KK Partizan 16/17

Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Tokelara, ova tema nikada nije ni bila zdrava, ako ćete realno.

No, druga stvar je što kad god ja nešto napišem, vaši odgovori su odjebi, ne truj i slično. Da imate nešto da kažete rekli bi.

Uzdravlje!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Normalno da nije zdrava kad ti i onaj Nikolaks imate najvise postova u njoj.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

mogli bi lepo da objave plate i time prekinu ova besmislena nagadjanja
Tokelara пише:

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/blic-komentar-partizane-gde-su-ti-uprava-i-navijaci/q7f7265
Tegi, kao i uvek, pravo u metu.

ko je Milan Iskrin i zasto je posebno pomenut? Buduci predsednik kluba?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Nema tu nagadjanja, samo zdrava logika.

Clan uprave koji jedini nesto radi u klubu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nemoj tako, radimo i Mitko i ja...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Dajte nek neko napravi temu Partizan vs Zvezda.Pa se onda tamo kanalite ko je sta ukrao i kako.Zato sto svaka smisaona diskusija prelazi u raspravu i ko je sta ukrao i kad.Jedni se vracaju u proslost i u vreme velike kradje u doba Vujosevica, drugi pricaju o velikoj kradji Covica.Jednostavno mora da se napravi jos jedna tema.Cim se krene neka koliko toliko normalna diskusija, neko iz suprotnog tabora uleti sa nekom provokacijom, i onda krece besmisleno prepucavanje naredne 2 strane i tako u nedogled.Tvrdim da se u ovoj temi najmanje pise o kosarci.Tako je i u Zvezdinoj temi.Ume stvarno da bude duhovito i zanimljivo, ali nema neku poentu.Mislim da bi dosta kvalitetnija diskusija bila. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Ono kad neko izjednaci Vujosevica i Cokija u postu,
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ono kad 3 dana smisljas odgovor na post, i onda ti se u jednom trenutku iz vedra neba javi duhovita i uzdignuta dosetka.Svaka cast.Nadam se da ti nije oduzelo previse vremena i truda.Mada si malo zakasnio.Izgubio sam insipraciju da diskutujem o ovim stvarima jos pre 2 dana.Da si se malo ranije dosetio i bio ovako inspirisan, mozda bi i dobio malo bolji odgovor od ovog sad.Ziveo :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Veljo dobar si momak, nemoj provocirati. Dusko Vujosevic je dobio nagrade od Evrolige, a pudlica ce dobiti lisice na ruke cim se smeni vlast.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Velja93 пише:Ono kad 3 dana smisljas odgovor na post, i onda ti se u jednom trenutku iz vedra neba javi duhovita i uzdignuta dosetka.Svaka cast.Nadam se da ti nije oduzelo previse vremena i truda.Mada si malo zakasnio.Izgubio sam insipraciju da diskutujem o ovim stvarima jos pre 2 dana.Da si se malo ranije dosetio i bio ovako inspirisan, mozda bi i dobio malo bolji odgovor od ovog sad.Ziveo :cheers:
Nisam bio na forumu,smrtni slucaj. Hvala ti sto mislis da su moje dosetke duhovite i uzdignute. Steta za tvoj odgovor ali drago mi je da smo se bar oko njega slozili. :cheers:
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Danijel_CH,
Ne provociram.Ne znam kako se to zakljucilo.Bas mislim da sam jedan od realnijih navijaca i ne lozim se na te propagande.Pokusacu sto manje ta pisem u ovoj temi.Ne znam kako je ovo izgledalo kao provokacija.Samo sam spomenuo kako izgleda situacija u ovoj temi, i da se najmanje pise o kosarci sto je nelogicno.Evo izvinjavam se i postovacu vas prostor.Ovo je vasa tema i mozete o cemu hocete da pisete.Ziveli :cheers:

Makarije, Svidja mi se tvoj stil pisanja.Samo tako nastavi.Nisam ja nista lose mislio.Pokusao sam da odgovorim na tvoj nacin, al naravno nisam jos na tom nivou da bih toliko zanimljiv.To su godine i godine iskustva. :cheers:
Последње учитавање од Velja93 дана 20 Нов 2016, 15:19, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Jeste li zavrsili sa besomucnim raspravama ? O nicemu ? A poneki pisu Sloba spamuje?
Svaki sledeci post van teme bice sankcionisan uopste me ne zanima ko je i sta je. Licno cu Mandica da jurim ako ovako nastavite, Je.o vas i Covic i Vujosevic i kakve oni sad veze imaju sa Partizanom i trenutnom situacijom. Tema ima ime, u toj temi mogu svi da diskutuju ali prvi koji pokaze nepostovanje ici ce na hladjenje. Opravljate se
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Cekaj sad, kako Vujosevic i pudlica nemaju veze sa temom? To glumis juznatribina.net admina? Onda otvori temu Dr. Dusko Vujosevic pa se nece ovde spominjati :slap:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Vujosevic je bivsi trener i uredu ga je pominjati ako ima potrebe, ali besomucno ponavljanje jedno te istog i provokacija vise nece biti. Niko bre ne pomenu Zeljka Obradovica koji se javio da pomogne sam... uostalom mislio sam na post sa uporedbom Covica i Vujosevica a ne direktno. Necu da se raspravaljate vise za gluposti.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Ja sam kriv, rergovao sam na post u kojem se nesto uporedjuje sto vredja dostojanstvo ljudske rase, ali ne zato sto to imenom i prezimenom neko pise vec zato sto je to tako. Postovao sam bezobrazno totalno diskvalifikujuci momka koji pise, mesto da sam njemu postavio pitanje zasto i kako postavio sam post tako kako sam postavio, ne da bi izbegao diskusiju vec zato sto sam smrad. On se naravno naljutio i otisao u krajnost a to definitivno ne vodi nicemu.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Vidi se svetlo na kraju tunela, bice lepih vesti braco moja... "oni dadnu kos, a vi skidate gace" bice bezanije ja vam kazem... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:lol:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Jel to nova subliminarna poruka ili jednostavno odusevljenje igrom na poslednjoj utakmici?
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Kad se ista bude desilo poruku ce shvatiti, oni koji su je procitali na vreme, ali za KKP boljih vesti trenutno nema... Igrom kapitena sam zadovoljan generalno to je mnogo slabije od ranga jedne evropske kosarkaske velesile
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Alexandar_81 пише:Vidi se svetlo na kraju tunela, bice lepih vesti braco moja... "oni dadnu kos, a vi skidate gace" bice bezanije ja vam kazem... :yesko:
Pošto si upućen, valjda ti je sad jasnije koliku podršku Zvezda ima od države.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”