FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

:rsb:

Звезда добила директора омладинске школе!

Како Redstarbelgrade.info сазнаје, Црвена звезда је добила директора омладинске школе. Нови директор биће бивши помоћник селектора Радомира Антића - Срђан Васиљевић.

Срђан Васиљевић радио је у Фудбалском Савезу Србије као помоћни тренер али је у току минуле вечери направљен договор са Црвеном звездом и од сада ће радити на челу омладинске школе најтрофејнијег српског клуба.

Васиљевић је био помоћни тренер селектора Радомира Антића и Владимира Петровића Пижона, био помоћни тренер Смедерева и шеф стручног штаба Чукаричког и БСК-а из Борче.

Црвена звезда је ову позицију попунила након одласка Ратка Достанића.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zvezda dovodi novog zrenjaninca. Posle Darka Kovacevica(Kovin), jos jedan izdanak skole iz grada na Begeju u Zvezdi. Posto sam ja iz okoline Zrenjanina, red bi bio da postavim ovu vest. Nadam se da nije bila ranije.

Код: Изаберите све

http://www.srpskifudbal.rs/2012/07/25/cigoja-na-korak-od-zvezde/
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Odavno se nisam ovako ismejao:
Odgovor prvog saradnika drugog dizajn menadzera Legea-e na kriticki mejl koji sam im poslao u ime svih nas Ralf Lorenova ovog foruma. Sa prevodom naravno.


Postovani Kacam,

Ime Vam zvuci kao da ste iz Presevske doline sto automatski ukazuje na bliske kontakte sa novopazarakom dizajnerskom skolom pa bih odgovor koncipirao na strucnim osnovama.

Prvo da krenemo od materijala. U izradi dresa je koristen specijalni poliamid sa 17% vise slobodnih amidskih grupa sto je doprinelo izgledu izbledele cirade na satoru posle 3 godine kampovanja na Gocu. Iako je ovaj efekat za nas estete kardinalan, visak vodonikovih atoma u tom molekulu dovodi do smanjenog znojenja, fiksiranja neprijarnih mirisa i boljeg prijanja lopte na grudi, ali i na kopacku sto vasim igracima itekako treba. Kojim mehanizmom deluje na kopacke jos nije otkriveno. U kombinaciji materijala je koristen i poliester i grilon, ali posebne vrste na cijem unapredjenju je radio nas akaunt menader koji je prvi upotrebio grilon u stucnama igraca Udinezea i time doprineo boljoj definiciji lista igraca ovog tima. Vodjeni tim dostignucem resili smo da i vase dresove griloniramo, kako se u krojackim krugovima to kaze, a sve zbog nabudzivanja bicepsa i sise, da se tako vulgarno izrazim, vasih prvotimaca jer smo culi da u ultra jezgru vasih navijaca broj omladinki raste, a opste je poznato kako na njihove skicece i vristece performanse utice fino isklesan biceps. I za kraj, u sastav vase nove opreme ulazi i najfiniji pamuk koji je rucno brala bliza zenska rodbina Dzej Dzej Okoce. Upravo zbog toga je slika plavog dresa uradjena na nereprezentativnom stolu forma ideale proizvodnje, posto su sve lutke naseg proizvodnog pogona u Nigeriji otete i za njih se trazi otkup. U zavrsnoj fazi smo pregovora.

Da predjemo na vizuelni aspekt. Plavi dres ima boju serpi za ajvar Metalca iz Gornjeg Milanovca i to uopste nije slucajno uzimajuci u obzir rukovodstvenu strukturu tog kluba. O nacinima dobijanja ove boje ne bih jer je to poslovna tajna, samo cu spomenuti sodu bikarbonu, sircetnu kiselinu i dvovalentna jedinjenja kobalta. Proucavajuci vasu dugogodisnju istoriju dosli smo do zakljucka da dizajn sa srpovima se moze iakoristiti kao glavni adut u dekncentraciji vasih najvecih, a istovremeno izuzetno malih, rivala skriveno- komunisticke orijentacije.
Sa kakvom predanoscu smo pristupili izradi Zvezdine opreme govori i to sto je pri krojenju sorceva svakom fudbaleru uzimana mera uz neizostavno pitanje "Na koju ga stranu nosis?", a u obzir je posebno uzimana i kurazna komponenta genitalnih performansi.

