni sponzor Crvene zvezde, prema nezvaničnim saznanjima je jedan od inicijitora promena koje su u toku u klubu s obzirom na učestale odlaske kadrova Vladana Lukića. Čelnici ruske naftne kompanije su nezadovoljni rezultatima jer je Zvezda za poslednje tri sezone osvojila dva Kupa i imala je marginalnu ulogu u Evropi, pa izgleda da nemaju više strpljenja sa sadašnjim rukovodstvom.

Gasprom je gigant koji obrće milijarde dolara i ne želi da se povezuje sa neuspešnima, zbog čega su zagovornici renoviranja rukovodećeg kadra, a u suprotnom su spremni i da se povuku iz cele priče. Iako je jaka veza ruske kompanije i predstavnika SPS-a na Marakani (Škundrić, Mrakić, Antić) koji su imali veliku ulogu u njenom ulasku u sponzorski pul, ipak ne treba zaboraviti i kome sada u Vladi Srbije pripada energetski sektor, tako da se može naslutiti pobednik u tihoj borbi oko prevlasti u Crvenoj zvezdi. Rusi su, navodno, spremni da novoj uparvi Zvezde pomognu sa još većim novčanim sredstvima pa se očekuje skora finalizacija promena.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ce da vidimo
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

nije valjda da prva opet ne prenosi zvezdu?
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

pa sto bi, kad ima turska ili neka druga sapunica. Ko ce jos da gleda fudbal pored onako srceparajucih i dirljivih scena. :waller:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

veljko пише:nije valjda da prva opet ne prenosi zvezdu?
prenos na areni 1
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

sto vise ne prenose zvezdine utakmice?kao otkupli na 5 godina da prenose zvezdu i kao prenosice sve utakmice kod kuce a vec drugi put igramo kod kuce i oni ne prenose..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Mislim da prva ima ugovor na 15 utakmica po sezoni na marakani racunajuci i evropu, sto znaci da moraju neku tekmu da izbegnu.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

10 по сезони и то 5 из једног 5 из другог дела првенства.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

U koliko sati Zvezda?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

U 19h, na areni.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”