FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

zele opet me boli srce posle golova sada kada sam video kako smo bili blizu a tako daleko
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebiga i mene, ko zna koliko puta sam gledao snimak, kao da pokusavam da vidim da nije bio penal ili sve cekam neki drugi rasplet.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

salel пише:ovo nam se sve vraca '91.
I ja sam to pomislio :headhurt:
Слика
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Čak i da ste oštećeni kod penala, Mladenović je igrao rukom prije prvog gola tako da vam to dođe na isto. Jest da je tragično tako ispasti, pogotovo što ste ravnopravno igrali, ali sudac ne može biti krivac u ovom slučaju.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Niti je ko rekao da su sudije krive, sami smo krivi što smo primili gol. Ne razumijem samo što se nisu zabili u svojih 16 pa da vidimo kako će prići golu za 3min.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma znam da nije sudija kriv, bio je penal cist, kriv je maksic koji je kretenski ispucao loptu, cak i ja, nazalost iz iskustva, znam koliko je tesko odigrati takav volej, a on je to svakako trebao znati i trebao je bolje reagovati, a kad je vec kiksnuo, sto onaj Bajkovic se zaleti u Obraniaka onako samo da je dotrcao do njega lagano bi mu uzeo loptu ili bi bio korner, a to je, priznacete mnogo bolje od penala. :waller:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Em sinoc, em nocas, em danas placem kad god pogledam prokleti snimak.
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Jel Milijas sada kapiten ili Mikic ostaje ?
Слика
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

shirajzl пише:Čak i da ste oštećeni kod penala, Mladenović je igrao rukom prije prvog gola tako da vam to dođe na isto.
Онакво играње руком тешко да би судио било који судија на европској сцени, а сигурно не би Енглез.
Следимо дух својих предака!
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

wade94 пише:jedno sigurno mogu da kazem da NIKAKO NE SME da se krivi Maksimovic !!!!!!!!!!
Zasto ga ne bih krivio? Da malo detaljnije pratis Zvezdinu igru, znao bi da Maksimovic nije naj kvalitetniji centralni.. cesto kiksira i na "obicnim utakmicama" Sta vise to nam je naj tanja linija u ekipi.. zajedno pored Jovanovica i Krnete.. Jedan odbrambeni (bilo kakvog kvaliteta) mora kvalitetnije da odreaguje u toj situaciji.. imao je vise nego jednu opciju.. da izbaci u aut, da vrati Bajkovicu, ili da prvo smiri loptu pa da odluci sta sa njom raditi a ne panicno iz prve da reaguje kako je reagovao... I zato krivim Maksimovica i Bajkovica zajedno!

Ali im moram odati priznanje za pozrtvovanost i hrabrost.. ovo je Zvezda na pravom putu.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ма можемо да пљујемо и да се нервирамо колико хоћемо, људи су дали максимум и хвала им на томе.
После овог пораза и онаквог плакања као мало дете могу слободно рећи да је волим као никога на Свету.
Биће места и радовању, ово се мора прегрмети и идемо даље. Циљ је титула а кад дође титула доћиће и Европа у то сам сигуран - само је битно одржати ову екипу на окупу и то је у старту одмах велики плус.
Звезда!

Едит :

Код: Изаберите све

http://www.mondo.rs/s257938/sport/MONDO-_Pantic_u_Zvezdi.html
Последње појачање пред наставак сезоне.
Идемо јаче, боље, брже, агилније - јер ми смо Звезда!
Последње учитавање од Игор дана 31 Авг 2012, 20:00, учитано 1 пут укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Posto planiramo igrati kval. za LS sl. godine da li bi mi bili nosioci u 2. pretkolu ? Sad nam je koeficijent bio oko 10, nesto a poslije brisanja sl. sezone bice znatno nizi ...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

8.5 ће нам бити. У другом колу ћемо бити повлашћени у трећем већ не, али смешно је уопште поредити колико значи играње у квалификацијама за ЛШ. Прођемо то друго коло против неких бедника, и у трећем нас чекају типа Базел, Динамо З, Клуж и сл. ништа да умиремо од страха. А чак и ако одатле испаднеш идеш у квалифиакције за ЕЛ. А ако прођеш имаш загарантован улазак у групе ЕЛ ако испаднеш у плеј-офу за ЛШ. Милина.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Znatno je lakse doci do evrope preko LS :yesko: to znam, nego sam mislio da ce nam za 1-1,5 bod biti losiji koeficijent, mislim da ima veze i iz koje drzave klub dolazi dobijaju se neki dodatni bodovi
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ma ja sam siguran da mi mozemo u grupe bilo kog takmicenja ako odrzimo ovaj tim na okupu i cak mozemo dobro da pariramo najvecim evropskim ekipama, e sad to je najveci zadatak odoleti ponudama
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Игор пише:Ма можемо да пљујемо и да се нервирамо колико хоћемо, људи су дали максимум и хвала им на томе.
После овог пораза и онаквог плакања као мало дете могу слободно рећи да је волим као никога на Свету.
Биће места и радовању, ово се мора прегрмети и идемо даље. Циљ је титула а кад дође титула доћиће и Европа у то сам сигуран - само је битно одржати ову екипу на окупу и то је у старту одмах велики плус.
Звезда!
Kao da sam ja kucao, od reci do reci.. i ovom prilikom se pridruzujem Igoru u recenom!
DS_RS пише:Posto planiramo igrati kval. za LS sl. godine da li bi mi bili nosioci u 2. pretkolu ? Sad nam je koeficijent bio oko 10, nesto a poslije brisanja sl. sezone bice znatno nizi ...
Zvezdin koeficijent za sledecu sezonu bi trebao da bude ovakav:

Red Star Belgrade Srb

08/09 0.6000
09/10 2.1000
10/11 1.7000
11/12 1.9250
12/13 1.9500
ranking 8.275


..ili ti 164 na uefinoj klupskoj listi (mada moze biti i veci, u zavisnosti od partizanovih rezultata u grupnoj fazi LE)

A klub koji je u 2 kolu kvalifikacija imao naj nizi koeficijen ( a bio je medju nosiocima) je iznosio 4.733, FC Zestafoni iz Gruzije.. a u trecem kolu klub sa najnizim koeficijentom je bio Helsingborg IF iz Svedske i bio je 12.680

E sad, sve zavisi i ko bude bio sampion u drugim drzavama, i koliko bodova (koeficijent) je skupio u evropi.. tj izgubio od prethodne sezone.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ма неће ту бити неких превеликих померања. Друго смо гарантовано повлашћени, у трећем је јако тешко.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Игор пише:Ма неће ту бити неких превеликих померања. Друго смо гарантовано повлашћени, у трећем је јако тешко.
a posle treceg jer ima jos neko kolo il je to poslednje pred ulazak u grupe?
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

veljko пише:
Игор пише:Ма неће ту бити неких превеликих померања. Друго смо гарантовано повлашћени, у трећем је јако тешко.
a posle treceg jer ima jos neko kolo il je to poslednje pred ulazak u grupe?
Ima i cetvrto kolo, ali ako ispadnes u 4om, zagarantovano ti je mesto u grupnoj fazi LE.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

A smejali ste se nama posle nesrecnih ispadanja od Petrzalke, Genka...a pogledajte kako ste se ohrabrili sa istim :zelenko:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”