Ono sto vas najvise zanima je cini mi se kada ce biti gotova prva garnitura dresova i kako ce oni reagovati na krvnicko povlacenje Javorovih stopera i jos krvnickije vasih navijaca u naletima uzbudjenja i obnavljanja garderobe, a neretko i donjeg vesa. Prvo, sto se tice prezentacije, samo se ceka da se sublerom iznivelisu ove linije bas onako kako ste vi zahtevali, da se malo suze rukavi jer su se momci koji su ih probali, Stevica i Jerema cini mi se da se zovu, pozalili da im uticu na aerodinamiku, a i red je da kupci mogu da pofuraju dres i u izlasku u grad kad zena/majka/kasirka iz samousluge nemaju vremena da im peglaju kosulju. To je taj slim-no pivski stomak-fit model. S druge strane, sorcevi imaju malo vise elastina kako igraci ne bi imali problema pri preskakanju reklama u slavlju. Sve ove promene su uticale da se prezentacija odlozi za 5-6, eventualno 40 dana.

Hvala na razumevanju i srdacan pozdrav,

Djani Roberto di Ralfloreni Valentino
glavni dizajner Legea-e.
mail:

Код: Изаберите све

zabarskidizajn
Izvinite ako je bilo loseg prevoda, mislim da je sustina vazna i jasna.
Dresovi su topik koji dominira. Neko je popalio masu da na dresu treba da piše neki navijački slogan. Počelo je od par reči tipa AJMO ZVEZDO a sada se rasprava polako kreće u pravcu ispisivanja himne Srbije na leđima i Gorskog vijenca na grudima, umotavanja igrača u istorijske brojeve Zvezdine revije ili poškropljenje dresova umetničkom replikom krvi svih srpskih heroja i nevinih žrtava u istoriji kako bi nivo motivacije naših igrača dostigao fazu momentalnog golorukog ubijanja protivničkih igrača pri prvom vizuelnom kontaktu...
Bajko - Ada, sto ce mi rukavice?
Maksa - Nece me vise preskakati!
Krneta - Toske, vrati se!
Mikic - U Zvezdi do smrti (kad me niko nece)
Mladenovic - Rcz, otero sam ti Petkovica bahahahah
Evandro - DEZAN PETKOVIII
Micko - Dali smo sve od sebe
Milivojevic - Bicu isti talent i u 30-oj
Milunovic - Selektor rece da sam bomba , hihi
Kasalica - I dalje drzim rekord, opaaa
Lazovic - 5 miliona

i dodao bih jos par ljudi:

Vesovic - Sve vrste lekova, bilja i mirisnih trava, povoljno!
Kirovski - Ako ne lajkujes na feisu, nisi delija!
Cava - Ko izvede slobodnjak dok sam ja na terenu, nek mu umre majka!
Kadu - Kupujemo stare komulatore!
Reljic - Dok se Zvezda oko sunca krece, ajde Zvezdo sad na gol, pijemo i duvamo
Babalj - IM NOT ILIJA
Vilotic - Otkud ja ovde

i da, celom rukovocstvu treba da se odstampa!

Lukic - Ko se protivkandiduje, nek mu umre majka
Djole - Danas za promenu stavi i pavlaku!!
Maza - AJDE PICKE, IMA NEKO JACI A???
it will be 50-50 game.. we are waiting this game for one year (because apoel and anorthosis did good in europe last years).. to qualify to the group stage is our main aspect..

we bring a lot of good players this year and all fans are very optimistic and thirsty to do good in europa this year..

we are not easy opponent and i believe that we are going to win to both of the games..

anyway lets the best team qualify... fuck partizan, fuck apoel
We have good players too, but one is...oh man, he's like Serbian Ronaldo. He's name is Marko Miric. He is the best in our team. I believe that he will score 2 goals at most
nije trkac u smislu da je najbrzi na 100m, ali Kadu puno trci, non stop se otvara, mnogo radi...
Pogotovu radi leti, kad je sezona lubenica
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Trpanje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Aha, vidim. Opet primamo gol. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:slap: 2-2
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Крнета "Ми смо дали све од себе".
Куку нама против Омоније сине, куку нама.
Ово је туга, чемер, јад, беда, хаос... Немам речи. Осећам се као да смо два пута изгубили
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ovo je GREOTA! Mislim da pod hitno i Partizan I Zvezda moraju da se pojacaju! Ovakvom igrom mozemo samo da dozivimo Petah tikvu ili Rennes ili PSV kako god! Samo sto bi ovog puta to mogli da budu Omonia ili AEL! Ukratko BRUKA! A VOSI SVAKA CAST NA ONOJ DOMINACIJI! :fss:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Joj. Sta je ovo. Nisam gledao utakmicu, jer nemam tv u stanu, a nemam ni fiksni, pa sam morao da uzmem ovaj jadni telenor internet, sa kojim ni snimak sa you tuba ne mogu da pogledam normalno. Ali sve ovo deluje tako tuzno. Sa igracem vise primili gol, na dve utakmice od poluamatera primili sest golova. Ovo me malo podsetilo na onu levadiju i ono jedva prolazenje. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Strasno, nikakve koncepcije nema, ovo nema veze sa mozgom, ko god se priblizi 16 metara odmah sutira, Lazovic 6 suteva 0 u okvir gola, donekle sam zadovoljan jedino Evandrom i Kasalicom
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Lukic je kriv za sve... :yesko:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Игор пише:Ово је туга, чемер, јад, беда, хаос...
Sve receno, mene je sramota ovakve Zvezde.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Joca пише:
Игор пише:Ово је туга, чемер, јад, беда, хаос...
Sve receno, mene je sramota ovakve Zvezde.
Slazem se
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Nije mi jasno kako mogu da se zale da ih zvezda ne placa, a ne treba centa da im da. Ovog Naftana su morali da dobiju bez navijaca, trenera, uprave, da su se okupili na dan pre meca. I igraci su jedini krivci, treba ih zatvoriti i muda im skafove priteci. Sram da ih bude, ne zasluzuju da na tribine budu, a ne dolje na teren.

Odmah istog mometa bez ugovora bih ostavio onog koji je rekao tamo kod 3-0 "ovi ne znaju nista". Taj mi nikad vise minuta odigrao ne bi, ne znam ko je u pitanju. Kasalicu takodje poslao u filijalu, pa tamo neka dijeli tim na odbranu i napad.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma vazan je Bari, Tokio... Kako smo jadni. Nadam se da Lukic odlazi. Nego ne znam da li ste vi primetili nesto. Naime kad god protiv nas igra ekipa koja nas napadne na polovini, odigra presing mi stanemo. Odigramo ocajno, izgubimo ili jedva nereseno. Tako je bilo na nekoliko utakmica prosle sezone. Ja sve zivim u ubedjenju da ce i Prosinecki to da primeti, pa da malo menja taktiku, a on zapeo za ove kratke pasove i kopiranje barse kao mutav. Ne moze covek da shvati da Cava nije Cavi. Ne moze tu barsinu taktiku da igra niko osim njih, kada ce vec jednom da nauci to.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ponovo se sramotimo i kaljamo ime. Neverovatno šta nam priređuju, kad pomisliš da ne može dublje u glib, oni se ukopaju još. Iako meni Zvezdina igra nikad nije dovoljno dobra, ovo što su igrali od kako je Prosinečki došao sam trpeo. Žrtva je sledeća: 80 minuta očajne i spore igre, uz tek desetak dobrog fudbala. Bilo je tu dosta izgovora prethodnih sezona, te nije selktiran tim po volji trenera, te nisu odrađene kompletne pripreme, pa onda neispunjeni zahtevi za transfere,... Sve to je prošlo, istrpeli smo sva ta sranja, a cena je previše visoka, nema najbitnijeg trofeja godinama. Sada, kada je sve, u granicama mogućeg, bilo po volji trenera, normalno je da se očekuje značajniji i osetniji napredak u igri. Umesto toga, vraćamo se starim izgovorima: teške noge, neiskusan i mlad tim, protivnik zatvoren, loš period,... A povrh svega, prisutno je i nastojanje da nas ubede kako je Naftan oybiljna ekipa ili bolje rečeno ''nije naivna''-bezočni bezobrazluk. Ima javnost razumevanja za sve, i da nedostaje keša, i da uslovi za rad nisu sasvim prirodni, ali ovakvog protivnika su morali da dobiju ubedljivo u bilo kom trenutku, na bilo kom mestu, u bilo kakvim vremenskim uslovima. Konkretno mnogo je stvari u igri koje ne mogu da se dopadnu ljubitelju fudbala. Ja ne znam da li je u pitanju fudbalska neinteligencija ili je to instrukcija trenera, ali neka rešenj na terenu stvarno nisu zdrava. Izbegavanje odigravanja sigurnog pasa unaored ka slobodnom čoveku, radi odigravanja lopte unazad ka štoperu ne može da se objasni pri iblo kom rezultatu ovog meča sa ovakvim protivnikom. Ljudi prime loptu, imaju ogroman prostor ispred sebe da osvoje, a ipak se odlučuju da stanu i uspore igru. Ja se sa tim teško mirim, razumem umirivanje tempa tu i tamo, ali nekorišćenje očiglednih i izglednih prilika za napad je nešto što ne varim baš najbolje. Stvarno mi je dojdilo da ih branim, sve te naše mlade i perspektivne, još kad se uzme u obzir ovakv bezobrazan i nehajan pristup, nek se nose. Izdalo me je strpljenje i navijam za radikalne promene u svakom smislu što pre. Svi su dobili priliku da pruže rezultate, nisu uspeli, hvala, idemo dalje. Bolje to nego da gledamo kako nam se voljeni tim bruka protiv nižerazrednih ekipa iz nepostojećih fudbalskih prvenstava. Ova igra se neće sigurno promeniti na 3,4 puta bolju, a toliko je potrebno da bi igrali naše prvenstvo u skladu sa ciljevima, a o Evropi ne treba ni pričati. Ne bih da hejtujem, ali čak i ako prođemo Omoniju, biće to vrlo teške dve utakmice za Zvezdine navijače u narednom kolu.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Alexandar_81 пише:Mislim da pod hitno i Partizan I Zvezda moraju da se pojacaju!
Mozemo da se ''pojacavamo'' koliko god hocemo kad je dzabe sto tutubani dole na terenu ne mogu da skapiraju neke stvari... zato i ne gledam fudbal vise kao nekada.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jedini problem ovde je bila motivacija i nista vise. Kada su ozbiljni mogu da postignu gol kad god pozele sto i jeste bio slucaj na pocetku utakmica i tamo i ovde kao pri kraju kad prigusti. Oni su shvatili da je Naftan polu amaterski klub i to im se obilo od glavu jer su ih previse potcenili a ovi nisu dosli ovde da se igraju vec da se bore do 90+ minuta, jer bi njima prolaz znacio kao osvajanje LS-a. Ja ne znam kakav je Robi u svlacionici ali defitivno na sledecem fm-u treba da ima nisku ocenu za motivaciju. Videli ste i sami kako kad treba moze da se igra brzo, sa pasom unapred, bez zadrzavanja lopte .U ove dve utakmice su me razocarali jedino Mikic koji razume se nema veze sa fudbalom i jako je limitiran igrac kao i Bajko koji je prakticno primio sve sto su mu sutnuli. Robi malo treba da se izdere na njih u svlacionici kao i onaj njihov tamo pa su odigrali dva poptuno razlicita poluvremena. Nadam se da ce Omoniju da shvate ozbiljno i da ce uspeti da je savladaju i tamo i kod kuce ali u 4. kolu mislim da nema sta da trazimo ako nam zapadne ekipa poput Rena, jer mi trenutno mozemo da sanjamo onakve trkace i onakve profesionalce.Ren je nama ocitao lekciju iz fudbala a videli ste gde se Ren nalazi u Evropi , cini mi se da su bili poslednji u grupi LE. Daj boze da gresim i da ovi nasi utuve u glavu da nisu Barsa i da nisu mega zvezde i da prestanu sa potcenjivanjem protivnika i da konacno igraju brze, stalno traze pas unapred kad u prvom poluvremenu prve utakmice gde je samo Kasalica imao brdo prilika jer je konstantno dobijao lopte u prostor dok u ovoj utakmici nije nijednom.Takvu igru treba da igramo kad vec imamo brze napadace a ne ovu gde se sve svodi na dodati loptu na krilo i centrirati igracu koji ne zna da igra glavom.

Evo i Robi je konacno shvatio:

“Несхватљиво. Опет имамо црне рупе и мислим да разлог није у физичкој припремљенпости, већ психолошки. Много ћемо разговарати са играчима да пронађемо узрок. Немамо агресивност и дуел игру, а фудбал се игра у два правца. Ми смо буквално одиграли утакмицу без дуела, без старта. Помислили смо ваљда да ће бити лако после 2: 0, а тако у Европи не може. Цела фаза одбране је проблем, не мислим само на задњу линију тиму, него и везни ред који у томе треба да учествује. Поновићу да ми нисмо у такмичарском ритму и верујем да ће бити боље до Омоније. Момци ће изаћи из кризе и биће бољи. Верујем да можемо да прођемо Омонију и да ћемо до првог меча са њима изаћи јако добро„
Последње учитавање од Dule93 дана 27 Јул 2012, 08:25, учитано 3 пута укупно.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Gledao sam samo prvo poluvreme, drugo nisam, svejedno da ne ponavljam ovo sto ste pisali sve, mislio sam da ovako nesto na Marakani ne moze da se desi, ali izgleda da ovi debili mogu sve.
Od sjaja do ocaja i tako u krug.
Valjda ce Jovanovic zakrpiti odbranu, samson ga je hvalio ovde. :)
Mada bolje i ovo nego da kao prosle godine bude lozenja protiv Rena zato sto je pobedjen jedan Ventspils sa 7:0.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

:mozzart:
Sportal: Navijači postrojavali crveno-bele?

Najvatrenije pristalice Zvezde oko ponoći u kafiću Stela Rosa održale sastanak sa igračima

Слика

Informaciju su novinari dobili sasvim slučajno. Dok su čekali igrače da posle sramne partije u revanšu sa Naftanom (3:3) izađu pred predstavnike medija i iskažu svoje viđenje meča. Međutim, učinio je to samo Darko Lazović, kao i Evandro, Marko Vešović i Filip Mladenović, koji doduše nisu razgovarali sa novinarima jer su oni u isto vreme pričali sa prvopomenutim.

I onda je, potpuno neočekivano, nekih 15 minuta pre ponoći stigao alibi za ostale igrače. Od radnika obezbeđenja, koji je novinarima rekao da nema svrhe da čekaju fudbalere, jer su oni morali u poznati kafić Stela Rosa, gde su im najvatreniji navijači Zvezde navodno održali vakelu.
"Uzalud ih čekate oni su otišli na drugi izlaz", rekao je redar upirući prstom ka Stela Rosi.

Prethodno je igračima bukvicu još u svlačionici očitao i trener Robert Prosinečki.

(FOTO: MN Press)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”